PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع رسانی بابت سرویس داغون satiasms

sarwhost
October 23rd, 2012, 15:47
با سلام
دوستان من نه هدفم از این تاپیک خراب کردن یک گروه یا شرکته نه هدفم برگشت وجه نه چیزی که شاید تو فکرا بیاد
فقط هدفم از ایجاد این تاپیک اطلاع رسانی هست که دوستان سرویس مناسب انتخاب کنند
خوب ماجرا از اون زمان شروع شد که ما در این انجمن تقاضای پنل پیامک کردیم ایشون برای ما پ خ کردن ای دی داند خلاصه ما خریدیم
یه 1 ماهی تقریبا" خوب بود که یک دفعه زد کلا نه سایت اینا بالا اومد نه وب سرویس چند روزی همین طوری پیش رفت و خلاصه یک شماره پیدا کردیم و زنگ زدیم به ایشون گفتند که سرور یه مشکل سخت افزاری داره در حال رفع مشکل هستیم صبر کردیم و اومد بالا
مشکل اول
ارسال پیمک انجام نمیشد که تیکت زدیم و عکس در زیر هست
92419242

این پاسخ این دوستان بود که ملاحضه کردید
چند روز بعد اومد خط اختصاصی مارو مسدود کردند لازم به توضیح هست که من خودم به یکی از دوستان یک پیامک غیر قانونی فرستام فقط در باب شوخی
خط مسدود گردید
ایشون گفتند که یک پیغام معذرت با مشخصات کامل بفرستید تا باز کنیم که ما این کارو کردیم
9243
اما بازهم باز نشد
924492459246
در یکی از تیکت ها که ما پیگیر بودیم خودشون گفتند که 5 عدد خط اختصاصی از پنل حذف شده ایا همه اینها پیامک خلاف قوانین ارسال کرده بودند و هرموقع علت اون 5تا رو جویا شدیم جوابی نگرفتیم
9247
جالب اینجاست که توی یاهو یک بار به بنده گفتند سرور پر شده برا همین مشکل هست 2دقیقه بعد صدا زدند ارائه رایگان پنل
یک بار گفتند که داریم هک میشیم
و هزار تا چیزی دیگه

moosafer
October 23rd, 2012, 20:49
خوب ماجرا از اون زمان شروع شد که ما در این انجمن تقاضای پنل پیامک کردیم ایشون برای ما پ خ کردن ای دی داند خلاصه ما خریدیم
یه 1 ماهی تقریبا" خوب بود که یک دفعه زد کلا نه سایت اینا بالا اومد نه وب سرویس چند روزی همین طوری پیش رفت و خلاصه یک شماره پیدا کردیم و زنگ زدیم به ایشون گفتند که سرور یه مشکل سخت افزاری داره در حال رفع مشکل هستیم صبر کردیم و اومد بالا
مشکل اول
ارسال پیمک انجام نمیشد که تیکت زدیم و عکس در زیر هست

ضمن عرض سلام خدمت دوستان
اولا ما به شما پیام خصوصی ندادیم در سایت شما موضوع گذاشته بودین که بهش جواب داده شد.
در مورد شماره تماس .شما اگر دقت بفرمائین داخل سایت قسمت تماس با ما شماره های تماس قرار داده شده .پس نیاز نبود جای خاصی دنبال شماره بگردین.
در مورد مشکلات سامانه
دوستانی که در این زمینه فعالین دارن در جریان هستند
گاهی پیش میاد که سایت ارسال انجام نده که دلایل زیادی داره که چندتاش رو نام میبرم
احتمال هک.قطعی خطوط .ازدهام ارسال پیام در یک زمان.قطع بودن وب سرویس مگفا و
وب سرویس
در صورتی که پیام های شما از طریق وب سرویس ارسال میشه اگر وقفه ای در لود سایت(در مرحله اتصال وب سرویس) رخ بده اون پیام با مشکل موجه میشه یا ارسال نمیشه و یا ناقص ارسال میشه.
در مورر مسدود شدن خط
ما داخل سایت شرایط و ضوابط استفاده از پنل رو قرار دادیم.علاوه بر اون یک پیغام پاپ آپ هنگام ورود به پنل برای کاربر نمایش داده میشه که متن پیغامش به شرح زیره

