PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود ماژول بانک پاسارگاد برای whmcs

sardarn
October 31st, 2012, 17:09
سلام

من یک نسخه سالم از ماژول بانک پاسارگاد(منظورم امن پاسارگاد نیست) پیدا کردم گفتم اینجا هم بگذارم تا بقیه استفاده کنند
فقط یک نکته این که در فایل modules/gateways/Pasargad/certificate.xml باید کلید خصوصی تون رو بگذارید.بقیه کارها هم مثل درگاه های دیگه هست.از طریق مدیریت فعالش می کنید و اطلاعات درگاه رو بهش می دید

Amir.Mansoury
March 9th, 2013, 12:53
آیا این ماژول صحیح و بودن مشکل کار میکنه؟

Kian
March 9th, 2013, 15:17
کسی از دوستان کارکرد این ماژول رو تست کرده؟

Amir.Mansoury
March 10th, 2013, 19:24
کسی این ماژول رو تست کرده؟

Kian
March 14th, 2013, 13:04
این ماژول درست کار میکنه ولی قسمت Verification برای ستل کردن و یا مشاهده گزارش مشخصات پرداخت ها رو نداره !

کسی از دوستان اسکریپت کاملتر از این ماژول بصورت اوپن سورس باشه رو داره ؟

j4b3r
March 14th, 2013, 13:10
سلام
آخرین ماژول پاسارگاد رایگان رو که چک کردم به راحتی قیمت فاکتور رو میشد تغییر داد.
و باغث مشکلات شدیدی برای وب سایتتون میشه.

Kian
March 14th, 2013, 13:17
ماژولی که در این تاپیک هست، تست شده و مشکل خاصی نداره و اوپن سورس هست و همه کدهاش رو براحتی میشه مشاهده و بررسی کرد. فقط قسمت Verification نداره!

sardarn
March 15th, 2013, 15:29
سلام
اگه وقت کردم ماژول کامل رو می گذارم

clickchat
March 15th, 2013, 15:38
دوستان من حدود 20 روزه یک موضوع رو مطرح کردم ولی کسی متوجه منظورم نشده یا اینکه بلد نیست خود بانک هم هیچی بلد نیست

در کل مشکلم رو دوباره میگم

من وقتی که ماژول درگاه پاسارگارد رو آپ میکنم موقع پرداخت وقتی هب لینک pay.php میرسه صفحه سفید میشه بدون هیچ کد خطایی وقتی چک کردیم دیدیم مشکل از فایل xml است که سرور یا همون پنل کلکسو نمیتونه بخونه حالا شما دوستان راهی بلدین این فعال بشه؟
هزینشم پرداخت میکنم

amn
April 10th, 2013, 16:37
سلام این ماژول رو من گزاشتم و همه چیز هاش درست بود ولی قیمت های سایت من به تومان است وقتی وارد سایت بانک پاسارگاد میشه به ریال قیمت می زنه مثلا در سایت ممن جنسی 12 هزار تومنه وارد سایت بانک اسارگاد میشه 1200 میزنه واز حساب مشتری کن میکنه باید چکار کنم راهنمایی کنید کدوم قسمت را ویرایش کنم تا به تومان بزنه باتشکر

irsite
May 27th, 2013, 13:11
من هم مشکل دوستمون amn رو دارم.دلیلش چی هست که تو سایت پاسارگاد به ریال میندازه در حالیکه واحد پولی ما تومان هستش تو سایت.چطوری میشه عوض کنیم؟

Web Host Persia
May 27th, 2013, 17:13
من هم مشکل دوستمون amn رو دارم.دلیلش چی هست که تو سایت پاسارگاد به ریال میندازه در حالیکه واحد پولی ما تومان هستش تو سایت.چطوری میشه عوض کنیم؟

درگاه مبلغ رو به ریال نشون میده
شما باید مبلغ رو از سایتتون به صورت ریال به درگاه ارسال کنید ...
این خط رو ویرای کنید ..

