PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زرین پال و عدم پرداخت!

shivahost
October 31st, 2012, 21:18
چرا زرین پال انقدر دیر تسویه می کنه؟

روز 6 آبان ماه یک درخواست برداشت از زرین پال داشتیم و با مطالعه سوالات متداول سایت آنها دیدیم:

سوالات متداول:

تراکنش های خروجی، چند روز پس از درخواست، واريز ميشوند؟
تراکنش های خروجی، ٣ تا ٤ روز کاری بعد از درخواست، به حساب بانکی کاربر درخواست کننده، واريز مي شود. در صورت بروز موارد اضطراری، کاربر مي تواند با افتتاح تيکت، نسبت به تسريع واريز، اقدام کند.

خب ما هم تیکت ارسال کردیم و درخواست پرداخت سریعتر کردیم که پاسخ آنها چنین بود:

با سلام..

تراکنش های خروجی طی 3-4 اداری مطابق قوانين واريز ميشن..

ايام به کام..
باتشکر

حالا الان که این متن را می نویسم 4 روز که تمام شده و وارد پنجمین روز شدیم و هیچ اقدامی نکرده اند.....

shahab-f
October 31st, 2012, 21:20
عجب ! چرا از پارس پال استفاده نمیکنید ؟؟؟ واقعا پاز پال فوق العادس .
یا علی

habiballahafg
October 31st, 2012, 21:21
صبور باشید مهم این هست که حتما پرداخت میکنند من هم با زرین پال کار میکنم کلا دیر پرداخت میکنند

shahab-f
October 31st, 2012, 21:22
عجب ! چرا از پارس پال استفاده نمیکنید ؟؟؟ واقعا پارس پال فوق العادس .
یا علی

shivahost
October 31st, 2012, 21:22
عجب ! چرا از پارس پال استفاده نمیکنید ؟؟؟ واقعا پاز پال فوق العادس .
یا علی

ما درگاه بانک ملت داریم، اما درگاه زرین پال را قلب از آن داشتیم و همچنان فعال است و غیر فعال نکردیم.... تا حالا هم راضی بودیم هرچند گردش حساب در آن پایین است.

shivahost
October 31st, 2012, 21:24
صبور باشید مهم این هست که حتما پرداخت میکنند من هم با زرین پل کار میکنم کلان در پرداخت میکنند

ما صبوریم، اما اینبار عجله داشتیم که به درخواست فوری ما اهمیتی ندادند و الان بصورت عادی هم انجام ندادند! مبلغ هم 400 هزار تومان هست!

Cold
October 31st, 2012, 21:33
والا در مورد پارسپال یه درخواست دادیم 7-8 روز پیش هنوز که تسویه نشده

shahab-f
October 31st, 2012, 21:37
والا در مورد پارسپال یه درخواست دادیم 7-8 روز پیش هنوز که تسویه نشده

نه ! والا ما که درخواست میدیم دقیقا راس 3 روز واریز میکنند ..

Reza.exe
October 31st, 2012, 21:37
کلا زرین پال به درد نمی خوره

Talahost.Com
October 31st, 2012, 21:59
سلام
بنده از زرین پال درگاه ندارم ولی
به نظر من درست نیست دید عموم را نسبت به یک شرکت که تقریبا همیشه خوب عمل کرده بد بین کنید.
عدم پرداخت با تاخیر در پرداخت فرق میکنه در ضمن شما 6 آبان درخواست دادید، امروز 10 آبان هست یعنی با امروز می شه 4 روز بعد از 4 روز اگر پرداخت نکردند شماره تماس توی سایتشون هست می تونید تماس بگیرید

ertebat7
October 31st, 2012, 22:00
دوست عزیز بازم خوبه ما یه تراکنش 40هزار تومنی داشتیم بعد از 7 روز کاری واریز کردند

به عنوان درگاه دوم منم با پارس پال موافقم سیستم منظمی داره

Talahost.Com
October 31st, 2012, 22:01
بقیه سایت ها هم کپی کردند..
الان ببینید خدمات همه ok هست؟
درخواست مدیر سایت فلان
مشکل امنیتی سایت فلان
و خیلی مشکلات دیگر

habiballahafg
October 31st, 2012, 22:14
برای گرفتن درگاه از پارس پال برای کسانی که خارج از کشور هستند چه مدارکی میخواهند

shivahost
October 31st, 2012, 22:17
سلام
به نظر من درست نیست دید عموم را نسبت به یک شرکت که تقریبا همیشه خوب عمل کرده بد بین کنید.
عدم پرداخت با تاخیر در پرداخت فرق میکنه در ضمن شما 6 آبان درخواست دادید، امروز 10 آبان هست یعنی با امروز می شه 4 روز بعد از 4 روز اگر پرداخت نکردند شماره تماس توی سایتشون هست می تونید تماس بگیرید

امروز 2 بار تیکت دادیم که پاسخی و اهمیتی ندادند.

arazit
October 31st, 2012, 23:16
تازگی ها برای ما هم اینطوری شده و طبق تعهد عمل نمی کنند
اگر اینجوری پیش بره من غیر فعال خواهم کرد

shivahost
October 31st, 2012, 23:43
این هم پاسخ آخر که دقایقی پیش به تیکت دادن دادند:

متاسفانه فعلا بدليل پر شدن سقف واريز های روزانه اين تاخير وجود داره.
طبق قوانين سايت وجه تراکنش های خروجی 3 تا 4 روز کاری بعد از درخواست واريز ميشه.

که اصلا توجیه کننده نیست، شما برید بانک ملت اینترنت بانک بگیرید و روزی تا 50 میلیارد تومان جابجا کنید..... بقیه بانک ها هم فکر کنم داشته باشند این امکان را.... حداقل برای سیستمی مثل زرین پال باید این امکان را بدهند....

Reza.exe
October 31st, 2012, 23:51
زرین پال هم پورسانتش بالاست
هم تسویه دیر
با پورسانت کمتر ، تسویه سریعتر ، درگاه مستقیم الان سایت های دیگه هستند ارائه می دن
امکانات خیلی بهتری هم دارند

shivahost
October 31st, 2012, 23:54
زرین پال هم پورسانتش بالاست
هم تسویه دیر
با پورسانت کمتر ، تسویه سریعتر ، درگاه مستقیم الان سایت های دیگه هستند ارائه می دن
امکانات خیلی بهتری هم دارند

بله، ما هم درگاه مستقیم بانک ملت را داریم، بدون کارمزد و لحظه ای، اما از قبل که درگاه زرین پال را داشتیم همچنان فعال بود و متاسفانه یک مشتری ما برای پرداخت از آن استفاده کرده است. لحظاتی قبل زرین پال را از نمایش در فرم سفارش حذف کردیم....

parsspace
October 31st, 2012, 23:55
کلا زرین پال گروه خوبی هست بنده هم چند تا درگاه دارم ازشون تاحالا مشکل نداشتم.

Talahost.Com
November 1st, 2012, 00:46
شما برید بانک ملت اینترنت بانک بگیرید و روزی تا 50 میلیارد تومان جابجا کنید.....
بانک ملت 5 میلیون تومان محدودیت انتقال روزانه داره، برای مبالغ بیشتر باید امضای الکترونیک بگیرند (که کار سختی نیست)
بنده برای خرید دلار و انتقال مبالغ بالا مجبور به تهیه این دستگاه شدم و فکر کنم سقف انتقال با امضای الکترونیک 100 یا 200 میلیون تومان است

shivahost
November 1st, 2012, 00:49
بانک ملت 5 میلیون تومان محدودیت انتقال روزانه داره، برای مبالغ بیشتر باید امضای الکترونیک بگیرند (که کار سختی نیست)
بنده برای خرید دلار و انتقال مبالغ بالا مجبور به تهیه این دستگاه شدم و فکر کنم سقف انتقال با امضای الکترونیک 100 یا 200 میلیون تومان است

بله، منظور من هم همین بود که این سقف تراکنش ها توجیه درست و حسابی نیست! مخصوصا برای همچین شرکتی که ارائه دهنده درگاه است و با بانک ها قرارداد دارد.

kingserver
November 1st, 2012, 01:09
همکار عزیز شیوا هاست
من زرین پال کار می کنم و طی برداشتی که داشتم 5روز بعد از درخواست هزینه منتقل شد
درسته زرین پال کم بود هایی داره تو پرداخت پول به کاربر ولی خوب صبور باشید بزودی هزینه شما رو پرداخت می کنند
از درگاه پی لاین پیشنهاد می کنم استفاده کنید

shivahost
November 1st, 2012, 01:18
همکار عزیز شیوا هاست
من زرین پال کار می کنم و طی برداشتی که داشتم 5روز بعد از درخواست هزینه منتقل شد
درسته زرین پال کم بود هایی داره تو پرداخت پول به کاربر ولی خوب صبور باشید بزودی هزینه شما رو پرداخت می کنند
از درگاه پی لاین پیشنهاد می کنم استفاده کنید

بله، حدود 2 سال هست که با زرین پال کار می کنیم، اما اینکه طبق تعهد عمل نمی کنند، به تیکت های ما بسیار دیر پاسخ می دهند و به درخواست فوری هم اهمیت نمی دهند یعنی چه؟ اون زمان ها که رقیب نداشتند خیلی بهتر بودند.... این درسته که بهانه پر شدن سقف تراکنش ها را بیارند!؟

kingserver
November 1st, 2012, 01:27
بله، حدود 2 سال هست که با زرین پال کار می کنیم، اما اینکه طبق تعهد عمل نمی کنند، به تیکت های ما بسیار دیر پاسخ می دهند و به درخواست فوری هم اهمیت نمی دهند یعنی چه؟ اون زمان ها که رقیب نداشتند خیلی بهتر بودند.... این درسته که بهانه پر شدن سقف تراکنش ها را بیارند!؟

وضعیت شما رو درک می کنم
حق با شماست ولی خوب وقتی که شما درگاه پرداخت آنلاین دارین اصلا دیگه نباید با زرین پال کار کنید و یا سایر سرویس دهنده های پرداخت انلاین
متاسفانه من میخواستم درگاه بانک ملت بگیرم که سر مدارک و تایید ان ها دچار مشکل شدم! همچنان بانک پارسیان! به همین خاطر با سرویس دهندگان درگاه پرداخت انلاین فعلا کار می کنم و در اولین فرصت درگاهم را تغییر خواهم داد به درگاه مستقیم بانکی
موفق باشید

Tumrusx
November 1st, 2012, 01:29
پارس پال بهترین هست

shivahost
November 1st, 2012, 01:31
وضعیت شما رو درک می کنم
حق با شماست ولی خوب وقتی که شما درگاه پرداخت آنلاین دارین اصلا دیگه نباید با زرین پال کار کنید و یا سایر سرویس دهنده های پرداخت انلاین
متاسفانه من میخواستم درگاه بانک ملت بگیرم که سر مدارک و تایید ان ها دچار مشکل شدم! همچنان بانک پارسیان! به همین خاطر با سرویس دهندگان درگاه پرداخت انلاین فعلا کار می کنم و در اولین فرصت درگاهم را تغییر خواهم داد به درگاه مستقیم بانکی
موفق باشید

بله این اشتباه از ما بوده که درگاه زرین پال را فعال نگهداشته بودیم و ساعتی پیش آن را در whmcs غیر فعال کردیم. اما این توجیه کننده تاخیر زرین پال نیست.

deltamusic
November 1st, 2012, 01:31
من از جی پال دارم فوق العاده راضی ام

shamimi
November 1st, 2012, 01:36
دوست عزیز برای منم یکبار اینجوری شد زنگ بزن سربعا رسیدگی می کنند
مشکلی نیست از زرین پال قوی تر نداریم
حتی افزونه اش در سیستم آلمانی akeeba قرار داده شده است :53:

nimafire
November 1st, 2012, 01:39
البته جناب امیری مدیریت زرین پال از همکاران خوب ما هستند و نزدیک به یک سالی هست که د راین انجمن فعال نیستند
ببینید بحث زرین پال و سیستم های مالی نباز به اعتبار دارند
زرین پال فعلا توانسته اعتبار خوبی داشته باشد اما از نظر پشتیبانی واقعا ضعیف هستند.
بنده تا به حال با پارس پال و ... کار نکردم و در اینده هم تمایلی ندارم چون درگاه متفرقه را زرین پال قرار داده ایم به دلیل اعتباری که دارند.
البته عدم پاسخ به موقع بسیار اذیت کننده هست .
همچنین در گذشته که بحث سطح طلایی نبود به درخواست های واریز پیش از موعد رسیدگی میکردند اما در حال حاظر تنها برای سطح طلایی این کار را انجام میدهند که اصلا مناسب نیست.من تصورم بر این هست که زرین پال دچار نوعی غرور شده است
البته ارتقا به سطح طلایی اگر بدهید با سرعت بیشتر تسویه میکنند.
در هر صورت خود من تجربه خوبی با زرین پال داشتم و در کنار درگاه های بانکی فعال است

