PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم یک از این دو هاستینگ؟

sardarn
October 29th, 2012, 14:02
سلام

کسانی که از این دو سایت هاست گرفتن لطفا تجربه شون رو درباره ی این دو سایت بگن

ertebat7.ir
daryawebhost.com

ممنون

m-mehdipoor
October 29th, 2012, 14:07
سلام
دومی رو نمی دونم !
ولی در صورت خرید از اولی بیچاره میشید.
فوق العاده آدم بی ادب و بی مسئولیتی هستن
مدارکش موجوده در صورت الزام و اجبار ، منتشر می کنم.
موفق باشید

sardarn
October 29th, 2012, 14:10
سلام
دومی رو نمی دونم !
موفق باشید
سلام
لطفا مدارک رو پ.خ کنید

m-mehdipoor
October 29th, 2012, 14:25
برای همین منظور اعلام کردم اجبار.
متاسفانه در این مورد باید مدیران انجمن از من بخوان و مجبورم کنند.
چون ایشون خیلی راحت به هر کسی که دوست داشته باشن با هدف خراب کردن اعصابش فهش می دن و در متون و مدارکی که از ایشون دارم ، حرف هایی جز فهش بی دلیل نیست و به نظرم صورت خوشی نداره انتشارشون و نه در شان شما است و نه در شان انجمن.
اجباری هم نیست که از ایشون خرید نکنید ، می تونید خریدتون رو انجام بدید، بنده تجربه ام رو عرض کردم.
فقط توضیح مختصر از کل ماجرا عرض می کنم.
ایشون اومدن به کاربر بنده که سایتشون آپتایم 100 % داشت گفتن سایتتون آشغاله و کیفیت نداره ، اون بنده خدا هم با من رو در بایستی داشت، خودش به من گفت من از شما راضیم ولی این آقا داره اینطوری می گه می شه باهاش صحبت کنید؟ اول امتناع کردم چون زمانم ارزش داشت ولی با اصرار ایشون انجام دادم.
این آقا اومد و به من فهش داد و گفت روی سرورت چرا لایت اسپید نصب نکردی ، پول نداری می خوای ملت رو بی چاره کنی و ... !
البته کسی بدون لایت اسپید بیچاره نمی شه ولی خیلی راحت بهشون ثابت کردم که لایت اسپید نصب هست !!
در نهایت ایشون موفق شدن با همین حرف ها کاربر بنده رو بگیرن ، بعد از انتقال سایت ایشون رو مسدود کنند و پاسخی ندن !
من به کاربرم گفتم که با این شرایط نمی تونم دوباره میزبانشون باشم، بک آپ رو مجددا بهشون دادم ( اگر از سرور پاک کرده بودم بعد از انتقال ایشون سایتشون از بین می رفت ) و ازشون خواستم تا از جای دیگری هاست تهیه کنند تا بیشتر از این وقت رو برای یک کاربر نذاشته باشم.
تصمیم با شماست
موفق باشید

sardarn
October 29th, 2012, 14:53
چون ایشون خیلی راحت به هر کسی که دوست داشته باشن با هدف خراب کردن اعصابش فهش می دن و در متون و مدارکی که از ایشون دارم ، حرف هایی جز فهش بی دلیل نیست و به نظرم صورت خوشی نداره انتشارشون و نه در شان شما است و نه در شان انجمن.
اجباری هم نیست که از ایشون خرید نکنید ، می تونید خریدتون رو انجام بدید، بنده تجربه ام رو عرض کردم.
ایشون اومدن به کاربر بنده که سایتشون آپتایم 100 % داشت گفتن سایتتون آشغاله و کیفیت نداره ، اون بنده خدا هم با من رو در بایستی داشت، خودش به من گفت من از شما راضیم ولی این آقا داره اینطوری می گه می شه باهاش صحبت کنید؟ اول امتناع کردم چون زمانم ارزش داشت ولی با اصرار ایشون انجام دادم.
این آقا اومد و به من فهش داد و گفت روی سرورت چرا لایت اسپید نصب نکردی ، پول نداری می خوای ملت رو بی چاره کنی و ... !
البته کسی بدون لایت اسپید بیچاره نمی شه ولی خیلی راحت بهشون ثابت کردم که لایت اسپید نصب هست !!
در نهایت ایشون موفق شدن با همین حرف ها کاربر بنده رو بگیرن ، بعد از انتقال سایت ایشون رو مسدود کنند و پاسخی ندن !
من به کاربرم گفتم که با این شرایط نمی تونم دوباره میزبانشون باشم، بک آپ رو مجددا بهشون دادم ( اگر از سرور پاک کرده بودم بعد از انتقال ایشون سایتشون از بین می رفت ) و ازشون خواستم تا از جای دیگری هاست تهیه کنند تا بیشتر از این وقت رو برای یک کاربر نذاشته باشم.
تصمیم با شماست
موفق باشید

سلام
به نظ رشما من چه طور باید باور کنم
لطفا مدارک رو به صورت پ.خ بفرستید تا مطمئن بشم

m-mehdipoor
October 29th, 2012, 14:59
سلام
به نظ رشما من چه طور باید باور کنم
لطفا مدارک رو به صورت پ.خ بفرستید تا مطمئن بشم

