PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نکات مهم در زمینه تحریم های سی پنل

need4down
October 29th, 2012, 00:26
با سلام به همه دوستان همانطور که می دونید شرکت سی پنل یکی بزرگترین و معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده کنترل پنل در دنیا هست ولی با توجه به تحریم ها علیه ایران این شرکت ارائه خدمات به ایرانی جماعت را تعطیل کرده .
حالا چه کار کنیم از امکانات سی پنل استفاده کنیم .
راه های زیادی وجود داره .
1- از یک دوست آشنا ، فامیل و ... که در آن طرف مرز های ایران زندگی می کنه کمک بگیرید .
2- می تونید از پارتنر های سی پنل استفاده کنید ولی خیلی از اونها هم ایران را تحریم کردند .
3- بیاین با یک آی پی ثابت تاکید می کنم آی پی ثابت (از فندق شکن استفاده کنید ولی از یک کشور و یک آی پی یا می تونید از داخل سرورتون سفارش بدید ) آی پی خودتون را تغییر ندادید سعی کنید با همان آی پی که در سایت سی پنل ثبت نام کردید برای ورود مجدد به سایت از همون استفاده کنید .(سعی کنید از کشوری جز آمریکا و کانادا استفاده کنید )
با فرض اینکه از آی پی آلمان استفاده می کنید . بگردید نام یک شخص آلمانی پیدا کرده یک آدرس صحیح در آلمان (می تونید آدرس یک هتل تغییر بدید ) هم بیابید . شماره تلفنی که وارد می کنید شماره خودتون بنویسید . بدون پیش شماره آلمان . (اگر سی پنل شک نکنه به شمارت کار نداره ) . کد پستی همون آدرسی که نسبتا صحیح میاد را وارد کنید . برای ایمیلی هم با همون آی پی تو جی میل ایملی با همان نام بسازید .
نام کمپانی دیتا سنتر تون توی قسمت کمپانی وارد کنید .
یک کوچولو اطلاعاتتون شک برانگیز باشه آی پی سرور شما را بلاک می کنه . اینجا مجبور می شی آیپی عوض کنی برای دریافت لاینسس سی پنل
در داخل نام سرور و دومین اکتیو دایکتوری(enkompass) به هیچ وجه از کلمات ایران ، پرشیا ، پرشین ، دامنه ir استفاده نکنید .
برای دی ان اس از آی آر استفاده نکنید .
این روش برای سی پنل تا حدوده زیادی جواب میده و اگر اطلاعاتتون معتبر باشه کسی به کارتون کار نداره .
پیشنهاد می کنم برای لاینسس های پولی از پارتنر هایی که ایران تحریم نکردند استفاده کنید . چون ممکنه اگر مغایرتی بین اطلاعات کارت اعتباری شما و اطلاعات حساب سی پنلتون ببینه شک کنه .
(احتمالش خیلی خیلی کمه و این مشکل تا حالا برای من یکی پیش نیومده ولی احتیاط شرط عقله)
در مورد لاینسس یک ساله رایگان enkompass هم که اگر اطلاعاتتون معتبر باشه به احتمال 99 درصد مشکلی پیش نمیاد .

توصیه های پایانی .
از ایران و ir و پرشیا ، نام ایرانی استفاده نکنید .
سعی کنید کمتر دامنه آی آر پارک یا ادد کنید .
اصلا از این کنترل پنل استفاده نکنید . برید سراغ کنترل پنل DirectAdmin .
از اطلاعاتتون روزانه بک آپ بگیرید .
در مورد ویندوز (enkompass) هم باید بگم خیلی کم احتمال داره به مشکل بخورید . من خودم الان دارم به کاربر همین روش را پیشنهاد می کنم تا حالا هم جواب داده . ولی اگر در کل با سی پنل رابطه خوبی ندارید وب سایت پنل هم خوبه .

این آموزش هم قبلا در مورد enkompass زده بودم .

آموزش نصب و راه اندازی کنترل پنل های رایگان ویندوز (http://www.webhostingtalk.ir/f89/61985)

دوست داشتی تشکر یادت نره