PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با توجه به قوانین جدید ، همه ما مجرم هستیم !

LoveLife
December 29th, 2009, 14:08
قوانین زیر رو بخونید !
مطمئن هستم هر کدوم از شما بچه ها جزو یکی از یکی از این تکه های قوانین خواهید شد !
اما قوانین

الف) محتوای علیه عفت و اخلاق عمومی

1ـ اشاعه فحشاء و منكرات ( بند 2 ماده 6 قانون مطبوعات)

2ـ تحریك، تشویق، ترغیب، تهدید یا دعوت به فساد و فحشاء و ارتكاب جرایم منافی عفت یا انحرافات جنسی ( بند ب ماده 15 قانون جرایم رایانه ای و ماده 649 قانون مجازات اسلامی)

3ـ انتشار، توزیع و معامله محتوای خلاف عفت عمومی( مبتذل و مستهجن) بند 2 ماده 6 قانون مطبوعات و ماده 14 قانون جرایم رایانه ای)

4ـ تحریك، تشویق، ترغیب، تهدید یا تطمیع افراد به دستیابی به محتویات مستهجن و مبتذل ( ماده 15 قانون جرایم رایانه ای)

5ـ استفاده ابزاری از افراد( اعم از زن و مرد) در تصاویر و محتوی، تحقیر و توهین به جنس زن، تبلیغ تشریفات و تجملات نامشروع و غیر قانونی( بند 10 ماده 6 قانون مطبوعات)

ب) محتوای علیه مقدسات اسلامی

1ـ محتوای الحادی و مخالف موازین اسلامی( بند 1 ماده 6 قانون مجازات اسلامی)

2ـ اهانت به دین مبین اسلام و مقدسات آن ( بند 7 ماده ماده 6 قانون مجازات اسلامی و ماده 513 قانون مجازات اسلامی)

3ـ اهانت به هر یك از انبیاء عظام یا ائمه طاهرین (ع) یا حضرت صدیقه طاهره (س) ( ماده 513 قانون مجازات اسلامی)

4ـ تبلیغ به نفع حزب، گروه یا فرقه منحرف و مخالف اسلام ( بند 9 ماده 6 قانون مطبوعات)

5ـ تبلیغ مطالب از نشریات و رسانه ها و احزاب و گروههای داخلی و خارجی منحرف و مخالف اسلام به نحوی كه تبلیغ از آنها باشد( بند 9 ماده 6 قانون مطبوعات)

6ـ اهانت به امام خمینی(ره) و تحریف آثار ایشان (ماده 514 قانون مجازات اسلامی)

7ـ اهانت به مقام معظم رهبری (امام خامنه ای) و سایر مراجع مسلم تقلید ( بند 7 ماده 6 قانون مطبوعات)

ج) محتوای علیه امنیت و آسایش عمومی

1ـ تشكیل جمعیت، دسته، گروه در فضای مجازی( سایبر) با هدف برهم زدن امنیت كشور( ماده 498 قانون مجازات اسلامی)

2ـ هر گونه تهدید به بمب گذاری ( ماده 511 قانون مجازات اسلامی)

3ـ محتوایی كه به اساس جمهوری اسلامی ایران لطمه وارد كند ( بند 1 ماده 6 قانون مطبوعات)

4ـ انتشار محتوی علیه اصول قانون اساسی ( بند 12 ماده 6 قانون مطبوعات)

5ـ تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی ایران( ماده 500 قانون مجازات اسلامی)

6ـ اخلال در وحدت ملی و ایجاد اختلاف ما بین اقشار جامعه به ویژه از طریق طرح مسائل نژادی و قومی( بند 4 ماده 6 قانون مطبوعات)

7ـ تحریك نیروهای رزمنده یا اشخاصی كه به نحوی از انحاء در خدمت نیروهای مسلح هستند به عصیان، فرار، تسلیم یا عدم اجرای وظایف نظامی ( ماده 504 قانون مجازات اسلامی)

8ـ تحریص و تشویق افراد و گروهها به ارتكاب اعمالی علیه امنیت، حیثیت و منافع جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از كشور(بند 5 ماده 6 قانون مطبوعات)

9 ـ تبلیغ به نفع گروهها و سازمانهای مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران( ماده 500 قانون مجازات اسلامی)

