PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاهش رنک الکسای سایت شما با کمترین قیمت!

mojiz
October 27th, 2012, 02:36
سلام
با یک سرویس کاملا جدید در خدمت شما وبمستر های محترم هستیم.
همونطور که میدونید یکی از مشخصه های اعتبار یک سایت که باعث افزایش میزان تبلیغات اون سایت میشه رتبه الکسای اون سایت هست . هرچی رتبه الکسای سایت شما کمتر باشه نشون میده که تعداد بازدید کننده های سایت شما بیشتر هست. ما هم با این سرویس به شما کمک میکنیم که رتبه الکسای سایت خودتون رو کاهش بدید.
نحوه سرویس به اینصورت هست که ما یکسری بازدید کننده که اکثرا تولبار الکسا دارند رو به سایت شما میفرستیم و اینکار باعث میشه رتبه الکسای شما کاهش پیدا کنه. ما این کار رو به مدت یک ماه انجام میدیم و روزانه برای شما بازدید کننده میفرستیم تا رتبه شما به میزان سفارشتون برسه.
پلانهای مربوطه رو میتونید از توی سایت ببینید:

بالا بردن رتبه الکسا ، بازدید بیشتر، بالا بردن ترافیک سایت (http://alexablast.ir/)

حالا جای خوبش!
به 5 نفر اول که یکی از دو بسته اول رو سفارش بدن و اینجا اعلام کنند حدود 50% تخفیف داده میشه. :105:

بسته 1

رتبه جهانی سایت ۱۰۰،۰۰۰
ترافیک روزانه unique ۱،۰۰۰
قیمت ۱۱۹ هزار تومان
قیمت 80 هزار تومان برای 5 نفر اول (مانده 0 نفر)!

بسته 2
رتبه جهانی سایت ۸۰،۰۰۰
ترافیک روزانه ۲،۰۰۰ unique
قیمت ۱۷۹ هزار تومان
قیمت 125 هزار تومان برای 5 نفر اول (مانده 2 نفر)!

بسته مخصوص starter
رتبه جهانی سایت ۱،۰۰۰،۰۰۰
ترافیک روزانه ۵۰۰ unique

قیمت ۵۰ هزار تومان

در ضمن ترافیکی که نوشتیم یونیک (منحصر به فرد) در روز هست و تعداد ویزیت ها به مراتب بالاتر از این مقدار میباشد، این تعداد صرفا بازدید کننده جدید در روز هستش با آی پی جدید
اگه سوالی داشتید در خدمتم.

بالا بردن رتبه الکسا ، بازدید بیشتر، بالا بردن ترافیک سایت (http://alexablast.ir/)

tizparvaz
October 27th, 2012, 05:02
Alexablast.ir Site Info (http://www.alexa.com/siteinfo/alexablast.ir#) (:|

irihost
October 27th, 2012, 09:31
=))

دوستان که وارد هستن یک سوال داشتم

سایت من 2 هفته ای هست که هی رنک الکسا داره همینطوری میره بالا نمیدونم چرا اینطوری دوستان راهنمایی کنند.

Ashkankamangar.ir
October 27th, 2012, 10:42
=))

سایت من 2 هفته ای هست که هی رنک الکسا داره همینطوری میره بالا نمیدونم چرا اینطوری دوستان راهنمایی کنند.

بله تمام سایتها به همین شکل هست همین انجمن وبهاستینگ تالک از 19 هزار چهان شده 21800 و به زودی به 22000 میرسه
نیوک از 100 هزار هم بالاتر رفته
سایت خود من از 400 هزار شده 700 هزار

irihost
October 27th, 2012, 10:51
بله تمام سایتها به همین شکل هست همین انجمن وبهاستینگ تالک از 19 هزار چهان شده 21800 و به زودی به 22000 میرسه
نیوک از 100 هزار هم بالاتر رفته
سایت خود من از 400 هزار شده 700 هزار

نمیدونید دلییلش چیست؟

میترسم این الکسا هم ایران رو تحریم کنه :">

mojiz
October 27th, 2012, 11:48
دوست عزیز این سایت و این خدمات رو ما برای ایران به تازگی راه انداختیم و سورس ویریتورها هم از این سایت نیستند، این صرفا یک سایت فروشه، سایت اصلیمون با رنک ۱۰۰۰ و در سطح جهانی فعالیت میکنه

