PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارزان ترین سرور اختصاصی !

طراح سایت
December 30th, 2009, 00:10
سلام
ارزان ترین سرور اختصاصی که میشه خرید رو اینجا معرفی کنید
از کیفیت و .... فاکتور میگیرم ، فقط قیمت خیلی کم مهمه
fsdservers (درست نوشتم ؟) چطور دیتاسنتریه با ایران مشکل داره ؟
ممنون

---------- Post added 09-12-30 at 12:10 AM ---------- Previous post was 09-12-29 at 11:24 PM ----------

! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟8-|

Techno Pars
December 30th, 2009, 00:39
این سوال مبهمه.دارین قیمت هارو مقایسه می کنید اما مشخصات سرور هارو نه؟؟؟!!
حداقل سخت افزار مورد نیاز را هم بگید

طراح سایت
December 30th, 2009, 01:01
گفتم که فقط قیمت مهمه - فقط میخوام اختصاصی باشه 1 مگابایت رم هم بود مهم نیست ولی ارازن ترین قیمت سرور اختصاصی رو میخوام

akbar123sat
December 30th, 2009, 01:04
سرور از 30 دلار شروع میشه تا ...... دلار

چقدر میخوای هزینه کنی . از امریکا یا اروپا میخوای بگیری ( امریکا ممکنه تحریم بشی و مشکلاتی برات پیش بیاد ) کلا دیتا سنتر های امرکایی با ایران مشکل دارند

اروپا گیگا - ws - ecatel - eukhost - rapidswich -ovh exportal - و..... فکر میکنم از 60 یا 70 دلار سرور های متوسط شروع میشن و تا 150 تومن میتونی سرور های حرفه ای خریداری کنی بیشتر هم پول بدی سرور بهتر میگیری

HugeServer
December 30th, 2009, 01:13
Dedicated Servers - One Crazy Dedicated Server Deal a Day (http://www.serveraday.com/)

goldstar
December 30th, 2009, 01:32
CoreNetworks.net :: Dedicated Servers, Virtual Servers, Co-location (http://corenetworks.net)

Metalik
December 30th, 2009, 08:47
این ارزونترین و با کیفیت ترین بوده که تاحالا دیدم

Celeron 2.4GHz - 512MB RAM - 60GB HDD - 4TB Bandwidth - 5IPs
39.95$/month

smartieuser
December 30th, 2009, 09:18
من 5 دلاری هم دیدم ! :D
سفارش هم دادم تا ببینم چیه الان نزدیک به 1 ماه و 1 هفته هست که گذشته اما هنوز توی صف هستم :D شایدم پشته باشه خدا میدونه ! :))

اسمش فکر کنم سرورپرونتو باشه !

https://serverpronto.infolink.com/modernbill/order/index_5server.shtml?plan=server5

تشکر بزنین کافیه ! :D

P-CO
December 30th, 2009, 11:02
با 59تومان میتونم یک سرور به نسبت قوی براتون بگیرم، با پورت 100مگابیت بر ثانیه و رم 1گیگابایت.

مشخصات کامل : sales@ded24.com

موفق باشید.

طراح سایت
December 30th, 2009, 11:26
FDC SERVERS (http://fdcservers.net/) با ایران مشکل داره ؟ دیتا سنتره یا از THEPLANT سرور میگییره ؟؟؟!!!!!!!!

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:23 AM ----------

با 59تومان میتونم یک سرور به نسبت قوی براتون بگیرم، با پورت 100مگابیت بر ثانیه و رم 1گیگابایت.

مشخصات کامل : sales@ded24.com

موفق باشید.

کیفی سرور زیاد مهم نیست برام ( فقط میخوام اختصاصی باشه ) 59 تومن هم متاسفانه زیاده برای این سروری که من میخوام

nswir
December 30th, 2009, 11:28
دیتا سنتره یا از theplant سرور میگییره ؟؟؟!!!!!!!!
چه سوال جالبی؟
دیتا سنتری که از یه دیتا سنتر دیگر سرور بگیرد !