10- فاش نمودن و انتشار غیر مجاز اسناد و دستورها و مسایل محرمانه و سری دولتی و عمومی ( بند 6 ماده قانون مطبوعات و مواد 2 و 3 قانون مجازات انتشار و افشای اسناد محرمانه و سری دولتی و ماده 3 قانون جرایم رایانه ای)

11ـ فاش نمودن و انتشار غیر مجاز اسرار نیروهای مسلح (بند 6 ماده قانون مطبوعات)

12ـ فاش نمودن و انتشار غیر مجاز نقشه و استحكامات نظامی( بند 6 ماده 6 قانون مطبوعات)

13ـ انتشار غیر مجاز مذاكرات غیر علنی مجلس شورای اسلامی ( بند 6 ماده 6 قانون مطبوعات)

14ـ انتشار بدون مجوز مذاكرات محاكم غیر علنی دادگستری و تحقیقات مراجع قضایی ( بند 6 ماده 6 قانون مطبوعات)

د) محتوای علیه مقامات و نهادهای دولتی و عمومی

1ـ اهانت و هجو نسبت به مقامات، نهادها و سازمان حكومتی و عمومی( بند 8 ماده 6 قانون مطبوعات و مواد 609 و 700 قانون مجازات اسلامی)

2ـ افترا به مقامات، نهادها و سازمان حكومتی و عمومی( بند 8 ماده 6 قانون مطبوعات و 697 قانون مجازات اسلامی)

3ـ نشر اكاذیب و تشویش اذهان عمومی علیه مقامات، نهادها و سازمان های حكومتی( بند 11 ماده 6 قانون مطبوعات و 698 قانون مجازات اسلامی)

ه ) محتوایی كه برای ارتكاب جرایم رایانه ای و سایر جرایم بكار می رود

1ـ انتشار یا توزیع و در دسترس قرار دادن یا معامله داده ها یا نرم افزارهای كه صرفاً برای ارتكاب جرایم رایانه ای به كار می رود(ماده 25 قانون جرایم رایانه ای)

2ـ فروش، انتشار یا دردسترس قرار دادن غیر مجاز گذر واژه ها و داده هایی كه امكان دسترسی غیر مجاز به داده ها با سامانه های رایانه ای یا مخابراتی دولتی یا عمومی را فراهم می كند( ماده 25 قانون جرایم رایانه ای)

3ـ انتشار یا در دسترس قراردادن محتویات آموزش دسترسی غیر مجاز، شنود غیر مجاز، جاسوسی رایانه ای، تحریف و اخلال در داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتی.( ماده 25 قانون جرایم رایانه ای)

4ـ آموزش و تسهیل سایر جرایم رایانه ای( ماده 21 قانون جرایم رایانه ای)

5ـ انجام هر گونه فعالیت تجاری و اقتصادی رایانه ای مجرمانه مانند شركت های هرمی( قانون اخلال در نظام اقتصادی كشور و سایر قوانین)

6ـ انتشار ویروس دهی بازی های رایانه ای دارای محتوای مجرمانه( مواد مختلف قانون مجازات اسلامی و قانون جرایم رایانه ای)

7ـ انتشار فیلتر شكن ها و آموزش روشهای عبور از سامانه های فیلترینگ ( بند ج ماده 25 قانون جرایم رایانه ای)

8ـ تبلیغ و ترویج اسراف و تبذیر ( بند 3 ماده 6 قانون مطبوعات)

9ـ انتشار محتوای حاوی تحریك، ترغیب، یا دعوت به اعمال خشونت آمیز و خودكشی( ماده 15 قانون جرایم رایانه ای)

10ـ تبلیغ و ترویج مصرف موادمخدر، مواد روان گردان و سیگار( ماده 3 قانون جامع كنترل و مبارزه ملی با دخانیات 1385)

11ـ باز انتشار و ارتباط( لینك) به محتوای مجرمانه تارنماها و نشانی های اینترنتی مسدود شده، نشریات توقیف شده و رسانه های وابسته به گروهها و جریانات منحرف و غیر قانونی

12ـ تشویق، تحریك و تسهیل ارتكاب جرائمی كه دارای جنبه عمومی هستند از قبیل اخلال در نظم، تخریب اموال عمومی، ارتشاء، اختلاس، كلاهبرداری، قاچاق موادمخدر، قاچاق مشروبات الكلی و غیره( ماده 43 قانون مجازات اسلامی)

13ـ انتشار محتوایی كه از سوی شورای عالی امنیت ملی منع شده باشد .