باور نکنید، خرید کنید
موفق باشید

ertebat7
October 29th, 2012, 14:59
تصمیم با شماست
موفق باشید

سلام اقای مهدی پور
ببینید اون مشتری در یاهو به ما پی ام داده بود که از هاست شما ناراضی هست
و ما فقط پنل های هاست خودمون را بهش معرفی کردیم ( حق انتخاب با خودش بود نه زور و اجبار)
متاسفانه نباید اون بحث بین ما شکل می گرفت و من چندین بار هم عذرخواهی کردم
همینجا هم از شما عذر خواهی می کنم و واقعا شرمنده هستم بابت اون روز
ولی خداشاهده ما اصلا بحث لایت اسپید را پیش نگرفتیم
اون موقع سرور خود ما هم اپاچی بود چه برسه به لایت اسپید
دوست نداشتم بحث اینجا کشیده بشه چون من همون روز از شما عذرخواهی کردم
و بازهم عذر خواهی می کنم

babelirani
October 29th, 2012, 15:00
با سلام

نمیدونم دلیل انتخاب این 2 هاستینگ چیه ولی میتونید در بین دوستان عزیزی که در همین انجمن فعالیت میکنند پیشنهاد های بهتر از این 2 هاستیگ پیدا کنید

sardarn
October 29th, 2012, 15:03
من تاپیک درخواست زدم فعلا یه نفر آفر دادن.
گفتمخودم یه تحقیق در مورد این دو سایت کنم

gitiserver
October 29th, 2012, 15:08
سلام
از m-mehdipoor (http://www.webhostingtalk.ir/member/10565/) در خواست می کنم اگه مدرکی دارن لطفا در بخش http://www.webhostingtalk.ir/f129/ اعلام بکنن اگه درست باشه مدیران نمایشش میدن و دیگه هیچ مشکلی پیش نمیاد
الان درست نیست شما بدون مدرک یه حرف رو بزنید و ممکنه خیلی ها مخالف حرف شما باشن
star25
October 29th, 2012, 15:17
سلام
دومی رو نمی دونم !
موفق باشید

شما خودت از همه بی ادب تری
پنج ماه پیش از شما هاست خریدم بی دلیل بستی
جواب تیکت هات را بگذارم اینجا همه می فهمن چه خبره
حالا من کاری با بی ادبی و با ادبی ندارم
ادم بی ادب باشه حداقل خدمات خوب بده قابل تحمل تره

m-mehdipoor
October 29th, 2012, 15:21

m-mehdipoor
October 29th, 2012, 15:29
شما خودت از همه بی ادب تری
پنج ماه پیش از شما هاست خریدم بی دلیل بستی
جواب تیکت هات را بگذارم اینجا همه می فهمن چه خبره
حالا من کاری با بی ادبی و با ادبی ندارم
ادم بی ادب باشه حداقل خدمات خوب بده قابل تحمل تره

شما یوزرتون رو بفرمایید !
من هیچ سایتی رو در هیچ تاریخی بی دلیل نستم !
حتما یوزرتان را بفرمایید چک می کنم.
در غیر این صورت از مدیران تقاضای بررسی دارم.
موفق باشید

RoobinaServer
October 29th, 2012, 18:03
سلام استارتر عزیز

لطفا آدرس درخواستی که زده بودید و یک نفر آفر داده را بفرمائید.

پیغام خصوصی شد.

sardarn
October 29th, 2012, 18:10
سلام استارتر عزیز

لطفا آدرس درخواستی که زده بودید و یک نفر آفر داده را بفرمائید.

پیغام خصوصی شد.

http://www.webhostingtalk.ir/f161/62022/

الان چند نفر آفر دادن اون موقع فقط یکی بود

TARIMEHR
October 29th, 2012, 18:21
شما ۵ ساعت پیش زدی و انتظار داری سریعا هزار تا آفر بیاد؟
حداقل یکم صبر میکردین اکثر سرویس دهنده ها آفرهاشونو ارسال میکردن

۵ ساعت پیش ظهر بود و همه رفته بودن نهار یا استراحت.

sardarn
October 29th, 2012, 18:27
شما ۵ ساعت پیش زدی و انتظار داری سریعا هزار تا آفر بیاد؟
حداقل یکم صبر میکردین اکثر سرویس دهنده ها آفرهاشونو ارسال میکردن

۵ ساعت پیش ظهر بود و همه رفته بودن نهار یا استراحت.

خب مگه من چی گفتم؟خودم گشتم چند تا پیدا کردم.گفتم تا بقیه آفر می دن در مورد این دو تا تحقیق کنم.نگفتم که کسی آفر نده.

RoobinaServer
October 29th, 2012, 18:37
در تاپیک مربوطه آفر ارسال شد.

استارتر : شما چیزی نگفتی کارتون درسته :ی تریمهر هم فقط راهنمایی کردند چیزی نگفتن که :ی

ارادتمند سجادیه
یا حق

mavara020
October 30th, 2012, 01:15
اوووه بنده خدا درباره چی تاپیک زده چی جواب گرفته :d:d

من یکی از یوزر های دریا وب هاست هستم و تاییدشون میکنم هاست خریدیم ما راضی هستیم خداروشکر ایشاالله که این جور بمونه . آقای رستمی هم مدیر دریا وب هاست خیلی آدم باحالیه ما تا حالا هر کاری داشتیم واسمون انجام داده و به ما هاست داد و پولش رو 1 هفته بعد گرفت :d خلاصه دیگه زیادی نگم بهتره .

موفق باشید