طراح سایت
December 30th, 2009, 11:44
چه سوال جالبی؟
دیتا سنتری که از یه دیتا سنتر دیگر سرور بگیرد !

متوجه نشدم منظورتون رو ،
من میگم این دیتا سنتره یا ریسلر سرور های the plant هست ؟
با ایران مشکل داره ؟ thepalant که بد جور مشکل داره .
سرور های چین قیمت هاش چطوره؟

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

من 5 دلاری هم دیدم ! :D
سفارش هم دادم تا ببینم چیه الان نزدیک به 1 ماه و 1 هفته هست که گذشته اما هنوز توی صف هستم :D شایدم پشته باشه خدا میدونه ! :))

اسمش فکر کنم سرورپرونتو باشه !

https://serverpronto.infolink.com/modernbill/order/index_5server.shtml?plan=server5

ادرسش درست نبود ، ولی 5 تومن خیلی جالبه !
Plz ادرس اگه تونستی پیدا کنی بده ...

mohebali
December 30th, 2009, 11:45
سرور های چین قیمت هاش چطوره؟
شما دقیقا چی میخوای؟
وارز؟ یا دیتا سنتری که با ایران مشکل نداشته باشه؟
کارو - گیگا - آی وب- ws (ضعیف) - اینا هستن.
در ضمن سرورهای گران افرانت هم خوبه اگه پول برات مهم نیست و سرعت بالا میخوای

طراح سایت
December 30th, 2009, 12:08
شما دقیقا چی میخوای؟
وارز؟ یا دیتا سنتری که با ایران مشکل نداشته باشه؟
کارو - گیگا - آی وب- ws (ضعیف) - اینا هستن.
در ضمن سرورهای گران افرانت هم خوبه اگه پول برات مهم نیست و سرعت بالا میخوای

فرق نداره وارز بودن یا نبودنش (اگه وارز باشه بهتره )
من فقط قیمت پاییین برام مهمه ،
( چون بعد از این سرور قصد خرید یک سرور توپ از کارو رو دارم )

AfraWeb.net
December 30th, 2009, 12:24
از این قسمت هم میتوانید سرور های خوبی پیدا کنید چنانچه نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید در خدمت شما هستیم

Dedicated Hosting Offers - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=36)

_AriaNet_
December 30th, 2009, 12:39
سرور اختصاصی از دیتاسنتر fdc دارم قیمت اینجا نیمدم

اگه میخوایی بدونی پیغام خصوصی بده :67:

ویژه و خصوصی ;)

طراح سایت
December 30th, 2009, 12:41
از این قسمت هم میتوانید سرور های خوبی پیدا کنید چنانچه نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید در خدمت شما هستیم

dedicated hosting offers - web hosting talk (http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=36)

افر خوبی که به درد من بخوره پیدا نکردم ، شما افر ویژه نداری ؟ زیر 55 دلار

AfraWeb.net
December 30th, 2009, 13:16
افر خوبی که به درد من بخوره پیدا نکردم ، شما افر ویژه نداری ؟ زیر 55 دلار

زیر 55 دلار سرور های خوبی پیدا نمیکنی . پیشنهاد میکنم برای شروع از سرور های مجازی استفاده کنید
پیشنهاد میکنم میشه از این سرور استفاده کنید

AfraWeb- Vps server the planet up time 100% fully managed

HARD : 40 GB
Monthly Traffic: UNLIMITED
Guaranteed Memory :400 MB
Burstable Memory: 1 GB
Free IPs / Max IPs Free 2 / Max 32
Network Port : 1000mbps (1Gb/sec)
Operating System: CentOS 5 / Debian 4 / Ubuntu 9 / Fedora 10 / openSuSe 10
Virtuozzo Containers Power Panel
Google AdWords Credit: $50 Free Credits
Yahoo Search Marketing Credit $25 Free Credits
کاملا مدیریت شده . سرور theplanet در صورت نیاز سرور های مجازی قوی تر موجود می باشد
Price : 28$

Sajad
December 30th, 2009, 13:29
hostmds.com
سرور یکساله بگیری ماهی ۸ دلار حسابت میکنن !
ماه به ماه هم بگیری ماهی ۱۰ تومن !

