PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست طراحی سایت ارسال پیامک متصل به زرین پال

mojtaba_gk671
October 27th, 2012, 13:30
سلام
یک سایت اس ام اس می خوام داشته باشم با این تفاوت که بازدیدکنندگان بتونن عضو بشن و پیامک ها رو روی گوشی خودشون دریافت کنند. این سایت نیز از درگاه زرین پال قابل شارژ باشه.

mgp.co.ir
November 3rd, 2012, 16:52
با سلام
با شماره تلفن ذیل در وقت اداری تماس حاصل نمایید .
02517742000
مدیر گروه برنامه نویسی : مهندس حیدری

mojtaba_gk671
January 7th, 2013, 11:26
upppppppp

safinoor
January 7th, 2013, 11:52
یعنی سامانه ارسال و دریافت می خواهید ؟ ما میتونیم براتون آماده کنیم اما هزینه گزافی باید برای برنامه نویسیش بپردازید .

توصیه می کنم زیر مجموعه سایت های پنل پیامک بشید و فقط طراحی سایتش رو به عهده یکی بسپارید طراحی کنه اینطوری خرجتون خیلی به صرفه میشه .

mojtaba_gk671
January 8th, 2013, 22:01
برای عضویت در سایت فرد باید شماره موبایل خود را وارد کند. سپس یک رمز عبور برای فرد اس ام اس شود. با استفاده از شماره موبایل و رمز ارسال شده فرد وارد پنل خود بشود. یک بخش مهم هم در پنل موجود باشد جهت معرفی زیرمجموعه. بدین صورت که فرد پس از عضویت شماره ی تلفن دوستان خود را وارد کند و برای این شماره ها اس ام اس ارسال شود با متن : شما توسط (091.......) به استفاده از امکانات سایت ... دعوت شده اید. رمز عبور : ... نام کاربری شماره تلفن خودتان) هر کس زیرمجموعه بگیرد از فعالیت زیر مجموعه ها تا یک سطح سود دریافت کند. بدین صورت که 20 درصد شارژ حساب هر زیرمجموعه به حساب ایشان لحاظ شود و بتوانند هر موقع که می خواهند درخواست واریز مبلغ به حسابشان را در سیستم ثبت کنند.
کسانی که عضو سایت هستند بتوانند از بین اس ام اس های ثبت شده در سایت برای خود تعدادی را انتخاب و روی گوشی موبایل خود دریافت کنند. هزینه ی هر اس ام اس توسط مدیر از قبل در سیستم وارد شده باشد. بدین صورت که مثلا هر اس ام اس 50 تومان و اگر اس ام اسی طولانی بود و دو قسمتی بود صد تومان شود. نرخ هر اس ام اس زیر اس ام اس قابل مشاهده باشد.
یک امکان در پنل مدیریتی باشد که فرد بتواند پکیج های اس ام اسی بسازد که مثلا هر روز ساعت 12 ظهر دو اس ام اس به ثبت نام کنندگان طرح ارسال کند. مثلا طرح اس ام اس های مذهبی که دو حدیث در روز برای فرد ارسال شود.من به عنوان مدیر بتوانم روی تقویم روزهای دریافت اس ام اس را با ساعت ارسال مشخص کنم و پکیج های اس ام اس تهیه کنم با نام های مختلف و قابلیت عضویت در این پکیج ها توسط کاربران.
یک بخش هم در پنل اعضا باشد که خودشان بتوانند پکیج طراحی کنند. مثلا روزهای تولد دوستانشان را مشخص کنند و یک متن برای اس ام اس مشخص کنند و ساعت ارسال . تا در زمان مورد نظر متن مورد نظر به شماره آنها ارسال شود و روز تولد را به آنها یادآوری کند.

هزینه طراحی این سایت چقدر می شه؟

sa_sh41
January 9th, 2013, 00:18
با سلام
در خدمتیم
Soft Gate | پنل ارسال پیامک،دستگاه ارسال بلوتوث همزمان،طراحی وبسایت،انالیز امنیت وبسایت،ارسال ایمیل تبلیغاتی،طراحی سی دی کاتالوگ | خدماتی م (http://www.softgate.ir)
خواستید سفارش بزارید