PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست رایگان با دامین خودمون

petersool
December 29th, 2009, 12:31
آیا میزبانی هست که هاست رایگان داشته باشه و بتونم با دامینی که خودم دارم یه میل باکس بسازم؟
با تشکر

Subhosting
December 29th, 2009, 12:55
با سلام

به شما هاست زیر را پیشنهاد میکنم

20 گیگ هاست
100 گیگ پهنای باند ماهیانه
امکان افزودن 5 دامنه به هاست

ماهیانه 3 هزار تومان.

tizhost_com
December 29th, 2009, 13:08
20 گیگ 3 هزار!!!8-|

petersool
December 29th, 2009, 13:13
داداش جان
من منظورم این بود تو شرکتهای خارجی جایی هست به دامین من فضا بده
حالا یه تبلیغاتی هم بذاره.

Subhosting
December 29th, 2009, 13:39
20 گیگ 3 هزار!!!8-|

<):) یک جوری صحبت میکنید انگار اطلاع ندارید هاستینگ های خارجی چند میدهند!!!
هاست گیتور را هم بررسی کنید بینهایت میدهد ماهیانه 5 دلار

دقت کنید بحث فقط سر قیمت بود ... نه چیز دیگری !

عرض کنم در مورد میزبانی دامنه شما
احتمالا صبر کنید رایگان هم به شما پیشنهاد خواهد شد در این فروم. :57:

akbar123sat
December 29th, 2009, 15:40
صبر کنی بسیار هاست رایگان خواهی گرفت . اسپانسری - رایگان - مفتی - تازه شاید پول هم بهت بدن تا ازشون سرویس بگیری .

petersool
December 29th, 2009, 20:22
=))=))=))=))=))=))=))=))

Woshka
December 29th, 2009, 21:26
هاستگیتور اگه 1 ساله بخری 5$ هست
ماهیانه 9 $

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:20 PM ----------

اینجا رو یکی از مشتریهامون گرفته بود
رایگان میده
Free Hosting, Paid Hosting, Reseller Services & VPS Servers : Byet Internet (http://byethost.com/)
ولی اومده از ما گرفته
دلیلشو نمی دونم
ولی کنترل پنلش خیلی بده[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

صبر کنی بسیار هاست رایگان خواهی گرفت . اسپانسری - رایگان - مفتی - تازه شاید پول هم بهت بدن تا ازشون سرویس بگیری .

:)):)):)):)):)):))
خیلی باحال بود

1eng.ir
December 29th, 2009, 21:40
http://www.webhostingtalk.ir/f15/vps-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%B1%D8%A7%D9%8A%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-9-%D9%85%D8%A7%D9%87-6157/
بیا برو از اینجا سرور بهت مجانی میده، چه برسه به هاست.
دایرکت ادمین هم در راه خدا خیرات میکنه. شب چهارشنبست !!!
منیج و مدیریت هم برات میکنه.
دیگه چی نیاز داری ؟
گفته CMS رایگان هم نصب میکنه.
دیدی طراحی قالبم کرد.
اگه یه کم باهاش حرف بزنی تو پست دادن هم بهت کمک میکنه.
یه ذره خواهش کنی همه کاری برات میکنه مفت و مجانی.

بهت پیشنهاد میکنم همچین فرصتو از دست ندی ;)

Mohsen
December 29th, 2009, 21:51
آیا میزبانی هست که هاست رایگان داشته باشه و بتونم با دامینی که خودم دارم یه میل باکس بسازم؟
با تشکر

فکر میکنم با جیمیل میشه یه کارایی کرد که از جیمیل استفاده کنید ولی با دامنه خودتون مثلا به جای x@gmail.com بزنید x@siteman.com ولی جزئیاتش رو نمی‌دونم!

HugeServer
December 29th, 2009, 22:02
فکر میکنم با جیمیل میشه یه کارایی کرد که از جیمیل استفاده کنید ولی با دامنه خودتون مثلا به جای x@gmail.com بزنید x@siteman.com ولی جزئیاتش رو نمی‌دونم!

سلام، کاملا درست هست.

دومین خودتون رو توی Name.COM ثبت کنید. خودش بهت این ماه یعنی‌ فقط تا ۳ روز دیگه، میلینگ مجانی هم آفر میده.
برای ثبت دومین تون هم آقای فخرایی میتون براتون انجام بده.

petersool
December 29th, 2009, 22:39

سلام
واقعا
خیلی جالب
اطلاعات بیشتر ندارید؟

Mohsen
December 29th, 2009, 23:10
سلام
واقعا
خیلی جالب
اطلاعات بیشتر ندارید؟

خدمت شما:

Assuming that you have already registered your domain name, here’s what you do:

1. Go to your domain registrar control panel and create an email forwarding account for your domain
(most registrars, like Godaddy, offer this feature for free with your domain registration).
2. Decide what your branded email address will be (for example, john@johnsmith.com)
and forward it to your Gmail address. You do this by filling up two fields
in your domain registrar’s email forwarding control panel:
* In the “Add Forward” field, type in the left portion of your branded email address, in this example john.
* In the “Forward Mail To” field, type in your current Gmail address: johnsmith@gmail.com.

