PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل سایت بروی سرور هاست دی ال

sina021021
October 28th, 2012, 22:33
با سلام دوستان بنده یک سایت تفریحی دارم با بازدید حدود زوانه 10000 نفر ولی نمی دونم چه مشکلی پیش اومده که وقتی سایت رو باز می کنم 403 forbidden می ده و پشتیبانی هاست هم هاست دی ال هست اش
www.Eydoone.com آدرس سایت

Ashkankamangar.ir
October 28th, 2012, 22:37
سطح دسترسی فایلها رو روی 644 و پوشه هارو 755 بذارید
فایل
.httacces رو هم تغییر نام بدید و دوباره بررسی کنید

m2n
October 28th, 2012, 22:38
چرا به خودشون تیکت پشتیبانی نمیدین ما که ساعت 5 شب تیکت دادیم جواب گرفتیم

نکته:مشکل از هاست یا سرور شما نیست مشکل از سطح دسترسی هست

sina021021
October 28th, 2012, 22:40
سطح دسترسی فایلها رو روی 644 و پوشه هارو 755 بذارید
فایل
.httacces رو هم تغییر نام بدید و دوباره بررسی کنید

ممنون دوست عزیز ولی انگار مشکل از جایه دیگست
سلام

سیستم مانیتورینگ دسترسی به سایت شما رو مسدود کرده، بدلیل استفاده بیش از حد مجاز از منابع سرور.
usage شما از منابع سرور خیلی بیشتر از تعرفه فعلیتون هست

ولی نمی دونم چرا دیروز به من عرض کردن باید پنلتو افزایش بدی بنده هم افزایش دادم و امروز دارن اینو می گن

Ashkankamangar.ir
October 28th, 2012, 22:42
به نظرم تیکت بدید
حتما رسیدگی میکنند

habiballahafg
October 28th, 2012, 22:43
ارور ۴۰۳ برای سطح دسترسی هست یا این دسترسی از طریق خودتون تغییر کرده یا شرکت تغییر داده

sina021021
October 28th, 2012, 22:46
تیکت دادم دوستان اینو می گن ولی دوستان دران می گن مشکل چیزه دیگست

9377

habiballahafg
October 28th, 2012, 22:49
چندان به ربط هم حرف نزدند قرار نیست که با ۲۵ هزار شما کلی مصرف کنید خوب اگه هاست دی ال گیر داده یعنی دیگه خیلی مصرف میکنید یواش یواش سمت vps و سرور های اختصاصی برید

sina021021
October 28th, 2012, 22:52
چندان به ربط هم حرف نزدند قرار نیست که با ۲۵ هزار شما کلی مصرف کنید خوب اگه هاست دی ال گیر داده یعنی دیگه خیلی مصرف میکنید یواش یواش سمت vps و سرور های اختصاصی برید

ممنون دوست عزیز جا داره توضیحاتی عرض کنم
دیروز سایت منو بستن و گفتن تعرفه رو باید تغیر بنده هم گفتم چشم از کدوم باید استفاده کنم خودشون پیشنهاد دادن یعنی تو یک روز سایت بنده هچین فشاری آورده که کار یک مارو کرده

diges
October 28th, 2012, 23:35
پلن آخر انتخاب کنید 70 هزار تومان این بازدید شما هیچ هاستی در ایران نمی تونه جوابگو باشه به غیر هاست دی ال .

sarvar
October 28th, 2012, 23:45
این نوع گیر دادن منو یاد یه چیزی میندازهl-)
خب دیگه دلار گرون شده

gitiserver
October 29th, 2012, 00:19
اگر هزینه براتون مهم نیست از سرور مجازی استفاده کنید برای بازدید شما مناسب تره.

sina021021
October 29th, 2012, 00:24
با تشکر از دوستان ولی باور کنید با این سایت با این بازدید بنده درآمد خواصی ندارم حتی پول هاست رو هم از جیب می دم تا اینکه پنل آخرشون رو بگیرم یا سرور مجازی بگیرم

delta
October 29th, 2012, 01:22
دوست عزیز ببینید هاست دل تنها هاستی هست که واقعا پشتیبانی تکی داره و هر کاری بتونن براتون انجام میدن. دوستان رو هم جو نگیره به قدر کافی هاست دل معروف هست و محبوبیت داره که کسی نتونه علیهش چیزی بگه.. وقتی داره میگه منابع زیاد استفاده میکنی مطمعن باش راستش رو داره میگه..سیستم سایت شما وردپرس هست درسته؟ خودتون میدونید وردپرس خیلی فشار به منابع میاره.. دوستی بود اینجا سایت وردپرس داشت بازدید ماهانش 40 هزار نفر بود مجبور شده بود سرور اختصاصی بگیره با رم 16 گیگ!! که کم نیاره..سرچ بزنید تاپیکش هست..

پیشنهاد من به شما اینه یک سئوکار و یا کسی که وارد هست به وردپرس پیدا کنید سایتتون رو در اختیارش بزارید تا براتون بهینش کنه.مطمعنا سایتتون پلاگینی یا چیزی داره که منابع زیادی مصرف میکنه..وقتی هاست دل بهتون این حرف رو بزنه مطمعن باشید هیچ هاستی نمیتونه ساپورتتون کنه مگر با سرور مجازی و قیمتهای نجومی!

sina021021
October 29th, 2012, 01:33
با تشکر از کلیه دوستان مشکل حل شد و از طرف سایت بنده بود همینجا از تیم پشتیبانی هاست دی ال تشکر می کنم

sina_mech
October 29th, 2012, 01:37
10000 بازدید در روز خیلی هم زیاد نیست. باید وردپرس تون رو بهینه کنید! همین! پلاگین ها اضافی رو حذف کنید، درخواست های الکی (مثلاً برای title سایت) با متن جایگزین کنید، پلاگین های آمارگیر رو حذف کنید و از webgozar و histats و .. استفاده کنید. پلاگین w3 total cache رو نصب کنید و تنظیم کنید که بار سرور رو به شدت پایین میاره. و اینکه wp-optimize برای بهینه سازی دیتابیس گزینه خوبی هست.

و در نهایت اینکه مصرف وردپرس هیچ ربطی به "سئو" نداره

سئو : Search Engine Optimization

موفق باشید :)

sina021021
October 29th, 2012, 13:23
10000 بازدید در روز خیلی هم زیاد نیست. باید وردپرس تون رو بهینه کنید! همین! پلاگین ها اضافی رو حذف کنید، درخواست های الکی (مثلاً برای title سایت) با متن جایگزین کنید، پلاگین های آمارگیر رو حذف کنید و از webgozar و histats و .. استفاده کنید. پلاگین w3 total cache رو نصب کنید و تنظیم کنید که بار سرور رو به شدت پایین میاره. و اینکه wp-optimize برای بهینه سازی دیتابیس گزینه خوبی هست.

و در نهایت اینکه مصرف وردپرس هیچ ربطی به "سئو" نداره

سئو : Search Engine Optimization

موفق باشید :)

ممنون دوست عزیز تقریبا با حذف افزونه ها مشکل برطرف شد