PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کامل در مورد خرید آخرین نسخه ی ioncube

SMSBAZ
October 23rd, 2012, 13:36
دوستان عزیز سلام .
من برای یک برنامه ی php میخواستم آخرین نسخه ی ioncube رو خریداری کنم ولی مشکل دارم و میخواستم من رو راهنمایی کنید . توی انجمن گشتم ولی کسی توضیح کامل نداده بود .
9239
نسخه ی که علامت زدم رو میخوام بخرم . حالا میخوام بدونم تفاوتش با نسخه های دیگر چیه ؟
دوم اینکه فقط همین 379 دلار رو باید بپردازم یا اینکه هزینه ی اضافی هم داره ؟
سوم اینکه وقتی من این رو خریداری کنم به من یه فایل exe میده و روی کامپیوترم نصب میکنم و فایلها رو کد میکنم و روی سرورم آپلود میکنم آیا نیازه روی سرور لودری چیزی هم خودم نصب کنم یا شرکت هاستینگ نصب میکنه ؟
و سوال آخر برای خرید باید دقیقا چیکار کنم و از چه طریقی خرید کنم ؟

با تشکر فراوان

SMSBAZ
December 8th, 2012, 14:17
واقعا کسی جواب سوال من رو نمیدونه یا کسی حوصله نداره جواب بده ؟

Talahost.Com
December 8th, 2012, 17:16
سلام
تفاوت ها در سایتش نوشته شده. هزینه اضافی نداره همین 379$ هست.
پس از تائید خرید لینک دانلود نسخه خریداری شده در پنل شما قابل دانلود خواهد بود.
برای خرید : به ایران سرویس نمی دهند. اگر با مشخصات ایرانی خرید کنید پرداخت شما برگشت داده می شه.
به قول خودشون می گن باید از نماینده ایرانی ما ioncube.ir خرید کنید که طراحی این سایت واقعا افتضاحه و عملاً نمی تونید ازش خرید کنید مگر اینکه باهاشون تماس بگیرید. به دلیل همین مشکلات سایت نماینده ما بصورت مستقیم خرید کردیم.
لودرهای IonCube باید روی هاست شما نصب باشه.

SMSBAZ
December 9th, 2012, 09:45
با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز . خوب اگه من بخوام خودم مستقیم بخرم مثل شما چیکار باید بکنم ؟

sarvar
December 9th, 2012, 12:04
باید به یکی از دوستانی که در همین انجمن کار پرداخت دلاری انجام میدن بگید برای شما خریداری کنه یعنی پرداخت شمارو انجام بده

Talahost.Com
December 9th, 2012, 12:26
با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز . خوب اگه من بخوام خودم مستقیم بخرم مثل شما چیکار باید بکنم ؟
باید آدرس معتبر + شماره تلفن خارجی داشته باشید + کردیت کارت