ممنونم

rezarostami
November 1st, 2012, 01:59
درخواست واریز ما 4 روز پیش دادیم به زرین پال . امروز تیکت دادم خیلی ضروریه لطف کنید این مبلغ رو واریز کنید . واریز نکردن هیچ جواب تیکت هم ندادن . دم پی لاین گرم درخواست واغریز ثبت کردم 10 ثانیه بعد اس ام اس اومد واریز شد.

lived
November 1st, 2012, 02:10
من زرین پال رو از سال 1388 میشناسم و باهاش کار کردم
هیچ خدچه ای نمیشه بهش وارد کرد
فقط تنها مشکلش دیرپرداخت کردنشه
مثلا خدا نکنه بخوری به پنج شنبه جمعه و یا تعطیلی دیگه ای،پرداختت میره برای بعد از اینکه اوضاع مساعد شد :)
من روی پولهایی که در زرین پالم میاد بالای ده روز تاخیر حساب میکنم
الان چند وقتی است با پی لاین کار میکنم و یک بار خروجی زدم و کمتر از ده دقیقه پول توی حسابم بود
خودشون میگن بین یک تا پنج ساعت ولی معمولا در ساعت اداری کمتر از یک ساعت پرداخت میکنن و خیلی اکتیو هستن
سیستم پیامک و اینکه برای هر سی ام اس پلاگین نوشتن
Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://www.payline.ir/)

lived
November 1st, 2012, 02:11
درخواست واریز ما 4 روز پیش دادیم به زرین پال . امروز تیکت دادم خیلی ضروریه لطف کنید این مبلغ رو واریز کنید . واریز نکردن هیچ جواب تیکت هم ندادن . دم پی لاین گرم درخواست واغریز ثبت کردم 10 ثانیه بعد اس ام اس اومد واریز شد.

آره بابا پی لاین کارش درسته

shivahost
November 1st, 2012, 09:37
امروز 5 شنبه اگر واریز نکنند میرود برای یک شنبه! امشب مادر من از مکه میاد و پول گوسفندش دست زرین پال هست.

amirizadi
November 1st, 2012, 09:57
پنج شنبه ها ظاهرا تعطیل هستند ولی تراکنش ها را ارسال میکنند (اما اخر وقت) البته انشالله که زود تر بزنند

من قبلا چنین مشکلی را 5 شنبه ها داشتم که ساعت 1 پایا میزدن و دیگه برای 5 شنبه نمیرسید و برای شنبه داخل حساب بود

shivahost
November 1st, 2012, 11:20
پنج شنبه ها ظاهرا تعطیل هستند ولی تراکنش ها را ارسال میکنند (اما اخر وقت) البته انشالله که زود تر بزنند

من قبلا چنین مشکلی را 5 شنبه ها داشتم که ساعت 1 پایا میزدن و دیگه برای 5 شنبه نمیرسید و برای شنبه داخل حساب بود

آخه شنبه هم تعطیله.... کلا زرین پال دیگه تعطیله از نظر من!

shivahost
November 1st, 2012, 11:25
شنبه سایت 11 صبح درخواست دادیم و امروز ششمین روز هست... این استفاده از پایا هم مسخره ترین کار ممکن هست! مگر دیگر امکانات اینترنت بانک را ندارند!!!؟

Faraz4u
November 1st, 2012, 11:38
شنبه سایت 11 صبح درخواست دادیم و امروز ششمین روز هست... این استفاده از پایا هم مسخره ترین کار ممکن هست! مگر دیگر امکانات اینترنت بانک را ندارند!!!؟

سلام
خب تیکت بزنین شماره تراکنش رو بدین بگین. سریعتر واریز میکنن
برای منم پیش اومده سریع بعدش واریز کردن

shivahost
November 1st, 2012, 11:43
سلام
خب تیکت بزنین شماره تراکنش رو بدین بگین. سریعتر واریز میکنن
برای منم پیش اومده سریع بعدش واریز کردن

این کار رو شنبه کردیم! دو دقیقه بعد پاسخ دادند و شماره تراکنش را خواستند! همان لحظه هم شماره تراکنش را دادیم! تا الان که 5 شنبه شده هیچ....

9510

cutegroup
November 1st, 2012, 11:46
سلام
زرين پال فقط همين بدي رو داره .
يه تماس تلفني باهاشون بگيري ( با خود اميري ) درخواست رو بدي انجام ميدن اكثرا .

shivahost
November 1st, 2012, 11:47
سلام
زرين پال فقط همين بدي رو داره .
يه تماس تلفني باهاشون بگيري ( با خود اميري ) درخواست رو بدي انجام ميدن اكثرا .

وقتی تیکت ها با امضای آقای امیری پاسخ داده می شود دیگر احتیاجی به تلفن نیست!

cutegroup
November 1st, 2012, 11:50
وقتی تیکت ها با امضای آقای امیری پاسخ داده می شود دیگر احتیاجی به تلفن نیست!

آخه من تجربه اينو زياد دارم ( خيلي وقته با زرين پال كار مي كنم ) .

تلفني وقتي تاكيد مي كني - مي پرسن تيكت دادي ؟

بعد توضيح بدي تا ساعت 4 اكثرا واريز مي كنن.

shivahost
November 1st, 2012, 11:51
الان مطمئنا در جریان این تاپیک هم هستند.... دیشب هم آخر شب یک پاسخ مسخره ای دادند در مورد پر شدن سقف تراکنش ها و .... دیگه دلیلی برای تلفن زدن و تاکید هست؟

korosh-eghbali
November 1st, 2012, 11:53
تو فکر این هستیم که یک سیستم پرداخت آنلاین از بیشتر بانک های کشور تهیه کنیم و پرداخت رو 2 روزه بگزاریم برای کاربران در صورتی که این طرح انجام شد به کلیه علاقه مندان اطلاع رسانی خواهد شد که چنانچه که خواستار پرداخت پول های خود در 2 روز کاری هستند در سیستم ما عضو بشوند
...

shivahost
November 1st, 2012, 11:53
این ها به قوانین خودشون هم احترام نمی گذارند.... چه برسه به مشتریان.... متاسفم براشون!

همیشه هم همین بوده و اکثرا بیش از 4 روز طول می کشیده اما چون مبلغ ها کم بوده ما مشکلی نداشتیم و شکایتی نکردیم. الان که مبلغ یک مقدار برای ما لازم است این تاخیر خیلی به ضرر من شده است.

shivahost
November 1st, 2012, 11:54
تو فکر این هستیم که یک سیستم پرداخت آنلاین از بیشتر بانک های کشور تهیه کنیم و پرداخت رو 2 روزه بگزاریم برای کاربران در صورتی که این طرح انجام شد به کلیه علاقه مندان اطلاع رسانی خواهد شد که چنانچه که خواستار پرداخت پول های خود در 2 روز کاری هستند در سیستم ما عضو بشوند
...

ما درگاه آنی بانک ملت را داریم، شانس ما این مشتری ما اشتباها از زرین پال استفاده کرده!

cutegroup
November 1st, 2012, 11:56
راستش يه دفعه من اعصابم خورد شده بود مل جريال شما بود اما 3 تا تراكنش با هم ( يكي 10 يكي 6 يكي 5 روز ) زنگ زدم با لحن انتقادي .
يكي رو ساعت 12.5 پنجشنبه بود زدن باقي رو هم ساعت 3 زدن به حساب .

اميدوارم ناراحت نشن : مدتي شده زرين پال فقط با تماس تلفني و تيكت بارون كردن سر موقع واريز مي كنه .
قرار بود از 25 ام درست بشه اما هنوز تاخير ها هست .

تماس تلفني بگير اطلاع بده كه اين مبلغ نياز هست و برنامه ريزيتون رو بهم مي زنه تاخير و يكمم انتقادي صحبت كن .
پيگير ميشن
( من كه چند مدتيه اين تجربه رو دارم - به موقع واريز مي كنن )

AmirHosein
November 1st, 2012, 12:37
الان مطمئنا در جریان این تاپیک هم هستند.... دیشب هم آخر شب یک پاسخ مسخره ای دادند در مورد پر شدن سقف تراکنش ها و .... دیگه دلیلی برای تلفن زدن و تاکید هست؟
سقف واریزی محدودیت داره! من اونجا حساب طلایی دارم بیشترین زمانی که برای واریز صبر کردم فکر کنم 24 ساعت بود،البته این هم به خاطر رقم بالای تراکنش های من بود،که پیشنهاد دادن مبلغ رو تقسیم کنم که اگر سقف محدودیت داشت حداقل یه مقداریش واریز بشه ... ولی خب به هر حال این تاخیر باعث اذیت شدن پذیرنده میشه و ناجوره ...

shivahost
November 1st, 2012, 16:05
سقف واریزی محدودیت داره! من اونجا حساب طلایی دارم بیشترین زمانی که برای واریز صبر کردم فکر کنم 24 ساعت بود،البته این هم به خاطر رقم بالای تراکنش های من بود،که پیشنهاد دادن مبلغ رو تقسیم کنم که اگر سقف محدودیت داشت حداقل یه مقداریش واریز بشه ... ولی خب به هر حال این تاخیر باعث اذیت شدن پذیرنده میشه و ناجوره ...

الان 400 هزار تومان رقم بالایی برای سقف تراکنش هاست؟؟؟؟؟؟؟ درخواست فوری دادیم، گفتند نمیشه! خب باید طبق قوانین خودشان 4 روزه انجام می دادند! 4 روز برای بالانس کردن و تنظیم سقف هم مناسب است. الان ششمین روز هست و کاری نشده!

متاسفانه ظاهرا بعد دو روز تعطیلی شاید یک شنبه آینده انجام دهند. من اگر مدیر این سیستم بودم برای رعایت قوانینم هم شده از کارت خودم برای مشتری کارت به کارت می کردم.

khazarnet
November 1st, 2012, 16:09
سلام
دوست عزیز من هم از زرین پال درگاه داشتم واقعا اذیت میدن ...شده بود من 10 روز هم به خاطر پرداخت مبلغ معطل شم.... ولی پارس پال واقعا عالیه...

nimafire
November 1st, 2012, 16:13
الان 400 هزار تومان رقم بالایی برای سقف تراکنش هاست؟؟؟؟؟؟؟ درخواست فوری دادیم، گفتند نمیشه! خب باید طبق قوانین خودشان 4 روزه انجام می دادند! 4 روز برای بالانس کردن و تنظیم سقف هم مناسب است. الان ششمین روز هست و کاری نشده!

متاسفانه ظاهرا بعد دو روز تعطیلی شاید یک شنبه آینده انجام دهند. من اگر مدیر این سیستم بودم برای رعایت قوانینم هم شده از کارت خودم برای مشتری کارت به کارت می کردم.

دویت عزیز خیر اما تنها تراکنش ما که نبوده است.این مورد را هم در نظر بگیرید
در هر صورت مسله عدم پاسخ گویی بسیار جدی هست
کارمزد بسیار بالا
همچنین عدم پشتیبانی و پاسخ به موقع.
البته بنده اعتمادی که به زرین پال دارم را نمیتوانم به سیستم هایی همچون payline داشته باشم و مسله پشتیبانی زرین پال را به اجبار تحمل میکنم.

shivahost
November 1st, 2012, 16:15
درسته، شاید چون ما درگاه بانک ملت را داریم و گردش کارمان با زرین پال خیلی کم است از نظر آنها مشتری مهمی نباشیم و به ماندن یا نماندن ما اهمیتی ندهند. اما خب ما یک هاستینگ هستیم و مشتری های زیادی داریم که فقط از زرین پال استفاده می کنند که با این اتفاق دیگر هرگز زرین پال را به کسی پیشنهاد نمی دهیم. و از هفته آینده هم درگاه های مشتریان فعال را از زرین پال قطع می کنیم و برایشان از سیستم های مشابه استفاده می کنیم.