14ـ تشویق و ترغیب مردم به نقض حقوق مالكیت معنوی ( ماده 1 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و ماده 74 قانون تجارت الكترونیكی)

15ـ معرفی آثار سمعی و بصری غیر مجاز به جای آثار مجاز. ( ماده 1 قانون نحوه مجازات. اشخاصی كه در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند)

16ـ عرضه تجاری آثار سمعی و بصری بدون مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی( ماده 2 قانون نحوه مجازات اشخاصی كه در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند ) .

1eng.ir
December 29th, 2009, 14:20
اوه اوه اوه !!!
بدبخت شدم رفت.
من 6-7 تا اعدامی رو شاخمه !!!

Arashdn
December 29th, 2009, 14:26
ویرایش شد

Subhosting
December 29th, 2009, 14:29
14ـ تشویق و ترغیب مردم به نقض حقوق مالكیت معنوی ( ماده 1 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و ماده 74 قانون تجارت الكترونیكی)

مگه این قانون اجرا میشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لول

ما که تو هیچ بندش نبودیم :d

1eng.ir
December 29th, 2009, 14:29
ای کاش در اجرای این قوانین سخت گیری بشه
wht دیگه داره به مسخره گرفته میشه
اینا قوانین wht نیست که :d

فکر کنم قوانین/جرائم اینترنتی باشه !!!

aminzadeh
December 29th, 2009, 14:32
7ـ انتشار فیلتر شكن ها و آموزش روشهای عبور از سامانه های فیلترینگ ( بند ج ماده 25 قانون جرایم رایانه ای)

قابل توجه vp n فروشها

Arashdn
December 29th, 2009, 14:35

منم بیچاره میشم

اینا قوانین wht نیست که
اشتباه متوجه شدم ..

LoveLife
December 29th, 2009, 14:36
قسمت ه ، بند 8 ! قابل توجه این دوستانی که اسپانسر می شند !

1eng.ir
December 29th, 2009, 14:47

قابل توجه vp n فروشها
امضای قبلیت کو پس ؟ :d

akbar123sat
December 29th, 2009, 14:59
با وی پی ان فروش ها برخورد سختی میشه
ولی جدیدا رو اینترنت خیلی حساس شدن سه سوت فیلتر میکنند

ببخشید وقت نمیشه بغیش رو بنویسم کلاس دارم امروز باید برم ;;)

delta
December 29th, 2009, 15:00
2ـ هر گونه تهدید به بمب گذاری ( ماده 511 قانون مجازات اسلامی)

مطمعنید این جرمه؟ بدبخت شدم رفت :111:

LoveLife
December 29th, 2009, 15:09
نمی دونم گریه باید کرد،ترسید ، فرار کرد ،خوشحال بود !
الان اگه بخواند می تونند به هر کس یه جور گیر بدند،یعنی مثلا به جرم اسراف ، کسانی که هاست اسپانسری می دهند رو دستگیر کنند !
اینقدر راه در رو و راه دستگیری گذاشتند که خدا می دونه !

akbar123sat
December 29th, 2009, 15:16
قانون شماره 110
هر کسی هاست اروزن بفروشه یا اینکه اسپانسری بده به مجازات حبس ابد محکوم میشه

Kambiz
December 29th, 2009, 17:10
من همینجا اعتراف می کنم جرمم شامل تمام بند ها می باشد
من اعتراف می کنم
لطفا بیاید منو ببرید :63:
پ.ن: خدا بدادمون برسه

aminzadeh
December 29th, 2009, 18:01
امضای قبلیت کو پس ؟ :d

بدلیل ترس برش داشتم :109:

iranihost
December 29th, 2009, 18:30
کجا باید بریم خودمون را تحویل بدیم ؟

جرممون کمتر میشه ؟

LoveLife
December 29th, 2009, 18:39
بند ب قسمت 7 ! توهین به امام هم جرمه !

1eng.ir
December 29th, 2009, 18:46
7ـ اهانت به مقام معظم رهبری (امام خامنه ای) و سایر مراجع مسلم تقلید ( بند 7 ماده 6 قانون مطبوعات)
این چی میگه ؟
یکی بیاد برام ترجمه کنه :))

مسلم یعنی چی ؟ :))

پ.ن: خدا پدر حضرت محمدو بیامرزه، زرنگی کرد گفت من اخرین پیامبر خدام و دیگه کسی چیز نکرد بگه منم پیامبرم :دی ولی تا دلت بخواد امام داریم !!!

