PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست رسیلر از کشور امریکا

ahz
December 28th, 2009, 19:19
سلام خسته نباشید من یک رسیلر لینوکس میخوام از دیتا سنتر امریکا
با این امکانات :
50 گیگ فضا پهنا 500 گیگ Backup FTP جداگانه باشه پنل ثبت دامنه بین المللی چون تعدادی دامنه روی انلاین نیک و دایرکتی دارم همه رو منتقل کنم و انتقال فایل های از سرور های قبلی بنده چون نزدیک 50 یوزر دارم منتقل کنم پنل های قبلی همه سی پنل است
اکانت رسیلر جهت تست سرعت و امنیت حداقل واسه 4 روز بدید کیفیت مهم است واسم
خیلی از دوستان گرفتم از جمله وب میزبان سرورز24 همه بعد 1-2 سال دیه کردن خیلی اذیتم کردن واسه همین تست میخوام ببینم چجوره
فقط فقط امریکا
نگزاس دارم ولی اصلا ساپورت نداره ایمیل کنم یک هفته بعد جواب میدن باید برم در شرکت تا جواب بدن (خوبی همشهری همینه ) :d
ساپورت 24 ساعته
فقط فقط فوری نیاز دارم کارام خوابیده
قیمت هم 20 تومان میخوام نره بالاتر و پنل هم سیپنل باشد
با تشکر <):)

delta
December 28th, 2009, 19:25
50 گیگ ماهی 20 تومان بیشتر شبیه شوخی هست دوست عزیز..اگر هم کسی این سرویس رو بهتون بده مطمعن باش همش قطعی سرور و... داری. مستقیم برو وی پی اس بگیر تا این مشکلات برات پیش نیاد..

HugeServer
December 28th, 2009, 19:25
این همه امکانات با 20 تومان؟!:))lool
ساپورت 24 ساعته عجب
میتونم بپرسم چرا آمرایکا؟
اکثره دیتاسنترا بفهمند که سایت ایرانی روی سرور هست سرور مسدود میشه!!
به ریسکش میرزه?:-?

ahz
December 28th, 2009, 19:37
حالا دو رو بره 20 تومان
میدونم شما کیفیت سرور های مذخرف المان و هلند با امریکا یکی میکنید ؟
من یا سرور24 هلند داشتم از 4 هفته 3 هفته قطع بود یا کش میکرد بدون هیچ دلیلی قطع میکردن هزینه 1 هفته زودتر بریز باز میان میگن نریختی تا ثابت کنی 1 هفته قطع شدی
امیر سرور24 منو یادشونه یا وب میزبان مسخره که بک اپ هم نداد گفت بیا کانادا میدم نداد ساپورت ها صفر است امریکا پینگ پایین داره تا بقیه جاهای دیه هلند میگن پورت 1 گیگ میده پینگ وقتی نداره حالابیاد پورت 100 گیگ بده که یک زمانی اقای رحمانیان میگفت داره المان میده گه به روز 100 مگ هم جواب میداد

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

عزیز وی پی اس داشتم رم 1 گیگ جواب گو نبود یوسیج به شدت میرفت بالا دان میکرد روی المان داشتم

HugeServer
December 28th, 2009, 19:44
بخشیدا!
وقتی سرویس دهنده کارشو نمیتونه خوب انجام بده چرا میگید دیتاسنتر بده یا کلا آلمان؟!!!!!!!
شما 1 ایراد بگو من قبول میکنم;)

Shc
December 28th, 2009, 19:49
با سلام
من 50 گیگ فضا با پهنای باند نامحدود به شما میتوانم ماهیانه 30000 تومان
دیتاسنتر : کارو
در ضمن اکانت تست داده نخواهد شد.

alborzhost
December 28th, 2009, 19:51
حالا دو رو بره 20 تومان
من یا سرور24 هلند داشتم از 4 هفته 3 هفته قطع بود یا کش میکرد بدون هیچ دلیلی قطع میکردن هزینه 1 هفته زودتر بریز باز میان میگن نریختی تا ثابت کنی 1 هفته قطع شدی
امیر سرور24 منو یادشونه یا وب میزبان مسخره که بک اپ هم نداد گفت بیا کانادا میدم نداد ساپورت ها صفر است امریکا پینگ پایین داره تا بقیه جاهای دیه هلند میگن پورت 1 گیگ میده پینگ وقتی نداره حالابیاد پورت 100 گیگ بده که یک زمانی اقای رحمانیان میگفت داره المان میده گه به روز 100 مگ هم جواب میداد