همچنین با ایجاد همین تاپیک بی احترامی به حقوق مشتری از طرف زرین پال را ثابت کردیم و امیدواریم دوستان دیگری گیر این موسسه نیفتند. قطره قطره کم شود وانگهی کویر شود!!!

shivahost
November 1st, 2012, 16:18
دویت عزیز خیر اما تنها تراکنش ما که نبوده است.این مورد را هم در نظر بگیرید
در هر صورت مسله عدم پاسخ گویی بسیار جدی هست
کارمزد بسیار بالا
همچنین عدم پشتیبانی و پاسخ به موقع.
البته بنده اعتمادی که به زرین پال دارم را نمیتوانم به سیستم هایی همچون payline داشته باشم و مسله پشتیبانی زرین پال را به اجبار تحمل میکنم.

من اصلا با داشتن سقف مخالفم! و فکر می کنم دروغی بیش نباشه! همچین سیستمی که درگاه آنلاین میده و با بانک ها طرف قرارداد هست اصلا نباید سقف داشته باشه!!!! یا به راحتی می تونه سقفی بسیار بالاتر از نیاز داشته باشه!

parsspace
November 1st, 2012, 16:21
شما تماس بگیر شرکت بگو با آقای امیری کار دارم . مشکلتو به ایشون بگو حتما بررسی میکنن. من هم یه بار همچین مشکلی داشتم تماس گرفتم مشکلم رو حل کردن.

shivahost
November 1st, 2012, 16:24
شما تماس بگیر شرکت بگو با آقای امیری کار دارم . مشکلتو به ایشون بگو حتما بررسی میکنن. من هم یه بار همچین مشکلی داشتم تماس گرفتم مشکلم رو حل کردن.

صد بار گفتم باز هم میگم! تیکت های من را به غیر از اولین تیکت خود آقای امیری پاسخ داده اند! پس کاملا در جریان هستند! حتی در جریان این تاپیک! احتیاجی به تلفن زدن نمی بینم! حالا حتما میان خودشون هم بهانه میارن : چرا تلفن نزدی!!!

shivahost
November 1st, 2012, 16:34
تاپیک مشابه هم در شاپ کیپر باز شد، هر چند آنجا خیلی ها از زرین پال شاکی هستد....

Reza.exe
November 1st, 2012, 16:37
سلام
متاسفانه بعضی ها تا چند تا مشتری ثابت پیدا می کنند ، فکر می کنن مشتری همینطوری میاد :)
و به مشتری اهمیت نمی دن ، چیزی که تو خیلی از جاها دیدم
کلا بیخیال زرین پال بشین بهتره
زرین پال چون اولین سیستم بود ، طرفدار خاص خودش را پیدا کرد
و گرنه چیزی نداره
فراموش نکنید که اولین ، بهترین نیست
نحوه کار زرین پال هم با پارس پال و... فرقی نداره
صرفا بزرگنمایی هست که ما معتبریم ، ما مجوز از فلان جا داریم و...
ولی در واقعیت بازخورد هایی که از دوستان می بینم عملکرد سیستم های جدید مثل پارس پال ، پی لاین و... خیلی بهتر از زرین پال هست ( هم از نطر امکانات جانبی ، هم از نظر تسویه منظم )
خیلی ها طرز فکرشون توی تجارت محدود هست و به نوعی خودشون را تافته جدا بافته می دونن !

shivahost
November 1st, 2012, 16:39
سلام
متاسفانه بعضی ها تا چند تا مشتری ثابت پیدا می کنند ، فکر می کنن مشتری همینطوری میاد :)
و به مشتری اهمیت نمی دن ، چیزی که تو خیلی از جاها دیدم
کلا بیخیال زرین پال بشین بهتره
زرین پال چون اولین سیستم بود ، طرفدار خاص خودش را پیدا کرد
و گرنه چیزی نداره
فراموش نکنید که اولین ، بهترین نیست
نحوه کار زرین پال هم با پارس پال و... فرقی نداره
صرفا بزرگنمایی هست که ما معتبریم ، ما مجوز از فلان جا داریم و...
ولی در واقعیت بازخورد هایی که از دوستان می بینم عملکرد سیستم های جدید مثل پارس پال ، پی لاین و... خیلی بهتر از زرین پال هست ( هم از نطر امکانات جانبی ، هم از نظر تسویه منظم )
خیلی ها طرز فکرشون توی تجارت محدود هست و به نوعی خودشون را تافته جدا بافته می دونن !

بله، ندیدم در سایتشون نماد الکترونیک داشته باشند! اما از هر جایی مجوز دارند حتما این تاپیک را به همراه گلایه برایشان می فرستم.

cutegroup
November 1st, 2012, 16:41
سلام
البته اين تاخير ها گردش مالي خوبي براي زرين پال به وجود مياره .

اما خوب به طور كلي سيستم خوبيه - با سابقه هست
فقط اين بحث تاخير ها .واقعا اذيت كننده است .

cutegroup
November 1st, 2012, 16:43
والا از نظر سقف ، تراكنش هاي پايا حجم بالايي داره يعني امكان گردش بالايي داره .

اما فكر كنم علت سقف كه ميگن به خاطر موارد مربوط به جلوگيري از پول شويي هست .

shivahost
November 1st, 2012, 16:49
والا از نظر سقف ، تراكنش هاي پايا حجم بالايي داره يعني امكان گردش بالايي داره .

اما فكر كنم علت سقف كه ميگن به خاطر موارد مربوط به جلوگيري از پول شويي هست .

بی خیال بابا! پولشویی برای پرداخت هایی که هر یک به 1 میلیون تومان هم نمیرسه!؟ آنهم در شرایطی که هم پرداخت کننده معلومه و هم گیرنده!

cutegroup
November 1st, 2012, 16:55
والا خودما و يك گروه ديگه مراحل ايجاد يك گذرگاه تراكنش اينترنتي رو رفتيم و الان درحال طراحي سامانه مشتركا هستيم به اين دليل بحث پولشويي و سقف تراكنش رو عرض كردم .
بانك مركزي يه تعهد نامه مي گيره مبني بر جلوگيري از پولشويي .

كلا درگاه هايي كه تمام مجوز ها رو داشته باشند بايد حداقل 48 ساعت ضمانت نگه دارند وجه رو مگر اينكه تعهدات رسمي و قرار داد و ... با كاربر داشته باشند .

shivahost
November 1st, 2012, 16:59
والا خودما و يك گروه ديگه مراحل ايجاد يك گذرگاه تراكنش اينترنتي رو رفتيم و الان درحال طراحي سامانه مشتركا هستيم به اين دليل بحث پولشويي و سقف تراكنش رو عرض كردم .
بانك مركزي يه تعهد نامه مي گيره مبني بر جلوگيري از پولشويي .

كلا درگاه هايي كه تمام مجوز ها رو داشته باشند بايد حداقل 48 ساعت ضمانت نگه دارند وجه رو مگر اينكه تعهدات رسمي و قرار داد و ... با كاربر داشته باشند .

48 ساعت کجا و الان 148 ساعت شده کجا!

cutegroup
November 1st, 2012, 17:08
آره اين ديگه واقعا عجيبه

خودشون گفته بودند از 25 ام درست ميشه الان 16 روز هم گذشته و هنوز كه هنوزه تاخير دارند .

shivahost
November 1st, 2012, 19:26
پنج شنبه هم تمام شد! 6 روز کاری!

cutegroup
November 1st, 2012, 19:32
فردا و پس فردا هم انجام نميشه
احتمالا يكشنبه هم اگه انجام بدن ميزارن ساعت 12.30 به بعد
جالب اينجاست كه اصلا نيومدن اينجا هم صحبتي كنن
قبلا تا تيكتي با عنوان زرين پال بود فورا حاضر بودند

shivahost
November 1st, 2012, 19:38
ما هم انتظار پاسخگویی در اینجا نداشتیم، تیکت های سایت را هم بزور بعد از چند ساعت جواب می دهند!

همین که اطلاع رسانی بشه در مورد عملکرد بد آنها برای ما کافیست! از این به بعد هیچ جایی از خوبی زرین پال چیزی نخواهیم گفت و هر جا نظر سنجی بشه رای منفی می دهیم. به هیچ یک از مشتریان و اطرافیان هم زرین پال را توصیه نخواهیم کرد.

در هر فرومی هم بتونیم این موضوع را مطرح خواهیم کرد.

cutegroup
November 1st, 2012, 20:14
اينجا نظر سنجي در مورد درگاه ها هست

eshopaward.ir

shivahost
November 2nd, 2012, 00:21
اينجا نظر سنجي در مورد درگاه ها هست

eshopaward.ir

فکر کنم دیر شده!

arazit
November 2nd, 2012, 00:28
من درگاه زرین پال رو موقتا غیر فعال کردم

shivahost
November 2nd, 2012, 00:51
من درگاه زرین پال رو موقتا غیر فعال کردم

شما دیگه برای چه؟ تجربه نامناسبی داشتید؟

arazit
November 2nd, 2012, 01:19
شما دیگه برای چه؟ تجربه نامناسبی داشتید؟

واسه اینکه الان 7 روز رو رد کردیم ولی پول به حساب ما واریز نشده
و این دومین بار هست توی این ماه

shivahost
November 2nd, 2012, 01:24
واسه اینکه الان 7 روز رو رد کردیم ولی پول به حساب ما واریز نشده
و این دومین بار هست توی این ماه

پس شما هم الان درگیری!؟ پس این ها پول برای کی ریختند که سقفشون پر شده!؟؟؟؟

rayaclub
November 2nd, 2012, 01:40
پس شما هم الان درگیری!؟ پس این ها پول برای کی ریختند که سقفشون پر شده!؟؟؟؟

دوست عزیز من به شما حق میدم که پول رو نیاز دارید و پول هنوز به دستتون نرسید اما دلیل نمیشه بخواید کسی رو تخریب کنید .
همه ما میدونیم زرین پال از همه درگاه ها اعتبار بیشتری داره .

پس تو هیچ شرایطی هیچ کس رو تخریب نکنید .

itjavani
November 2nd, 2012, 01:47
دوست عزیز من به شما حق میدم که پول رو نیاز دارید و پول هنوز به دستتون نرسید اما دلیل نمیشه بخواید کسی رو تخریب کنید .

چون اعتبار بیشتری داره باید پول ملت رو دیرتر بریزه؟
حالا فرض میگیریم شما پول داری ، اگر پول واریز نشه مشکلی نداری ، خیلی از افراد هستند گیر همون 50-100 تومن درآمد ماهیانه شون هستند که قراره زرین پال به حسابشون بریزه و یا روی اون پول حساب باز کردند. خسارت این بیچاره چطوری میخواد جبران بشه!
شما خودت فرض کن اگر یک روز پول سرورت رو دیر بریزی فوری بسته میشه! اگر این طرف پول سرورهاشو میبایست پرداخت میکرد و پول دیگری هم نداشت. اون وقت سرورهاش بدلیل دیرکرد در پرداخت بسته میشد. خسارت سرویس دهنده و سرویس گیرندگان مربوط به آن سرور رو کی میخواد بده؟ آیا زرین پال بدلیل تعهدی بابت خسارت وارده به شما دارد ؟ ایا خسارت وارده را به حساب شما واریز میکند؟

shivahost
November 2nd, 2012, 01:48

من تخریب نکردم! خودشون که 3-4 روزشون شده 6 روز و حالا با توجه به تعطیلی شنبه میشه 9 روز ( البته حتما روز کاری حساب نمی کنید ) خودشون را تخریب کردند! ما درخواست فوری دادیم عمل نکردند و گفتند 3-4 روز کاری طول میکشه، گفتیم اشکال نداره... نه دیگه 5 روز.... 6 روز...

رویال نتورک
November 2nd, 2012, 01:48
ما هم دل خوشی نداریم از این درگاه از شنبه درخواست واریز به حساب اصلی دادیم الان 5 شنبه هست هنوز واریز نشده تیکت هم زدیم جواب ندادن هنوز...
از صبح 12 بار در ساعات مختلف زنگ زدیم هیچ کس گوشی رو جواب نمیده!!

shivahost
November 2nd, 2012, 01:50
ما هم دل خوشی نداریم از این درگاه از شنبه درخواست واریز به حساب اصلی دادیم الان 5 شنبه هست هنوز واریز نشده تیکت هم زدیم جواب ندادن هنوز...