Woshka
December 29th, 2009, 19:26
wht که شده 90% آفر و خرید

Shc
December 29th, 2009, 19:58
این چی میگه ؟
یکی بیاد برام ترجمه کنه :))

مسلم یعنی چی ؟ :))

پ.ن: خدا پدر حضرت محمدو بیامرزه، زرنگی کرد گفت من اخرین پیامبر خدام و دیگه کسی چیز نکرد بگه منم پیامبرم :دی ولی تا دلت بخواد امام داریم !!!

مسلم = مسلمان = مراجع تقلید مسلمان
همه چیز شوخی و مسخره شده.

nswir
December 29th, 2009, 21:24
آقا محمد فخرایی دوست گرامی شما چرا ادب توو دست وبالت نداری؟
این چه طرز حرف زدنه؟
در ضمن امام که میگن به امام خمینی به عنوان پیشوا ورهبر هست ولی اون امامی که فکر کنم شما برداشت کردی به هیچ وجه با اینا قابل مقایسه نیست وفقط 14 معصوم و 12 امام داریم وبس.

akbar123sat
December 29th, 2009, 21:41
دوستان بحث رو سیاسی نکنید خوب این کارها جرم هستش انجامش ندید .

Vahid
December 30th, 2009, 00:02
این که نشد اینترنت که :-؟

Rapid
December 30th, 2009, 00:03
نترسيد نترسيد ما همه با هم هستيم:71:

LoveLife
December 30th, 2009, 00:35
دوست عزیز ! منظور ممد قسمت ب بند 7 بود !

tmfar
December 30th, 2009, 00:44
حالا اینها رو کاملش رو از کجا میشه گیر آورد و خوند ؟ بعضی ها رو رجوع داده به بند ها

Metalik
December 30th, 2009, 19:30
منبع؟

delta
December 30th, 2009, 21:35
جمعی از قانون گزاران:

http://myup.ir/images/w91jqwkd3q4uoyc9t7e.jpg

eh3an
December 31st, 2009, 21:35
:)) جالب بود !
ای کاش بجای اینا قانون کپی رایت رو عملی میکردن !
دو رو بازی ها رو توی اینترنت و شرکت های ایرانی که اسکریپت ها را فارسی میکنن میدن دست ملت رو علنی میکردن و ...

اینکه دیگه نشد اینترنت ! الآن مصداق اونترنت شده !

برخی از قوانینش خوبه ! اما ... !

یعنی چی اگه کسی بخواد نقد و بررسی انجام بده به تاریخ میشه مجرم ؟

بگذریم ! ما که با سیاست نه کاری داریم نه حرکتی داریم ! یه مثال قدیمی هست که میگه { س....... برادر ...... }

خدارو شکر پس قسمت سیاسیش با ما ارتباطی نداره !

فکر کنم آخرش حبس ابدی شم !

rn4j1m1
January 1st, 2010, 01:05
من که خیلی مجرمم ! امروز توی یه انجمن (منظورم فروم نیست هااا) یه صحبتایی انجام دادم که ... #-o

eh3an
January 1st, 2010, 02:08
rn4j1m1 عزیز ! آدرس خونت چیه ؟ :106: برم لوت بدم !

میگن لو بدی هواتو دارن :65: :64: :)) :109::-p

cyrax
January 1st, 2010, 13:20
منم برم خودم سایتمو ببندم .

شرکتمم منحل اعلام کنم

و برم گره طناب دار یاد بگیرم
کسی بلده آموزش تصویری بذاره

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:14 PM ----------

نترسيد نترسيد ما همه با هم هستيم:71:

آخه وقتی میان نصف شب در خنمون ما رو از تو رخت خواب بلند میکنن میبرن جایی که عرب نرفته تو کجایی که میگی همه ما با هم هستیم؟

فکر کنم این تاپیک هم الان جرمه

sam_pontiac
January 1st, 2010, 14:03
آقا هر کی بگه جزء هیچکدوم نبوده خالی بسته !
حد اقل یه دست GTA یا Counter بازی کردید که؟

6ـ انتشار ویروس دهی بازی های رایانه ای دارای محتوای مجرمانه( مواد مختلف قانون مجازات اسلامی و قانون جرایم رایانه ای)
حالا کاری به ویروسش نداریم :دی
همینکه بازی محتواش مجرمانه باشه اعدامی o:-):78:

cyrax
January 1st, 2010, 14:12
اینم اضافه کنن دیگه تکمیله!
فروش سی دی و دی وی دی
نصب هر گونه پیام رسال (مسنجر) بر روی رایانه
و در کل
کانکت شدن به اینترنت ، خرید رایانه و نگاه کردن به مانیتور جرم محسوب میگردد