Ashkankamangar.ir
October 27th, 2012, 11:57
آیا سایت اصلیتون با پسوند com هست؟
alexablast.com

TARIMEHR
October 27th, 2012, 11:57

نمیدونید دلییلش چیست؟

میترسم این الکسا هم ایران رو تحریم کنه :">

الکسا رابطه ی مستقیم با بازدید از سایت شما داره

از وقتی بچه مدرسه ای هایی که دوستان توی این انجمن ازشون خسته شدن رفتن مدرسه بازدید کننده ها کم شدن و رتبه الکسا کاهش

الان بازدید کننده هاتون ساعت ۱۱ احتمالا زنگ تفریح هستن یا اینکه تازه رفتن کلاس درس

mojiz
October 27th, 2012, 12:09
آیا سایت اصلیتون با پسوند com هست؟
alexablast.com

اون سایت هم سایت فروش یه زبان انگلیسی هست و متعلق به خود ما
سورس بازدیدها از جای دیگه هستند، جایی که تبلیغات به شیوه نوین انجام میشه و ویزیتورها رو به صورت یونیک برای سایتهای دیگه میفرستیم

tizparvaz
October 27th, 2012, 13:06
الکسا ما هم بالا رفته از 13000 ایران یهو شروع کرد بالا فتن الان به 33 هزارو خورده ای رسیده
بگذریم حالا تاپیک منحرف نشه

yekmobile.com
October 27th, 2012, 17:05
سلام
جدیدا سایت ما هم با توجه به افزایش امار الکساش داره روز به روز افت میکنه.

بس که سایت مخصوصا سایت های زرد زیاد شده

mojiz
October 28th, 2012, 16:15
آپ شد
دوستان کمی بیشتر از زمان تخفیف در خریدها باقی نمونده ها

mojiz
October 29th, 2012, 21:31
آپ

mojiz
October 30th, 2012, 15:44
آپ شد .

mojiz
November 1st, 2012, 04:52
دوستان قیمت های سایت کاهش یافتن

mojiz
November 7th, 2012, 20:30
آپ شد دوستان منتظر شما هستیم

makh000f
November 7th, 2012, 21:36
آپ شد دوستان منتظر شما هستیم

شما برای اینکه شبه ای در کار شما نشه و دوستان دیگر هم اعتماد کنند به کار ! ، پیشنهاد میکنم که یکی از سایت های ما رو فروش کارت شارژ ایرانسل، همراه اول و تالیا tellcharger.ir (http://www.tellcharger.ir) هست فروش آنلاین کارت شارژ هست رو به میزان 80 000 تا برسانید یا کمتر ، (با اینکه چند جای معروف تبلیغ دادم) این نرخی که زدید من قول میدم کنار دوستان 2 برابرشون رو تقدیمتون کنم !!
اینجوری اگه عملی باشه دیگر دوستان هم میان و دلگرم میشند و اینکار رو میکنند و شما سود میکنید ..!!
موفق باشید.