برای ایشون هم نریختن!!!!! پس برای چی سقفشون پر شده؟؟؟؟

TARIMEHR
November 2nd, 2012, 01:53
قبلا برای منم پیش اومد
موقع اجلاس
قرار بود 9 روز بعد اینکه درخواست دادم ایران اجلاس بشه پرداخت منو دیر انجام دادن
بعد 7 روز تیکت زدم گفتن تهران در تعطیلات هست
بالاخره بعد 9 روز واریز شد
(گفتم بخاطر روی گل اجلاس اشکال نداره گفتن روز کاری برا ما ملاک نیست :)) )
برا خاطر اجلاس دیر ریختن میگن روز کاری برامون ملاک نیست

9523
اما درکل ایمنی خوبی داره
شیوا هاست خدا بهتون صبر بده

جالب اینجاست اون موقع برا تمدید سرور لازمش هم داشتم =))

shivahost
November 2nd, 2012, 02:08
اینکه هیچ تعهدی به کاربراشون ندارند و احساس مسئولیت نمی کنند خیلی بده! فکر نمی کنم از جایی مدرکی، تاییده ای یا ... داشته باشند. از هر جا مثلا نماد الکترونیک و .... گواهی داشته باشند زیر سوال می برمشون!

شاید به من اهمیت ندهند اما من تنها نخواهم بود....

CloudSupport.ir
November 2nd, 2012, 02:20

شما چه چیز رو اعتبار میدونید؟ که با اعتبار بیشتر، کاربر رو به بند میکشه. انتقاد کاربر از تاخیر در انجام وظیفه ای که طبق شرایط یک برند یا شرکت هست رو تخریب میدونید؟

shivahost
November 2nd, 2012, 02:22
در هفته ای که گذشته مثل اینکه پول خیلی ها رو نریختند!؟ داره ترسناک میشه قضیه!

kingserver
November 2nd, 2012, 02:30
در هفته ای که گذشته مثل اینکه پول خیلی ها رو نریختند!؟ داره ترسناک میشه قضیه!

سلام
جالب شد این ماجرای پرداخت زرین پال شاید منم دیگه با این شرکت کار نکنم تعهداتی که میدن پایبند نیستن!حالا بازم تاپیک رو چک می کنم ببینم مشکل کی بر طرف میشه

Ashkankamangar.ir
November 2nd, 2012, 02:33
نگران نباشید عزیز
سایت
Redreseller - شبکه نمايندگی سرخ (http://redreseller.com/)
هم مال زرین پال هست
فکر کنم یوزر samansystem هم مربوط به همین شرکت باشه

kingserver
November 2nd, 2012, 02:35
نگران نباشید عزیز
سایت
هم مال زرین پال هست

نمیدونم شاید با من بودین یا.... ولی خوب با این نوع برخورد با ارباب رجوع یکم ناراحت کننده است و......................................
ممنون از راهنمایی

Ashkankamangar.ir
November 2nd, 2012, 02:39
فرقی نداره عزیز در کل گفتم
مشکل همه جا هست
مهم اینه طرف اونقدر پایبند باشه که مشکلو حل کنه
کی تو زندگی و کارش مشکل نداشته؟
مخصوصا ما که کارمون با سیستم هست سیستمی که به دست خودمون راه اندازی شده و عقل نداره احتمال خطا و .. هم داخلشه
این شرکت هم یک شبه به اینجا نرسیده که بخواد یک شبه بره
شک نکنید که مشکل از جای دیگست و حل میشه

itjavani
November 2nd, 2012, 02:43
مشکل همه جا هست
مخصوصا ما که کارمون با سیستم هست سیستمی که به دست خودمون راه اندازی شده و عقل نداره احتمال خطا و .. هم داخلشه

یک شبه جایی نمیره ولی یک شبه میتونه با اعتبار x نفر بازی کنه ;)

Ashkankamangar.ir
November 2nd, 2012, 02:46

تو ایران سیستمی هست که خودم به شخصه تجربه کردم
تو ایران و تو کار ما نباید وابسته بود
وگرنه اعتبارت داغون میشه
باید تمام امور دست خود فرد باشه
از دروازه پرداخت گرفته تا پرداخت هزینه ی سرور ها

itjavani
November 2nd, 2012, 03:05
تو ایران سیستمی هست که خودم به شخصه تجربه کردم
تو ایران و تو کار ما نباید وابسته بود
وگرنه اعتبارت داغون میشه
باید تمام امور دست خود فرد باشه
از دروازه پرداخت گرفته تا پرداخت هزینه ی سرور ها

بنده هم عرض کردم. دو نفر که دستشون به دهنشون برسه ، میدونن که چه کار کنند. ولی شما نیمه دیگه لیوان رو ببین که دو نفر تازه کار با این سیستم های واسطه کار میکنند تا درآمدی داشته باشند. حالا این فرد که بودجه اش کافی نیست ، گناهش چیه؟

rayaclub
November 2nd, 2012, 04:01
چون اعتبار بیشتری داره باید پول ملت رو دیرتر بریزه؟
حالا فرض میگیریم شما پول داری ، اگر پول واریز نشه مشکلی نداری ، خیلی از افراد هستند گیر همون 50-100 تومن درآمد ماهیانه شون هستند که قراره زرین پال به حسابشون بریزه و یا روی اون پول حساب باز کردند. خسارت این بیچاره چطوری میخواد جبران بشه!
شما خودت فرض کن اگر یک روز پول سرورت رو دیر بریزی فوری بسته میشه! اگر این طرف پول سرورهاشو میبایست پرداخت میکرد و پول دیگری هم نداشت. اون وقت سرورهاش بدلیل دیرکرد در پرداخت بسته میشد. خسارت سرویس دهنده و سرویس گیرندگان مربوط به آن سرور رو کی میخواد بده؟ آیا زرین پال بدلیل تعهدی بابت خسارت وارده به شما دارد ؟ ایا خسارت وارده را به حساب شما واریز میکند؟

عزیز شما اطمینان داشته باش که این کار به عمد نبوده من 2 ساله با این شرکت دارم کار میکنم تا الان هیچ مشکلی نداشتم .
برای من هم دیر واریز شده این اواخر اما مطمئن هستم به عمد نیست .

من تخریب نکردم! خودشون که 3-4 روزشون شده 6 روز و حالا با توجه به تعطیلی شنبه میشه 9 روز ( البته حتما روز کاری حساب نمی کنید ) خودشون را تخریب کردند! ما درخواست فوری دادیم عمل نکردند و گفتند 3-4 روز کاری طول میکشه، گفتیم اشکال نداره... نه دیگه 5 روز.... 6 روز...

اینکه هیچ تعهدی به کاربراشون ندارند و احساس مسئولیت نمی کنند خیلی بده! فکر نمی کنم از جایی مدرکی، تاییده ای یا ... داشته باشند. از هر جا مثلا نماد الکترونیک و .... گواهی داشته باشند زیر سوال می برمشون!

شاید به من اهمیت ندهند اما من تنها نخواهم بود....

این ها رو چیزی جز تخریب نمیشه گفت عزیز :105:

شما چه چیز رو اعتبار میدونید؟ که با اعتبار بیشتر، کاربر رو به بند میکشه. انتقاد کاربر از تاخیر در انجام وظیفه ای که طبق شرایط یک برند یا شرکت هست رو تخریب میدونید؟

خیر ولی توی ایران همه ما میدونیم که سنگ انداز جلوی پای شرکت های خصوصی زیاده پس یکطرفه به موضوع نگاه نکنید .

نگران نباشید عزیز
سایت
هم مال زرین پال هست

مشکل همه جا هست

دقیقا همین رو میخواستم بگم
یک شرکتی با این سابقه درخشان هیچ وقت به عمد مشتریانش رو سرد نمیکنه
من نمیدونم چه خبر اما اینشالله که سریع تر مشکلات حل شه .

اگر آقایون امیری رو نمیشنواختم شاید مثل شما فکر میکردم
اما وقتی من خودم میبینم اینها روی سایت عصرنت دامنه فروختن به قیمت دلار قبلی و وقتی جویا شدم فهمیدم چون از قبل دلار به قیمت پایین خریدن ، به همون قیمت قبل میفروشن واقعا شک شدم ( مسئله حلال و حرام ) پس هیچ وقت چنین اشخاصی کاری نمیکنند که فردا روز ...
به هر حال

امیدوارم مشکلات حل شن انشالله ...

TARIMEHR
November 2nd, 2012, 04:38
کسی نگفت قراره فرار کنن
امنیت سیستم رو هم کسی ایراد نگرفت

حرف دوستان اینه که به قرارداد عمل کنن و سر مهلت پرداخت رو انجام بدن

همین الانشم با اینکه مشکل تاخیر در پرداخت دارن بنده اولویت اول و آخر سایت های واسطه ای رو زرین پال میدونم

اما باید مسئله ی تاخیر ور هم رسیدگی کنن

-----------------------
چون قرار نیست به کسی وام بدن
میخوان پولی رو که کمتر از 2 دقیقه به حسابشون میره رو سر 4 روز به مشتری بدن

رویال نتورک
November 2nd, 2012, 04:40
این ها رو چیزی جز تخریب نمیشه گفت عزیز :105:
دوست عزیز عذر میخوام ما با این شرکت پدر کشتگی نداریم که بخواییم تخریبش کنیم،ما از بی مسئولیتی این شرکت منالیم شما هم خودت رو بزار جای ما 500 هزار تومان پول تمدید سرورت تو این درگاه باشه و 6 روز از تاریخ واریز وجه گذشته باشه و هرجقدر زنگ و تیکت میرنی جوابی نمیدن واقعآ اعصابت میرزه بهم!!!

AlmaHost
November 2nd, 2012, 05:01
باسلام
از زرین پال درگاه پرداخت داشتیم زمانی که بانک پارسیان به مشکل مواجه شده بود برای 4روز.(تایید طلایی)
سرموقع پول را واریز کردند.
البته به فکر تعطیلات این هفته ایران هم باشید! :)

شما هم بهتر میباشد باهاشون تماس بگیرید و جوایای علت این مشکل بشید
موفق باشید

TARIMEHR
November 2nd, 2012, 05:08
برای تایید طلایی دردسرهایی که داره اصلا ارزشش رو نداره

طرف بخواد برا تایید طلایی اون همه دونگی داشته باشه میره یه راست بانک یه سفته و چک ضمانت میذاره دوتا بانک درگاه میگیره که یکی خراب شد یکی دیگه کار کنه

مشکل اینه طبق قرار داد واریز نمیکنن

shivahost
November 2nd, 2012, 05:10
می خواهید بگید تخریب، می خواهید بگید پدرکشتگی یا هر چیز دیگه....

من گفتم برای اینکه اعتبارم تخریب نشه اگر من بودم جای مدیر این سایت حتما از کارت خودم کارت به کارت می کردم برای مشتری تا به تعهدم عمل کرده باشم. زرین پال در قوانینش بنویسه 20 روز بعد ما می گیم دمش گرم 12 روزه پرداخت کرد. نه اینکه بنویسه 4 روز و چند بار هم در تیکت ها تاکید کنه روی 3-4 روز بعد الان 6 روز کاری گذشته و هیچ....

shivahost
November 2nd, 2012, 05:18
شنبه صبح انقدر دلم خوش بود که گفتم ایول الان تیکت میزنم برام یک روزه واریز می کنند.....

این پول هم خیلی ربطی به شیوا هاست نداشت و تقریبا شخصی بود و فقط برای مشتری ام در سیستم صورتحساب دستی صادر کردم که بتواند آنلاین واریز کند که متاسفانه از درگاه زرین پال استفاده کرد. اگر از ملت استفاده می کرد هیچ وقت همچین تاپیکی راه نمی افتاد.

asrhosting
November 2nd, 2012, 09:07
فکر کنم 200 میلیونی زرین پال از کاربراش نگه داشته باشه و میزاره بانک سودش رو میگیره ! ( در حد یه فرضیه )
و شایدم واقعا سرشون شلوغ هست و نمی تونن سریع برگشت بزنن .

البته پیشنهادم اینکه اصلا از درگاه های غیر مستقیم استفاده نکنید . شما که ملت داشتین باید یه پارسیان . پاسارگاد هم کنارش می زاشتین اگه اون خراب میشد اون یکی فعال باشه .

shivahost
November 2nd, 2012, 10:16
فکر کنم 200 میلیونی زرین پال از کاربراش نگه داشته باشه و میزاره بانک سودش رو میگیره ! ( در حد یه فرضیه )
و شایدم واقعا سرشون شلوغ هست و نمی تونن سریع برگشت بزنن .