هشدار جدی : کلیه پیامهای ارسالی توسط مخابرات کنترل می شوند لذا ارسال هر گونه پیامک
غیرمتعارف از جانب اپراتورها ، ایرانسل ، همراه اول و ارسال لطیفه ، مسائل خانوادگی ، برنده
شدن جایزه ارسال هر گونه پیامک سرِکاری و بی محتوا ، شوخی و ارسال سیاسی و ارسال
هرگونه پیامک ناشناس ( مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد ) حتی برای تست
غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت و درصورت مشاهده حساب کاربر بدون هیچ
تذکر و برگشت وجهی مسدود خواهد شد. بديهي است مسئوليت‌هاي قانوني و عواقب ارسال
متون نامناسب بر عهده كاربر و نماینده مربوطه خواهد بود.

حالا این دوستمون همه این پیغام هارو ندید گرفتن و اقدام به ارسال پیام با عناوین دولتی (پليس سايبري ايران) به چند شماره نمودن.
این هم متن پیام این دوستمون
مشترك گرامي ***** متولد 1364 صادره از **** به دليل شكابت از خط همراه اول شمابا شماره دو رقم اخر 31 در پليس سايبري و همچنين حكم دادگستري بخاطر ايجاد مزاحمت به شماره ايرانسل با 3 رقم اخر185 خط شما تحت كنترل قرار گرفته و در صورت تكرار تحت پيگرد قانوني و جلب شما اقدام خواهد شدلازم به توضيح هست اين اولين پيمام اخطارشما كه در وحله بعد به صورت حضوري خواهد بود---پليس سايبري ايران

قسمت ستاره ها مشخصات دریافت کننده پیام می باشد
همکاران همون لحظه پنل رو مسدود کردن .اما طبق درخواست کاربر که به مشکل بر میخوریم و ..... پنل ایشون مسدود نشده و ذکر شده هر لحظه امکان اقدام توسط مخابرات وجود داره و چند روز بعد خط ایشون مسدود شد. توسط شرکتها ی مرتبط
در قسمت آخر تصویری که توسط ایشون گرفته شده میتونید مشاهده کنید
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/9258-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D8%A7%D8%BA%D9%88%D9%86-satiasms-2012-10-23_035634-png
این دوستمون همه این پیام ها رو نادیده گرفتن و اقدام به ارسال پیام کردن
دوست گرامی ما اطلاع رسانی کردیم و شما رو از نتیجه این نوع ارسال ها اگاه کردیم اما شما همه چی رو به شوخی گرفتین
اینجاست که میگن
شوخی شوخی همه چی جدی شد.

در یکی از تیکت ها که ما پیگیر بودیم خودشون گفتند که 5 عدد خط اختصاصی از پنل حذف شده ایا همه اینها پیامک خلاف قوانین ارسال کرده بودند و هرموقع علت اون 5تا رو جویا شدیم جوابی نگرفتیم

در این مورد اشتباه همکار ما بوده که به شما تعداد کفتن واگر هم کفته باشن دلیل نمیبینیم که بیایم و به شما توضیح بدیم که چرا اینطوری شده.چرا قطع شده.
در مورد ارائه پنل .
شما فقط اول و آخر اخبار رو دریافت کردین و طبق همون نتیجه گیری
منظور همکار ما از تعداد زیاد کاربر .تعداد ارسال بالای کاربران هست که در این موارد پیام ها با تاخیر و یا ارسال نمیشن.اکثرا در ارسال های انبوه این مشکل پیش میاد
در کنار تمامی این ها طبق اعلام شرکت های مرتبط
اطلاعیه مبنی بر حذف شماره های عمومی از سامانه کاربران برای دوستانی که در این زمینه فعالیت دارند ارسال شده. که ما هم خطوط عمومی رو از پنل ها حذف کردیم .
اما بخاطر مشکل دوستمون ما 1 ماه به ایشون فرصت دادیم و بعد از 1 ماه خط عمومی رو از پنلشون حذف کردیم.
در کنار دومین لطفی که به ایشون کردیم ایشون اینطور جواب لطف مارو دادن و ایشون ادعا دارن که خط من بی جهت مسدود شده و شما مقصر هستین.
دوست گرامی بنده در پیام خصوصی هم این قضیه رو با شما مطرح کردم و از شما خواستم اگر شما مارو مقصر مسدود شدن خطتون میدونید بصورت قانونی و از طریق پلیس فتا که نامش برای شما آشناست اقدام کنید و شکایت کنید .
دوست گرامی ما وظیفه ای در قبال اشتباه دیگران نداریم
موفق و پیروز باشید:53::53::53::53::53::53:

