PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا شکایت میتونم بکنم از شرکت هاست

lordiran
October 28th, 2012, 08:41
با سلام خدمت دوستان و استاد های عزیز خسته نباشید

من سرویس وبلاگ دهی دارم هاست گرفتم از شرکتی اما از اول مشکل داشت
با توجه به حدود یک ماه هست از این شرکت گرفتم و هر بار مشکل فنی داشته
با توجه به پیگریی زیاد من انتقال دادن به سرور ابری باز هم سرور ابری مشکل داره خطا میده
و در انتقال دیتابیس مشکل خوره و همه ؟؟؟؟ را علامت سوال میزنه utf8 را بهم زدن که در سرور قبلی درست بود

دیگه کاربرانم رفتن و قرار بود تبلیغی بگیرم بنده خدا منصرف شد ولی خسارت خوردم همین الان سایت مشکل داره

میخواستم بپرسم چیکار کنم آیا میتونم شکایت کنم هر چی میگم پولم پس نمیدن

این فروم دوستم پیشنهاد کرد امیدوارم که کمکم کنید بازم تشکر میکنم

HyperServer
October 28th, 2012, 10:39
با سلام...
از طریق پلیس سایبری پیگیر باشید.

SajjadM2
October 28th, 2012, 10:44
سرویس وبلاگ دهی باید روزانه بک آپ داشته باشه این مشکل هم 100% رفع میشه.

lordiran
October 28th, 2012, 10:49
تشکر میکنم از راهنمایی شما :x

lived
October 28th, 2012, 12:31
با سلام خدمت دوستان و استاد های عزیز خسته نباشید

من سرویس وبلاگ دهی دارم هاست گرفتم از شرکتی اما از اول مشکل داشت
با توجه به حدود یک ماه هست از این شرکت گرفتم و هر بار مشکل فنی داشته
با توجه به پیگریی زیاد من انتقال دادن به سرور ابری باز هم سرور ابری مشکل داره خطا میده
و در انتقال دیتابیس مشکل خوره و همه ؟؟؟؟ را علامت سوال میزنه utf8 را بهم زدن که در سرور قبلی درست بود

دیگه کاربرانم رفتن و قرار بود تبلیغی بگیرم بنده خدا منصرف شد ولی خسارت خوردم همین الان سایت مشکل داره

میخواستم بپرسم چیکار کنم آیا میتونم شکایت کنم هر چی میگم پولم پس نمیدن

این فروم دوستم پیشنهاد کرد امیدوارم که کمکم کنید بازم تشکر میکنم

دوست عزیز وقتی سایتی اینقدر مهم و پر اهمیت است باید از یه جای خوب و مطمئن هاست بگیرید یعنی از شرکتهای شناسنامه دار نه کسای که صرفا هاست ارزون میدن سریعا اطلاعات ریخته بشه اونجا و بخواین به سرعت ازش پول دربیارید بعضی اوقات در این کار سرور دارها به بدشانسی میخورن و مشکلات پیشبینی نشده ای برای اونها اتفاق میوفته
اگر اون شرکت با شما قرار داد میزبانی داره و مهر اون شرکت پای قراردادش هست که در صورت عدم کارکرد صحیح هاست میباید خسارت بده میتونید شکایت کنید و همچنین شما مدارکی برای اثبات حرفهای خودتون میتونید ارائه کنید؟
اگر موارد بالا رو ندارید با خیال راحت از نو در یک سرور جدید شروع کنید
اگر مبلغی که دادین چشم گیر است سعی در گرفتن وجهتون کنید اگر چشم گیر نیست بیخیال وجه بشید و فکر کنید اصلا این کار رو انجام نداده بودین(این موارد صرفا برای این است که وقتتون تلف نشه و سریعا راهکار جدید رو اجرا کنید)

lordiran
October 28th, 2012, 12:40
البته فکر نمیکنم حتما یک قرار داد با مهر امضا باشه ؟