البته پیشنهادم اینکه اصلا از درگاه های غیر مستقیم استفاده نکنید . شما که ملت داشتین باید یه پارسیان . پاسارگاد هم کنارش می زاشتین اگه اون خراب میشد اون یکی فعال باشه .

ما با ملت تا بحال هیچ مشکلی نداشتیم، اشتباه ما این بود که زرین پال هم فعال نگهداشته بودیم.... همین!

ertebat7
November 2nd, 2012, 10:21
زرین پال مطابق قانون خودش وضع کرده 3 الی 4 روز کاری
ولی عملا حدود 6الی 9 روز کاری پول را واریز میکنه
امیدوارم یه توضیحی مدیریت زرین پال در مورد این کار بده چون واقعا کار نادرستی هست و شخص به اون پول نیاز داره و نگه داشتن پول این همه مدت زمان اصلا قابل توجیه نیست
هیچ درگاه واسطه ای این کار را نمی کنه

shivahost
November 2nd, 2012, 11:14
زرین پال مطابق قانون خودش وضع کرده 3 الی 4 روز کاری
ولی عملا حدود 6الی 9 روز کاری پول را واریز میکنه
امیدوارم یه توضیحی مدیریت زرین پال در مورد این کار بده چون واقعا کار نادرستی هست و شخص به اون پول نیاز داره و نگه داشتن پول این همه مدت زمان اصلا قابل توجیه نیست
هیچ درگاه واسطه ای این کار را نمی کنه

توضیح!!!!؟ تا الان فقط حرفشون این بوده:

با سلام

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

می بینید که در همین پاسخ تیکت هم آقای امیری باز بر 3-4 روز کاری تاکید کرده اند با اینکه همین پاسخ را در روز ششم دادند!

DaryaHost
November 2nd, 2012, 11:59
خب چرا جای زرین پل که اصلا به درد نمیخوره پی لاین نمیگیرین؟ :) هر شب ساعت 10 تصفیه میکنه! بدون دردسر! بدون خون ریزی :دی

!@$#)_+%^"<*&%^$
November 2nd, 2012, 12:14
ما هم درگاه زرین پالمون رو غیر فعال کردیم اصلا وقتی راحت میشه از ملت گرفت چرا زرین پال ؟

ertebat7
November 2nd, 2012, 12:50
برای کسانی که امکان گرفتن درگاه مستقیم از بانک ندارند بهترین گزینه
پارس پال می باشد

shivahost
November 2nd, 2012, 12:55
برای کسانی که امکان گرفتن درگاه مستقیم از بانک ندارند بهترین گزینه
پارس پال می باشد
بسیار منظم و دقیق
1% فقط کارمزد میگیره
و حداکثر 24ساعت طول میکشه وجه را واریز کنند به حساب مشتری
اینم سایتشون هست
http://www.parspal.com/

از همه دوستان خواهش می کنم این تاپیک انتقادی به بحث تبلیغاتی تبدیل نشه!

psfa
November 2nd, 2012, 13:04
هیچی payline نمیشه

DaryaHost
November 2nd, 2012, 14:20
هیچی payline نمیشه
تکتیر :D

Faraz4u
November 2nd, 2012, 15:28
من هم چند روز پیش درخواست دادم ولی یادم نبود چند روز ازش گذشته که هنوز واریز نشده

الان که دیدم 8 روز از تاریخ درخواستم گذشته هنوز واریز نکردن. و حد اقل 6 روز کاری کامل سپری شده

دیروز هم تیکت زدم 24 ساعت حد اقل گذشته جواب ندادن

nimafire
November 2nd, 2012, 15:32
خب چرا جای زرین پل که اصلا به درد نمیخوره پی لاین نمیگیرین؟ :) هر شب ساعت 10 تصفیه میکنه! بدون دردسر! بدون خون ریزی :دی

اینگونه سایت ها برای فروشندگان شخصی مناسب هست. نه شرکت های ثبت شده.رسمی و حرفه ای که نیازمند اعتبار هستند در تراکنش ها.
زرین پال نسبت به تعهد خود به مشتری دچار غروری شده است که به هیچ عنوان با هر صحبت و دلیلی قابل توجیه نیست.

البته باز هم تذرک رمیدهم که اعتبار زرین پال بالا هست و مناسب برای سرویس های حرفه ای.
پارس پال و ... برای سرویس دهنده های شخصی مناسب هست نه شرکت های رسمی

رویال نتورک
November 2nd, 2012, 15:38
فکر کنم شرکت های رسمی هم راضی به این همه تاخیر که زرین پال انجام میده نیستند!!

psfa
November 2nd, 2012, 15:43
اینگونه سایت ها برای فروشندگان شخصی مناسب هست. نه شرکت های ثبت شده.رسمی و حرفه ای که نیازمند اعتبار هستند در تراکنش ها.
زرین پال نسبت به تعهد خود به مشتری دچار غروری شده است که به هیچ عنوان با هر صحبت و دلیلی قابل توجیه نیست.

البته باز هم تذرک رمیدهم که اعتبار زرین پال بالا هست و مناسب برای سرویس های حرفه ای.
دوست عزیز رو چه حساب می گین که زرین پال فقط اعتبار بالایی داره؟ چون جزئ اولین هاست؟
شما پی لاین استفاده کنید متوجه میشید اعتباز کدوم بالا تر هست
تیکت میدین آنی بهتون جواب کامل و صحیح میدن بدون اینکه رفع تکلیف بکنن

shivahost
November 2nd, 2012, 15:43
من هم چند روز پیش درخواست دادم ولی یادم نبود چند روز ازش گذشته که هنوز واریز نشده

الان که دیدم 8 روز از تاریخ درخواستم گذشته هنوز واریز نکردن. و حد اقل 6 روز کاری کامل سپری شده

دیروز هم تیکت زدم 24 ساعت حد اقل گذشته جواب ندادن

این هم یکی دیگه! پس این ها برای کی پول ریختن که سقف پر شده!؟

Reza.exe
November 2nd, 2012, 15:47

اصلا قبول ندارم حرف شما رو !
چرا همیشه عادت داریم یه سایت رو الکی بزرگ کنیم ؟
آخرش هم می شه هیمن !

اعتباری که زرین پال داره سیستم های مشابه هم دارند !
سابقه کاری زرین پال را ممکن هست ، سیستم های مشابه نداشته باشند
اما "اعتبار" با "سابقه کاری" یکی نیست !
خیلی جالبه شما چه چیزی تو زرین پال دیدید که تو سیستم های مشابه نیست
پاسخ هیچ هست !
همشون احراز هویت دارند ، شرکت ثبت شده ، فرد حقوقی
دقیقا مثل زرین پال !

رویال نتورک
November 2nd, 2012, 15:47
اصلا سقف پر شده ، چون سقف پر شده نباید دیگه جواب تلفن و تیکت بدن؟
2 روزه تیکت زدم هنوز جواب ندادن!

rayaclub
November 2nd, 2012, 17:29

روز های پنج شنبه و جمعه شرکت تعطیل هستش .

رویال نتورک
November 2nd, 2012, 17:32
روز های چهارشنبه چطور؟

shivahost
November 2nd, 2012, 17:32
روز های پنج شنبه و جمعه شرکت تعطیل هستش .

شنبه، یکشنبه، دو شنبه، سه شنبه و چهار شنبه چطور؟ در ضمن تا جایی که من می دانم پنج شنبه ها هم روز کاری در کشور حساب می شود. با قضیه اینترنت بانک در مشاغلی که پایه آنلاین بودن دارند جمعه هم نباید حتی تعطیل حساب بشه!

rayaclub
November 2nd, 2012, 17:39
روز های چهارشنبه چطور؟

شنبه، یکشنبه، دو شنبه، سه شنبه و چهار شنبه چطور؟ در ضمن تا جایی که من می دانم پنج شنبه ها هم روز کاری در کشور حساب می شود. با قضیه اینترنت بانک در مشاغلی که پایه آنلاین بودن دارند جمعه هم نباید حتی تعطیل حساب بشه!

دوستان چرا اعصبانی هستید ؟ من چیکاره ام ؟
من فقط گفتم پنج شنبه و جمعه شرکتشون تعطیل هست .
حالا منو چرا دارید میزنید ؟

rezaonline.net
November 2nd, 2012, 18:06
ببخشید دوستان .
من وقت نکردم مطالب رو بخونم .
فقط یه سوال دارم .
الان زرین پال حداقل و حداکثر بعد از چند روز واریز میکنه .

TARIMEHR
November 2nd, 2012, 18:10
حداقل 4 روز
حداکثر هم رکورد 9 روز رو ثبت کردن

nimafire
November 2nd, 2012, 18:38

دوست عزیز رو چه حساب می گین که زرین پال فقط اعتبار بالایی داره؟ چون جزئ اولین هاست؟

بله .جزو اولین ها بودند و شرکت رسمی هستند. از شرکت ما یکبار به شرکت زرین پال (سامانه کیش) هم مراجعه شد.
من از زرین پال حماست نمیکنم تنها صحبتم این هست که د راین شرایط سایت های پرداختی مثل پارس و ... در بین پست های این تاپیک تبلیغ میکنند
فعلا همه از این تاخیر زرین پال شاکی هستند

اعتبار به پشتیبانی نیست.پشتیبانی زرین پال ضعیف هست اما اطمینان داریم تراکنش های بانی در محیطی امن انجام میشود

nimafire
November 2nd, 2012, 18:39

بله حق با شما هست اگر این چنین بوده و زرین پال موظف هست پاسخ گو باشد
البته به دلیل عدم فعالیت اقای امیری در انجمن. این انججمن مکانی برای دادرسی نیست.

nimafire
November 2nd, 2012, 18:43
اصلا قبول ندارم حرف شما رو !
چرا همیشه عادت داریم یه سایت رو الکی بزرگ کنیم ؟
آخرش هم می شه هیمن !

اعتباری که زرین پال داره سیستم های مشابه هم دارند !
سابقه کاری زرین پال را ممکن هست ، سیستم های مشابه نداشته باشند
اما "اعتبار" با "سابقه کاری" یکی نیست !
خیلی جالبه شما چه چیزی تو زرین پال دیدید که تو سیستم های مشابه نیست
پاسخ هیچ هست !
همشون احراز هویت دارند ، شرکت ثبت شده ، فرد حقوقی
دقیقا مثل زرین پال !

اعتبار با سابقه هست و این که خود ما به این شرکت مراجعه کردیم
پشتیبانی خوب و ... جزو اعتبار نیست.میتواند جزو وظایف باشد . در هر صورت زرین پال بد عمل میکند و این مورد دوستان را دلخور کرده ست

Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://www.payline.ir)
من این سایت را در این تاپیک دیدم.
شماره تماس مستقیم.ادرس خاص و ... هم ندارند. این یک دید سریع من از یکی از این سایت ها هست.این تاپیک مربوط به شیوا هست و هدف تاپیک دلخوری ایشان از زرین پال.
نه انتقاد از سیستم ها
بنده از بحث سیستم های دیگر خارج میشوم

rayaclub
November 2nd, 2012, 19:13
پشتیبانی خوب و ... جزو اعتبار نیست.میتواند جزو وظایف باشد . در هر صورت زرین پال بد عمل میکند و این مورد دوستان را دلخور کرده ست

Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://www.payline.ir)
من این سایت را در این تاپیک دیدم.
شماره تماس مستقیم.ادرس خاص و ... هم ندارند. این یک دید سریع من از یکی از این سایت ها هست.این تاپیک مربوط به شیوا هست و هدف تاپیک دلخوری ایشان از زرین پال.
نه انتقاد از سیستم ها
بنده از بحث سیستم های دیگر خارج میشوم

کلی از این سایت ها پر شده اما واقعا خدا وکیلی کدومشون مثل زرین پال همه چیزش مشخص هست ؟
آدرس دفتر - چندین شماره ثابت و شرکتی با سابقه درخشان

به هر حال زرین پال مدتیه دیر واریز میکنه امیدوارم هر چه سریع تر مشکلشون حل شه .

shivahost
November 2nd, 2012, 19:52
من اصلا با سیستم های دیگر کار نکردم و تحقیقی هم در مورد خوبی یا بدی آنها نکردم! و این جا هم خواهش کردم در مورد دیگر سیستم ها صحبت نشه و دوستان تبلیغ نکنند.

