PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان تجربه دار بگن: برای رفع فیل ter سایت چه باید کرد؟

Germanizer
October 24th, 2012, 14:20
سلام دوستان
خیلی زیاد پیش میاد که تو کشور ما سایتها اشتباه فیل میشن. یا رقیب و دشمن سایتمون ، سایتمون رو گزارش میکنه و فیل میشیم.
من قبلا رفع فیل تر زیاد کردم سایتم رو. دوستان که انجام دادند می دونند. قبلا (قبل از سال 91) کلا فیل ترینگ و رفع فیل ترینگ تحت مسئولیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود، کافی بود سایتمون رو در سایت ساماندهی ثبت می کردیم و بعدش هم یک فرم درخواست رو پر می کردیم و می دادیم به اداره فرهنگ و ارشاد استان مون ، سایت بعد از نهایتا یکی دو هفته رفع فیل میشد.

اما از اول سال 91 دیگه فیل ترینگ و رفعش از حوزه وزارت فرهنگ و ارشاد خارج شده و به زیر دست دادستانی کل کشور اومده! رویه ها به کل فرق کردند
الان دیگه فرم درخواست رو پر کردیم مستقیم باید بدیم به خود دادستانی کل کشور که واقع در تهران ، میدان 15 خرداد هست. و بعدش هم باید ایمیل بزنیم بهشون و تلفنی هم کاری انجام نمی دن و ایمیل رو که زدند فقط باید صبر کنیم

الان من درخواست رفع فیل ترم رو نزدیک به 50 روز هست که دادم به دادستانی کل کشور کار گروه تعیین مصادیق مجرمانه رایانه ، و ایمیل هم بهشون زدم. فقط همون روز بهم یه ایمیل اومد که درخواستم در لیست بررسی است. دیگه هیچ خبر و پیامی بهم ندادند که ندادند!
آیا رفع فیل تر سایت واقعا این طولانیه و حدود 2 ماه یا بیشتر باید طول بکشه ؟
دوستانی که در 91 سال رفع فیل تر کردند ، یا اطلاعاتی در این زمینه دارند یا تجربه از دوستان و نزدیکان شون دارند. لطفا همینجا ذکر کنند و تجربه و اطلاعات شون رو با دیگران به اشتراک بذارند
چون حرف و حدیث ها زیاد هست در این خصوص، یه عده میگن فقط باید صبر کرد و منتظر ماند و یه عده هم میگن باید مدام بهشون ایمیل و تلفن بزنیم و کلافه شون بکنیم تا زودتر ترتیب اثر بدن
مرسی از همکاری و مشارکت دوستان
منتظر نظرات و تجربیات شما هستیم

pedramsistani
October 24th, 2012, 14:53
یکی از همکاران گرامی راهنمایی کردن
جستجو کنید پیدا خواهید کرد

parsdrive
October 24th, 2012, 15:03
درود
بله دوست عزیز روند اداری این امر بسیار طولانی و وقت گیر هست چون پرونده های در نوبت بسیار زیادند مگر اینکه آشنایی داشته باشید و خارج از نوبت برای شما انجام بدن.

TARIMEHR
October 29th, 2012, 13:02
چطور سایتمان را از فیل تر آزاد کنیم (http://www.webhostingtalk.ir/f118/61329)