mojiz
November 7th, 2012, 21:50
شما برای اینکه شبه ای در کار شما نشه و دوستان دیگر هم اعتماد کنند به کار ! ، پیشنهاد میکنم که یکی از سایت های ما رو فروش کارت شارژ ایرانسل، همراه اول و تالیا tellcharger.ir (http://www.tellcharger.ir) هست فروش آنلاین کارت شارژ هست رو به میزان 80 000 تا برسانید یا کمتر ، (با اینکه چند جای معروف تبلیغ دادم) این نرخی که زدید من قول میدم کنار دوستان 2 برابرشون رو تقدیمتون کنم !!
اینجوری اگه عملی باشه دیگر دوستان هم میان و دلگرم میشند و اینکار رو میکنند و شما سود میکنید ..!!
موفق باشید.
دوست عزیز ما سود خود رو در سایت های دیگه که به کل دنیا سرویس میدیم میکنیم و همونطوری که گفتم از این پلن ها که برای هموطنان عزیزمون راه انداختیم هیچ گونه سودی بر نیمداریم و پولی رو که دوستان واریز میکنن درجا به خارج از کشور انتقال میدیم که ویزیت هاشون شروع شه.
دوستانی که خریداری کردن اگر مشکلی بود میوندن و میگفتن و همین که چیزی نمیگن نشون میده که ویزیتورهاشون رو دارن دریافت میکنن، و اگر هم خودشون مشکلی نداشته باشن میتونن بیان اینجا و بگن که آیا ویزیت ها رو دارن روزانه دریافت میکنن یا نه
و نکته دیگه این که سایت نماد اعتماد الکترونیک داره اگر به سایتمون مراجعه کنید میبینید و میتونید از عدم کلاهبرداری با این نماد اطمینان پیدا کنید
در مورد کار قبل از دریافت وجه هم معذوریم چون این وجه رو ما برای شروع بازدیدها میفرستیم و تا زمانی که وجه رو نپردازیم ویزیتی دریافت نمیشه و ما هم هیچ وقت از جیب خودمون پرداخت نمیکنیم که بعد از ۱ ماه بریم دنبال پولمون بدوییم
با تمام این تفاصیر که گفتم اگر اعتماد کردید در خدمتیم و اگر هم اطمینان نکردید میتونید جایی رو پیدا کنید که بتونید اطمینان پیدا کنید بهشون، چون بنده فکر میکنم کار ما کاملا واضح هست و اطمینان بهش ساده

makh000f
November 7th, 2012, 22:01
دوست عزیز ما سود خود رو در سایت های دیگه که به کل دنیا سرویس میدیم میکنیم و همونطوری که گفتم از این پلن ها که برای هموطنان عزیزمون راه انداختیم هیچ گونه سودی بر نیمداریم و پولی رو که دوستان واریز میکنن درجا به خارج از کشور انتقال میدیم که ویزیت هاشون شروع شه.
دوستانی که خریداری کردن اگر مشکلی بود میوندن و میگفتن و همین که چیزی نمیگن نشون میده که ویزیتورهاشون رو دارن دریافت میکنن، و اگر هم خودشون مشکلی نداشته باشن میتونن بیان اینجا و بگن که آیا ویزیت ها رو دارن روزانه دریافت میکنن یا نه
و نکته دیگه این که سایت نماد اعتماد الکترونیک داره اگر به سایتمون مراجعه کنید میبینید و میتونید از عدم کلاهبرداری با این نماد اطمینان پیدا کنید
در مورد کار قبل از دریافت وجه هم معذوریم چون این وجه رو ما برای شروع بازدیدها میفرستیم و تا زمانی که وجه رو نپردازیم ویزیتی دریافت نمیشه و ما هم هیچ وقت از جیب خودمون پرداخت نمیکنیم که بعد از ۱ ماه بریم دنبال پولمون بدوییم
با تمام این تفاصیر که گفتم اگر اعتماد کردید در خدمتیم و اگر هم اطمینان نکردید میتونید جایی رو پیدا کنید که بتونید اطمینان پیدا کنید بهشون، چون بنده فکر میکنم کار ما کاملا واضح هست و اطمینان بهش ساده

شما نهایتا چقدر میتونید بیارید آلکسا رنکش رو پایین ؟ تا چقدر ؟

mojiz
November 7th, 2012, 22:06
شما نهایتا چقدر میتونید بیارید آلکسا رنکش رو پایین ؟ تا چقدر ؟

پلن ها در سایت موجودند
بالا بردن رتبه الکسا ، بازدید بیشتر، بالا بردن ترافیک سایت (http://www.alexablast.ir)

makh000f
November 7th, 2012, 22:07
شرمنده پلان ها رو دیدم ، لطفا آیدی یاهوتونو بدهید

mojiz
November 7th, 2012, 22:23
شرمنده پلان ها رو دیدم ، لطفا آیدی یاهوتونو بدهید

ارسال شد

mojiz
November 8th, 2012, 20:42
آپ شد
در بسته ۱ فقط ۲ نفر باقی مونده

mojiz
November 12th, 2012, 18:33
آپ شد، از اکانت ۱ فقط ۱ بسته دیگر موجود است

HAMIDELECTRONIC
November 13th, 2012, 23:16
این کار راحتیه فقط کافیه س ا ک- س- 5 (سبز) بگیری و یه برنامه بنویسی که به صورت رندومی از تمام ای پی ها از سایت بازدید کند همین:)

mojiz
November 13th, 2012, 23:28
این کار راحتیه فقط کافیه س ا ک- س- 5 (سبز) بگیری و یه برنامه بنویسی که به صورت رندومی از تمام ای پی ها از سایت بازدید کند همین:)