If this is not very clear and you’re using Godaddy, this page will give you more details on
how to implement email forwarding.
3. Log on to Gmail.
4. Click on Settings (you’ll find the link in the top right corner).
5. Click on Accounts.
6. Click on Add Another Email Address.
7. Add your new, branded address: john@johnsmith.com
8. Click on the Next Steps button.
9. Click on the Send Verification button.
Gmail will now send you a message with a link that
you must click to verify that in fact you own your branded domain.
Since in step 2 you have
already forwarded your branded address to your Gmail address,
the verification email will be automatically forwarded to your regular Gmail address.
10. Open the verification email and click on the verification link. You’re almost done.
11. Go back to the Accounts tab of the Settings menu (see 4 and 5).
You should see your new branded email address already listed there.
12. Click on the link that says ‘make default’ next to your branded address.
13. Check the radio button next to “always reply from my default address”.

That’s all. You should now be ready to use Gmail with your own branded email address
صفحه راهنمای جیمیل در این خصوص:
Adding a custom 'From' address - Gmail Help (http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en&ctx=mail&answer=22370)

HugeServer
December 30th, 2009, 00:53
تسنیم جان، فکر کنم که دارید اشتباه می‌کنید.

این خاصیت گوگل فقط مناسب کسانی‌ هست که دمینشون جایی‌ هاست شده باشه، بعدش میتونید از این استفاده کنید، چون که باید به اون ایمیل که اضافه می‌کنید، کد راه اندازی فرستاده بشه. که اگر از قبل روش چیزی نباشد، کار نخواهد کرد.

امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم. :53:

Mohsen
December 30th, 2009, 15:41
تسنیم جان، فکر کنم که دارید اشتباه می‌کنید.

این خاصیت گوگل فقط مناسب کسانی‌ هست که دمینشون جایی‌ هاست شده باشه، بعدش میتونید از این استفاده کنید، چون که باید به اون ایمیل که اضافه می‌کنید، کد راه اندازی فرستاده بشه. که اگر از قبل روش چیزی نباشد، کار نخواهد کرد.

امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم. :53:

متوجه منظورتون نشدم! لطفا بیشتر توضیح بدین، یعنی شما میگین به جز دامنه هاست هم میخواد؟
اون مراحلی که نقل کردم یعنی کار نمیده؟!؟

HugeServer
December 30th, 2009, 15:54
متوجه منظورتون نشدم! لطفا بیشتر توضیح بدین، یعنی شما میگین به جز دامنه هاست هم میخواد؟

سلام، ببخشید که بد توضیح دادم، طبقه ۲ مورد‌ای که در زیر قرار دادم، بد ثبت نام ایمیل به عنوان ایمیل اضافی، گوگل یک کد تایید به همان ایمیل ارسال می‌کنه، که شما باید روی اون ایمیل‌ای که وارد کردی قبلش یک سیستم ایمیل باشه که بتونی‌ کد رو دریافت کنید. ...

9. Click on the Send Verification button.
Gmail will now send you a message with a link that
you must click to verify that in fact you own your branded domain.
Since in step 2 you have
already forwarded your branded address to your Gmail address,
the verification email will be automatically forwarded to your regular Gmail address.
10. Open the verification email and click on the verification link. You’re almost done.

M.S.R
December 30th, 2009, 16:01
سلام
بروید توی این سایت یک اکانت باز کنید:

Free Web Hosting with PHP, MySQL and cPanel, No Ads (http://www.000webhost.com/)

بعدش بروید دی ان اس دومینتون را عوض کنید و .... .
مشکلتون حل می شود.

smartieuser
December 30th, 2009, 16:13
واسه میل که خود گوگل میده !

مثلا : mail.goldnetgroup.com رو ببینین ! مال آنلاین نیک هم هست نه نیم دات کام !!!!

این سرویس رو خود گوگل میده ! البته IP ابرانی و .... رو ثبت نام نمیکنه ! اما خود سایت روی IP ایران هست ! هیچ مشکلی هم نداریم !

تشکر بزننین کافیه ! :D

موفق باشید !

petersool
December 30th, 2009, 20:33
خدمت شما:

Assuming that you have already registered your domain name, here’s what you do:

1. Go to your domain registrar control panel and create an email forwarding account for your domain
......
That’s all. You should now be ready to use Gmail with your own branded email address
صفحه راهنمای جیمیل در این خصوص:
Adding a custom 'From' address - Gmail Help (http://mail.google.com/support/bin/answer.py?hl=en&ctx=mail&answer=22370)

دوست عزیز این با چیزی که من گفتم فرق داره این اسمش هستDomain Forwarding
که برخی سایتها دارن برخی هم این امکان Forwarding و به طبع POP3 رایگان نیست مثل یاهو
بعضی سایتها تو سرویس خودشون domain رو هم هاست می کنن یعنی تو DNS خودشون ست می کنن.

ببنید باید دومن رو یک نیم سرور باشه که بتونه میل بگیره و تازه نیم سرور باید خودش Mail srver هم باشه
متوجه شدید عزیز؟

سلام
بروید توی این سایت یک اکانت باز کنید:

Free Web Hosting with PHP, MySQL and cPanel, No Ads (http://www.000webhost.com/)

بعدش بروید دی ان اس دومینتون را عوض کنید و .... .
مشکلتون حل می شود.

این سایتها به نظرتون خوبن
بزرگترین عیبشون کنترل پنل مسخره شونه...

hostironi
December 30th, 2009, 22:44

اينجا كامل توضيح داده
forum.gigfa.com/email/topic-t69.html