فقط طبق آپتایمی که من ازشون دارم هر ماه چند ساعتی سایت خودشون هم دان هست !

چون قیمت برات مهم بود اینو دادم. برای خرید پیشنهاد نمیشود !

طراح سایت
December 30th, 2009, 13:44
زیر 55 دلار سرور های خوبی پیدا نمیکنی . پیشنهاد میکنم برای شروع از سرور های مجازی استفاده کنید
پیشنهاد میکنم میشه از این سرور استفاده کنید

afraweb- vps server the planet up time 100% fully managed

hard : 40 gb
monthly traffic: Unlimited
guaranteed memory :400 mb
burstable memory: 1 gb
free ips / max ips free 2 / max 32
network port : 1000mbps (1gb/sec)
operating system: Centos 5 / debian 4 / ubuntu 9 / fedora 10 / opensuse 10
virtuozzo containers power panel
google adwords credit: $50 free credits
yahoo search marketing credit $25 free credits
کاملا مدیریت شده . سرور theplanet در صورت نیاز سرور های مجازی قوی تر موجود می باشد
price : 28$

مهم نیست کیفیتش ( مخصوصا سی پی یو برای این سرور زیاد برام مهم نیست )
سرور مجازی هم به کارم نمیخوره ....

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

hostmds.com
سرور یکساله بگیری ماهی ۸ دلار حسابت میکنن !
ماه به ماه هم بگیری ماهی ۱۰ تومن !

فقط طبق آپتایمی که من ازشون دارم هر ماه چند ساعتی سایت خودشون هم دان هست !

چون قیمت برات مهم بود اینو دادم. برای خرید پیشنهاد نمیشود !

قیمت های سالانه رو کجا نوشته ! ؟
با ایران مشکل داره ؟
دیتا سنتر کجاس؟
openvz روش جواب میده ؟ :76:

Sajad
December 30th, 2009, 14:04
قیمت های سالانه رو کجا نوشته ! ؟
با ایران مشکل داره ؟
دیتا سنتر کجاس؟
openvz روش جواب میده ؟ :76:

شما وقتی سفارش بخوای بدی معلومه قیمت ها !
با ایران فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.
کانادا تورونتو.
شما حالت خوبه ؟ این سرور روش به زور میتونی ۱۰ تا سایت بیاری بالا ! حالا میخوای باهاش سرور مجازی درست کنی ؟!

طراح سایت
December 30th, 2009, 14:17
شما وقتی سفارش بخوای بدی معلومه قیمت ها !
با ایران فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.
کانادا تورونتو.
شما حالت خوبه ؟ این سرور روش به زور میتونی ۱۰ تا سایت بیاری بالا ! حالا میخوای باهاش سرور مجازی درست کنی ؟!

اگه مصرف وی پی اس ها کم باشه میشه یه کاریش کرد :d:109:

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:15 PM ----------

قیمت هر 128 مگ رم رو تو سایت پیدا نکردم ، شما اطلاعی دارید ....

smartieuser
December 30th, 2009, 14:36
$5 Server (Waiting List Only) Dedicated Servers from ServerPronto (http://www.serverpronto.com/server5.php)

این هم آدرس سرور 5 دلاری ! :D

موفق باشی !

طراح سایت
December 30th, 2009, 14:59
5$ خیلی عالیه ! 5 تومن فقط پول برق مصرفی سرور تو دیتاسنتره :دی
جالب میشه اگه روش اوپن وی زد نصب کرد و دو تا وی پی اس داد .... ( تضمین بشه که وی پی اس ها کم کار کنند )
قیمت هر 128 مگ (مثال ) رمی که به این سرور اضافه بشه تو سایت نبود ...
دیتاسنتر امریکاس ؟

HugeServer
December 30th, 2009, 15:03
5$ خیلی عالیه ! 5 تومن فقط پول برق مصرفی سرور تو دیتاسنتره :دی
جالب میشه اگه روش اوپن وی زد نصب کرد و دو تا وی پی اس داد .... ( تضمین بشه که وی پی اس ها کم کار کنند )
قیمت هر 128 مگ (مثال ) رمی که به این سرور اضافه بشه تو سایت نبود ...
دیتاسنتر امریکاس ؟

سلام برادر.

