PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با این وضعیت می تونید به فعالیتتون ادامه بدید ؟

persiantools
October 24th, 2012, 19:59
با این وضعیت می تونید به فعالیتتون ادامه بدید ؟

persiantools
January 23rd, 2013, 21:59
بعد از 4 ماه از گذشت نظرسنجی الان نظرتون چیه ؟

HyperServer
January 23rd, 2013, 22:06
همیشه نمیشه از کار کردن انتظار سود داشت...
مشکل اکثر افراد فعال در این حوزه این هست که با سرمایه های بسیار کم وارد میشن و target اول در اوردن هزینه سرور به هر قیمتی هست...خوب طبیعی هست که نمیتونن در این نوسانات دوم بیارن...
ما روی برخی موارد بین 3 تا 6 ماه ضرر دادیم...اما با توجه به پشتوانه مالی در حال ادامه هستیم. با کمترین نوسان و فشار به کاربر و رویه مشخص در پرداخت هزینه...

با توجه به اینکه ما تعیین کننده نرخ ارز نیستیم و باید با هر شرایطی که حاکم میشه بر بازار کار کنیم اما مزیتی که داره این هست که فروشندگان خرده که در بازار هستند کم کم حذف میشند و اون هایی که توانایی ماندگاری دارند میمونند که با این اوضاع میشه مقداری سر و سامان گرفتن رو شاهد بود.

habiballahafg
January 23rd, 2013, 22:13
من هم با یوزر hyperserver موافق هستم
نمیشه از کار کردن انتظار سود داشت اینبار روی ناخوشی داره نشون میده ،اگر کسی بتونه سرور های خودش را کولو کنه برنده اصلی هستش و میتونه خیلی راحت به کارش ادامه بده ولی کسانی که بودجه کامل برای انجام این کار ندارند نمیتوانند ادامه دهند و انها میبایست یا قیمت های خود را افزایش دهد یا کلا بیخیال این کار شوند الان هم متاسفانه کاربران با دیدن قیمت های بالا کلا فرار میکنند که این اصلا خوب نیست با توجه به قیمت های دلار به نظر من باید همگی با هم قیمت ها را وبالا برد تا کاربر دیگه دنبال ارزان قیمت ها نباشه

majidisaloo1
January 23rd, 2013, 22:15
همیشه نمیشه از کار کردن انتظار سود داشت...
مشکل اکثر افراد فعال در این حوزه این هست که با سرمایه های بسیار کم وارد میشن و target اول در اوردن هزینه سرور به هر قیمتی هست...خوب طبیعی هست که نمیتونن در این نوسانات دوم بیارن...
ما روی برخی موارد بین 3 تا 6 ماه ضرر دادیم...اما با توجه به پشتوانه مالی در حال ادامه هستیم. با کمترین نوسان و فشار به کاربر و رویه مشخص در پرداخت هزینه...

با توجه به اینکه ما تعیین کننده نرخ ارز نیستیم و باید با هر شرایطی که حاکم میشه بر بازار کار کنیم اما مزیتی که داره این هست که فروشندگان خرده که در بازار هستند کم کم حذف میشند و اون هایی که توانایی ماندگاری دارند میمونند که با این اوضاع میشه مقداری سر و سامان گرفتن رو شاهد بود.

من دقیقا حرف ایشون رو میخواستم بزنم

danitfk
January 23rd, 2013, 22:24
فعالیت در زمینه هاستینگ ، نیازمندِ پشتوانه مالی هست.

طوری که اگر 1 - 2 ماه هم کاملا ضرر باشه ُ از جیب بخوای هزینه کنه ، مشکلی پیش نیاد.

اگرم پشتوانه مالی نباشه ، با اولین نوسان ممکنِ کله پا بشی ;)

haftsepehr
January 23rd, 2013, 23:15
فعالیت در زمینه هاستینگ ، نیازمندِ پشتوانه مالی هست.

طوری که اگر 1 - 2 ماه هم کاملا ضرر باشه ُ از جیب بخوای هزینه کنه ، مشکلی پیش نیاد.

اگرم پشتوانه مالی نباشه ، با اولین نوسان ممکنِ کله پا بشی ;)

موافقم آفرین
ولی تجربه هم خیلی مهمه...