اما در مورد زرین پال ما هم به قابل قبول بودن همه شرایط آن رسیده بودیم اما الان می بینیم حتی به قوانین خودشان هم احترام نمی گذارند دیگه چه برسه به حقوق مشتری. شاید هنوز هم بهترین سیستم باشند اما دیگه برای من و دوستانم قابل قبول نیستند و آن را از سیستم whmcs خود حذف کردیم. البته ما درگاه مستقیم بانک ملت را داریم و با زرین پال هم خیلی کم کار می کردیم اما همین یک مورد ما را بس بود....

shivahost
November 3rd, 2012, 02:15

پشتیبانی خوب جزو اعتبار نیست؟ البته اینکار که واریز را به موقع انجام نمی دهند ربطی به پشتیبانی نداره! مستقیما اصل فعالیت سایت است و مشکل داره! یعنی مهمترین و اصلی ترین بخش خدمات این سایت همین انجام واریز ها می باشد که تاخیر در آن مستقیما به اعتبار لطمه می زند.

shivahost
November 3rd, 2012, 15:45
همانطور که انتظار نداشتیم امروز هم خبری نشده....

baghebahar
November 3rd, 2012, 19:04
سلام
این پست را فقط واسه اطلاع رسانی میزنم.
1- سرویس پرداخت الکترونیک پی لاین با 1000 امتیاز
2- سرویس پرداخت الکترونیک بانک ملت با 553 امتیاز
3- سرویس پرداخت الکترونیک ایران ای پیمنت با 414 امتیاز
4- سرویس پرداخت الکترونیک زرین پال با 303 امتیاز
5- سرویس پرداخت الکترونیک پارس پال با 197 امتیاز
6- سرویس پرداخت الکترونیک جی پال با 188 امتیاز
7- سرویس پرداخت الکترونیک بانک سامان با 97 امتیاز
8- سرویس پرداخت الکترونیک بانک پارسیان با 77 امتیاز
9- سرویس پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد با 67 امتیاز
10- سرویس پرداخت الکترونیک تک پرداخت با 47 امتیاز
11- سرویس پرداخت الکترونیک بانک صادرات با 17 امتیاز
12- سرویس پرداخت الکترونیک بانک سرمایه با 10 امتیاز
13- سرویس پرداخت الکترونیک بانک سینا با 10 امتیاز
14- سرویس پرداخت الکترونیک پی پاد با 10 امتیاز
15- سرویس پرداخت الکترونیک بانک ملی با 10 امتیاز
16- سرویس پرداخت الکترونیک تچرا با 7 امتیاز
17- سرویس پرداخت الکترونیک ایمن پرداخت با 7 امتیاز
18- سرویس پرداخت الکترونیک بانک اقتصاد نوین با 0 امتیاز
منبع : برترین سرویس های پرداخت الکترونیک سال 1391 مشخص شدند (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=23690)

DVBBaz
November 3rd, 2012, 20:14
بیش از 4 روزه که به دخواست ما هم رسیدگی نشده ...
درگاهشون رو غیر فعال کردیم ....

cutegroup
November 3rd, 2012, 20:16
سلام
پي لاين خوبه
اما كارمز بالايي براي پرداخت هاي كم داره .
از همه مهم تر درگاهاش خيلي قطعي داره .

shivahost
November 3rd, 2012, 21:33
سلام
این پست را فقط واسه اطلاع رسانی میزنم.
1- سرویس پرداخت الکترونیک پی لاین با 1000 امتیاز
2- سرویس پرداخت الکترونیک بانک ملت با 553 امتیاز
3- سرویس پرداخت الکترونیک ایران ای پیمنت با 414 امتیاز
4- سرویس پرداخت الکترونیک زرین پال با 303 امتیاز
5- سرویس پرداخت الکترونیک پارس پال با 197 امتیاز
6- سرویس پرداخت الکترونیک جی پال با 188 امتیاز
7- سرویس پرداخت الکترونیک بانک سامان با 97 امتیاز
8- سرویس پرداخت الکترونیک بانک پارسیان با 77 امتیاز
9- سرویس پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد با 67 امتیاز
10- سرویس پرداخت الکترونیک تک پرداخت با 47 امتیاز
11- سرویس پرداخت الکترونیک بانک صادرات با 17 امتیاز
12- سرویس پرداخت الکترونیک بانک سرمایه با 10 امتیاز
13- سرویس پرداخت الکترونیک بانک سینا با 10 امتیاز
14- سرویس پرداخت الکترونیک پی پاد با 10 امتیاز
15- سرویس پرداخت الکترونیک بانک ملی با 10 امتیاز
16- سرویس پرداخت الکترونیک تچرا با 7 امتیاز
17- سرویس پرداخت الکترونیک ایمن پرداخت با 7 امتیاز
18- سرویس پرداخت الکترونیک بانک اقتصاد نوین با 0 امتیاز
منبع : برترین سرویس های پرداخت الکترونیک سال 1391 مشخص شدند (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=23690)

با این اوضاع زرین پال سال دیگه 19 میشه!

taghi.karimi
November 3rd, 2012, 22:05
فردا تماس بگیرید سامان سیستم ببینید چه جوابی دارند که بدن :-؟
شاید به دلیل محدودیت در انتقال سیستم بانکی این مورد پیش اومده که احتمالش کم هست!

shivahost
November 3rd, 2012, 22:50
فردا تماس بگیرید سامان سیستم ببینید چه جوابی دارند که بدن :-؟
شاید به دلیل محدودیت در انتقال سیستم بانکی این مورد پیش اومده که احتمالش کم هست!

محدودیت در سیستم بانکی اصلا توجیه کننده این تاخیر ها نیست. اصلای برای همچین مجموعه ای بانک نباید محدودیت بگذاره! اگر هم محدودیت دارند بروند در قوانین خود بنویسند تا 20 روز طول می کشد! یا در تیکت بگویند 30 روز طول می کشد نه اینکه همه جا اعلام کنند 3-4 روز!

در هر صورت این آخرین تراکنش ما و مشتریان ما با زرین پال بود.

shivahost
November 3rd, 2012, 22:52
در تیکت بعد از مدت طولانی همچین چیزی می نویسند:

با سلام

التماس دعا
با تشکر

علی امیری

یعنی حتی یک پوزش، عذرخواهی یا ببخشید هم نمی گویند....

shivahost
November 3rd, 2012, 23:02
هیچ تماسی هم نمی گیریم! ببینیم بطور نرمال کی خودشان واریز را انجام می دهند. هر چه دیرتر این تاپیک پربار تر....

Faraz4u
November 3rd, 2012, 23:14
9556

:-|:-|:-|

TARIMEHR
November 3rd, 2012, 23:33
شیوا هاست خدا بهتون صبر بده :))

تا سه تا 9 روز نشه بازی نشه

rezarostami
November 4th, 2012, 01:05
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/9556-%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-capture-jpg

:-|:-|:-|

اتفاقا ما هم سه شنبه که درخواستمون وارد روز چهارم شده بود تیکت دادم خیلی لازم دارم این پول رو خواهشا سریع تر واریز کنید . ولی حتی تیکت رو هم نخوندن.

پشتیبانیشون هم دیگه آب کشیده تیکت بزنی بگی چرا واریز نمیشه سریع جواب میدن میگن شماره تراکنش تا شماره تراکنش می دی دیگه جوابی نمیگیری

shivahost
November 4th, 2012, 01:11
اتفاقا ما هم سه شنبه که درخواستمون وارد روز چهارم شده بود تیکت دادم خیلی لازم دارم این پول رو خواهشا سریع تر واریز کنید . ولی حتی تیکت رو هم نخوندن.

پشتیبانیشون هم دیگه آب کشیده تیکت بزنی بگی چرا واریز نمیشه سریع جواب میدن میگن شماره تراکنش تا شماره تراکنش می دی دیگه جوابی نمیگیری

دقیقا! از من 2 دقیقه نکشید شماره تراکنش خواستند. من هم یک دقیقه بعد براشون ارسال کردم. بعد از چند ساعت یکی از امیری ها گفت 3-4 روز کاری طول می کشه! که فعلا شده 6 روز کاری! به علاوه 2 روز تعطیلی!

این ها این هفته به کی پول دادند که سقفشون پر شده! آن هم هر روز! دوستانی که دریافتی داشتند لطف کنند اعلام کنند و حدود مبلغش را هم بفرمایند ببینیم با چه مبالغی سقف این ها پر شده!

TARIMEHR
November 4th, 2012, 01:16
همه اینا خاطره میشه

احتمالا رفتن تعطیلات اخر هفته که نه ج میدن نه واریز

شایدم حسابشون مسدود شد
شایدم پولا رو گذاشتن بانک یه هفته کار بزنن و وام بگیرن

ولی فرار تو کارشون نیست تازه داره اینطور خدمات دادن بهشون حال میده

rezarostami
November 4th, 2012, 01:27
همه اینا خاطره میشه

احتمالا رفتن تعطیلات اخر هفته که نه ج میدن نه واریز

شایدم حسابشون مسدود شد
شایدم پولا رو گذاشتن بانک یه هفته کار بزنن و وام بگیرن

ولی فرار تو کارشون نیست تازه داره اینطور خدمات دادن بهشون حال میده

فرار تو کارشون نیست ولی اعصاب خردکنی چرا . تا الان ما هردفعه برای تسویه حساب تیکت دادیم چرا نمی ریزین . والا نمی دونستیم برای گرفتن پول خودمون هم باید کلی گرفتاری بکشیم. خوبه حالا رایگان انجام نمی دن مثلا برای واریز 100.000 تومان 3000 تومان کارمزد میشه

saeedxxx
November 4th, 2012, 01:51
بنده هم متاسفانه یکی از مشتریان فقط با زرین پال پرداخت میکنه و از اول هفته پیش درخواست زدم تا به حال واریز نکردن.. البته چون اصل کارم با پی لاین هست مشکل اساسی ای ایجاد نکرده در کارم، دیدم اینجا جاشه گفتم بگم که واریز نشده تا الان :|

cutegroup
November 4th, 2012, 10:24
گويا اين ماجرا ادامه دارد ....

اميدوارم حداقل مشكل رو حل كنن .

shivahost
November 4th, 2012, 10:28
بالاخره در هفتمین روز کاری واریز را انجام دادند.

star25
November 4th, 2012, 10:34
بالاخره در هفتمین روز کاری واریز را انجام دادند.بس کن اقا میخوای تعداد پست هات بکشه بالاشورش را در اوردی برا پول میخوای بچه ها گلریزان بگیرن یکی هزار تومن کمکت کنن؟بیچاره اون مشتری که از تو خرید میکنه یه دقیقه دیر پول واریز کنه بیچاره میشه دیگه حالا زرین پال پول را ریخت به حسابت تمومش می کنی یا نه؟اون زرین پال هزار تا مشکل داره همه این را می دونن

shivahost
November 4th, 2012, 10:39
بس کن اقا میخوای تعداد پست هات بکشه بالاشورش را در اوردی برا پول میخوای بچه ها گلریزان بگیرن یکی هزار تومن کمکت کنن؟بیچاره اون مشتری که از تو خرید میکنه یه دقیقه دیر پول واریز کنه بیچاره میشه دیگه حالا زرین پال پول را ریخت به حسابت تمومش می کنی یا نه؟اون زرین پال هزار تا مشکل داره همه این را می دونن

