PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا هکر ها و خرابکارهای اینترنتی در ایم فروم فعالیت میکنند

akbar123sat
December 29th, 2009, 02:13
ویرایش شد

ShahServer
December 29th, 2009, 02:24
منظور یعنی هکر نباید تو این فروم فعالیت کنه؟؟؟؟؟؟:65:
یک کم منظقی حرف بزن:71:

mr.bahram
December 29th, 2009, 02:26
یک زمانی هست یه سری از افراد میان و برای خراب کردن وجه شخص دیگری این کار رو انجام میدن
من خودم رو مثال می زنم
یه زمانی می امدن و می گفتن من در فایل هایی که در سایت خودم قرار می دم شل قرار می دم و غیره
ولی زمان بعدش مشخص کرد این گونه نبوده و برای خراب کردن سایت ما این صحبت ها و این حرکت ها میشد ، در اخر می دونید چی جالب بود ؟ اتشن که میدادن این افراد همه بنفع سایت من بود و وقتی یک بازدید کننده می امد درون سایت من متوجه میشد این گونه نیست و هستند افرادی که در همین سایت عضو هستند و قبلش در سایت بنده عضو بودن و الان دوستان قدیمی و مورد اعتماد هم هستیم
خیلی از دوستانی که در اینجا هستند یه زمانی هکر بودن یا میشه گفت یه سری خراب کاری های داشتند ، بنظرم دلیل نمیشه که بخوایم گردن بزنیم

در خصوص سایت پی سی ول هم بنده نه ادمینش رو میشناسم و نه تاحالا دیدم ایشون رو و شاید هم جالب باشه براتون که یه سری از استایل های که توسط سایت ما فارسی شده بود و کپی رایت ما خورده را بنام خودشون کرده بودن

این رو گفتنم تا بگم هیچ گونه دفاعی از این شخص و سایت ندارم و تنها دیدگاه خودم رو بیان کردم از یک جهت دیگه

( یه موردی اکبر جان ، وقتی شما میگید بنظر دیگران کاری ندارید ، آیا بهتر نیست عنوان و متن نوشته رو از حالت سوالی در بیارید و تنها خبریش بکنید ؟
پوزش می خوام که نظر دادم ، ولی خب من برای شما نظر ندادم برای دیگر دوستان نظر دادم ، چون می دونم نظر ما کاربرانی که در اینجا پست می دیم نسبت به گفته خودتون واستون مهم نیست !! )

akbar123sat
December 29th, 2009, 02:36
ویرایش شد

mr.bahram
December 29th, 2009, 02:46
هک کردن و هک شدن همیشه یه داستانی بوده که توی دنیای اینترنت بوده
مثل همان خوب و بد می مونه که وقتی بدی نباشه خوبی خودش رو نشون نمیده
اگر اینجا دوستان هکر نیان و فعالیت نکن یه جورایی نژاد پرستانه هست lol منظورم اینه اونها هم یک هنری دارن که می تونن مفید باشن
البته همیشه کسی که هک میشه اعصابش بکل بهم می ریزه و ولی همین هک شدن ها هست که ادم رو وادار می کنه علم خودش رو ببره بالا
یه زمانی مدیر امیر شاهد این بود سایت من رو هک می کردن ولی با کمک ایشون این مشکل رفع شد و من هم باعث شدم سایت چنتا از دوستانم مشکلشون رفع بشه

ولی در خصوص خراب کاری باید بگم این تنها در مورد هک و هک کردن هم نیست
شده میان و پست و مطلب برای خراب کردن شخصی در دنیای نت می گذارن و یا پشت سر اون شخص میان صحبت های می کنن
من باز خودم رو مثال می زنم و مدیر بخش سیو هم می تونه شهادت بده در این خصوص
یه زمانی من یه سایتی داشتم که در یکی از شبکه های ماهواره ای در یک برنامه پر بازدید برای دخترا و پسرها اسمش رو اورده بودن
همین باعث شد یه سری از افراد که حسادت می کردن بیان و یه سری صحبت های نا درستی در خصوص ما بکن
تا حدودی هم موفق شدن ولی بعد تونستم با حسن نیت خودم و اون ابزار های صداقتی که داشتم درستی خودم رو نشون بدم

نتیجه : توی این دنیا هیچ کسی نمی تونه به شخصی اسیبی بزنه ، مگر این که خود شخص اجازه بده
خدا هر کسی رو بخواد بد بخت بکنه ، اول عقلش رو می گیره

TukaNet
December 29th, 2009, 02:58
باز هم دعوا و جنگ ...

به نظر من هکرها هم باید باشند و فعالیت کنند ، به قول بیل گیتس " اگر می خواهید هک نشوید ، هکر باشید "
هکر بودن ذاتش بد نیست ، اگر هکرها نبودن امنیت هیچ پیشرفتی نداشت ، حالا اگر اینجا فعالیت نکنند و
گاهی یه تکونی به سایت های ما ها ندهند نقطه ضعف های ما همین طور پنهان می مونند

در مورد سایت پرشین اسکریپت هم باید بگم که نمی شه به این صورت برخورد کرد ، نه تنها این سایت خیلی از
وب سایت های دیگر هم هستند که ادعای هکر بودن می کنند یا اسکریپت های نال شده رو پخش می کنند اما
تا زمانی که در کشور ما قانونی برای این کار نیست این بحث ها بی فایده هست ، اگر هم قانونی باشه اصلا اجرا نمیشه

akbar123sat
December 29th, 2009, 03:07
ویرایش شد

ShahServer
December 29th, 2009, 03:18
Don’t rub me up the wrong way
I am like a cat on hot bricks today

---------- Post added at 03:07 AM ---------- Previous post was at 03:04 AM ----------

میدونید این مسله در مراجع قضایی و مرکز جرائم اینترنتی قابل پیگیری هستش . ین کار خرابکاری محسوب میشه و باید باهاش برخورد بشه .

خوب چطور وقتی twitter توسط دولت و همین مقام قضایی که می فرمایید هک میشه این خوبه و هیچ شکایتی نیست ولی در این مورد ..... پس نتیجه میگیریم که مقام قضایی که میفرمایید مشکل داره

unkn0wn
December 29th, 2009, 03:34
مملکت ما همین یه موردش خوبه که هرچی هک کنی کسی بهت گیر نمیده.این یه قانون خوب رو دستکاری نکنید خواهشا :دی
هاست هاتون رو امن کنید ، مرتب هم backup بگیرید.تیم security که راه ننداختین که با یه هک شدن کلا سرد بشین.یه backup ران میکنی و یا علی.مشکل از خود افرادی هست که هک میشن.و الا این همه تیم هکری هست تو ایران اونوقت یه تیم طراحی سایت بیاد هکتون کنه ؟!

akbar123sat
December 29th, 2009, 03:36
دوستان لطفا بحث رو ادامه ندن از مدیر محترم درخماست کردم تاپیک رو پاک نمایند

با گفتگوی متقابل مشکل تا حدودی حل شد و برخی از شبهات و مسائل برای من روشن شد .

با تشکر