PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسپراسکی در اوج....

nswir
December 28th, 2009, 11:35
به گزارش موسسه دیده بان آی تی ، روابط عمومی کسپرسکی در ایران، آزمایشگاه کسپرسکی، شرکت پیشرو در ارائه راه حل های امنیت اطلاعات اعلام کرد که محصول آنتی ویروس۲۰۱۰ این شرکت توانسته است در آزمون های مقایسه ای آزمایشگاه AV-Comparatives در اتریش و در بین شانزده برنامه مطرح دیگر، موفق گردد.
بر اساس این گزارش، آزمون ها بر اساس تعیین توانایی راهکارهای امنیتی جهت شناسایی جدیدترین بدافزارهایی که در پایگاه داده آنتی ویروس ها وجود ندارند، بنا شده بود. در نتیجه با این روش می توان راهکارهایی را شناسایی کرد که از کامپیوترهای کاربران در مقابل تازه ترین تهدیداتی حفاظت می کنند؛ تهدیداتی که هنوز در پایگاه داده هیچ نشانی از آن ها وجود ندارد.
این گزارش می افزاید، در این آزمون تنها روش های تحلیلی استاتیک مورد بررسی قرار گرفت و روش های دینامیک مانند emulation مورد نظر نبود. سپس هر راه حل در برابر مواردی همچون آشکارسازی درخواستی (برای تهدیدات جدید) و آشکارسازی نادرست مورد بررسی قرار گرفت. برنامه آنتی ویروس۲۰۱۰ کسپرسکی در کلیه آزمون ها حائز بالاترین رتبه گردید و نشان Advanced+ را دریافت نمود. خصوصا با فناوری آشکارسازی شهودی بدافزارها و با کمترین میزان شناسایی نادرست، این برنامه می تواند بالاترین سطح شناسایی خطرات جدید را برای کاربران به ارمغان بیاورد. گفتنی است که میزان شناسایی نادرست (false positives) این محصول کسپرسکی به مراتب کمتر از محصولات شرکت هایی مانند سیمانتک، مک آفی و ای ست بوده است.
الکساندر گوستف، مسئول گروه جهانی تحقیق و تحلیل آزمایشگاه کسپرسکی معتقد است:”در این آزمون همه فناوری های حفاظتی کسپرسکی مورد بررسی قرار نگرفت. روش هایی که بدافزارها را بر اساس تحلیل رفتار آن ها مورد شناسایی قرار می دهند بسیار قدرتمند و موثر هستند. یعنی محصولات کسپرسکی سطح بسیار بالایی از امنیت و حفاظت را به کاربران عرضه می کنند حتی اگر در شرایط خاص و محدود مورد استفاده یا بررسی قرار گیرند.”
گفتنی است آنتی ویروس۲۰۱۰ و اینترنت سکیوریتی۲۰۱۰ کسپرسکی جدیدترین محصولات آزمایشگاه کسپرسکی هستند که برمبنای آخرین فناور های امنیت اطلاعات طراحی شده و توسعه یافته اند. نرم افزار آنتی ویروس۲۰۱۰ همچنین ضدویروس مورد اعتماد میلیون ها کاربر در سراسر جهان است.

درباره آزمایشگاه کسپرسکی
آزمایشگاه کسپرسکی ارائه کننده نرم افزارهای امنیتی و حفاظت از سیستم ها در برابر تهدیداتی همچون ویروس ها، جاسوس افزارها، بدافزارها، نفوذگران، کلاهبرداری ها و هرزنامه ها است. محصولات آزمایشگاه کسپرسکی دارای بالاترین نرخ حفاظت از سیستم ها و سریع ترین زمان نشان دادن عکس العمل در برابرتهدیدات هستند. این محصولات برای کاربران خانگی، شرکت های کوچک و متوسط ، سازمان های بزرگ و کاربران موبایل ارائه می گردند. فناوری حفاظتی کسپرسکی همچنین در بسیاری از محصولات و خدمات شرکت های امنیتی سراسر جهان به کار گرفته می شود.
منبع:AV-Comparatives بالاترین نشان خود را به کسپرسکی داد (http://nsw.ir/?p=826)

Subhosting
December 28th, 2009, 15:32
من کسپر رو قبول داشتم اما الان ندارم
با بلایی که سرم اومد دیدم کسپر هم جواب نمیده ولی خیلی راحت Symantec جواب داد

mohebali
December 28th, 2009, 16:06
فقط نود !

sshiran
December 28th, 2009, 18:34
در کل تمامی آنتی ویروس ها رو میشه با چند روش ساده غیر فعال کرد ولی به قول دوستم که ویروس نویس هست تنها کسپر و نود هستن که کار رو سخت میکنن من خودم نود رو قبول دارم به خاطر اینکه هوش مصنوعی داره و آپدیت کم حجم و خیلی سبک ولی کسپر هم خوبی های خودش رو داره .

usefee
December 28th, 2009, 22:01
من هم نظر شما رو داشتم اما سه روز پيش كه با وجود نود آپديت شده سيستمم تروجان گرفت و مجبور شدم ويندوزم رو كلا عوض كنم ، امنيت سيستمم رو سپردم دست آويرا .
تا الانم ازش راضيم . . .

Kambiz
December 28th, 2009, 22:19
من کسپر استفاده می کنم از نظر قدرت و امنیت خوبه اما نمی دونم چرا سیستم رو سنگین کرده
مخصوصا زمانی که می خوام چنتا برنامه هم زمان اجرا کنم یا نصب کنم خیلی کند میشه سیستم

akbar123sat
December 28th, 2009, 23:12
انتی ویروس 100 درصد ارجیننال رو رایگان avg
احساس میکنم با اینکه رایگان هستش ولی قدرت بالاایی داره . الان 6 ماهه نصب کردم یدونه ویروس هم نگرفتم در صورتی که قبلش نود هم داشتم ولی خوب نبودش

ضرر نداره باید بصورت انلاین نصبش کنید . اتوماتیک روزانه ابدیت میشه . انتی اسپم و انتی ویروس و ... خلاصه بدک یست

saeidj
December 28th, 2009, 23:26
من هم نظر شما رو داشتم اما سه روز پيش كه با وجود نود آپديت شده سيستمم تروجان گرفت و مجبور شدم ويندوزم رو كلا عوض كنم ، امنيت سيستمم رو سپردم دست آويرا .
تا الانم ازش راضيم . . .

عزیزم شما نود اورجینال نصب کردی؟
با این یوزر و پس ها که رایگانه نمیشه که!
من ess اورجینال خریدم ویروس تخ... نداره از کنار سیستم رد بشه :))