PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساب دامین بهتره یا زیر مجموعه ای

hanijafari
October 28th, 2012, 23:49
با سلام.
من میخوام که به سایتم یک قسمت(مثلا فروم) اصافه کنم.
تا اونجایی هم که من شنیدم میگن که هر چه تعداد بازدیدکنندگان و ترافیک سایت بیشتر باشه ، رتبه سایت تو الکسا و یا پیج رنک گوگل بیشتر میشه!؟
حالا بعد از راه اندازی فروم ، امکان داره که بازدیدکنندگان و ترافیک فروم بیشتر از صفجه اصلی سایت مثل mydomain.ir بشه.
حالا سوال من اینه که من فروم را به صورت زیر مجموعه آدرس سایت اصلی و به صورت mydomain.ir/forum راه اندازی کنم بهتره ، یا به صورت ساب دامین و مثل forum.mydomain.ir .
ممنون میشم که هر دوستی که میتونه راهنماییم کنه ،بگه که کلا از لحاظ اصولی و کلی کدوم اینا بهتره ، ساب دامین یا زیر مجموعه ای ، با توجه به تاثیر گذاری بر روی افزایش آمار بازدید سایت و ترافیک سایت اصلی؟
با تشکر

mehran00
October 29th, 2012, 02:15
با سلام.
من میخوام که به سایتم یک قسمت(مثلا فروم) اصافه کنم.
تا اونجایی هم که من شنیدم میگن که هر چه تعداد بازدیدکنندگان و ترافیک سایت بیشتر باشه ، رتبه سایت تو الکسا و یا پیج رنک گوگل بیشتر میشه!؟
حالا بعد از راه اندازی فروم ، امکان داره که بازدیدکنندگان و ترافیک فروم بیشتر از صفجه اصلی سایت مثل mydomain.ir بشه.
حالا سوال من اینه که من فروم را به صورت زیر مجموعه آدرس سایت اصلی و به صورت mydomain.ir/forum راه اندازی کنم بهتره ، یا به صورت ساب دامین و مثل forum.mydomain.ir .
ممنون میشم که هر دوستی که میتونه راهنماییم کنه ،بگه که کلا از لحاظ اصولی و کلی کدوم اینا بهتره ، ساب دامین یا زیر مجموعه ای ، با توجه به تاثیر گذاری بر روی افزایش آمار بازدید سایت و ترافیک سایت اصلی؟
با تشکر

دوست عزیز به نظرم برای شروع بهتره به صورت mydomain.ir/forum انجام بدید چون اگه به صورت forum.mydomain.ir راه اندازی کنید تا بخواید تایپک ها زیاد بشه الکسا این ساب رو جز ترافیک حساب میکنه و اگه ترافیک ساب کم باشه کلا از رنکت سایتتون کم میشه البته اگه بعد مدتی خوب آپ کنید رنکتون برمیگرده شایدم بهتر بشه ، اون نظر من بود دیگه بستگی به خودتون داره

hanijafari
October 29th, 2012, 23:29
یعنی کلا فرقی نداره که من ساب دایرکتوری بزنم یا ساب دامین؟
من میخوام که کلا هر فعالیتی که رو سایت انجام میشه ، رتبه سایت اصلی رو بکشه بالا!
با تشکر

parsa7
October 29th, 2012, 23:39
یعنی کلا فرقی نداره که من ساب دایرکتوری بزنم یا ساب دامین؟ من میخوام که کلا هر فعالیتی که رو سایت انجام میشه ، رتبه سایت اصلی رو بکشه بالا! با تشکر هیچ فرقی نمی کنه.در هر حال فعالیت برای ادرس اصلی شما ثبت میشه.من اگر بودم ساب دامین میزدم

shayan7
October 30th, 2012, 00:10
بهتره ساب دومین بزنید برای سئو سایت بهتره ....

یا علی

star25
October 30th, 2012, 10:42
دایرکتوری بزنیدساب دامین روی رنک تاثیر زیادی نداره

hanijafari
October 30th, 2012, 23:35
من میخوام که هرچی آمار بازدید زیرمجموعه سایت اصلی (حالا یا ساب دامین یا ساب دایرکتوری) بیشتر باشه ، این افزایش آمارش ، رنکینگ و آمار و کلا همه چی سایت اصلی هم با خودش بالا بکشه!؟
حالا واسه همین نمیدونم که ساب دامین بهتره یا ساب دایرکتوری؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد برای سایت ، سئو بهتر باشه خوبه یا رنکینگ یا هر دو؟؟؟؟
ممنون میشم از همه شما که راهنمایی دقیق تر کنید
با تشکر

mehran00
November 1st, 2012, 13:40
من میخوام که هرچی آمار بازدید زیرمجموعه سایت اصلی (حالا یا ساب دامین یا ساب دایرکتوری) بیشتر باشه ، این افزایش آمارش ، رنکینگ و آمار و کلا همه چی سایت اصلی هم با خودش بالا بکشه!؟
حالا واسه همین نمیدونم که ساب دامین بهتره یا ساب دایرکتوری؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز چه به صورت mydomain.ir/forum یا ساب دامین انجام بدید مهم نیست مهم اینه که آپدیت و بروزش کنید در هر دو صورت رنک و ... بالا میره

هر دو