PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت ملی

sohrab1374
October 24th, 2012, 10:27
ماجرای اینترنت ملی چیه؟؟
ای پی های غیر ایرانی بسته میشن؟

shayan7
October 24th, 2012, 13:35
عزیز راجبه این موضوع تو انجمن بحث زیاد شده .. سرچ کنید

ma3oud91
October 24th, 2012, 16:37
دوست عزیز به پست زیر مراجعه کنید جواب سوالتون رو میگیرن;)

http://www.webhostingtalk.ir/f2/38159

ourweb
October 24th, 2012, 16:45
عزیز اینترنت ملی نمیاد این ها اگه تونستند یک سوئیچ از خودشون بسازن و هیچ قطعه خارجی نرفته باشه اون موقه میشه گفت اینترنت ملی میاد یک چیزی گفتن موندن داخلش نمیدونند چطوری جمش کنند انقدر الکی پول خرج این چیزها کردن که نگو ...

mehdi.gh
October 24th, 2012, 16:52
دوستان چند شب پیش اتفاقی برای اینترنت من افتاد نمبدونم شما هم تجربه کردین تا حالا یا نه
اینترنت من برای 5 دقیقه قطع شد من مودم رو خاموش روشن کردم چند بار بعد که وصل شد دیدم هیچ سایتی باز نمیشه
به یکی از دوستانم که اونم مثل من از عصر تلکام اینترنت داره زنگ زدم گفت فقط سایت های که روی هاست ایرانی هست باز میشن
راستم مگیفت
سایت هایی مثل ایسنا ، تبیان ، شاتل و پارس انلاین و ..... باز میشد
حتی خبر آنلاین رو باز نمیکرد چون هاست خارجی هست
خلاصه من یکم سکته کردم بعد 20 دقیقه درست شد :78:

ma3oud91
October 24th, 2012, 17:08
دوستان در این مورد بحث نکنید بهتره اول اینجا رو بخونید بعد خواستین هی جواب بدین
http://www.webhostingtalk.ir/f2/38159/#post360162

ourweb
October 24th, 2012, 17:22
دوستان چند شب پیش اتفاقی برای اینترنت من افتاد نمبدونم شما هم تجربه کردین تا حالا یا نه
اینترنت من برای 5 دقیقه قطع شد من مودم رو خاموش روشن کردم چند بار بعد که وصل شد دیدم هیچ سایتی باز نمیشه
به یکی از دوستانم که اونم مثل من از عصر تلکام اینترنت داره زنگ زدم گفت فقط سایت های که روی هاست ایرانی هست باز میشن
راستم مگیفت
سایت هایی مثل ایسنا ، تبیان ، شاتل و پارس انلاین و ..... باز میشد
حتی خبر آنلاین رو باز نمیکرد چون هاست خارجی هست
خلاصه من یکم سکته کردم بعد 20 دقیقه درست شد :78:

پورت رو روی 80 محدود میکنند برای همین نمیاد ما داخل مخابرات از این کار ها زیاد انجام میدیم