PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکر از مجیک وی پی اس | MagicVPS.Com بخاطر کیفیت و پشتیبانی عالی

sainaweb
October 26th, 2012, 13:29
با سلام خدمت دوستان انجمن .

حدود یک سالی هست از ایشون خرید میکنم و همیشه از ایشون راضی بودم . بدلیل پورت قوی سرور ها و عدم قطعی سرویس هاشون !‌ پشتیبانیشون هم خیلی عالیه . هم سریع جواب میدن هم کامل . مشکلاتی هم که خودمون بوجود آوردیم رو کاملا حل کردند خیلی وقتا هم ازشون در مورد سرور مشورت گرفتیم و کاملا راهنماییمون کردند .

آدرس سایت ایشون : http://magicvps.com هستش .

من نه شریک ایشون هستم و نه قصد تبلیغ دارم . این تاپیک صرفا جهت تشکر و قدردانی بود .

موفق باشید

ourweb
October 26th, 2012, 13:34
با سلام خدمت دوستان انجمن .

حدود یک سالی هست از ایشون خرید میکنم و همیشه از ایشون راضی بودم . بدلیل پورت قوی سرور ها و عدم قطعی سرویس هاشون !‌ پشتیبانیشون هم خیلی عالیه . هم سریع جواب میدن هم کامل . مشکلاتی هم که خودمون بوجود آوردیم رو کاملا حل کردند خیلی وقتا هم ازشون در مورد سرور مشورت گرفتیم و کاملا راهنماییمون کردند .

آدرس سایت ایشون : http://magicvps.com هستش .

من نه شریک ایشون هستم و نه قصد تبلیغ دارم . این تاپیک صرفا جهت تشکر و قدردانی بود .

موفق باشید

با سلام کیفیت مجیک وی پی اس به صورت کامل تایید میشود ما از همه میزبان یک سرویس گرفتیم به صورت تست تا ارزیابی کنیم سرویس هاشون رو در وب سایت میزبان ما در مورد آن ها و نوع پشتیبانی و سرویس دهی شان بنویسیم که جا داره از سرویس دهی مجیک وی پی اس تشکر کنیم کیفیت خوبی دارند .

allbert
October 26th, 2012, 15:01
بنده هم از ایشون سرویس داشتم در گذشته که راضی بودیم

موفق باشید

jamy
October 26th, 2012, 16:30
بله نصبت به قیمت عالی است خودش یه سروره :->

gitiserver
October 26th, 2012, 16:43
بهتر به مدیران سایت بگیم یه بخش تشکر کناره بخش انتقاد راه بندازن، جدیدا تشکرا داره زیاد میشه... ;)

Fracture
October 26th, 2012, 18:46
یکی از معدود دوستانی که در هیچ شرایطی سرویس بی کیفیت به یوزر نمیده! میشناسم کسانی رو که 3 ساله مشتریشن! :79:

CloudSupport.ir
October 26th, 2012, 20:51
ما از ایشون سرور نداشتیم. با این حال، هر بار در این مورد با ایشون مشورت کردم، همیشه تا جایی که تونستند راهنمایی کردند. میخواستم برای این قدردانی کنم!

shaahin4x
October 26th, 2012, 21:59
کیفیت کاملا تایید میشه ...

alborzdata
October 26th, 2012, 23:33
کار بلد و حرفه ای ! کیفیت رو فدای قیمت نمیکنه به هیچ عنوان

AriyaDownload
October 26th, 2012, 23:39
بله، همونطور که دوستان گفتن ایشون کارشون رو واقعا حرفه ای انجام می دن
از ایشون فکر کنم به مدت دو ماهی وی پی اس داشتم. برخوردشون عالی هست.
و تو اون مدت حتی یک ثانیه هم سرور قطع نشد.
امیدوارم همیشه موفق باشن.

