PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کولو یک سرور amd

kingserver
October 23rd, 2012, 01:22
سلام
من یک عدد سرور با مشخصات زیر دارم

کیس سرور >>>>>>>>>>>>>> Green tenuous Case (http://www.green-case.com/products/case/desktop/case.php?model=tenuous)
سی پی یو:X4 955
مادربورد:gf615m-p33
رم:2عدد 8گیگ باس 1333
هارد:1ترابایت وسترن گرین
پاور: معمولی هست 320یا 250 کوپچیک هست مخصوص کیس

خوب من میخواهم این کیس رو بفرستم مثلا دیتاسنتر هایی مثل

1-hetzner
2-ovh
3-worldstream

یا دیتاسنتر هایی بهتر که کیس های معمولی قبول می کنن

بعد یک پورت 100مگ بگیرم ترجیحا نامحدود اگر ترافیک هم داره 20ترابایت

32عدد ای پی هم قابل استفاده بگیرم

در بالا مشخصات کیسم رو گفتم پورت که مد نظرم و تعداد ای پی هم گفتم

کسی از همکاران میتونه کمک کنه کیسم رو بفرستیم یه دیتاسنتر و این چیزایی که من میخوام رو برام مهیا کنه؟
ایا این سرور کشش 32عدد کارر سرور مجازی رو دار؟البته بگم کاربر های معمولی ویندوز یا لینوکس ترجیا کاربران که دنبال سرویس ارزان قیمت هستند رو سرور کاربر پر مصرف نمیخوام بیارم
هزینه ارسال چقدر میشه؟
هزینه فضای کیس که در دیتاسنتر قرار بگیره و هزینه ای پی و اینترنت سرور هم چقدر میشه؟

بلخره این هم بگم من یک سرور دیگه هم میخواستم بخرم از یک همکاری ولی خوب نشد اون سی پی یو i7 2600 داشت با 8گیگ رم ووووو که منصرف شدن همکار و گر نه اون رو برای کولو استفاده می کردم ولی خوب دوست دارم برای بار اول با سرور معمولی کولو بکنم خوب بودجه من همینقدر هست واسه کولو تو این بازار گرونی که نمیشه کولو کرد

منتظر راهنمایی همه همکاران در این مورد هستم
اراداتمند شما کینگ سرور

itjavani
October 23rd, 2012, 01:38
برای کولو این سرور در دیتاسنتر های نام برده به نظر بنده توجیح اقتصادی نداره . اگر همین سیستم رو شما در ایران کولو کنید بیشتر میتونید درآمد کسب کنید

kingserver
October 23rd, 2012, 01:44
برای کولو این سرور در دیتاسنتر های نام برده به نظر بنده توجیح اقتصادی نداره . اگر همین سیستم رو شما در ایران کولو کنید بیشتر میتونید درآمد کسب کنید

ممنون از راهنمایی که داشتن
خوب من الان همین سرور رو در دیتاسنتر افرانت قرار بدم باید هزینه های زیر رو بدم ماهیانه

1-3 Unit Rack Space
300GB Traffic/Month
5AMP,220 V,Single Phase
1Routable IP
1 Ethernet cross connection
1 Person Access

.

3,000,000 Rls.
هزینه
پرداختی
ماهیانه

1,000,000 Rls.
هزینه
راه اندازی

400 هزارتومان هزینه اولیه
هزینه ماهیانه :300هزارتومان

حد اقل تعداد ای پی هم بگیرم 5ای پی :25 هزارتومان هزینه ای پی ها میشه
یک vmware Exsi هم نصب کنم
سرور بفروشم سرور مجازی ایران

حالا به نظرتون در دراز مدت به صرفه هست؟

Hostpolis
October 23rd, 2012, 01:55
ارسال این سرور برای کولو به دیتاسنترهای خارجی هم مفهومی نداره. هزینه ارسال و گمرک و خواب سرور و استهلاک و صدمه های وارده از قیمت خود سرور ممکن هست بیشتر بشه.

itjavani
October 23rd, 2012, 01:57
در دیتاسنترهایی که نام بردید به صرفه نیست. بدلیل اینکه شما اگر یک سرور خودتون اونجا اجاره کنید براتون ارزونتر میفته

در مورد سرور ایران اگر اشتباه نکنم افرانت سرور tower قبول نمیکنه و فقط رک مونت قبول میکنند. که مشخصات حال حاضر شما اگر اشتباه نکنم نیاز به سرور 4یونیت دارید.صرفا کولو همیشه به صرفه نیست.باید هزینه هایی که براتون در بر داره رو در نظر بگیرید . گاها اجاره سرور از کولو به صرفه تر درمیاد

RoobinaServer
October 23rd, 2012, 07:59
ممنون از راهنمایی که داشتن
خوب من الان همین سرور رو در دیتاسنتر افرانت قرار بدم باید هزینه های زیر رو بدم ماهیانه

1-3 unit rack space
300gb traffic/month
5amp,220 v,single phase
1routable ip
1 ethernet cross connection
1 person access

.
3,000,000 rls.
هزینه
پرداختی
ماهیانه

1,000,000 rls.
هزینه
راه اندازی

400 هزارتومان هزینه اولیه
هزینه ماهیانه :300هزارتومان

حد اقل تعداد ای پی هم بگیرم 5ای پی :25 هزارتومان هزینه ای پی ها میشه
یک vmware exsi هم نصب کنم
سرور بفروشم سرور مجازی ایران

حالا به نظرتون در دراز مدت به صرفه هست؟

سلام

بهتره پیش دوستانی کلو کنید که در این دیتاسنتر الان کلو دارند تا براتون ارزانتر تمام شود.

