PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین هاست فقط اولین هاست نیست,بلکه بهترین هاست هم هست...

hhhhaaaa
October 26th, 2012, 09:45
سلام
فقط میخواستم بگم :
خیلی ممنون از پشتیبانی خوبشون و سرویس های خوبشون و جوانمردی شون, ایشون پرچم ایرانی ها رو بردن بالا و من نمونه ایشون رو خیلی کم دیدم و یا شاید ندیدم! زنده باشید و سر افراز...

(تقدیم با احترام به اولین هاست یا شرکت اولین داده گستر سبز )

armin007
October 26th, 2012, 10:06
در مورد كامل و تكميل بودن وي پي اس هاشون از نظر نرم افزار هايي كه نصب ميكنن واقعا كارشون تكه

اما در مورد پشتيباني نه قبول ندارم
چون چند وقت پيش ازشون سرويس داشتم يكبار كه برام مشكل پيش اومد و تيكت زدم گفتم كه اين مشكل از روز اول بوده و پيشتيباني گفت كه تو گوگل سرچ كنيد
و مشكلتون رو حل كنيد مشكل ما كه با سرچ حل نشد هيچ ديگه ام نتونستم از وي پي اس استفاده كنم

habiballahafg
October 26th, 2012, 11:17
خدا را شکر که یک نفر از یه سرویس دهنده تعریف کرد چون امروزه شکایات ها زیاد شده بود

milade
October 26th, 2012, 11:22
اما در مورد پشتيباني نه قبول ندارم
چون چند وقت پيش ازشون سرويس داشتم يكبار كه برام مشكل پيش اومد و تيكت زدم گفتم كه اين مشكل از روز اول بوده و پيشتيباني گفت كه تو گوگل سرچ كنيد
و مشكلتون رو حل كنيد مشكل ما كه با سرچ حل نشد هيچ ديگه ام نتونستم از وي پي اس استفاده كنم
سلام .

بسته به سرویسی که به جناب عالی فروختند داره و مشکل شما . امروزه کمتر شرکتی پشتیبانی نرم افزاری رو برای مشتری قبول میکنه .
اگر مشکل شما در سطح شبکه تا روشن بودن سرویس بوده به ایشون مربوط میشده . در غیر این صورت پاسخ ایشون کاملاً به جا بوده است .

تشکر .

X2Maxer
October 26th, 2012, 12:50
یکی از بهترین شرکت هایی که تا حالا باهاشون کار کردم اولین هاست بوده از نظر پشتیبانی و سرویس دهی عالی هستن.

AriyaDownload
October 26th, 2012, 13:00
سلام
بله، واقعا هم برخوردشون با مشتری عالی بوده و هم اینکه همیشه پیگیر مشکلات مشتری هاشون هستن.
برای وی پی اس من یک مشکل پیش اومده بود تقریبا یک هفته در حال بررسی این مشکل بودن و هر چند وقت بهم اطلاع می دادن
واقعا از زحماتشون سپاسگذارم
امدوارم همیشه خدماتشون و رفتارشون با مشتری به همین نحو باشه.

ourweb
October 26th, 2012, 13:07
شرکت اولین هاست به صورت کامل تایید میشوند .

babelirani
October 26th, 2012, 13:15
با سلام

متاسفانه نه با این گروه کار کردم نه ازشون زیاد اطلاعی دارم

ولی از اینکه بعد از مدت های یکی اومد و از فروش و خدمات یکی از دوستان تشکر کرد واقعا" جای تقدیر داره با این تاپیک دیدیم با اینکه الان مشکلات زیاد شده در این زمینه ولی هنوزم انسان های خوب و مطمئن و متعهد در این کار هستند .

با تشکر از ایجاد کننده ی تاپیک و با تشکر از افرادی که در اولین هاست کار میکنن

armin007
October 26th, 2012, 21:49
سلام .

بسته به سرویسی که به جناب عالی فروختند داره و مشکل شما . امروزه کمتر شرکتی پشتیبانی نرم افزاری رو برای مشتری قبول میکنه .
اگر مشکل شما در سطح شبکه تا روشن بودن سرویس بوده به ایشون مربوط میشده . در غیر این صورت پاسخ ایشون کاملاً به جا بوده است .

تشکر .

درسته مشكل نرم افزاري رو به پشتيباني مربوط نيست
اما نه نرم افزاري كه از تايم اولي كه سرور تحويل شد مشكل داشته

الان شما جنس برقي هم از مغازه دار ميخريد تا 24 ساعت حق تست داره و مشكلي پيش بياد ببريد مغازه تعويض ميكنه
اما بعد از 24 ساعت مشكل پيش بياد بايد ببريد خدمات پس از فروش گارانتي

منضظور من نرم افزاري بود كه از همون تحويل سرور مشكل داشت

m2n
October 26th, 2012, 22:46
دقیقا چیکار کردن؟

iranistar
October 27th, 2012, 00:49
بنده هم ازشون سرویس دارم خیلی وقته و خیلی به من کمک کردن

خیلی ازشون تشکر میکنم

hhhhaaaa
October 27th, 2012, 08:23
دقیقا چیکار کردن؟
فقط میتونم بگم انسانیت... باقیش دردسر ساز میشه ...