دلخوشی الکی‌ به خودتون ندید :) همین آفر رو که دوستمون دادن رو یه بر اردر بده، فکترش حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ میافته برای شما. تازه ستاپ هم باید بعدی که نور علا نور :)
:-*:53:

طراح سایت
December 30th, 2009, 15:11
سلام برادر.

دلخوشی الکی‌ به خودتون ندید :) همین آفر رو که دوستمون دادن رو یه بر اردر بده، فکترش حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ میافته برای شما. تازه ستاپ هم باید بعدی که نور علا نور :)
:-*:53:

120 دلار ؟؟ چطور ؟
اردر !؟

HugeServer
December 30th, 2009, 15:17
120 دلار ؟؟ چطور ؟
اردر !؟

order - سفارش.

همین لینک‌ای که دوستمون دادن، رو سفارش بده، ببین چه قیمتی بهت میده. دنبال اینجور سرور‌ها نباش ؛)

طراح سایت
December 30th, 2009, 15:21
order - سفارش.

همین لینک‌ای که دوستمون دادن، رو سفارش بده، ببین چه قیمتی بهت میده. دنبال اینجور سرور‌ها نباش ؛)

خودشون زدن 4.95 دلار.
ستاپ رو چطور میگیرن ؟

AfraWeb.net
December 30th, 2009, 15:33
WholesaleInternet.com - Kansas City Colocation and Dedicated Servers (http://www.wholesaleinternet.com/)

برای خرید سرور پیشنهاد میشه
. هزینه سرور ماهیانه از 49 دلار . هزینه ابگرید بسیار پایین می باشد مثلا برای رم 1 گیگ 5 دلار در ماه می باشد

مشکلات = پشتیبانی ضعیف + مشکل با خریداران ایرانی
مزایا = قیمت مناسب + اپ تایم بالا+ پوت 100+ ارتقا سخت افزای ارزان +هزینه ای پی با قیمت مناسب

همچنین ابگرید رم تا 2 گیگا بایت بصورت رایگان برای شما انجام میشود
چانچه قصد خرید این سرور را داشتید با ما تماس بگیرید .

طراح سایت
December 30th, 2009, 15:42
wholesaleinternet.com - kansas city colocation and dedicated servers (http://www.wholesaleinternet.com/)

برای خرید سرور پیشنهاد میشه
. هزینه سرور ماهیانه از 49 دلار . هزینه ابگرید بسیار پایین می باشد مثلا برای رم 1 گیگ 5 دلار در ماه می باشد

مشکلات = پشتیبانی ضعیف + مشکل با خریداران ایرانی
مزایا = قیمت مناسب + اپ تایم بالا+ پوت 100+ ارتقا سخت افزای ارزان +هزینه ای پی با قیمت مناسب

همچنین ابگرید رم تا 2 گیگا بایت بصورت رایگان برای شما انجام میشود
چانچه قصد خرید این سرور را داشتید با ما تماس بگیرید .

ابگریدش خیلی عالیه ولی حیف که با ایران مشکل داره ....

HugeServer
December 30th, 2009, 15:42
خودشون زدن 4.95 دلار.
ستاپ رو چطور میگیرن ؟

LooK At ImaGeS

طراح سایت
December 30th, 2009, 15:49
look at images

خب چرا اینطوری فاکتور دادن ؟ میشه یکم توضیح بدید ...

HugeServer
December 30th, 2009, 16:00
خب چرا اینطوری فاکتور دادن ؟ میشه یکم توضیح بدید ...

به این قیمت‌ها میگن قیمت‌های پنهان در سفارش. بیشتر هاستینگ‌های تازه کار اینجور قیمت هارو میدان، بعدش آخر سر پول خون باباشون رو میگیرن. دقت کن، الان که توی گوگل سرچ کنید سرور ۵$ این سایت باز می‌شه، همه میگن به‌ به‌ بریم حال کنیم که سرور ماهیانه ۵$. بعدش که وارد شدن.‌ای دلا غافل سر کاری بوده. اینجوری رنکشون میره بالا، ولی‌ خوب چه فایده که اینجوری ...

smartieuser
December 30th, 2009, 16:17

نه این طور هم نیست ! شما سرور رو اشتباه انتخاب کردی خوب ! سرور 5 دلاری هزینه ستاپ نداره !