---------- post added at 07:37 pm ---------- previous post was at 07:36 pm ----------

عزیز وی پی اس داشتم رم 1 گیگ جواب گو نبود یوسیج به شدت میرفت بالا دان میکرد روی المان داشتم

منظورتون سرور 24 هست؟

Shc
December 28th, 2009, 19:54
حالا دو رو بره 20 تومان

---------- post added at 07:37 pm ---------- previous post was at 07:36 pm ----------

البته اگر هلند منظورتون ws هستش از هر کدوم سرور دارش بگیرید این مشکلات رو خواهید داشت چون خود دیتاسنتر مشکل داره.دلایل قطعی خیلی کم میتونه از جانب دیتاسنتر باشه.

irlogo
December 28th, 2009, 20:11
این چه طوره ؟
Linux Reseller (http://www.hostgj.com/services/reseller/dedicated-reseller/linix-reseller)

ahz
December 28th, 2009, 20:23
منظورتون سرور 24 هست؟

بله میخوای لینک بدم ؟

گروه شرکت های سرورز24 - سایت رسمی (http://servers24.ir/)

خودشان بهانه دیتا سنتر میارن نه بنده قضیه امسال یا پارسال هم نیست کاری کردن از هر چی هلند و المان متنفر شم
نمونه امریکایی بدم ؟
enovin.net
هنوز هنوز مشکل دارن باگ داره امنیت نداره سرور های مذخرفی دارن
المان 1 سال کار کردم هر روز بهانه بود 2 ماه تمام منو واسه جا به جایی دیتا سنتر علاف کردن
هلندی ها منو به جا میارن منو کشتن تا از شرشون خلاص شدم اسم المان و هلند بیاد میگم نمیخوام چه بگن بیا مجانی میدیم میگم نمیخوام شرمنده عزیزن یکم تند رفتار میکنم اگه روزی 100 دفعه زنگ بزنی ایمیل کنی بهانه تراشی کنن همین لحن منو پیدا میکنی احه ای پی ندادن دیتا سنتر باعث میشه شما رو قطع کنن یا یک هفته زودتر پول بدی 3 هفته قطع باشی؟
نه خسارتی نه حرفی چه هلند چه المان
8-|:-ss

---------- Post added at 08:18 PM ---------- Previous post was at 08:17 PM ----------

این چه طوره ؟
Linux Reseller (http://www.hostgj.com/services/reseller/dedicated-reseller/linix-reseller)

عزیز این با 25 دامنه سقف دارهمن کم کم 50 تا یوزر دارم #-o

---------- Post added at 08:23 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

با سلام
من 50 گیگ فضا با پهنای باند نامحدود به شما میتوانم ماهیانه 30000 تومان
دیتاسنتر : کارو
در ضمن اکانت تست داده نخواهد شد.

عزیز طریقه ارتباط هم بگید چون فعلاکه دولت یا هم مسنجر و جیمیل را بسته اینم دولت دوست است =((

HugeServer
December 28th, 2009, 20:28
المان 1 سال کار کردم هر روز بهانه بود 2 ماه تمام منو واسه جا به جایی دیتا سنتر علاف کردن
:107:[-(
توی این 2سال 1روز سرویس مشکل داشت که برای جابجای دیتاسنتر Giga-International به شهر مونیخ بوده
بقیه موارد ربطی به دیتاسنتر نداشته و قعطی از طرف مدیر سرور بوده.

ahz
December 28th, 2009, 20:35
:107:[-(
توی این 2سال 1روز سرویس مشکل داشت که برای جابجای دیتاسنتر giga-international به شهر مونیخ بوده

یک روز ؟ 1 هفته فقط جا به حایی واسم بریدن تازه جا به حا شد مشکلات هم شروع شد
:-|

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

پینگ و امنیت چی عزیز از این دو من ضربه خوردم حسابی ولی المان امنیتش بالا بود جدیدا چک نکردم امنیتش زمانی است که جا به جا نکرده بودن دیه چک نکردم