sarwhost
October 23rd, 2012, 23:02
اولا هیچ پیغام خصوصی برای بنده نیامده اما در مورد لطف شما بله درست هست من از شما خواستم که برای بنده 1ماه خط عمومی رو بذارید و قصد من از این کار فقط تست نهایی سامانه شما بود تا خودم از شک در بیام بعد قرار دادن شماره عمومی من اومدم تعداد 500 عدد پیامک را شارِِِِِز کردم که از این 500 تا تعداد انگشت شماری به دست بنده یا مشتریانمون رسید در سامانه پیامک ارسال میشد و اعتبار کم میشد واما پیامکی به دست ما نمیرسید من با خودم فکر کردم شاید خط بنده مشکل دارد که از این رو چندتا از مشتریان که در یاهو با بنده درارتباط هستند جویا شدم و همان ماجرا و اگر یادتان باشد در اوایل من با راهنمایی شما دقیقا یادم نیست اومدم برای شهرخودم پیامک تبلیغاتی فرستادم فکر کنم 1000تا بود دقیق یادم نیست که از ایم میان وقتی از شمارههای موجود استعلام گرفتم شماره بنده و 2تا اشنا در بین شماره ها بود که به هیچ کدوم ارسال نشده بود و اعتبار هم کم شده بود و از شما جویا شدیم گفتید مخابرات برای همراه اول بعضی هاش پیامک تبلیغاتی رو بسته و یک لینکی دادید منم بی خیال شدم گفتم شاید برای ما سه تا بسته شده :d ایا برای این هم توضیحی دارید

sarwhost
October 23rd, 2012, 23:07
و یک سوال مهم چرا با یوزر اصلیتون پاسخ نمیدید

moosafer
October 24th, 2012, 00:14
با سلام
دوست گرامی شما میتونی گزارش کاملی از ارسال های انجام شده در سامانه رو مشاهده کنید.
و در قسمت تراکنش های مالیتون میتونید جزیئیات دقیق رو ببینید.
اعتبار کم شده برگشت داده میشود.
یوزر اصلی ما چیه؟
بگید بدونیم
موفق و پیروز باشید:53::53::53::53::53:

sarwhost
October 24th, 2012, 00:17
ا سلام
دوست گرامی شما میتونی گزارش کاملی از ارسال های انجام شده در سامانه رو مشاهده کنید.
و در قسمت تراکنش های مالیتون میتونید جزیئیات دقیق رو ببینید.
اعتبار کم شده برگشت داده میشود.
مشکل اینجا هست توی گزارشها اعلام ارسال موفق درج میشه اما پیامکی نمیرسه
وقتی من تقاضای پنل کردم شما پ خ دادین ان نبود یوزرتون یادم نیست دقیق

moosafer
October 24th, 2012, 00:32
پیغام خصوصی که به شما دادیم رو اینجا قرار بدین.
و اینکه وقتی پیام از طرف ما ارسال میشه اگر موفقیت امیز نباشه هزینه بر گشت داده میشه .اما اینکه پیام از اینجا ارسال شده و بدست شما نرسیده رو باید از مخابرات پرسید.چون ما به سرور مخابرات دسترسی نداریم تا جواب قطعی به شما بدیم .

