PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از ایران پیج هاست گرفته تا حالا؟

farzad231
October 27th, 2012, 14:35
سلام
از دوستان اگه کسی تا حالا از ایران پیج هاست خریده بگه که راضیه یا نه ؟ مشکلی داشته با اینا تا حالا ؟

با تشکر

ourweb
October 27th, 2012, 15:23
با سلام ما حدود 3 ماه روی سرور های میزبانی ایران پیج بودیم کیفیت خیلی خوبی دارند همچنین پشتیبانی عالی و سرعت بالا

ma3oud91
October 27th, 2012, 17:28
واقعا وب هاستینگ تالک هم پیچیده س ، نه؟؟!!آدم نمیدونه کدوم قسمت تاپیک بده ;)

habiballahafg
October 27th, 2012, 21:36
من هم تایید میکنم

sadeght
October 28th, 2012, 00:03
تایید می شن کیفیت و پشتیبانی خوب در همه ساعات

آنلاین بودن شون در یاهو

تماس تلفنی

ارسال تیکت و پاسخگویی مناسب و سریع

Number14
October 28th, 2012, 02:03
به شدت تایید میشند

پشتیبانی 20
اخلاق 20
کیفیت و سرعت هاست هم که دیگه حرف نداره

98patogh
November 24th, 2012, 01:39
به ندرت پیش میاد سر بزنم وب هاستینگ تالک اما ظلمه در حق بشریت که این تاپیک رو ببینی و حرفی نزنی

یک همکاری با دوست عزیزمون داشتیم که متاسفانه به دلیل انتظارات ما نشد عملی بشه و همکاری ادامه پیدا کنه

در تمام مدت همراه ما بودن . پشتیبانی به صورت آنلاین و لحظه ای . پیگیری دقیق و مطمئن . تحویل سرویس به صورت فوری و ...

و بعد از چند روز من گفتم که نمی خوام این سرویس رو . بدون بد اخلاقی بدون سوال فقط گفتند شماره حساب بدین و ارسال کردم قرار بود تا شب ارسال کنند

اما یک ساعت بعدش دیدم دقیقا عین مبلغی که ارسال کرده بودم برگشت خورد

خیلی جالب بود که حتی مثل بقیه دوستان کارمزد کم نکردن حتی همون 25 تومانی که بانک ملت از ایشون کم کرده از حساب ما کم نکردن با اینکه چند روز از سرویس استفاده کردم در هر صورت

واقعا میگم با این انسانیت و این معرفت تا بتونم با ایشون همکاری می کنم و 100 % تایید میشه فردی با چنین اخلاقیات و چنین معرفت و انسانیت

4reza
November 24th, 2012, 09:36
منم تایید می کنم ایشون را هم از لحاظ اخلاقی هم از لحاظ پاسخگویی سرویس هم یک هفته ازشون گرفتم عالی هست
همه جوره هم با آدم کنار میان بر خلاف بعضی ها که میگن این نمیشه و...

ParnianHost
November 24th, 2012, 10:26
شدیــــــــــــــــد تایید میشن...
پیشتیبانی 24 ساعته و پاسگویی سریع و اخلاق عالی...ازشون 2 هفته نمایندگی گرفتم اپتایم خیلی خوبی داشت:)

PCcamp.Ir
March 20th, 2013, 13:46
کسی از ایران پیج شماره تلفنی چیز ی نداره؟

sadeght
March 20th, 2013, 13:48
کسی از ایران پیج شماره تلفنی چیز ی نداره؟

از طریق ایمیل باهاشون فقط در ارتباط باشید :

iranpage.net@gmail.com