PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه پنل نمایندگی و پنل کاربری سامانه پیام کوتاه با خط اختصاصی رایگان

megfa
October 24th, 2012, 13:53
SigmaSmS بار دیگر فروش ویژه خود را آغاز نمود...

فروش پنل کاربری با تمامی امکانات با تعرفه ثابت 87 ریال + 2000 تومان اعتبار هدیه + 1 خط اختصاصی رایگان از 1000 و یا 3000 + تمامی امکانات موردنیاز + بانک شماره موبایل کل کشور و...

تنها کافی است 65.000 تومان بمدت یکسال بپردازید ، برای تمدید با توجه به تعداد ارسال پیامک 10 الی 15% تخفیف ویژه ارائه می دهیم.

جهت سفارش آنلاین به Sigmasms.ir مراجعه فرمایید.
توجه بفرمایید که قبل از پرداخت می توانید پنل پیامک خود را مشاهده و بررسی نمایید.

و دوستان عزیزی که تمایل به دریافت پنل نمایندگی مستقل را دارند می توانند با شرایط ویژه پنل نمایندگی دریافت نمایند.

پنل نمایندگی مستقل با تمامی امکانات کاربری و قابلیت ارائه نمایندگی مشابه + 5000 تومان اعتبار هدیه + 1خط اختصاصی رند

رایگان با قابلیت انتخاب + هزینه هر پیامک 85ریال + بارگزاری پنل بر روی دامنه و یا ساب دامین شما بدون درج نامی از SigmaSmS +

قابلیت اتصال به درگاه بانک جهت انجام فرآیند شارژ آنلاین پنل برای کاربران شما + قابلیت درج بینهایت پنل کاربری و نمایندگی +

قابلیت خردید آنلاین خط اختصاصی دلخواه + بازگشت اعتبار پیامک های ارسال نشده و...

جهت سفارش می توانید به آدرس زیر مراجعه و پلان نمایندگی را انتخاب نمایید.

SigmaSmS.ir

هزینه پنل نمایندگی فوق با تخفیف ویژه نوروزی 290.000 تومان می باشد و در تمدید 25% تخفیف ارائه می گردد.

سرویس های جدید نظیر فکس و تلفن گویا بصورت رایگان بروی پنل نمایندگی فعال می گردد و امکان ارائه به پنل های کاربری و نمایندگی وجود دارد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
ID yahoo : megfa1

SigMa SmS --- سامانه هوشمند ارسال ودریافت پیام کوتاه سیگما (http://sigmasms.ir)
sigmasms.ir

دموی سامانه :
panel.sigmasms.ir
sigma-sms.ir

User/pass : test
021-24521212
ماژول های Freer,WHMCS,MPC charge,WorldPress,Jomala,Tomato shop,Presta shop بصورت رایگان در اختیار شما پس از سفارش قرار خواهد گرفت

megfa
November 1st, 2012, 12:54
فروش ویژه همچنان باقی است...

behnam1366
November 1st, 2012, 13:39
من چند ماهی هست ازشون نمایندگی گرفتم خیلی راضی هستم هم از پنل هم از پشتیبانی خوبشون ایشون کاملا تائید میشن

megfa
November 1st, 2012, 13:51
من چند ماهی هست ازشون نمایندگی گرفتم خیلی راضی هستم هم از پنل هم از پشتیبانی خوبشون ایشون کاملا تائید میشن

نظر لطف شماست دوست گرامی
وظیفه ماست
باتشکر از شما

megfa
November 3rd, 2012, 20:12

megfa
May 6th, 2013, 15:41

msmhost.net
May 7th, 2013, 14:55
ببخشید سوال می کنم ایا شرکت مخابراط هم همین پنل را ارئه می کنند منظورم این هست که خودشون مستقیم این خدمات را ارئه کنند اگر آشنایی دارید معرفی کنید ممنون می شوم

megfa
May 7th, 2013, 16:46
ببخشید سوال می کنم ایا شرکت مخابراط هم همین پنل را ارئه می کنند منظورم این هست که خودشون مستقیم این خدمات را ارئه کنند اگر آشنایی دارید معرفی کنید ممنون می شوم

درود بر شما
مخابرات ارائه نمی دهد