و اگه اینطوری هر کسی پول بگیره و خدماتی که بابط پول گرفته نده خوب من هم یک شرکت هاست میزنم که خیلی پول توشه >:)

بعد اینکه کارای سایتم رفتن 1000 کاربر داشت سایتم ولی الان یکدونه بروز نمیکنند:61:

البته من سعی میکنم صحبت کنم وگرنه با مدرک سند اینجا میذارم و جاهای دیگه که کسی از این شرکت نگیره

lived
October 28th, 2012, 12:49
البته فکر نمیکنم حتما یک قرار داد با مهر امضا باشه ؟

و اگه اینطوری هر کسی پول بگیره و خدماتی که بابط پول گرفته نده خوب من هم یک شرکت هاست میزنم که خیلی پول توشه >:)

بعد اینکه کارای سایتم رفتن 1000 کاربر داشت سایتم ولی الان یکدونه بروز نمیکنند:61:

البته من سعی میکنم صحبت کنم وگرنه با مدرک سند اینجا میذارم و جاهای دیگه که کسی از این شرکت نگیره

بابت صحیح است
حرفهاتون درسته اما تا مدرک و سند قانونی برای کاری وجود نداشته باشه شکایت فقط اتلاف وقت میشه و نهایتا به نتیجه نمیرسه
فقط میتونید اگر مبلغ چشم گیر است به اون شرکت بگید اگر مبلغ بازگشت نشه ازشون شکایت میکنید و حداقل کار اینه که باعث بسته شدن سایتشون میشید

babelirani
October 28th, 2012, 13:06
با سلام دوست عزیز

اگه مدارکی دال بر این دارید که هاست مربوطه کم کاری کرده و باعث بوجود اومدن مشکل برای کار شما شده و اینکه پولی که بهشون دادید +100 هزار تومن هستش بهتره از طریق پلیس سایبری با مدارک کامل ازشون شکایت کنید اول مدارک رو کامل کنید بعد برید اونجا و شکایت کنید اینجوری به نتیجه خواهید رسید البته اینم خدمتتون بگم در ایران خسارت به شما نمیدن نهایت پولی که بهتون داده خواهد شد همون پولی هست که بهشون دادید در این کارم باید پشتکار داشته باشید با یه شکایت به جایی نخواهید رسید

ولی اگه مدارکتون قابل استناد نیست یا پولی که دادید -100 هزار هست بهتره وقت خودتون رو تلف نکنید و ایندفه فروشنده معتبری انتخاب و دوباره کارتون رو شروع کنید

aligoli
October 28th, 2012, 14:04
البته امیدوارم این شکایت از بی آگاهی و ناتوانی شما در مورد کار با سرویس مورد نظر نبوده باشه چرا که با چنین وضعیتی ایشون بر علیه حفظ آبرو از شما شکایت می کنند.

ولی به صورت کل از پلیس فتا می تونید پیگیر باشید

milade
October 28th, 2012, 14:21
سلام .

اینکه ؟؟؟ میاد متن شما ، دلیل نمیشه از سرویس دهنده باشه .

شما باید خیلی چیز ها رو چک کنید تا برسید به شکایت !

تشکر .

Ashkankamangar.ir
October 28th, 2012, 14:24
سلام این مشکل به راحتی قابل حله دوست من با ساخت یک فایل
php.ini
و دو خط کد

این تاپیک من رو بخونید و به مدیر هاستتون بدید
http://www.webhostingtalk.ir/f57/61919/#post575578
اگر باز نتونستم انجام بدن خودتون یه فایل php.ini بسازید و داخلش این دو خط رو بذارید

mbstring.language = Neutral
mbstring.internal_encoding = "UTF-8"

البته این کار در صورتی هست که

mbstring رو نصب کرده باشند

lordiran
October 28th, 2012, 15:29
واقعا تشکر میکنم از شما امیدوارم که درست بشه خسته شده ام به خدا :x