HugeServer
December 28th, 2009, 20:36
چرا این موارد رو از دید دیتاسنتر میبینید من نمیدونم!

ahz
December 28th, 2009, 20:39
چشم هر چی شما میفرمایید من میگم امریکا نیاز دارم دعوا چرا سر چیز هایی بیخود کنبم ؟

HugeServer
December 28th, 2009, 20:51
دعوا نکردیم!!!!
فقط نمیدانم چرا اون حرفو زدید...
اگر شک دارید به حرفهای بنده میتونید از persianwhois و webrang بپرسید که مشتریان دایمی این دیناسنتر هستند!
بهرحال امیدوارم سرویس مناسبی برای خود پیدا کنید.

parsbin
December 28th, 2009, 20:55
بهتره وی پی اس بردارین
۵۱۲ مگ رم
۵۰ گیگ هارد و یک و نیم ترابایت پهنای باند
با سی پنل ماهی ۴۰ تومان
رسلر هم بخواین ماهی سی تومان میدم بهتون

ahz
December 28th, 2009, 21:05
بهتره وی پی اس بردارین
۵۱۲ مگ رم
۵۰ گیگ هارد و یک و نیم ترابایت پهنای باند
با سی پنل ماهی ۴۰ تومان
رسلر هم بخواین ماهی سی تومان میدم بهتون

عزیز واسه این که مطمئن شم از همه اطلاعت واسه این تست میخوام
:53::53:

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

مدارکی دارم که میگم فعلا مقدور نیست ارائه دهم خیلی ها هم منتظر این مدارک هستن فعلا بچه ها فرمودند دست نگه دارم تا تکلیف روشن شه بعد مدارک را به همه نشان میدم که ببینید چند ساله از دست کیا ناراجتم و چه مدارکی هم هست ممنون میشم نپرسید کی هستن و چه مدارکی موجود است وقتش اعلام میکنم توی همین سایت بعضی دوستان که در اینجا فعال هستن در جریان میباشند و منتظر
:53::53::53::53:

Shc
December 28th, 2009, 22:01
عزیز طریقه ارتباط هم بگید چون فعلاکه دولت یا هم مسنجر و جیمیل را بسته اینم دولت دوست است =((

درسته.همه چیز بسته شده. تلفنی هم میتونیم پاسخگوی سوالات شما باشیم.

NovinSite.ir
December 28th, 2009, 22:12
ُسلام
من میتونم ریسللر رو به 28000 تومان ارائه بدهم.
ضمنا قیمت وی پی اس های ما رو هم مشاهده کنید

akbar123sat
December 28th, 2009, 22:54
اگه میخوای 20 تومن بدی دور رو بر رسیبلر رو خط بکش
وی پی اس بگیری بهتره .
اروپا امریکا افریقا اسیا همه جا وجود داره

وی پی اس خوب میخوای امریکا ولی تحریم میشی اون موقع حالت گرفته میشه
وی پی اس معمولی و تقریبا خوب میخوای اروپا خوبیش اینه تحریم نمیشی
وی پی اس وارز 100 درصد میخوای چین و هنک کنگ و مالزی

ahz
December 28th, 2009, 23:22
اگه میخوای 20 تومن بدی دور رو بر رسیبلر رو خط بکش
وی پی اس بگیری بهتره .
اروپا امریکا افریقا اسیا همه جا وجود داره

وی پی اس خوب میخوای امریکا ولی تحریم میشی اون موقع حالت گرفته میشه
وی پی اس معمولی و تقریبا خوب میخوای اروپا خوبیش اینه تحریم نمیشی
وی پی اس وارز 100 درصد میخوای چین و هنک کنگ و مالزی

