PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش مهم : تغییر پسورد فراموش شده در تمامی سیستم عاملهای مهم

tizparvaz
October 27th, 2012, 02:06
سلام
تو این آموزش میخوام یه مبحث اساسی رو آموزش بدم
تا حالا شده پسورد سیستم عامل رو فراموش کنید ؟ جواب 100% بله هست حتما واسه همه حداقل یک بار پیش اومده
حالا این سیستم عامل ممکنه ویندوز باشه ممکنه لینوکس باشه یا حتی وی ام ور !! اگر وی ام ور بود که متاسفم راهی جز فرمت نیست (تا تونجا که من میدونم ) اما اینجا میخوام آموزش کامل رو برای 3 تا سیستم عامل مههم بذارم 1 - ویندوز سرور 2003 2 - سنت او اس 3- دبیان
فقط امیدوارم دوستان تشکر فراموش نکنن خودم که حس میکنم آموزش مهمیه دیگه مونده به استقبال شما

اول میریم سراغ مورد ساده تر که همون ویندوز باشه :

1 - این فایل ایزو رو دانلود کنید سرور مجازی ارزان,هاست ارزان,دامنه (http://irwebco.com/dl.php?type=d&id=2)
2 - روی سرور مجازی مونت کنید و بعد سرور رو از روی دی وی دی بوت کنید
3- بعد از بالا ومدن سرور اول باید خود این نرم افزار رجیستر کنید (about / registrer ) فایلی که دانلود میکنید کیگن موجوده
4 یوزر مربوط که میخواید پسوردش ریست بشه انتخاب کنید بعد هم دکمه ریست بزنید
5 - کار تمومه وی پی اس رو آف کنید دوباره برید تنظیمات بوت بوترو بذارید روی هارد و دیگه تمومه سرور بدون پسورد بالا میاد واردش بشید و پسورد دلخواه رو ست کنید .

تا اینجا اگر مشکل یا سوالی بود بگید تو پست بعدی میرم سراغ دومین آموزشش

kambizmabdi
October 27th, 2012, 02:39
تیز پرواز جان باز مثل همیشه پرش کردی و همه رو متعچب.منتها یه بدی داره اونم اینه که کسی که وی پی اس داره دسترسی انجام چنین کاری رو نداره;;)

tizparvaz
October 27th, 2012, 04:46
تیز پرواز جان باز مثل همیشه پرش کردی و همه رو متعچب.منتها یه بدی داره اونم اینه که کسی که وی پی اس داره دسترسی انجام چنین کاری رو نداره;;)

ممنون

البته این آموزش ماله سرویس دهنده هاست بیشتر ضمن اینکه کاربرای خود ما دسترسی انجام این کا رو هم دارن خودشون ;-)

tizparvaz
October 27th, 2012, 12:38
عجب استقبال شور انگیزی از گذاشتن بقیش پشیمون شدم لابد همه بلدن خوب

mohammad387
November 5th, 2012, 10:46
سلام
ادامه دهید آموزش خوبی هست

iman00
November 5th, 2012, 12:31
مرسي ممنون از اموزشتون فقط اي كاش اموزش تصوريري درست مي كردين
بعدش هم به ويندوز 2008 هم بزاريد عالي ميشه با سپاس