MHMProSoft
October 27th, 2012, 00:01
من هم خیلی وقت هست که ازشون وی پی اس می گیرم خیلی راضی بودم هم از قیمت هم پشتیبانی و هم اینکه هوای ما رو اقلا داشتن تا حالا.
تا وقتی که سرویس اراده بدن من از هیچکی سرور نمی گیریم مطمئنا.
ایشالله همیشه موفق باشید.
با تشکر...

mr-secret
October 27th, 2012, 00:18
بدون شک از بهترین کیفیت رو همیشه ارائه دادن خیلی وقت هست ایشون رو میشناسم قبل از اینکه بزنن تو کار فروش سرور و حدوم 7 الی 8 ماهی قبلا ازشون vps داشتم حتی 1 دقیقه هم قظعی نداشته

naserkhan
October 27th, 2012, 13:38
دلم نیومد نظرم رو ندم
تو این مدتی ک از ایشون سرویس گرفتم کاملا راضی هستم100% هم سرور هم خودشون یه دونه هستن
پ.ن:از دیگر دوستان هم سرویس گرفتم اما به پای ایشون نمیرسن:x

dertgtr
October 27th, 2012, 13:54
4 سرور مجازی از ایشون داشتم کیفیت سرورها عالی بود . پشتیبانی ایشون هم خیلی عالی . :53:

taylor
October 28th, 2012, 00:18
اقا من هم قبل از ایشون از جاهای دیگه سرور میگرفتم جونم بالا میومد یکسره قطعی. دست اخر یکی از دوستان که دستش درد نکنه مجیک وی پی اس (اقا ابراهیم) رو معرفی کرد ماهم رفتیم تو کارش. الحق که راضی بودم. توپ. اپ تایم که فکر کنم فول بوده. راه اومدن با مشتری و اخلاق مداری هم که دیگر دوستان گفتن.

با تشکر از آقا ابراهیم:x:x

اینجا هوا بارونیه - قزوین - ای لاو یو مجیک وی پی اس

MagicVps.Com
October 29th, 2012, 19:46
با سلام
واقعا دوستان شرمنده کردن
از اینکه تونستیم سرویس با کیفیتی در اختیار مشتریان گرامی قرار بدهیم که همه دوستان از سرویسها راضی باشن مایه خوشحالی و اینو یک وظیفه دونستیم
سعی بر این هست که همیشه تا جایی که امکان داره سروریسها اینشالله با کیفیت خوب و اپ تایم بالا باشند که مثل همیشه همه کاربران استفاده کننده از سرویسهای ما رضایت داشته باشن

از لطف همه دوستان عزیر سپاسگزاریم

shadow
November 2nd, 2012, 01:05
ایشون ماهه بخدا ، من در حدود 2 ساله از ایشون سرویس داشتم
همیشه پاسخگو بودن ،هیچ وقت حتی یک بار هم من نارضایتی نداشتم
فوق العاده خوش برخورد
کیفیت سرویس ها هم از حد انتظار واقعا بالاتره
به نسبت هزینه ای که میگیرن واقعا سرویس فراتر از حد انتظاره
والا من نه داداششم ، نه فامیل ، فقط یک یک کاربر که فوق العاده ازشون راضیه
خدا ایشالاه هرچی میخوای بهت بده

penguinsjr
November 8th, 2012, 23:14
السلام علیکم

منم به نوبه ی خودم از ایشون تشکر می کنم.. یادم نیست دقیقا کی سرور رو از ایشون گرفتم اما تا الان دارم استفاده می کنم و مشکل خاصی نداشتم که فک کنم یک سال بیشتره...
تا حالا چندین جای دیگه سرور گرفتم که همشون رو هر کدوم به دلیلی ول کردم اما این یکی رو همچنان دارم....

Mr.Bijan SQL
February 11th, 2013, 10:35
درود
دوستان من وارد سایتشون شدم ولی سایت فکر کنم در دست تعمیر هست
کسی از ایشون ایمیلی یا شماره تماسی نداره؟اگر کسی داره ممنون میشم در اختیارم بزاره

با تشکر بیژن کوه سرخ

التماس دعا
یا حق :53:

sainaweb
February 11th, 2013, 12:45
درود
دوستان من وارد سایتشون شدم ولی سایت فکر کنم در دست تعمیر هست
کسی از ایشون ایمیلی یا شماره تماسی نداره؟اگر کسی داره ممنون میشم در اختیارم بزاره

با تشکر بیژن کوه سرخ

التماس دعا
یا حق :53:

اعضا - MagicVPS (http://magicvps.com/client/)