$amount = $params['amount'] - ".00";

irsite
May 27th, 2013, 17:57
این مقدار رو چی قرار بدم دوست عزیز؟

Web Host Persia
May 27th, 2013, 17:59
این مقدار در مقبلغ فاکتور شما ضرب می شه ...
10 بزارید ..

irsite
May 27th, 2013, 18:12
10 قرار دادم.الان مقدار فاکتور رو رو درگاه بانک این مبلغ میزنه!فاکتور 100000 تومانی هست.دلیلش چی هست؟
مبلغ قابل پرداخت : ۹۹,۹۹۰ ریال

Web Host Persia
May 27th, 2013, 18:32
10 قرار دادم.الان مقدار فاکتور رو رو درگاه بانک این مبلغ میزنه!فاکتور 100000 تومانی هست.دلیلش چی هست؟

یک یوزر اف تی پی و یک یوزر توی سایت بدید تا براتون بررسی کنم ..

irsite
May 27th, 2013, 19:03
دوست عزیز امکانش هست همینجا راهنماییم کنین؟یک دنیا ممنون میشم ازتون.

rezaonline.net
May 27th, 2013, 19:55
دوستان این ماژول داغه الان نوشتم ;;)
یکیتون تست کنه . اگه ok بود معرفیش کنیم برای سایر دوستان .

اینم هدیه نتایج خوب امتحانات این ترم <):)

rezaonline.net
May 28th, 2013, 03:56
دوستان تست کردید؟

xmasoud
May 28th, 2013, 04:20

اینم هدیه نتایج خوب امتحانات این ترم

korosh-eghbali
May 28th, 2013, 12:16
سلام
آخرین ماژول پاسارگاد رایگان رو که چک کردم به راحتی قیمت فاکتور رو میشد تغییر داد.
و باغث مشکلات شدیدی برای وب سایتتون میشه.

آقای زارع میتونید این ماژول رو در این مورد چک کنید و اگر مشکلی داره اعلام کنید چون ممکنه بعضی از دوستان به مشکل برخورد کنند ممنون میشم

sos666
June 25th, 2013, 17:55

این قسمت مبلغ فاکتور رو -10 می کنه!!!

sos666
June 25th, 2013, 19:57
برای محاسبات تومان
این خط رو

$params['amount']=$params['amount']*10;
قبل از خط

قرار بدید

Kian
June 25th, 2013, 23:14
دوستان این ماژول داغه الان نوشتم ;;)

اینم هدیه نتایج خوب امتحانات این ترم[QUOTE=rezaonline.net;772634]دوستان این ماژول داغه الان نوشتم یکیتون تست کنه . اگه ok بود معرفیش کنیم برای سایر دوستان . اینم هدیه نتایج خوب امتحانات این ترم ممنون از زحمات شما دوست گرامی، ماژول شما رو تست نکردم ولی مدت زیادی است که ماژول معرفی شده در ابتدای این تاپیک را استفاده کردم و هیچمشکلی ندارد ولی متاسفانه قسمت مدیریت نداره یعنی آمار و گزارشات پرداخت ها رو نداره و اینمورد برای گزارش گیری و مدیریت بسیار مورد نیاز و حیاتی هست (چیزی شبیه Mellatbank Verification ماژول پرداخت ملت فراسو ) ، اگر امکان دارد لطفا اینمورد را شما هم در ماژول پاسرگاد اضافه نمایید - ممنون

ali_yas19
November 3rd, 2013, 16:16
دوستان این ارور مربوط به چی هست ؟

Strict Standards: Non-static method RSA::binary_to_number() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in/home/irandata/public_html/modules/gateways/Pasargad/RSAProcessor.class.php on line 34

Strict Standards: Non-static method RSA::binary_to_number() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in/home/irandata/public_html/modules/gateways/Pasargad/RSAProcessor.class.php on line 35

Strict Standards: Non-static method RSA::binary_to_number() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in/home/irandata/public_html/modules/gateways/Pasargad/RSAProcessor.class.php on line 36

Strict Standards: Non-static method RSA::rsa_sign() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in/home/irandata/public_html/modules/gateways/Pasargad/RSAProcessor.class.php on line 58

Strict Standards: Non-static method RSA::add_PKCS1_padding() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in/home/irandata/public_html/modules/gateways/Pasargad/rsa.class.php on line 32

Strict Standards: Non-static method RSA::binary_to_number() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in/home/irandata/public_html/modules/gateways/Pasargad/rsa.class.php on line 33

Strict Standards: Non-static method RSA::pow_mod() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in/home/irandata/public_html/modules/gateways/Pasargad/rsa.class.php on line 34

Strict Standards: Non-static method RSA::number_to_binary() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in/home/irandata/public_html/modules/gateways/Pasargad/rsa.class.php on line 35

NaqsheQw
November 25th, 2013, 12:26
رضا جان کال بک مشکل داره؟

rezaonline.net
November 25th, 2013, 13:08
سلام
مشکلی نداره .
چه خطایی میده ؟

NaqsheQw
November 25th, 2013, 13:19
سلام
مشکلی نداره .
چه خطایی میده ؟

صفحه سفید میشه و به سایت برنمیگرده.
فکر کردم فقط خودم مشکل دارم اما از چندتا از همکاران پرسیدم و دیدم مشکل من رو دارند.