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

ببخشید استفاده از کومودور 64 هم جرمه؟

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:11 PM ----------

تا اطلاع بعدی خاموش میشویم

This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

---------- Post added at 02:12 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

تا اطلاع بعدی خاموش میشویم

This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

eh3an
January 1st, 2010, 14:24
برای بازی ها بهتره بریم برگردیم به دوره اول و نسل اول بازی ها مثل خونه سازی آتاری :دی
واسه همین گفتم بعضی چیزا خوبه بعضیاش نه دیگه کفر در آوردن هست !

cyrax
January 1st, 2010, 14:34
حالا خودمونیم
میخندیم اما خدا به دادمون برسه.
فردا در تک تک شرکتامون رو به خاطر همین بحث میبندن خودمونم گوشه زندون آب خنک

sam_pontiac
January 1st, 2010, 14:39
برای بازی ها بهتره بریم برگردیم به دوره اول و نسل اول بازی ها مثل خونه سازی آتاری :دی
واسه همین گفتم بعضی چیزا خوبه بعضیاش نه دیگه کفر در آوردن هست !
احسان جان مشکل اینجاست که اون بازیها هم مثه قارچ خور مشکل داره :دی
چون همه میدونیم ، قارچ خور ، قارچها رو نمیخورد ، میپرید روشون(...) :دی ، این ممکنه نتیجه اخلاقی بدی داشته باشه !:))
با بعضی از بندهاش اکثر ماها موافقیم صد در صد ، مثل محتوای مستهجن و اینا ، ولی دیگه بعضی چیزاش خیلی از حد گذشته ، میگن هر چی رو جلوش رو بگیری ، بیشتر بیداد میکنه !
دیگه حدش رو Cyrax گفت دیگه :

اینم اضافه کنن دیگه تکمیله!
فروش سی دی و دی وی دی
نصب هر گونه پیام رسال (مسنجر) بر روی رایانه
و در کل
کانکت شدن به اینترنت ، خرید رایانه و نگاه کردن به مانیتور جرم محسوب میگردد

cyrax
January 1st, 2010, 15:10
با sam_pontiac موافقم
ولی واقعا ما داریم به کجا میریم! ( با حس خاص معاون کلانتر)

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

توی کشور ما هیچوقت تعادل اجرا نمیشه
همیچوقت حد وسط نداشتیم
توی هیچ کاری
یا خیلی خیلی سخت میگیریم یا خیلی خیلی ول میکنیم

چرا متعادل با این موضوع برخورد نمیکنن!

behnam7436
January 1st, 2010, 15:15

عزيز اين چه طور حرف زدنيه متاسفم

پيامبر و امام معصوم از طرف خدا تعيين ميشه اگر هم چيزي ميفرمايند از طرف خداست

القاب امام براي غير معصوم مثل خميني را بعد انقلاب و براي احترام توسط انقلابيون درست شد

شما حق نداريد معصومين را با آقاي خميني مقايسه كنيد

LoveLife
January 1st, 2010, 15:43
دوستان یعنی اگه هیچی ازتون گیر نیاوردند می تونند به راحتی بگند سی دی جی تی ای رو کشوتون بوده ! مخل امنیت ملی ! 6 سال حبس تعزیزی !
به نظرم بند الف رو برای دلخوشی مردم گذاشتند ! والا همه می دونند که ...

eh3an
January 2nd, 2010, 01:03
sam_pontiac عزیز با قسمت قارچ خور حال کردم ! : دی با حال بود !
اما اگر دقت کنی اون میکرو و سگا بود که قارچ خور داشت که نسخه جدیدی در Play Station قابل مشاهده هست نه آتاری ! من یادم میاد بچه که بودم بازی میکردم با آتاری حدود 20-21 سال پیش فقط بازی های ساده خونه سازی . هواپیما موسوم به air Killer و اینا رو داشت :دی دسته بازی هم مثل Joy Stick بود اما با یک دکمه :دی !

اما به هر حال اون قارچ خوره رو قشنگ اومدی :دی !