به همین راحتی هم که شما میگی نیست دوست عزیز، بازدیدکننده هایی که در براوزرشون تولبار الکسا دارن در رنک الکسا فقط محسوب میشن ، و دوماً این که تمام بازدید های ما بازدید کننده واقعی هستند

mojiz
November 16th, 2012, 18:17
آپ شد دوستان

mojiz
November 23rd, 2012, 14:36
آپ شد دوستان

mojiz
November 27th, 2012, 18:48
آپ شد. بسته ۱ با تخفیف تموم شد ، بسته ۲ با تخفیف موجوده و از بسته های دیگه در سایت میتونید دیدن کنید
بالا بردن رتبه الکسا ، بازدید بیشتر، بالا بردن ترافیک سایت (http://alexablast.ir)

mojiz
November 29th, 2012, 22:16
up...........

mojiz
December 1st, 2012, 17:16
up...........

parsa7
December 1st, 2012, 18:05
چرا از این روش برای سایت خودتون استفاده نمی کنید ؟

mojiz
December 1st, 2012, 19:00
چرا از این روش برای سایت خودتون استفاده نمی کنید ؟

به این خاطر که این سایت، سایت فروش ما هست و خریداران هم فقط وبمستر ها هستند و نیاز به بازدید عمومی نداره، سایت اصلی که ویزیتورها از اونجا فرستاده میشن رنک ۴۰۰۰ جهانی داره

mojiz
December 5th, 2012, 19:42
آپ شد، از بسته ۲ فقط ۲ بسته دیگر باقی مونده

mojiz
December 9th, 2012, 16:36
up........

mojiz
December 13th, 2012, 15:01
up......

napster
December 13th, 2012, 15:56
رویه یه مشتری که جواب داده نشون بده یه نمونه کاری با صحت حرف شما

mojiz
December 13th, 2012, 16:09
رویه یه مشتری که جواب داده نشون بده یه نمونه کاری با صحت حرف شما

دوست عزیز ما اجازه نداریم سایت های مشتریانمون رو به کسی بگیم، چون این مورد جزو حریم شخصیشون هست و در قرارداد به ما این اجازه داده نمیشه، اگر خودشون صلاح بدونن و مشکلی نداشته باشن که اعلام کنن رنک سایتشون از این طریق به دست اومده میتونن بیان و همینجا به شما اعلام کنند.
اگر هم شما میخواهید که مطمئن باشید میتونید تشریف بیارید شرکت و قرارداد کتبی ببندید

napster
December 13th, 2012, 16:50
دوست عزیز ما اجازه نداریم سایت های مشتریانمون رو به کسی بگیم، چون این مورد جزو حریم شخصیشون هست و در قرارداد به ما این اجازه داده نمیشه، اگر خودشون صلاح بدونن و مشکلی نداشته باشن که اعلام کنن رنک سایتشون از این طریق به دست اومده میتونن بیان و همینجا به شما اعلام کنند.
اگر هم شما میخواهید که مطمئن باشید میتونید تشریف بیارید شرکت و قرارداد کتبی ببندید

من شهزستانم اما یا باید رنک سایت خودتون بالا باشه یا مشتری با اثبات باشه در غیر این صورت من از کجا بفهمم؟از اسم سایتون؟پسوند دامینتون؟

mojiz
December 14th, 2012, 22:26
من شهزستانم اما یا باید رنک سایت خودتون بالا باشه یا مشتری با اثبات باشه در غیر این صورت من از کجا بفهمم؟از اسم سایتون؟پسوند دامینتون؟

دوست عزیز ما در سایت خودمون از این پلان ها استفاده نکردیم چون نیاز به ویزیتور عمومی در این سایت نداریم، این سایت، سایت فروش ما هست و ما در این سایت فقط ویزیتور وبمستر ایرانی نیاز داریم، این دلیل بر این هست که ما از این پکیج ها در سایت خودمون استفاده نکردیم، و این سایت سایت فروش ماست و ویزیتوزها از سایت های دیگه با رنک های 3000-4000 جهانی میان.
در مورد اطمینان هم سایت اگه ببینید نماد اعتماد الکترونیکی داره و در صورت عمل نکردن به تعهداتمون شما اگر از اون طریق پیگیری کنید اونها از مراجع قانونی پیگیر میشن