هم روی سرور آلمان هم انگلیس و هم فرانسه و آمریکا تست شد.
مشکل ممکنه از چی باشه؟

قبلاً کار میکرد.

rezaonline.net
November 25th, 2013, 15:34
آها ، مشکل session هست .
از این استفاده کنید .
http://rezaonline.net/whmcs_module_pasargad_n.rar

iran-data.net
November 27th, 2013, 13:37
با سلام

من موقعه وصل شدن این ارور رو میگیرم و بعد از چند ثانیه وصل میشه به درگاه ولی قبلش این ارور میاد

http://www.uploadax.com/images/69970754207695894239.jpg

http://www.uploadax.com/images/69970754207695894239.jpg

NaqsheQw
April 5th, 2014, 16:48
آها ، مشکل session هست .
از این استفاده کنید .

عزیز دوباره قرار میدی؟

azad222
July 28th, 2014, 10:53
سلام

دوباره بزارید.

sardarn
July 28th, 2014, 14:41
سلام

دوباره بزارید.

سلام
لطفا اسپم ندید.فایل پیوست شده و سالم می باشد.

azad222
July 28th, 2014, 16:21
دوست عزیز (sardarn) من که بیکار نیستم یه پست الکی بزنم. منظورم این بود که اینجا لینک گذاشته که کلیه ماژول شما در آخر تاپیک ها کنار رفته.
در ضمن من مال شما رو هم گذاشتم ولی بعد از اینکه طرف وارد سایت بانک میشه و میخاد برگرده به یک صفحه سفید میره. و موقعی هم که پرداخت رو میزنه میگه که پذیرنده مجاز نیست.

آها ، مشکل session هست .
از این استفاده کنید .

rezaonline.net
July 28th, 2014, 18:03
ماژولی که قرار دادیم و الان پاک شده مربوط به پاسارگاد تک مرحله ای هست .
الان درگاههای پاسارگاد بصورت دو مرحله ای هست و این ماژول جوابگوی شما نیست .

همچنین اگر کسی خدمات رایگانی ارائه میده ، و بصورت free ارائه میده پس هیچ مسئولیتی متوجه اون شخص نیست ، لطف کنید از عبارتهای درخور و شایسته استفاده کنید .

azad222
July 28th, 2014, 19:53
ماژولی که قرار دادیم و الان پاک شده مربوط به پاسارگاد تک مرحله ای هست .
الان درگاههای پاسارگاد بصورت دو مرحله ای هست و این ماژول جوابگوی شما نیست .

همچنین اگر کسی خدمات رایگانی ارائه میده ، و بصورت free ارائه میده پس هیچ مسئولیتی متوجه اون شخص نیست ، لطف کنید از عبارتهای درخور و شایسته استفاده کنید .

دوست عزیز rezaonline.net از شما بابت این نسخه رو گذاشتن ممنونم و منظوری نداشتم. پاسخم در جواب
sardarn عزیز بود که نوشته بودم اسپم ندید به ایشون هم بی احترامی نکردم. کلا به خاطر این بود که کسی ککه یهو با جستجو در گوگل این مطلب رو میخونه اطلاعای نداره که چی بوده و کدوم لینک مناسبه. یک تشکرم ازت کردم که از دلت در بیاد.

mohsentranslator
December 30th, 2014, 10:34
ببخشید مآژول رو نصب کردم اما موقع برگشت به فاکتور چه زمانیکه که فاکتور پرداخت شده باشه چه نشده باشه صفحه سفید میشه مشکل چیه؟ وریفای هم نمیشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

sardarn
December 30th, 2014, 11:18
سلام
نسخه ماژول قدیمی هست و فکر کنم مشکل داشته باشه.
موفق باشید