عزیز میدونم همه رو ولی پینگ بره بالا ارزش اینو دیه نداره طرف یک سایت بزنه با adsl 128 به اندازه سرعت دیال اپ باز کنه طرف پشیمان میشه امریکا اگه تحریم جساب نکنی اینا در برابرش هیچی نیست تحریم کنه راه حل واسه اینکه از تجریم در بیاد داریم دفعه اول نیست تحریم میشه سی پنل راه حل زیاده علیه این تحریمات و وی پی اس به خاطر ایتکه ممکنه نکشه مجبورم استفاده نکنم مرحله اخر که رسیلر جواب نگرفتم وی پی اس میگیرم
:(:(

amiri113
December 28th, 2009, 23:43
من بهت ريسيلر نميدم چون معلومه لود سايت هات بالاست.
بهتون vps پيشنهاد ميکنم.
متناسب با وضعيت سايتهاتون هم پلان مناسب رو پيشنهاد ميدم. اگر خواستيد قيمت های سرور مجازی (http://www.asrenet.com/services/vps/linux) رو اينجا چک کنيد (http://www.asrenet.com/services/vps/linux)

delta
December 28th, 2009, 23:52
حالا دو رو بره 20 تومان

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

پسر خوب اطلاعات نداری چرا میزنی تو سر مال؟ به هلند چرا توهین میکنی؟ سرورت بد بوده کشوره رو چیکار داری؟ من یک هاست دارم از leasweb بین 500 مگابایتشو به 50 گیگ آمریکا نمیدم!باورت بشه یا نه قطعی تو یک ماه شاید 2 ثانیه!الکی نیست سایتهای بزرگ رو hostdl برده روش.سایتهایی که امارشون نجومین رو این سرور هلند هستند پس لطفا ایراد نگیرید.چون خیلی ها دارند با انواع سرورها کار میکنند.مطمعنن شما از ورداستریم داشتی که بعله همه دارند ازش فرار میکنند چون گندشو بالا اورده!خود منم ازش داشتم همش قطع میکرد و بهانه میاورد.
در ضمن مطمعن باش کسی بهت 50 گیگ ریسلر ماهی 20 نمیده. سرور رو از رو هوا نیاوردند که انفجارش بدند.اگر هم بدن مطعن باش مطمعن باش 2 روزه پشیمون میشی ازش! بهتره درخواستتون رو عوض کنید وی پی اس بگیرید .

ahz
December 29th, 2009, 00:00
حداقل یکی پیدا شد میدونه چجوره
پینگش دیدید جچوره نمیزنم سر سرور اخه بیشتر از این نمیتونم بین 20-30 تومان اگه وی پی اس گرانتر میفته

عزیز میخوای نمونه سرور الان روی انگلیس است بدم Cheapvps.ir هر روز کش است کاری کرد غلط کنم اسیایی بگیرم منو یادشونه هر دقیقه زنگ میزدم منو میشناسن
به وی پی اس باشه جنس خوب هست واسه این تست میخوام ببینم میکشه یا نه همین
:((
دوست دارید لست سایت هایی گه نا حالاباهاشون کار کردم بکشم بیرون ؟
از یکیشونم راضی نبودم

delta
December 29th, 2009, 00:14
خوب در اینجور مواقع عقل میگوید اول تحقیق کن بعد بگیر. ببین کدوم هاست چند تا سایت بزرگ و پربازدید رو پشتیبانی میکنه بعد همون رو برو بگیر! یا ببین تحقیق کن ببین کدوم هاستینگ تا الان راضی زیاد داشته از همون بگیر..چشم بسته که کسی چیزی نمیخره برادر! در ضمن ممکنه حتی بعضی ها بهتون تست بدند. اول تست بگیر بعد بخر

HugeServer
December 29th, 2009, 00:19
با سلام خدمت شما دوست عزیز.

با سرور‌های GNax آمریکا در خدمتتون هستیم. سرور‌ها توسط Open VZ مجازی شده اند، و میتونین پانل‌ها رو در زیر مشاهده فرمائید.

هزینه سیپنل ۱۵.۰۰۰تومن در ماه، و دایرکت ادمین هم ۱۰.۰۰۰تومن در ماه اضافه میشود.