موفق باشید

ehsan_296
December 14th, 2012, 23:59
سایت اصلی که گفتید رنک 1000 هست . بعد گفتید 4000 ؟؟

لینک بدید

napster
December 15th, 2012, 18:34
دوست عزیز ما در سایت خودمون از این پلان ها استفاده نکردیم چون نیاز به ویزیتور عمومی در این سایت نداریم، این سایت، سایت فروش ما هست و ما در این سایت فقط ویزیتور وبمستر ایرانی نیاز داریم، این دلیل بر این هست که ما از این پکیج ها در سایت خودمون استفاده نکردیم، و این سایت سایت فروش ماست و ویزیتوزها از سایت های دیگه با رنک های 3000-4000 جهانی میان.
در مورد اطمینان هم سایت اگه ببینید نماد اعتماد الکترونیکی داره و در صورت عمل نکردن به تعهداتمون شما اگر از اون طریق پیگیری کنید اونها از مراجع قانونی پیگیر میشن

موفق باشید

من خودم تهه نماد الکترونیکی هستم اوکی ؟ شما واسه سایت خودت استفاده کنی واست کنتور میافته >؟ یه جا باید برادریتو ثابت کنی تا ما بفمیم و پروژه بدیم

نه یکی گفت گرفتم عالی نه چیزی خودت را به را میای میزنی up و دیگه 1 بسته مونده

نظر من اینه که شما این کاره نیستی با تشکر فراوان (اگر بهت بر میخوره و میخای ثابت کنی ؟ جایه جواب دادن یه سایت با اثباتش نشون بده )

ممنون

paradiseserver
December 15th, 2012, 18:42
سلام
رتبه ی ایران رو هم کاهش میده؟
تضمین شما چیه؟

mojiz
December 16th, 2012, 10:42
به napster (http://www.webhostingtalk.ir/member/30370/): دوست عزیز کسی شما رو مجبور نکرده که حتما خرید کنی، هر موقع راجع به حریم شخصی افراد و این که دوست نداشته باشن اسمشون جایی برده بشه پی بردید بیاید نظر بدید به جای این که موضوعات دوستان رو الکی اسپم کنید.

به ehsan_296 (http://www.webhostingtalk.ir/member/43537/): دوست عزیز رتبه ها ثابت نیستند و بالا پایین میشن

به paradiseserver (http://www.webhostingtalk.ir/member/62705/): نخیر دوست عزیز، ما فقط رتبه جهانی رو تامین میکنیم، چون ویزیتورهایی که میفرستیم از تمام دنیا هستند نه فقط ایران، در مورد تضمین هم شما میتونید تشریف بیارید شرکت قرارداد کتبی بنویسید

mojiz
December 19th, 2012, 19:54
up...............

aryya
July 9th, 2013, 15:12
میشه بیشتر توضیح بدین؟
درج آگهی رایگان|شارژ ایرانسل|سایت تبلیغاتی|استخدام|advertising-ابرآگهی (http://www.abaragahi.com)

mojiz
July 11th, 2013, 17:27
اگر نیاز به توضیح بیشتر دارید پ.خ بدید

shirinsoft
July 12th, 2013, 11:20
من ک حوصله نداشتم 5 صفحه تایپیک رو بخونم.نمیدونم کسی گفته یا نه.
ئلی عزیزان این کار بصورت موقتی بدرد نمیخوره که هیچ ، ضرر هم داره.شما باید حداقل یکسال هر ماه این پکیج ها رو خریداری کنید و بازدید کننده به سایتتون بفرستید.وگرنو اگه یک ماه اینکارو بکنید و بعد ولش کنید یه چی تو مایه های اسپم و تقلب شناخته میشید و رتبتون بصورت وحشتناک بالا میره...
عزیزان صبر داشته باشید و آروم آروم رتبتونو پایین بیارید.اینطوری موندگار تره .!