sarwhost
October 25th, 2012, 22:05
پیغام خصوصی که به شما دادیم رو اینجا قرار بدین.
و اینکه وقتی پیام از طرف ما ارسال میشه اگر موفقیت امیز نباشه هزینه بر گشت داده میشه .اما اینکه پیام از اینجا ارسال شده و بدست شما نرسیده رو باید از مخابرات پرسید.چون ما به سرور مخابرات دسترسی نداریم تا جواب قطعی به شما بدیم .
چندین ماه پیش بود که متاسفانه بنده هر ماه کلا پیغامها اشتراک ها و... پاک میکنم حالا نمیدونم مدیران بتونند این کارو انجام بدند یا نه
والا ما که ندیدیم پیغامی که در سامانه زده به شماره بنده فرستاده شده اما دست ما نرسیده برگشت داده شده باشه جالب اینجاست که پیغامهای تبلیغاتی هم در این شماره دریافت میشه پس نمیتوان گفت.....
اما خط من مشکل داره خط برخی از مشتریا چی
من بازم عرض میکنم بنده هیچ نیت دیگری بابت این تاپیک ندارم چون شما گفتید در یاهو برو هرچی دلت میخواد بکن من اومدم فقط به دوستان اطلاع دهم که از یک سوراخ گزیده نشوند

sarwhost
October 25th, 2012, 22:08
اینم تاپیک فروشتون متاسفم براتون نتونستید دووم بیارید
http://www.webhostingtalk.ir/f41/54502/

moosafer
October 26th, 2012, 02:05
ضمن تشکر از شما بابت اطلاع رسانیتون.
من خدمت شما عرض کردم راه درست و اصولی مطرح کردن موضوع با دلیل و مدرک مستند هست
در مورد مشکلاتی که فرمودین نمیگم نیست اما نه تا این حد که شما میفرمائین.
من هیچ وقت به خودم اجازه نمیدم در حد شما در مورد چیز هایی که میبینم قضاوت کنم.
اما شما ...............
اما در مورد فروش سایت
دامنه اصلی ما satiasms.ir هستش
که در 11 بهمن شخصی دیگیری امد و با دامنه satiasms.com شروع به فعالیت کرد.
که به قول شما کم اورد و اگهی فروش زد و با اجازتون ما خریدیمش.
موفق و پیروز باشید.

iMohsen
October 26th, 2012, 11:31
در صورتی که استارتر و طرف حساب ایشون اجازه میدن در مورد یک سری موارد پست شماره 2 توضیحاتی وجود داره که من میخوام بنویسم .

sarwhost
October 28th, 2012, 00:08
در صورتی که استارتر و طرف حساب ایشون اجازه میدن در مورد یک سری موارد پست شماره 2 توضیحاتی وجود داره که من میخوام بنویسم .
با سلام خوشحال میشم دوست عزیز
اما جواب دوست گرامی
بنده پنل از شما یک ساله گرفتم و همچنین شماره اگه مشکلاتتون جزئی بود هیچ وقت بی خیال پنل نمیشدم یعنی هیچ کس نمیشه دیگه خیلی اذیت کردین

moosafer
October 28th, 2012, 00:52
دوست گرامی
شما هر طور که تمایل داری اقدام کن
اما طبق گزارش همکاران از پنل شما
تعداد شماره های اشتباه در پنل شما بیش از 30 شماره بوده که در این صورت پیام ارسال میشه و اعتبار از پنل شما کم میشه
نمونه های شماره

021-4444444
44536811
2353762
98912555555
9350000000
9390000000
در ارسال های شما 82 پیامک بشماره 2353762 ارسال شده
12 پیامک بشماره 9350000000 ارسال شده
6پیامک بشماره 21ارسال شده
اینها قسمتی از ارسال هایس شما بوده که توسط همکارامون برای اطلاع شما قرار داده شد.
امیدوارم در پنل جدید مشکلات مارو نداشته باشید.
موفق و پیروز باشید
خدانگهدار

sarwhost
October 28th, 2012, 19:04
بله راست میگید شماره ها همه اشتباه بود حتا شماره من و بی خودی پیامک ارسال و اعتبار کم نمیشه
دوست گرامی اگر منظورتون کار کردن در این زمینه هست پیشنهاد میکنم طریقه مدیریت اصلاح کنید
موفق و سر افراز باشید