PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای گرفتن درگاه پرداخت

behnam289
October 23rd, 2012, 04:39
با سلام
چند تا سوال داشتم اگرمیشه کمک کنید

با داشتن یک سایت معتبر و درست حسابی چه طور میشه درگاه پرداخت دریافت کرد ؟

آیا بانکی را سراغ دارید که در گاه پرداخت به اشخاص حقیقی بدهد؟

و یک سوال دارم میشه برای یک سایت شرکت هم ثبت کرد؟چطور میشه انجام داد و چه مراحلی باید طی شود

alborzdata
October 23rd, 2012, 05:25
سوال های خوبی پرسیدی منم خیلی برام پیش اومده بود مرسی ! امیدوارم اساتید جواب بدن ما هم فیض ببریم

mad-adwords
October 23rd, 2012, 06:19
الان در حال حاضر هیچ بانکی به اشخاص حقیقی درگاه نمی ده فقط شرکت ثبت شده باشی و با نماد اعتماد هم به شرایط اضافه شده هم داشته باشی راحت می تونی بگیری و منظورت از سایت معتبر مثلا چی سایتی شرکتی که داری مرتبط باشه با کار سایتت الان شرایط درگاه بانکی خیلی سخت شده

parsa7
October 23rd, 2012, 11:49
اول باید نماد اعتماد بگیرید که به اشخاص حقیقی هم داده میشه بعد میتونید از هر بانکی که خواستید مثلا ملت یا پارسیان درگاه بگیرید.

behnam289
October 23rd, 2012, 13:32
ممنون متوجه شدم
پس هیچ راهی به غیر از گرفتن نماد الکترونیک نیست ؟ >:P
1-کدوم یک از بانک ها راحت تر درگاه میده ؟

2-خوب حالا برای گرفتن درگاه های خارجی کسی میتونه کمک کنه ؟ کدوم درگاه ها را میشه راحت تر دریافت کرد ؟
paypal
alertpay
webmoney

cutegroup
October 23rd, 2012, 14:49
سلام
در مورد درگاه خارجي
پرفكت ماني خوبه
فارسي هم پشتيبان مي كنه

hamids68
October 23rd, 2012, 19:01
اول باید نماد اعتماد بگیرید که به اشخاص حقیقی هم داده میشه بعد میتونید از هر بانکی که خواستید مثلا ملت یا پارسیان درگاه بگیرید.

من شرکت ندارم ولی می خوام نماد اعتماد و بعد در گاه بانکی بگیرم برای سایتم. چه شرایطی دارن برای دادن نمای اعتما د به اشخاص حقیقی ؟ تو سایتشون رفتم ولی پیدا نکردم...

behnam289
October 23rd, 2012, 20:50
درگاه با ویزا کارت کسی تا حالا داخل ایران تونسته اقدام کنه برای گرفتنش ؟

کلا چه در گاه های خارجی را میشه از داخل ایران اقدام کرد ؟