من فاکتورش هم پرینت کردم ! شد 5.7$ ! :d اسکنش رو اگه شد آپ میکنم ! ;)

طراح سایت
December 30th, 2009, 17:16
اینا سی پنل رو میدن 44 دلار !!!!
حتما باید سی پنل رو از دیتاسنتر گرفت ...؟
میشه روش اوپن وی زد نصب کرد ؟ :-|

rn4j1m1
December 30th, 2009, 20:51
اینا سی پنل رو میدن 44 دلار !!!!
حتما باید سی پنل رو از دیتاسنتر گرفت ...؟
میشه روش اوپن وی زد نصب کرد ؟ :-|

دوست عزیز 256 مگابایت رم و openvz ؟ حتما میخای روش چند تا vps هم بدی !:-s

طراح سایت
December 30th, 2009, 21:03
دوست عزیز 256 مگابایت رو و openvz ؟ حتما میخای روش چند تا vps هم بدی !:-s

شما میگی نمیشه ؟
دو تا وی پی اس با رم 128 ....
خیلی جالب میشه

Sajad
December 30th, 2009, 21:21
دوست عزیز شما وقتی سیستم عامل سرور اصلی و openvz رو نصب کردی بدون اینکه vps داشته باشه حدود ۱ گیگ رم مصرف میشه (مقدار رو حدودی گفتم یه چیزی در حد تفهیم) ! گرفتین چی شد ؟ در ضمن این cpu ها که این سرورها دارن اصلا درک این رو ندارن که مجازی سازی چی هست ! چه برسه بخوان share بشن.

برای اینکه بخوای مجازی ساز نصب کنی ارزونترین سرور در اون حالت شاید مثلا ۱۰۰ تومن بتونی پیدا کنی !

طراح سایت
December 30th, 2009, 21:42
سی پنل چی ! این دیتاسنتر میده44 تومن
حتما باید از خود دیتاسنتر بگیرم ؟

AfraWeb.net
December 30th, 2009, 22:06
دوست عزیز هیچ سرویس ارزانی بدون علت نیست این مسله بارها ثابت شده چه بین فروشندگان ایرانی چه بین فروشندگان خارجی .
هدف خرید سرور نیست شما باید پشتیبانی مناسبی هم داشته باشید . وقتی مشکلاتی در سرور بوجود میاد باید بتونید اونو حل کنید یه دیتا سنتری 20 دقیقه ای جواب میده یکی دیگه 1 هفته ای .

همه این مسائل فرق هایی بین دیتا سنتر ها ایجاد کرده - فکر نمیکنم رو وی پی اس 128 مگا بایتی شما بتونید بیشتر از 4 سایت هاست کنید اون هم با پورت 10 و یک دیتا سنتر درجه 3

پیشنهاد میشه از این دیتا سنتر ها خریداری کنید
امریکا : theplanet پایداری 100 درصد ترافیک نا محدود پشتیبانی عالی شبکه بسیار قوی دیتا سنتر درجه 1
امریکا : xlhost تقریبا معتبر شبکه قوی - پشتیبانی ضعیف - ترافیک نا محدود نمی باشد درجه 1
امریکا ک caro شبکه خوب - پشتیبانی خوب - ترافیک نا محدود نیست - پایداری 99.99 درصد - مزیت سرور های مدیرت شده

و بسیاری از دیتا سنتر های دیگر که میتوانید از انها سرویس تهیه نمایید میانگین قیمت در سرور های امریکایی از 50 دلار تا 200 دلار می باشد