HugeServer-VPS 1-1

CPU : Shared Quad Core 2 Q9400 ( 4x 2.7Ghz )
Ram : 128Mb Guaranteed Memory
Ram : 256Mb Burstable Memory
Hard : 30GB Of Hard
Transfer : 200GB Monthly
Port : 100mbps dedicated on the main server
IP : One Free
Operation System : Linux - Shared Kernel
Price : 15.000T
HugeServer-VPS 1-2

Ram : 256Mb Guaranteed Memory
Ram : 512Mb Burstable Memory
Hard : 50GB Of Hard
Transfer : 500GB Monthly
Price : 20.000T
HugeServer-VPS 1-3

Ram : 512Mb Guaranteed Memory
Ram : 1024Mb Burstable Memory
Hard : 100GB Of Hard
Transfer : 700GB Monthly
Price : 25.000T

ahz
December 29th, 2009, 00:25
عزیز زمانی که اومدم توی این کار میدونی قیمت ها چند بود؟
100 مگابایت بدون دامنه 60000 تومان دامنه 15000 تومان
قدیمیا میدونن این قیمت ها کمترین است و مربوط به کی است 6-7 سال پیش نه الان که 3 گیگ میدن 5000 تومان شده

بزار پست میزارم درس عبرت شه بدونن کی خوبه کی بده چه سرویس هایی خوبه چی نه
با مدرک طرف هم بیاد جواب بده
من واسه این میگم اکانت تست بدید با مشتری نمیشه حساب کرد اینم خودش دلیل داره که میگم به زودی فقط مشکلم حل شه الان 6 ماه علافم واسه هیچی ا.کی ش.د به یاری حق پست میدم این خودش جزو این پست است که میگم با دلیل میگم چرا یک نفر 6 ماه منو میچرخانه و چرا المان و هلند نمیگیرم بعد هر چی دلتون میخواد بگید

IranianServer
December 29th, 2009, 00:35
سلام و درود.
با همین شرایط شما درخدمتیم.

با ما تماس بگیرید.

info@iranianserver.net

Subhosting
December 29th, 2009, 01:18
با سلام

عرض کنم شما دوست عزیز بهتون پیشنهاد میشه سرور مجازی بگیرید.
پیشنهاد:

هارد : 40 گیگ
رم : 1024 مگابایت
هارد بگ آپ : 40 گیگ
پهنای باند : 500 گیگ
آی پی اختصاصی : 2 عدد
پردازنده : یک هسته ای - Intel Xeon 2.0Ghz 4MB Cache
مدیریت : کاملا مدیریت شده همراه با پشتیبانی
آپ تایم : 99.9 درصد
پشتیبانی سایت : نا محدود
سیستم عامل : CentOS 5

قیمت سرور : 19.95$ در ماه

سی پنل هم ماهیانه 7 دلار

دیتا سنتر : کارو - آمریکا

قابل ذکر است شما بصورت مستقیم از subhosting.net میتوانید سرور خود را تهیه نمایید.
transfer سایت ها رایگان انجام خواهد شد.

AfraWeb.net
December 29th, 2009, 01:40
با سلام
1- سعی کنید به دلایل تحریم از سرویس های کشور های اروپایی استفاده نمایید
2 - از دایرکت ادمین استفاده کنید
3 - از شرکت های معتبر و اشخاص معتبر با سابقه خرید کنید

چنانچه میخواهید بطور مستقیم از خارج خریداری کنید
1- ابتدا به دنبال شرکت های اروپایی و اسیایی باشید
2 - قبل ار خرید درباره فروشنده تحقیق فرمایید
3- سابقه فعالیت شرکت را حتما برسی نمایید

همچنین میتوانید از طریق این لینک ها با فروشندگان خارجی آشنا شوید
http://www.hyperspin.com/en/ranking.php?type=2
Web Hosting Offers - Web Hosting Talk (http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=45)

Mostafa
December 29th, 2009, 11:42
با سلام

سرويس هاي ByetHost انگلستان (http://gigfa.com/premium-services/reseller-plans/cpanel-whm) را به شما پيشنهاد مي كنم.
ديتاسنتر در XLHost‌آمريكا قرار دارد.
ساپورتشون هم به وقت ايران از 4 بعد از ظهر تا 11 شب هر روز هستند و نيم ساعته در اين بازه زماني پاسخ مي گيريد.
اكانت تست هم موجود هست.

arashp
December 29th, 2009, 15:19
سلام،
ریسلر های ضامن هاستم یه نگاهی بندازید شاید به درد خورد:
ریسلر لینوکس (http://zamenhost.com/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C)
راستی یه کوپن هم داره الان که 50% تخفیف داره :-$
res50%off
10 گیگابایت میشه 75000 تومان در سال!
موفق باشید