PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار حذف و اضافه کردن متن و لوگو

AHF-victory
October 25th, 2012, 18:28
سلام.

دوستان چه طوری میتونم روی فیلم و مستد ها و.. ام یه متن کوتاه مانند اسم سایت رو اضافه کنم؟؟ و آن فیلم و.. های که روشون متن داره را پاک یا ادیت کنم؟ (( مانند مستند و فیلم های سایت دانلود ها و گنجا 2 موزیک))

**میخوام از توی وی پی اس این کارو انجام بدم**

--
چه طوری لوگو یا نویشته های روی کاور را که توسط فتوشاپ گزاشته شده را پاک کنم؟با چه برنامه لوگو هارو حذف کنم

ممنون مشم اگر جواب بدید.

Yas-Host
October 25th, 2012, 18:49
با سلام
از روی فیلم باید نرم افزار های ادیت ویدیو استفاده کنید در وی پی اس نمیتوانید همچین کاری انجام بدهید سرعت وی پی اس پایین می اید و هنگ میکند و ارتباط شما قطع می شود و اگر بخواهید دوباره وارد شوید باید دعا کنید!
من در همین زمینه اطلاع دارم

شما میتونید برای حذف لوگو ها از فتوشاپ استفاده کنید.

یا علی
یاس هاست

AHF-victory
October 25th, 2012, 18:55
با سلام
از روی فیلم باید نرم افزار های ادیت ویدیو استفاده کنید در وی پی اس نمیتوانید همچین کاری انجام بدهید سرعت وی پی اس پایین می اید و هنگ میکند و ارتباط شما قطع می شود و اگر بخواهید دوباره وارد شوید باید دعا کنید!
من در همین زمینه اطلاع دارم

شما میتونید برای حذف لوگو ها از فتوشاپ استفاده کنید.

یا علی
یاس هاست

پس سایت های مثل دانلود ها یا همین گنج 2موزیک چه طوری این کارو میکنن؟نرم افزار سبک تری نیست؟فقط یه متن اضافه کنم؟

مرسی

Yas-Host
October 25th, 2012, 19:10
من دارم میگم که فقط در همین زمینه اطلاع دارم باید از خودشون سوال کنید که چطوری این کارو انجام میدن!
من خودم یه فیلم با وی پی اس دانلود کردم بعدش اومدم فیلم رو با kmpyaler باز کردم وی پی اس هنگ کرد دیگه 2 ساعت وایستادم تا درست شد!

یا علی

AHF-victory
October 26th, 2012, 13:28
up..............

کسی دیگه بلد نیست

babelirani
October 26th, 2012, 13:36
up..............

کسی دیگه بلد نیست

با سلام

دوست عزیز از نزم افزار واتر میکر استفاده کنید ای از نرم افزار های ادیت فیلم

ولی برای این کار حداقل 2 گیگ رم + سرعت اینترنت بالایی میخواید برای استفاده از نرم افزار های ادیت فیلم