PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایندکس شدن محتوای تیکتهای ما در گوگل و راه جلوگیری؟

abc
October 24th, 2012, 01:25
سلام
امروز یکی از مشتریان تیکتی زد و گفت که محتوای تیکت من در گوگل دیده میشه چک کردم بله درست میگه و این به ضرر امنیت ما و مشتریان هست خیلی.

چیکار کنم که محتوای تیکتها و هر مورد دیگری در whmcs سایتمون در گوگل یا موتور جستجوی دیگری ایندکس نشه
ممنون میشم فوری راهنمایی کنید

iMohsen
October 24th, 2012, 01:45
شما با استفاده از فایل robots.txt میتوانید یک مسیر خاص را از دید موتور های جستجو مخفی کنید .

abc
October 24th, 2012, 02:09
خیر آقای محسن شهبازی اینکار صحیح نیست
سیستمهای انجینی ممکن هست باشند که بدون اینکه این فایل رو نگاه کنند محتوا رو پیدا کنند یا هکرهایی باشند که به محتوا دسترسی پیدا کنند

Talahost.Com
October 24th, 2012, 02:47
حتماً سیستمتون مشکل داره. چون وقتی گوگل رمز و یوزر شما را نداره نباید بتونه محتوای تیکت را ببینه! احتمالا دیگران هم می تونند ببینند.

iMohsen
October 24th, 2012, 03:06
خیر آقای محسن شهبازی اینکار صحیح نیست
سیستمهای انجینی ممکن هست باشند که بدون اینکه این فایل رو نگاه کنند محتوا رو پیدا کنند یا هکرهایی باشند که به محتوا دسترسی پیدا کنند

دسترسی به اطلاعات از هر مسیری که باشند اما منبعشون موتورهای جستجو باشه توسط robots.txt قابل کنترل هستند . هیچ منبعی در یک وب سایت نیست که امکان کنترل دسترسی به آن از طرف موتور جستجو ها از طریق این فایل امکان پذیر نباشد .

اون اسپایدر / روبوت / یا هر کلاینتی برای ثبت اطلاعات باید این اطلاعات را مشاهده کند مگر این که به صورت دستی اطلاعات به اون اسپایدر ارایه بشه !

mamali5
October 24th, 2012, 06:07
از بخش تنظیمات whmcs باید طوری تنظیم کنید که برای مشاهده تیکت ها کاربر مجبور به وارد شدن به سیستم کاربری بشه.
با این کار مشکلتون حل میشه.

موفق باشید.

abc
October 24th, 2012, 10:22
از بخش تنظیمات whmcs باید طوری تنظیم کنید که برای مشاهده تیکت ها کاربر مجبور به وارد شدن به سیستم کاربری بشه.
با این کار مشکلتون حل میشه.

موفق باشید.
از کدام قسمت؟

shayan7
October 24th, 2012, 13:36
از کدام قسمت؟

از بخش دپارتمان تیکت ها .. ارسالل تیکت فقط برای مشتری رو فعال کنید

PersianDOT
October 24th, 2012, 15:30
General Settings -> Support -> Client Tickets Require Login
این جا تیکشو بزن.
البته اون مشتریم یکم شیطون بوده که رفته لینک تیکتشو به گوگل معرفی کرده یا تو یه فرومی جایی لینک داده به تیکتش. چک کنید میبینید که تیکت های همه مشتریان اینجوری نیست و فقط اون اینجوری شده.