PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قالب وردپرس یا سیستم اختصاصی ؟

aminreza
October 24th, 2012, 14:46
سلام دوستان
وقت بخیر
من حدود 400-500 تومن واسه طراحی سایت شخصیم درنظر گرفتم. بنظر شما بدم واسم قالب وردپرس حرفه ای طراحی کنن یا بدم برام سیستم اختصاصی بنویسن ؟
با یه نفر در مورد سیستم اختصاصی صحبت کردم گفت با حدود 400 میتونه برام ردیف کنه. در ضمن ایشون نمونه کارای حرفه ای و خوبی داشت بی دروپیکر نبود :d
واقعا نمیدونم چیکار کنم. بنظر شما سیستم اختصاصی برام بنویسن یا بدم یه قالب حرفه ای وردپرس برام طراحی کنن ؟

shivahost
October 24th, 2012, 14:50
اگر با وردپرس کار کنید در آینده استقلال خواهید داشت و می توانید با گروه های دیگری همکاری کنید. اما اگر اختصاصی کار کنید همیشه گیر نویسنده سیستم خواهید بود.

habiballahafg
October 24th, 2012, 15:01
به نظر من هم وردپرس به دلیل این که رایگان هست و شما از نظر امنیتی راحت هستید والی سیستم اختصاصی همیشه باید دنبال برنامه نویس باشد تا باگ های سیستم را برطرف کند که در این صورت هزینه خیلی بیشتر میشه

rezaonline.net
October 24th, 2012, 15:31
شما چه یک سیستم اختصاصی داشته باشید چه وردپرس استفاده کنید ، باید 150 تا 300 تومن برای قالب هرکدوم هزینه کنید .
خود سیستم اختصاصی هم کمتر از یک تومن ، چیزی خوبی بهتون نمیدن و اسپاگتی تحویل میدن ;)

همون وردپرس استفاده کنید .

shayan7
October 24th, 2012, 15:40
وردپرس استفاده کنید .. و بدید براتون یه قالب اختصاصی طراحی کنند

armin1376
October 24th, 2012, 19:38
به نظر منم پولتو خرج قالب و سئو کن