ببخشید شما تعداد پست های من را دیدید؟حدود 1600 پست! برای باید بخوام بکشه بالا؟

star25
November 4th, 2012, 10:40
ببخشید شما تعداد پست های من را دیدید؟حدود 1600 پست! برای باید بخوام بکشه بالا؟پس برا چی انقدر اسپم میدی؟مثل بچه ها هر دو دقیقه پست میزنی زرین پال این کار را کرد اون کار را کردمشکل داری انگار با خودت اخلاقت کپی مبین پارسیان هست

star25
November 4th, 2012, 10:47
مدیریت زرین پال اگه پست من را می بینی جواب بده.غرور کاذبی زرین پال را گرفته که اصلا درست نیست.اون زمان که تک بودید این غرور معنی داشت ولی حال دیگه نه.الان درگاههای خیلی بهتر از شما هست. 2.5درصد داری پول مردم بدبخت را کم میکنی دیگه این همه زمان پول را تو حساب خودت خوابوندن چه معنی میده؟اگه نوشتی سه الی چهار روز کاری و عمل نکنی این یعنی کلاهبرداری شرمنده رک گفتم

parsa7
November 4th, 2012, 11:06
الان تک پرداخت هیچ کارمزدی برای درگاه غیر مستقیم نمیگیره.خوب مگه مجبورید میرید سراغ زرین پال ؟

star25
November 4th, 2012, 11:12
الان تک پرداخت هیچ کارمزدی برای درگاه غیر مستقیم نمیگیره.خوب مگه مجبورید میرید سراغ زرین پال ؟به قول یکی میگفت ما یه دامین دات کام برامون 2درصد سود داره که 2.5 درصد باید کارمزدش را بدیم زرین پال روی صورتحساب هم بکشیم مشتری برای صد تومن ارزونتر میره از یه جا دیگه میخره اصلا با هیچ منطقی 2.5درصد کارمزد جور در نمیاد من نمی دونم چرا تو این مملکت هیچ نظارتی نمی کنن

sarwhost
November 4th, 2012, 11:17
بس کن اقا میخوای تعداد پست هات بکشه بالاشورش را در اوردی برا پول میخوای بچه ها گلریزان بگیرن یکی هزار تومن کمکت کنن؟بیچاره اون مشتری که از تو خرید میکنه یه دقیقه دیر پول واریز کنه بیچاره میشه دیگه حالا زرین پال پول را ریخت به حسابت تمومش می کنی یا نه؟اون زرین پال هزار تا مشکل داره همه این را می دونن

پس برا چی انقدر اسپم میدی؟مثل بچه ها هر دو دقیقه پست میزنی زرین پال این کار را کرد اون کار را کردمشکل داری انگار با خودت اخلاقت کپی مبین پارسیان هست

مدیریت زرین پال اگه پست من را می بینی جواب بده.غرور کاذبی زرین پال را گرفته که اصلا درست نیست.اون زمان که تک بودید این غرور معنی داشت ولی حال دیگه نه.الان درگاههای خیلی بهتر از شما هست. 2.5درصد داری پول مردم بدبخت را کم میکنی دیگه این همه زمان پول را تو حساب خودت خوابوندن چه معنی میده؟اگه نوشتی یسه الی چهار روز کاری و عمل نکنی این یعنی کلاهبرداری شرمنده رک گفتم

مطمئنید شما با خودتون مشکل ندارین
شیوا هاست خیلی وقت همه ما میشناسیم و بسیار اخلاق خوبی دارن نیازی نمیبینم ایشونو به یکی دیگه شباهت بدین
جو شما رو برداشته

star25
November 4th, 2012, 11:20
مطمئنید شما با خودتون مشکل ندارین شیوا هاست خیلی وقت همه ما میشناسیم و بسیار اخلاق خوبی دارن نیازی نمیبینم ایشونو به یکی دیگه شباهت بدین جو شما رو برداشتهشما وکیل ایشون هستید؟ یا ازشون ریسلر دارید برای تخفیف ماه اینده یه همچین پستی دادید؟ شما بهتره جوابگوی مشتری هاتون باشید که هر دقیقه تو فروم ها یه پست انتقادی میزنن براتون

shivahost
November 4th, 2012, 11:21
بالاخره در هفتمین روز کاری واریز را انجام دادند.

همانطور که اعلام کردم پرداخت با تاخیر زیاد انجام شد، بهتره دیگه تاپیک را کش ندهیم.

sarwhost
November 4th, 2012, 11:28
شما وکیل ایشون هستید؟ یا ازشون ریسلر دارید برای تخفیف ماه اینده یه همچین پستی دادید؟ شما بهتره جوابگوی مشتری هاتون باشید که هر دقیقه تو فروم ها یه پست انتقادی میزنن براتون
بابا شما دیگه کی هستین امیدوارم شما یه ریسیلر خوب پیدا کنید تا نوچه کسی برای زیر سوال بردن یکی نشید
میشه از این پستا رو نشون بدید
از معده حرف نزنید دوست من پیشنهاد بنده برای شما مشاوره با روانپزشک میباشد
به امید سلامتیه همه دوستان روانی

sajad2745
November 4th, 2012, 11:34
بهتر هست جواب ایشون رو ندید :)
یک نگاه به تعداد نوشته هاشون بندازید میفهمید چرا تو هر تاپیکی یه اسپم دادن حداقل :) کاسه داغ تر از آش :|

star25
November 4th, 2012, 11:35
بابا شما دیگه کی هستین امیدوارم شما یه ریسیلر خوب پیدا کنید تا نوچه کسی برای زیر سوال بردن یکی نشید میشه از این پستا رو نشون بدید از معده حرف نزنید دوست من پیشنهاد بنده برای شما مشاوره با روانپزشک میباشد به امید سلامتیه همه دوستان روانیhttp://www.webhostingtalk.ir/f8/62206/index2.htmlپست 12کی شما را تایید کرده یه نفر هم که گفته افتضاح بود هاستتون :))

rayaclub
November 4th, 2012, 12:20
دوستان عزیز بهتره تموم کنید
تاپیک رو از یه موضوع به موضوع دیگه نکشید
اگر بحث دارید یاهو ، کنفرانس بزارید که حتی میتونید صحبت هم بکنید .

ولی اینجا جاش نیست .

رویال نتورک
November 4th, 2012, 12:48
7روز هم داره تمام میشه ولی از واریز خبری نیست...
------
جناب samansystems (http://www.webhostingtalk.ir/member/18475/) شما که در حال مشاهده این پست هستید و زرین پال هم زیرمجموعه شما هست،میشه در مورد این تاخیر زیاد کمی توزیح بدید؟

star25
November 4th, 2012, 13:10
7روز هم داره تمام میشه ولی از واریز خبری نیست...کلاهبردارن دیگه اگه نبودن یه پاسخ قانع کننده بعد از 7 روز میدادن زرین پال = کلاهبردار در پیام خصوصی هم که به ایشون دادم به من میگن تو چیز پی ان فروشی و شروع به فحاشی خواهر و مادر کردن اگه خواستید عکس میگیرم نشونتون بدم زرین پال خوب خودت را نشون دادی

rayaclub
November 4th, 2012, 13:19
کلاهبردارن دیگه اگه نبودن یه پاسخ قانع کننده بعد از 7 روز میدادن زرین پال = کلاهبردار در پیام خصوصی هم که به ایشون دادم به من میگن تو چیز پی ان فروشی و شروع به فحاشی خواهر و مادر کردن اگه خواستید عکس میگیرم نشونتون بدم زرین پال خوب خودت را نشون دادی

دوست عزیز واقعا به حال شما تاسف میخورم .
شمایی که نمیتونید چیزی رو اثبات کنید ، فقط بلدین افترا بزنید .

رویال نتورک
November 4th, 2012, 13:26
کلاهبردارن دیگه اگه نبودن یه پاسخ قانع کننده بعد از 7 روز میدادن زرین پال = کلاهبردار در پیام خصوصی هم که به ایشون دادم به من میگن تو چیز پی ان فروشی و شروع به فحاشی خواهر و مادر کردن اگه خواستید عکس میگیرم نشونتون بدم زرین پال خوب خودت را نشون دادی
دوست عزیز ممکن هست دیر واریز کنند ولی هرگز خدایی نکرده کلاه بردار و یا اقدام به فحاشی نمی کنند ..

rezarostami
November 4th, 2012, 13:31
دوست عزیز ممکن هست دیر واریز کنند ولی هرگز خدایی نکرده کلاه بردار و یا اقدام به فحاشی نمی کنند ..

واریز می کنن ما 2 تا درخواست داشتیم اولی ساعت 8 صبح واریز شد و دومی هم یه 15 دقیقه پیش چند روز بوده که نبودن سرشون شلوغه ایشالله امروز همه تسویه میشه

rezarostami
November 4th, 2012, 13:34

آفرین آفرین همیجور پیش بری تا غروب 100 پسته شدی.

بدون مدرک و سند حرف بی خود میزنی همش می خوای بگی خودت خوبی بقیه کلاهبردارن بدون سند و مدرک حرف نزن برای بار 1000 ام .

نمونه تاپیک دیگه از حرف های شما http://www.webhostingtalk.ir/f118/62457/

rayaclub
November 4th, 2012, 13:35
بعضی دوستان اینجا هستن که فقط به فکر گرفتن ماهی از آب گل آلوده هستن .
این بار ها اثبات شده که دوستانی که میگن زرین پال فحاشی کرده و یا پول مارو خورده مثل ( star25 (http://www.webhostingtalk.ir/member/59941/) ) چیز پی ان فروش هستن .

shivahost
November 4th, 2012, 13:48
بهتره تاپیک بسته شود چون نتیجه اصلی آن گرفته شده و داره به حاشیه میره. مسئولین زرین پال هم اگر توضیحی داشتند تا حالا می توانستند بدهند ولی سکوت را ترجیح دادند.

در پایان امیدوارم امروز سقفشون پر نشه و درخواست های هم دوستان واریز بشه.

shivahost
November 4th, 2012, 13:52
این هم پاسخ امروز ایشان در تیکت ها:

با سلام
تلاش شما برای تخريب زرين پال در اون تاپيک کاملا مشهود هستش خانوم زرندی.
لطفا قوانين سايت رو مطالعه کنيد چون الان عملکرد شما خلاف قوانين سايت هستش و موضوع به بخش حقوقی ارجاع داده شده.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

با سلام
خوشبختانه دوستان تو همون تاپيک هم به هدف شما پی بردن!
انشالا موفق باشيد.
موضوع به واحد حقوقی ارجاع داده شد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

جناب امیری به خاطر تاخیر شما بنده کلی ضرر کردم! حالا برید حقوقی اقدام کنید ببینید ندادن پول مردم سر وقت چه نتیجه ای دارد.

rayaclub
November 4th, 2012, 13:53
بهتره تاپیک بسته شود چون نتیجه اصلی آن گرفته شده و داره به حاشیه میره. مسئولین زرین پال هم اگر توضیحی داشتند تا حالا می توانستند بدهند ولی سکوت را ترجیح دادند.

در پایان امیدوارم امروز سقفشون پر نشه و درخواست های هم دوستان واریز بشه.

خانوم معصومه ورزندی دوستان خودشون مشکلشون رو پيگيری ميکنن و قطعا به نتيجه خواهند رسيد .

sajad2745
November 4th, 2012, 13:55
خوشبختانه دوستان تو همون تاپيک هم به هدف شما پی بردن!
اگر منظورشون اسپم های star25 هست بهتره بهشون بگید دوباره یه سر به همین تاپیک بزنن 8-|

shivahost
November 4th, 2012, 14:00
با سلام
1. از بابت تاخير در واريز ها از ساير کاربران عذر خواهی شده و ميشه.
2. در مورد تلاش شما برای تخريب سايت زرين پال هم به طور جداگانه پيگيری خواهد شد.
3. لطفا از ادامه بی مورد تيکت خودداری کنيد. چون ظاهرا هدف شما به حاشيه کشيدن اين موضوع هستش.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

ما آدم نبودیم که قبل از باز شدن این تاپیک یک پاسخ بدهید و پوزش بخواهید!؟

Mihan-VPS
November 4th, 2012, 14:03
دیگه زرین پال با این کارمزد بالایی که داره و تاخیر چند روزه در واریزی ها دیگه بنظرم خیلی خوشایند نمیتونه باشه براشون !

shivahost
November 4th, 2012, 14:05
چه راحت به شعور دیگران توهین می کنند! پول ما با تاخیر خلاف قوانین خود می دهند! کلی ما را متضرر می کنند! بعد طلبکار هم می شوند! هر جای دنیا بود به راحتی می شد ازتون خسارت گرفت! اما اینجا کارمزد هم بهتون می دهیم!

rayaclub
November 4th, 2012, 14:08
چه راحت به شعور دیگران توهین می کنند! پول ما با تاخیر خلاف قوانین خود می دهند! کلی ما را متضرر می کنند! بعد طلبکار هم می شوند! هر جای دنیا بود به راحتی می شد ازتون خسارت گرفت! اما اینجا کارمزد هم بهتون می دهیم!