فکر نکنم چنین کیسی قبول کنند تا زمانی که ما بودیم که قبول نمیکردند.

الان هم تبیان هستیم که بهتره از نظر ما ولی میگم بازم چنین کیسی قبول نمیکنند.

بهتره سرورهای 1 u تهیه کنید تا هم راحت باشید هم کیفیت بهتر باشه هم خرج کلو کمتر باشه سرویس شما 4 یونیت حساب میشه در حال حاظر و اجاره آن در ماه زیاد میشه و اصلا هم ارزش نداره جاش بهتره یک سرور اجاره کنید.

تبلیغ نباشه ولی ما سرور چند برابر بهتر از این اجاره 300 میدیم یا مثلا بقیه همکاران سرور در همین حد یا بهتر از این را ماهانه حدود 200 اجاره میدن (فکر کنم سیستم نیک بود اسمش در انجمن یادم نیست بهتره درخواست بزنید در بخش فروش)

کلا اینگونه سرمایه گذاری نکنید یا سرور خوب تهیه کنید یا اجاره کنید. (این نظر بنده هست)

ارادتمند سجادیه
یا حق

kingserver
October 23rd, 2012, 12:46
سلام

بهتره پیش دوستانی کلو کنید که در این دیتاسنتر الان کلو دارند تا براتون ارزانتر تمام شود.

فکر نکنم چنین کیسی قبول کنند تا زمانی که ما بودیم که قبول نمیکردند.

الان هم تبیان هستیم که بهتره از نظر ما ولی میگم بازم چنین کیسی قبول نمیکنند.

بهتره سرورهای 1 u تهیه کنید تا هم راحت باشید هم کیفیت بهتر باشه هم خرج کلو کمتر باشه سرویس شما 4 یونیت حساب میشه در حال حاظر و اجاره آن در ماه زیاد میشه و اصلا هم ارزش نداره جاش بهتره یک سرور اجاره کنید.

تبلیغ نباشه ولی ما سرور چند برابر بهتر از این اجاره 300 میدیم یا مثلا بقیه همکاران سرور در همین حد یا بهتر از این را ماهانه حدود 200 اجاره میدن (فکر کنم سیستم نیک بود اسمش در انجمن یادم نیست بهتره درخواست بزنید در بخش فروش)

کلا اینگونه سرمایه گذاری نکنید یا سرور خوب تهیه کنید یا اجاره کنید. (این نظر بنده هست)

ارادتمند سجادیه
یا حق

ممنون از راهنمایی مفیدتون و دوستان گرامی
بله توجیح اقتصادی نداره
خوب الان من بخوام یک سرور رکمونت تو این وضعیت اقتصادی تهیه کنم چقدر میشه؟

guerillamethod
October 24th, 2012, 05:10
ارسال این سرور برای کولو به دیتاسنترهای خارجی هم مفهومی نداره. هزینه ارسال و گمرک و خواب سرور و استهلاک و صدمه های وارده از قیمت خود سرور ممکن هست بیشتر بشه.
دقیقا

اگه می خواهید کلو به صورت حرفه ای کنید، با ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان بدهیم. (پ.خ)

guerillamethod
October 24th, 2012, 05:11
ممنون از راهنمایی مفیدتون و دوستان گرامی
بله توجیح اقتصادی نداره
خوب الان من بخوام یک سرور رکمونت تو این وضعیت اقتصادی تهیه کنم چقدر میشه؟

بستگی به مشخصات سرور داره.

kingserver
October 24th, 2012, 19:23
بستگی به مشخصات سرور داره.

اطلاعات تماس پیغام خصوصی بدهید

guerillamethod
October 24th, 2012, 22:53
ba in email tamas begirid:
hyingtaiwan@gmail.com

kingserver
October 29th, 2012, 02:21
سلام
اقایون من دیدم ارزش نداره این سرور که دارم رو بفرستم دیتاسنتر از همه لحاظ بی فاییده هست
کسی از همکاران محترم میتونه یه سرور ارزون پیشنهاد بده مثلا همچین مشخصاتی

Cpu:xheon e5620
ram:8GB ddr3 1333
HDD:4*3TB
main:Supermicor
یکی از قابلیت های مادربورد هم dual بودن سی پی یو باشه و هارد هم بشه مثلا تا6تا هارد 3ترابایت اپگرید کرد روی سرور غیر از این تعداد که هارد برروی سرور هست

میخوام دیتاسنتری هم که باشه مثلا میگم ها دیتاسنتر باشه که کیفیتش معمولی باشه نه خیلی بد نه خیلی خوب

پورت که باشه رو سرور 100مگ محدود باشه ولی خوب ترافیکش 100ترابایت یا نامحدود باشه قیمتش مناسب باشه
پورت 1گیگ هم بود 100ترابایت باشه ترافیک هزینه پورت 1گیگ نامحدود و 10گیگ نامحدود هم بگین لطفا

غیر از هزینه سرور هزینه اینترنت یونیت و ای پی رو همه یک ساله بدم

مثلا همچین سرور میشه با 5ملیون تومان اماده کرد واسه یک سال اول بعد از سال های دوم و سوم مثلا سالی 2ملیون یا 3ملیون پول اینترنت فضای سرور ای پی

میخوام الان که ارز ارزون هست سرور بخرم برای 3یا 4سال همه هزینه هاش رو بدم خیالم راحت باشه

استفاده هم شخصی هست
با این وضعیت دلار هر چقدر صبر کنم تا ارزون بشه بر عکس گرون تر میشه بلکه هر سال اوضاع اقتصادی بد تر میشه تو ایران باید همین الان اسیتن بالا بزنیم

منتظر راهنمایی همکاران هستم