Cyrax درسته حد وسط نداریم ! اما از حرف تا عمل خیلی فاصله ها وجود داره !
مثلاً شما کی دیدید با مسئله مهم قانون کپی رایت که چند سال هست تو اینترنت زبان زد شده پیگیری اساسی بشه !
شما با دولت کاری نداشته باش دولت هم با شما کاری نداره ! اگر گاهی اوقات هم کار داره واسه اینه که بهمون بفهمونن زیاد پر رو نشیم ! در مورد مصداق کپی رایت هم تنها برای کسانی هست که پارتی بالایی دارند ! و در بسیج فعالند نه من و تو !

akbar123sat
January 2nd, 2010, 03:02
واقعا دیگه استفاده از اینترنت شده جرم

ولی اصولا مشکل از کجاست . والا دکتر تو نیویورک گفت ازادی تو ایران در حد مطلق هستش والا من که ندیدم این اینترنت که همه جای دنیا ازاد هستش تو ایران اینقدر کنترول میشه . والا تو افغانستان هم چیزی بنام فلاترینگ ندارن .

هر کسی عقل داره میدونه چی خوبه یا بد .

درباره بازی های کامپیوتری خیلی از بازی ها ممنوعه هستند و تو مغازه ها پیدا نمیکنید ولی یه بازی ایرانی هستش ولفجر 8 کلی هم هزینه اش کردن فکر میکنم در حدود 100 میلیون وقتی بازی میکنی انگار داری اتاری دستی 20 سال پیش بازی میکنی

sadegh
January 2nd, 2010, 07:17
در کل خودتون رو از نون خوردن انداختین
چند نفر تو این فروم هر کاری کنن باز کبریت بی خطرند
هی به کارهای الکی دامن زدن که این قوانین وضع شده
باز توهین ...
هیچ کدوم از این جرائم به ما نمی خورد :63:

smartieuser
January 2nd, 2010, 08:21
اگه بگن این قوانین رو مدیران سرورها باید بر روی سایت هایی که پشتیبانی می کنن پیاده کنن چی میشه !؟؟! :d

اگر خارجی باشه رنج IP دیتاسنتر رو فیلتر میکنن اگه نباشه ادمین سرور رو فیلتر میکنن ! :D

---------- Post added at 08:21 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

ـ انجام هر گونه فعالیت تجاری و اقتصادی رایانه ای مجرمانه مانند شركت های هرمی

مانند شرکت های هرمی !!! اما به این محدود نیست ! :d فکر کنم خیلی از Term of Service های جاهای مختلف رو خوندین ! همشون میگن "اما به این محدود نیست"
------------------------

ادمین این سایت کیه ؟
8ـ تبلیغ و ترویج اسراف و تبذیر ( بند 3 ماده 6 قانون مطبوعات) به جرم داشتن 8 گیگ رم و تقاضای 4 گیگ رم اضافه بر روی سرور و اعلام به مشتریان که باعث ترویج اسراف میشود

9ـ انتشار محتوای حاوی تحریك، ترغیب، یا دعوت به اعمال خشونت آمیز و خودكشی( ماده 15 قانون جرایم رایانه ای) فشار به شرکت هایی که اسپانسر میشن !!! :D

16ـ عرضه تجاری آثار سمعی و بصری بدون مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی( ماده 2 قانون نحوه مجازات اشخاصی كه در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز دارند ) . عکس ها و فیلم هایی که کاربران از اطلاعات شرکت های دیگر پخش میکنن دارای تاییدیه نمی باشند

13ـ انتشار محتوایی كه از سوی شورای عالی امنیت ملی منع شده باشد . یعنی اعلام باگ ممنوع !!! :D

12ـ تشویق، تحریك و تسهیل ارتكاب جرائمی كه دارای جنبه عمومی هستند از قبیل اخلال در نظم، یعنی دیگه به کسی نباید بگین تست DDoS بره روی سرورا !

10ـ تبلیغ و ترویج مصرف موادمخدر، مواد روان گردان و سیگار( ماده 3 قانون جامع كنترل و مبارزه ملی با دخانیات 1385) نصب تابلوی لطفا در این تالار سیگار نکشید :))

5ـ انجام هر گونه فعالیت تجاری و اقتصادی رایانه ای قراردادن تبلیغات ممنوع ! :))

و......

به شما 24 ساعت زمان داده میشه که از خودتون دفاع کنین ! :D وگرنه جرماتون مشخصه و به 6 بار اعدام و 2 بار تخفیف (استفاده از کپن "2Free") !!! مجموعا 4 بار اعدام محکوم میشین !! :D