کاملا معلومه که چه کسی داره تاپیک رو به حاشیه میکشونه .

deltamusic
November 4th, 2012, 14:10
اگه مدیران زرین پال این تایپک رو می بینند ، با این طلبکارای که تو تیک شیواهاست پاسخشونو دادید زرین پال مفت هم نمی ارزه،جای عذرخواهیتونه؟به بخش حقوقی ارجاع میدیم!ارجاع بدید!ما که از زرین پال کشیدیم بیرون

rayaclub
November 4th, 2012, 14:12
اگه مدیران زرین پال این تایپک رو می بینند ، با این طلبکارای که تو تیک شیواهاست پاسخشونو دادید زرین پال مفت هم نمی ارزه،جای عذرخواهیتونه؟به بخش حقوقی ارجاع میدیم!ارجاع بدید!ما که از زرین پال کشیدیم بیرون

دوست عزیز شما هم خروجی پرداخت نشده دارید ؟

rezarostami
November 4th, 2012, 14:14
دوستان گرامی وقتی یک کاربر تو یک سایت حالا غیر از زرین پال عضو میشه و مدارک میفرسته و درگاه دریافت میکنه یعنی قوانین رو پذیرفته . حالا درسته که زرین پال تاخیر داشته به حر حال این تیم هم تیم انسانی هست و خودمون هم می دونیم وقتی که تو یک روز بیش از حد سرمون کار بریزه هنگ میکنیم زرین پال هم بعد از تعطیلات تسویه حساب کرد خداروشکر.

ولی باور کنید مقصر خودمون هم هستیم تمام جوانب رو در نظر نمیگیریم .

دوستان بهتره دیگه ادامه ندید . من خودم تا ایمیل میاد در رابطه با این موضوع بدو بدو میام اینجا ببینم بچه ها چی می گن :d:d

shivahost
November 4th, 2012, 14:17
دوست عزیز شما هم خروجی پرداخت نشده دارید ؟

اطلاعات آماری جمع نکن! از شما هم شکایت می کننا!

shivahost
November 4th, 2012, 14:19
دوستان به خاطر مشکلات مالی که زرین پال به ما وارد کرد تمدید لایسنس cpanel و whmcs ما و همچنین شارژ لازم برای reseller club عقب افتاد و کلی خسارت خوردیم! کلی مشتری شاکی پیدا کردیم.

حالا من باید شکایت کنم یا ایشان!؟

rezarostami
November 4th, 2012, 14:26
دوستان به خاطر مشکلات مالی که زرین پال به ما وارد کرد تمدید لایسنس cpanel و whmcs ما و همچنین شارژ لازم برای reseller club عقب افتاد و کلی خسارت خوردیم! کلی مشتری شاکی پیدا کردیم.

دوست عزیز و گرامی . شما هم بهتره برای اینجور مواقع برنامه ریزی مالی کنی تا یه وقت مشکلی پیش نیاد . ادامه دادن این تاپیک هم مشکلی حل نمیش کنه بهتره مشکلاتی رو که پیش اومده رو رفع کنید و به روال عادی فعالیت برگردید . ایشالله که تو تمام مراحل کار و زندگی موفق باشی و دیگه همچین مشکلاتی برات پیش نیاد این که مشکلاتی که گفتی رخ بده واقعا خیلی بده این مشکلات که گفتید

mazda333
November 4th, 2012, 14:28
دوستان به خاطر مشکلات مالی که زرین پال به ما وارد کرد تمدید لایسنس cpanel و whmcs ما و همچنین شارژ لازم برای reseller club عقب افتاد و کلی خسارت خوردیم! کلی مشتری شاکی پیدا کردیم.حالا من باید شکایت کنم یا ایشان!؟شما که از لایسنس نال شده برای سی پنل استفاده می کنید چطور میگید هزینه لایسنس را پرداخت می کنید و اما اقای امیری و مدیریت زرین پال رفتارتان شرم اور است اگه ما نبودیم الان گوشه خیابون داشتی دنبال نون می گشتی حالا بهت بها دادیم برای ما شاخ شدی؟

rayaclub
November 4th, 2012, 14:28
اطلاعات آماری جمع نکن! از شما هم شکایت می کننا!

اگر قراره با حل شدن مشکلات شما دوستان از من هم شکایت بشه مشکلی نیست .
فقط مشکلاتتون حل بشه که دیگه بیشتر از این تاپیک به حاشیه نفرستین .

زرین پال هزاری هم در حق همه خوبی کنه یک بار همچین اتفاقی بیوفته شما میاید اینجا فقط تخریب فقط تخریب .
یکم شرف کاری هم خوب چیزیه .

خدا وکیلی تا به حال چند دفعه زرین پال خروجیه به موقع و حتی زودتر داده ؟
من خودم همین الان مثل شمام 8 روز گذشته 900.000 تومن خروجی به حسابم اومده .
چرا نیومدم مثل شما اینجا تخریب کنم ؟

چون قبلا یک بار خروجی 1.000.000 تومنی من رو 2 روزه واریز کردن .

حالا باز هم تاپیک رو ادامه بدید =d> ما کاربرای ایرانی فقط بلدیم یک خطای کوچیک ببینیم تا بکنیمش توی بوق و کرنا .

rayaclub
November 4th, 2012, 14:31
شما که از لایسنس نال شده برای سی پنل استفاده می کنید چطور میگید هزینه لایسنس را پرداخت می کنید و اما اقای امیری و مدیریت زرین پال رفتارتان شرم اور است اگه ما نبودیم الان گوشه خیابون داشتی دنبال نون می گشتی حالا بهت بها دادیم برای ما شاخ شدی؟

دوست عزیز آقای امیری رو اگه شما با زرین پال شناختی ما از سامان سیستم شناختیم .
اینطور ها هم نیستش که شما میگی .
دنبال نون #-o

rezarostami
November 4th, 2012, 14:32

دوست عزیز و گرامی . شما هم بهتره برای اینجور مواقع برنامه ریزی مالی کنی تا یه وقت مشکلی پیش نیاد . ادامه دادن این تاپیک هم مشکلی حل نمیش کنه بهتره مشکلاتی رو که پیش اومده رو رفع کنید و به روال عادی فعالیت برگردید . ایشالله که تو تمام مراحل کار و زندگی موفق باشی و دیگه همچین مشکلاتی برات پیش نیاد این که مشکلاتی که گفتی رخ بده واقعا خیلی بده این مشکلات که گفتید

mazda333
November 4th, 2012, 14:33
شیواهاست واقعا قاطی داره یه بار میگه لایسنس سی پنل ما تحریم شده یه بار میگه پولشو به موقع نداده یه بار میگه لایسنس سالم هست برای بعضی کاربرا باز نمیشه اقا خدایی حالت خوبه؟

shivahost
November 4th, 2012, 14:33

برنامه ریزی مالی؟ خب حساب کردن روی 4 روز زرین پال هم جرئی از برنامه ریزی بوده دوست عزیز! امیدوارم این بد بودن مشکلات را مدیران زرین پال هم درک کنند.

shivahost
November 4th, 2012, 14:34
شما که از لایسنس نال شده برای سی پنل استفاده می کنید چطور میگید هزینه لایسنس را پرداخت می کنید

شما اصلا می دونید cpanel چی هست که می گید لایسنس نال!!!!؟

mazda333
November 4th, 2012, 14:34
دوست عزیز آقای امیری رو اگه شما با زرین پال شناختی ما از سامان سیستم شناختیم .اینطور ها هم نیستش که شما میگی .دنبال نون #-oخب ایدی دوم زرین پال تو ی این سایت مشخص شدپاچه خوار....

mazda333
November 4th, 2012, 14:35
شما اصلا می دونید cpanel چی هست که می گید لایسنس نال!!!!؟به قول استار25 میخوای برات گلریزان بگیریم؟ به ما چه شما مشکل مالی داری نمی تونی لایسنس سی پنل بخری

sajad2745
November 4th, 2012, 14:36
شما که از لایسنس نال شده برای سی پنل استفاده می کنید چطور میگید هزینه لایسنس را پرداخت می کنید

فکر کنم ایشون همون star25 (http://www.webhostingtalk.ir/member/59941/) باشند با ایدی قبلی بن شدن
و با ایدی جدید تشریف اوردن
طبق معمول توجه نکنین به حرفاشون

پ.ن : لایسنس نال :71:

shivahost
November 4th, 2012, 14:36
شیواهاست واقعا قاطی داره یه بار میگه لایسنس سی پنل ما تحریم شده یه بار میگه پولشو به موقع نداده یه بار میگه لایسنس سالم هست برای بعضی کاربرا باز نمیشه اقا خدایی حالت خوبه؟

بله حالمون خوبه، شما بحث های فنی را بلد نیستید وارد نشوید! اما جهت اطلاع: لایسنس تحریم شده! برای سرور ip جدید گرفتیم، باید لایسنس جدید می گرفتیم پول نداشتیم!

mazda333
November 4th, 2012, 14:38
بله حالمون خوبه، شما بحث های فنی را بلد نیستید وارد نشوید! اما جهت اطلاع: لایسنس تحریم شده! برای سرور ip جدید گرفتیم، باید لایسنس جدید می گرفتیم پول نداشتیم!اقا شما پول نداری به ما چه ربطی داره ؟؟؟؟!!!

mazda333
November 4th, 2012, 14:39
فکر کنم ایشون همون star25 (http://www.webhostingtalk.ir/member/59941/) باشند با ایدی قبلی بن شدنو با ایدی جدید تشریف اوردنطبق معمول توجه نکنین به حرفاشون پ.ن : لایسنس نال :71:شما هم سجادیه هستی مدیر روبیناسرور دستت را رو کردم. گفته بودی نگم ولی حالا گفتم!!!!

shivahost
November 4th, 2012, 14:40
چند صفحه قبل درخواست بسته شدن تاپیک را دادم، حتی برای مدیران سایت هم گزارش دادم. اگر عمل می شد کابران صفر کیلومتر الان اسپم نمی دادند.

الان هم خواهش می کنم تاپیک قفل بشه.

shahabhost
November 4th, 2012, 15:11
با سلام
2. در مورد تلاش شما برای تخريب سايت زرين پال هم به طور جداگانه پيگيری خواهد شد.
3. لطفا از ادامه بی مورد تيکت خودداری کنيد. چون ظاهرا هدف شما به حاشيه کشيدن اين موضوع هستش.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

ما آدم نبودیم که قبل از باز شدن این تاپیک یک پاسخ بدهید و پوزش بخواهید!؟

با سلام

الان دو ساعت هست دارم کل تایپک رو مطالعه میکنم!
متاسفام برای این همه اعتماد به نفس کاذب زرین پال!

برای تست یکی از سرویس های پرداخت الکترونیک عضو شده بودم که امروز یه ایمیل جالب اومده بود که بعد از 15 روز عدم پرداخت تمام پرداخت ها انجام شده و یه جورایی جون مادرتون برگردید درگاه هاتون رو فعال کنید!

این قضیه برای زرین پال هم اتفاق خواهد افتاد به زودی زود....

خیلی خیلی دست بالا بگیریم زرین پال 500 تا کاربر اکتیو داشته ( که این هم نداره )باشه که اون ها هم سرویس های پرداخت الکترونیک دیگه رو نمیشناسن!

یعنی شیواهاست کاربر زرین پال نبوده؟!این یه بی احترامی هست!! 2. در مورد تلاش شما برای تخريب سايت زرين پال هم به طور جداگانه پيگيری خواهد شد.

مثلا چگونه پیگیری خواهد شد؟؟؟!( هیچ کاری نمیتونید بکنید! (خیلی محترمانه گفتم) )

از این گونه مشکلات زیاد بوده مثلا درخواست واریز وجه دادیم به حساب ملت بعد از 7 روز تاییدیه به شبای حساب ملی مشابه ملت اومده که واریز میشه!!!
جالبه تیکت میزنی میگن اخرین پایا ساعت 7 روز تایید درخواست واریز میشه ! بعد از سه روز هم تیکت ج میدن که اشتباه واریز شده و بانک هم برگشت نزده از بانک پیگیری کنید :)

در یک جمله مضخرف ترین سرویس پرداخت الکترونیک کشور = زرین پال

از یوزر شیواهاست گرامی پوزش میخوام که پستی ارسال کردم و پست دیگه ای ارسال نخواهم کرد...

با احترام.

AmirHosein
November 4th, 2012, 16:39
اگر به جای اینکه تاپیک میزدید یه سر به دفتر شرکت سامان سیستم میزدید بهتر به نتیجه میرسیدید تا با زدن این تاپیک :) این تاپیک عملا یک پست مفید هم نداره ...
بهتر بسته باشه ...