اروپا : گیگا - پهنای باند نا محدود - پشتیبانی متوسط - سرعت پورت در حد ایده ال نیست - پایداری 99.97 درصد
اروپا : ws پشتیبانی ضعیف - سرعت پورت خوب - پینگ به ایران بسیار عالی - پایداری 99.95
اروپا : ovh پشتیبانی عالی - پهنای باند نا محدود - پینگ به ایران متوسط - پایداری 99.99 درصد سرعت پورت 100
و بسیاری دیگر در اروپا که میتوانید سرور رو تهیه کنید میانگین در اروپا بین 50 یورو تا 150 یورو می باشد . توجه کنید بسیاری از دیتا سنتر ها هزینه مالیات جداگانه دریافت میکنند به کلمه vat توجه فرمایید

تعداد دیتا سنتر ها بسیار زیاد می باشد فقط چند نمونه ای که ایرانی ها زیاد استفاده میکنند نوشتم اگر دیتا سنتر دیگری مد نظر شما هست میتونم اطلاعاتی درباره اون دیتا سنتر در اختیار شما قرار بدم

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

دوست عزیز شما وقتی سیستم عامل سرور اصلی و openvz رو نصب کردی بدون اینکه vps داشته باشه حدود ۱ گیگ رم مصرف میشه (مقدار رو حدودی گفتم یه چیزی در حد تفهیم) ! گرفتین چی شد ؟ در ضمن این cpu ها که این سرورها دارن اصلا درک این رو ندارن که مجازی سازی چی هست ! چه برسه بخوان share بشن.

برای اینکه بخوای مجازی ساز نصب کنی ارزونترین سرور در اون حالت شاید مثلا ۱۰۰ تومن بتونی پیدا کنی !

در حالت عادی در openvz حدود 90 مگ فضای رم اشغال می شود و فقط لازم هست چند تا برنامه از قبیل فایروال و zend و... نصب کنید کل فضای رم تموم میشه روی وی پی اس 512 شما بخواهید اینها رو نصب کنید در حدود 600 مگ رم اشغال میشه تو این عکس میتوانید این مسله را مشاهده فرمایید

http://img4.tinypic.info/files/p2vl8eujw0302m45cymf_thumb.jpg (http://img4.tinypic.info/viewer.php?file=p2vl8eujw0302m45cymf.jpg)

طراح سایت
December 30th, 2009, 23:49
من که نمیخوام با این سرور 256 مگی کار حرفه ای بکنم ...
----------
قصد دارم سرور اصلی رو از کارو بگیرم ....
----------
در مورد سی پنل حتما باید از این دیتاسنتر بگیرم .؟

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:07 PM ----------

چه مجازی ساز ی رو این سرور اختصاصی ساپورت میکنه

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

؟/؟

Woshka
December 31st, 2009, 04:10
ارزان ترین سرور رو Iweb میده
1gig ram 320 gig hard 10mbps unmetered cpu p4 celeron
من cpu p4 2.4 با 5$ بیشتر سفارش دادم یه p4 3.0 دو هسته ای گذاشتن D:
ماهی 69$

smartieuser
December 31st, 2009, 08:12
چه مجازی ساز ی رو این سرور اختصاصی ساپورت میکنه

تقریبا هیچی ! با سرور 5 دلار شما میخوای چی کار کنی آخه !!!!

40 گیگ استورج داره ! فقط به درد ذخیره سازی میخوره ! نه دانلود بازی
به درد چیز پی ان بازی شخصی میخوره ! در کارای دانشجویی !

یا یکی دو تا دومین بدون کنترل پنل که ببینین میتونی حفظش کنی یا نه و ...

طراح سایت
December 31st, 2009, 10:22
نمیخوام باهاش کار کنم ، فقط برای کارهای اموزشی میخوام مجازی ساز روش نصب بشه.... راه نداره؟

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

بهشون گقتم میشه رمشو اپگرید کرد ، گفتند سرور تبلیغی ما اپگرید نمیشه ، دوستان جایی دیگه سراغ ندارید از این سرور های تبلیغی بده ؟

طراح سایت
December 31st, 2009, 14:54
استاید ، یعنی یه مجازی ساز پیدا نمیشه که نصب بشه روش ، نمیخوام کار کنم باهاش فقط میخوام مجازی ساز نصب بشه....