PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوری درخواست تغییر در یک قالب وردپرس + هزینه

kami1
October 29th, 2012, 22:18
با سلام
می خواستم روی این قالب تعدادی تغییرات ساده انجام بشه ( هزینش مشکلی نیست اعلام کنید)
**وردپرس نصب شده و قالب هم ست شده -آمادست برای تغییرات**
قالبی که باس روش اوکی شه : نمونه - نمونه وردپرس فارسی (http://demo.wp-persian.com/?preview_theme=Delicate)

1- صفحه اول سایت کاملا ثابت باشه چون فقط برگه می خوایم و پست اینا نمی خوایم
2- جسنجو حذف بشه
3- ارتفاع عکس های تبلیغاتی وسط که 2 تا هستش بیشتر بشه ( اگر جا داره تا 4 تا بشه تبلیغ زد )
4- ستون سمت راست تو صفحه اولی که گفتم ثابت باشه کامل حذف بشه و مطمئنن هیچ پستی هم نباشه
5- ستون سمت راست یه کوچولو کوچکتر بشه - در واقع از اون خط چین هایی که هستش 2-3 تاش حذف بشه
6- صفحه اول یه چیزی پاینش می خوایم که 3 تا عنوان داشته باشه که زیرش html بخوره - تو صفحه اول پایین کنار هم چنین چیزی رو نیاز داریم که سه تا html بذاریم ( در صورت نیاز نمونه خواهم داد)
7- اون html که تو مورد 6 گفتم تو تمام صفحه ها ثابت باشه
8 - پس زمینه کل سایت - منو ها و غیره و همه قسمت هاش آبی کم رنگ بشه
فعلا همینا تا در ادامه چیزی لازم بود اضافه بشه
با تشکر

habiballahafg
October 29th, 2012, 22:49
soheyl_ir98@yahoo.com

soheyl_ir89
October 29th, 2012, 23:06
با سلام
می خواستم روی این قالب تعدادی تغییرات ساده انجام بشه ( هزینش مشکلی نیست اعلام کنید)
**وردپرس نصب شده و قالب هم ست شده -آمادست برای تغییرات**
قالبی که باس روش اوکی شه : نمونه - نمونه وردپرس فارسی (http://demo.wp-persian.com/?preview_theme=Delicate)

1- صفحه اول سایت کاملا ثابت باشه چون فقط برگه می خوایم و پست اینا نمی خوایم
2- جسنجو حذف بشه
3- ارتفاع عکس های تبلیغاتی وسط که 2 تا هستش بیشتر بشه ( اگر جا داره تا 4 تا بشه تبلیغ زد )
4- ستون سمت راست تو صفحه اولی که گفتم ثابت باشه کامل حذف بشه و مطمئنن هیچ پستی هم نباشه
5- ستون سمت راست یه کوچولو کوچکتر بشه - در واقع از اون خط چین هایی که هستش 2-3 تاش حذف بشه
6- صفحه اول یه چیزی پاینش می خوایم که 3 تا عنوان داشته باشه که زیرش html بخوره - تو صفحه اول پایین کنار هم چنین چیزی رو نیاز داریم که سه تا html بذاریم ( در صورت نیاز نمونه خواهم داد)
7- اون html که تو مورد 6 گفتم تو تمام صفحه ها ثابت باشه
8 - پس زمینه کل سایت - منو ها و غیره و همه قسمت هاش آبی کم رنگ بشه
فعلا همینا تا در ادامه چیزی لازم بود اضافه بشه
با تشکر

سلام
بفرمایید دوست عزیز
ID : soheyl_ir89

p30pdf
October 31st, 2012, 12:44
سلام عرض ادب ، خسته نباشید با کمترین هزینه این کارو رو براتون به بهترین نحو ممکن ، رنگ بندی حرفه ای ، شکیل و در کوتاه ترین زمان انجام میدم با آیدی یاهو بنده در تماس باشید با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت info.p30pdf