PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد سایت جهت کسب درآمد

amirk
October 31st, 2012, 19:23
سلام
من از 6 7 سال پیش سایت های زیادی داشتم از دانلود فیلم ، موزیک ، سایت وارز به زبان فارسی یا اینگلیسی گرفته تا طراحی قالب و...
همه ی این سایت هایی هم که داشتم فقط جهت سپری کردن اوقات فراغت بود و هدفم از ایجاد این سایت ها کسب در آمد نبود ، حتی بازدید سایت هام روزانه به بیش از 30 هزار تا هم می رسید اما به دلایلی هر کدومشون رو رها کردم.

اما اینبار قصد کردم از این همه تجاربی که بدست اوردم کسب در آمد کنم! فقط نمی دونم که چه سایتی بزنم!! هر موضوعی که میاد تو ذهنم می بینم دست بالا دست زیاده...
حالا از دوستان رهنمایی می خوام تا کمک کنن چه سایتی در حال حاظر جوابگو هست! از سایت های دانلود گرفته تا خدمات اینترنتی ، فروش کارت شارژ ، فروشگاه ...

با تشکر :53:

lived
October 31st, 2012, 19:42
دست بالا دست همه جا زیاده
این مهمه کاری رو که شروع میکنی ادامه بدی و دلسرد نشی و با هدف دنبال کنی
به نظر من سایت دانلود فیلم و کارتون و موزیک و دانلود نرم افزار یکی از پر بازدید ترین سایتها هستند ولی همت زیادی میخواد و اینکه باید هزینه کنی تا به جواب برسی

mehran00
October 31st, 2012, 19:45
سلام
من از 6 7 سال پیش سایت های زیادی داشتم از دانلود فیلم ، موزیک ، سایت وارز به زبان فارسی یا اینگلیسی گرفته تا طراحی قالب و...
همه ی این سایت هایی هم که داشتم فقط جهت سپری کردن اوقات فراغت بود و هدفم از ایجاد این سایت ها کسب در آمد نبود ، حتی بازدید سایت هام روزانه به بیش از 30 هزار تا هم می رسید اما به دلایلی هر کدومشون رو رها کردم.

اما اینبار قصد کردم از این همه تجاربی که بدست اوردم کسب در آمد کنم! فقط نمی دونم که چه سایتی بزنم!! هر موضوعی که میاد تو ذهنم می بینم دست بالا دست زیاده...
حالا از دوستان رهنمایی می خوام تا کمک کنن چه سایتی در حال حاظر جوابگو هست! از سایت های دانلود گرفته تا خدمات اینترنتی ، فروش کارت شارژ ، فروشگاه ...

با تشکر :53:

http://www.webhostingtalk.ir/f41/45409/

amirk
November 1st, 2012, 20:30
کسی از دوستان هست که در مورد گوگل ادسنس یا سایت مشابه راهنمایی کنه !؟