PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تو 3 ماه 2 تا نمایندگی عوض کرده چرا با بعضی ای پی ها باز نمیشه

omid222
October 29th, 2012, 16:51
سلام 2 بار هاست لینوکسم رو عوض کردم چرا با بعضی ای پی ها باز نمیشه من ای پی زیاد عوض میکنم
شماره ای پی رو میدم درست میکنن بعد با ایپی خودم نمیره بعد اونو درست میکنن با ایپی پروک سی نمیره قضیه چیه قبلا این مشکل رو نداشتم

kambizmabdi
October 29th, 2012, 17:10
سلام احتمالا آیپی شما روی فایروال سروری که هاست دارین بسته شده است.باید با مدیر هاست بگین کلیه آی پی ها رو باز بگذارد.با تشکر

fasterhost
October 29th, 2012, 22:01
می تونه مشکل از دی ان اسایی که روی سرور ست کردن باشه از جایه معتبر بگیرید مشکلتون احتمالا حل میشه

rezarostami
October 29th, 2012, 22:31
مشکل از دی ان اس های سرور می تونه باشه و برخی از سرور ها برای بعضی از آی پی ها ورودی نمیده . قبلا برای ما هم همچین مشکلی بود آی پی برای بعضی از یوزر ها باز میشد برای بعضی ها خیر . دو سه روز در میون قطع و وصل بود . شما به هاستینگ بگید ببینید شاید بشه رفع کرد

gitiserver
October 29th, 2012, 23:52
هم می تونه از فایروال باشه هم از دی ان اس سرور
اول به پشتیبانی بگید دسترسی همه ای پی ها رو باز بزاره ، درست نشد برید سراغ دی ان اس...

parsdrive
October 30th, 2012, 00:01
درود
اگر آی پی تون آی پی مخابرات هست یا شاتل مشکل طبیعیه. با ارئه دهنده خدمات اینترنتیتون تماس بگیرید.(طبق تجربه مشتریان ما) البته اگر در فایروال سرور مشکلی نباشه.

mamali5
October 30th, 2012, 00:34
با این کاری که میگم میتونید بفهمید که مشکل از دی ان اس هست یا فایروال.
زمانی که سایت واستون باز نمیشه از طریق آی پی سرور وارد سی پنل بشید.
اگه سی پنل باز شد که مشکل از دی ان اس هاست.
اگه سی پنل باز نشد مشکل از فایروال هست.

موفق باشید

pc.rootall
November 30th, 2012, 16:15
سلام ماهم به این مشکل خوردیم فقط ای پی های ایرانسل باز نمیشن ؟

چطور میشه درست کرد

mehrdadzavar
November 30th, 2012, 16:42
با سلام و وقت بخیر
پشتیبانی پوریاهاست :مشکل شما از chace کش دی ان اس هست که توسط آی اس پی آیپیتون آپدیت نشده .بعد از 24 الی 48 ساعت درس میشه نشد به آی اس پی شرکت بدین چک کنند.

pc.rootall
November 30th, 2012, 17:01
سرور دست خودمون هست.... الان 5 روزی میشه به این مشکل برخوردیم ...چطور میشه رفع کرد