PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک کردن سیستم پرداخت آنلاین شتاب !!!

1eng.ir
December 28th, 2009, 04:36
سایتهایی که امکان خرید با کارتهای عضو شتاب به صورت آنلاین دارن با کلک رشتی تونستم با یه بار پرداخت کردن چندین بار خرید کنم.
حسابمم چک کردم دیدم فقط یه بار کم شده.

امکان داره بعداً خفتم کنن ؟ :d

با استفاده از tamper data نبوده ;)

tamper data هم فکر کنم رو این سیستمای پیشرفتشون جواب بده :))

Aria
December 28th, 2009, 04:40
بگیریدش !!!!

HugeServer
December 28th, 2009, 04:44
حالا که کسی‌ تو ایران اونلاین نیست، ممد کارتو بکن پاشو بیا پیش خودم. بعدش که ایران آروم گرفت میان دنبالت که توام تو ایران نیستی‌

1eng.ir
December 28th, 2009, 04:56
بگیریدش !!!!
این دو روزه به خاطر به فاک رفتن اینترنم 300 تومن ضرر کردم (مفت و مجانی) :( باید به اندازه 300 تومن به این سایتای دولتی ضرر بزنم :))

شماها فقط بگردین یه کارت شتاب بی صاحاب پیدا کنین تا براتون کارت شارژ بریزم تو فروم :))

---------- Post added at 04:56 AM ---------- Previous post was at 04:44 AM ----------

اهههههههههههههههههههههههه هههههههه
gprs ایرانسل هم قطعه که :((
میخواستم ویندوز موبایلمو آپدیت کنم :))

Mohsen
December 28th, 2009, 07:43

خوب فکر میکنم آخر ماه یا حالا هفته یا ... اینا با هم تصویه حساب می‌کنند ، اون موقع معلوم میشه که چه اتفاقی افتاده و ...
اگه عملیات قابل برگشت باشه برگشت میدن! اما اگه اون چیزی که گرفتین مصرفی باشه مثل کارت شارژ و مصرفش کرده باشید نمی دونم چی میشه!
احتمالا هر چی باید از حساب کم میشده و نشده رو کم میکنند، باز اینکه اگه تو حساب چیزی برای کم کردن نباشه چی میشه رو نمی‌دونم!

sadegh
December 28th, 2009, 08:16
حالا چقدری هست ؟

1eng.ir
December 28th, 2009, 08:25
حالا چقدری هست ؟
چی چقدی هست ؟ :d

کاری به این چیزا نداشته باش. فقط مشخصات عابر بانکتو بده برات اوکی میکنم ;) دردسرش پا خودت :d

mehdi24
December 28th, 2009, 09:19
من گفتم این ممد کارای جنجالی میکنه
یهو دیدی فردا تاپیک زد : .... رو ترور کردم :d

be099
December 28th, 2009, 09:41
گفتی کدوم بانک ؟ درگاه سامان ، پارسیان ؟ ..

jgvr
December 28th, 2009, 09:46
فقط مشخصات عابر بانکتو بده برات اوکی میکنم دردسرش پا خودت

اول ما ببینیم چه بلایی سر تو میاد.. اگه چیزی نشد ما هم مشترییم....:69:

iranoptic
December 28th, 2009, 10:18

نه همشهری!
این کار خوبی نیست!
یهو دیدی تو رو هم بردن کهریزک ها!
اون موقع به خودت n تا فحش میدی غلط کردم هم نمیاردش!
این همه سایت خارجی!
از ما گفتن!
خلاصه خودت خواستی...

1eng.ir
December 28th, 2009, 10:32
من گفتم این ممد کارای جنجالی میکنه
یهو دیدی فردا تاپیک زد : .... رو ترور کردم :d
يه نفر قالبتو پيچونده بود بم برخورد 2-3 تا قالب مشتي گذاشتم :d
اين 2 روزه 300 تومن مفت و مجاني ضرر كردم، بايد يه 1 تومني بخورم از اين سايتاي دولتي :d
خواهر زاده ي آقاي موسوي رو ترور كردن، تا چند روز آينده 2-3 نفرو سر ميبرم :d اگه رضايت بدي چند نفري هم برات از سردر wht آويزون ميكنم ;)

گفتی کدوم بانک ؟ درگاه سامان ، پارسیان ؟ ..
بانك سامان !!!

اول ما ببینیم چه بلایی سر تو میاد.. اگه چیزی نشد ما هم مشترییم....:69:
اگه بلا سرم بياد كه هيچ. اگه نياد هم به شما نميگم :d
اگه اهل ريسكي بيا با هم بريسكيم :-p

نه همشهری!
این کار خوبی نیست!
یهو دیدی تو رو هم بردن کهریزک ها!
اون موقع به خودت n تا فحش میدی غلط کردم هم نمیاردش!
این همه سایت خارجی!
از ما گفتن!
خلاصه خودت خواستی...
تا چند نفرو ميتونن ببرن كهريزك ؟
آمار رسيده ظرفيتش پر شده ;)
همشهري عزيز من با خارجيا دشمني ندارم كه :d

cyrax
December 28th, 2009, 10:41
بعید میدونم جواب بده
چون فروشنده حسابشو چک میکنه و بعد تایید خرید میکنه و بعد بانک اوکی میده!

علکی نیستش که!

nswir
December 28th, 2009, 10:46
حالا که میبینی الکی شده !

1eng.ir
December 28th, 2009, 10:50
بعید میدونم جواب بده
چون فروشنده حسابشو چک میکنه و بعد تایید خرید میکنه و بعد بانک اوکی میده!

علکی نیستش که!
ميخواي مشخصات عابر بانكتو بده تا 2-3 ماهي بفرستمت آب خنك بخوري بعد ميفهمي علكيه يا دلكي :113:

jafarjeni
December 28th, 2009, 11:05
من یادمه یه زمانی با همین تکنیک Tamper Data حتی PayPal هم سوتی میداد .. ( جریان Rapidshare های نصف قیمت فکر کنم یادتون هست ).

1eng.ir
December 28th, 2009, 11:09
من یادمه یه زمانی با همین تکنیک Tamper Data حتی PayPal هم سوتی میداد .. ( جریان Rapidshare های نصف قیمت فکر کنم یادتون هست ).
Tamper Data كه قديمي شده. رو شتاب هم جواب ميده :d ولي طرف حسابت بانك ـه و كهريزك :-ss
با بانك نميشه شوخي كرد :d
ولي اين طرف حسابت بانك نيست، يه سايته !!!
سيستمش هم اينجوريه:
بار اول كه خريد ميكني ميره درگاه بانك واسه عمليات پرداخت. وقتي برگشت به خود سايت و سرويسو بهت داد، با يه كلك رشتي ميشه دوباره سرويسو Renew كرد بدون اينكه بره از بانك گزارش بگيره :61:

sadegh
December 28th, 2009, 11:23
به هر حال رفتی کهریزک سلام ما رو هم به دوستات برسان!

Lexus
December 28th, 2009, 11:29
من فکر کنم این آشنا داره کهریزک !!!! هر کی رو ببره زیر مجموعه اش یک سرور اختصاصی میدند بهش :78:

akbar123sat
December 28th, 2009, 12:13
زیاد دلت رو خوش نکن

خیلی از مواقع شده خریدی انجام میدید و این عملیت بیشتر از 48 یا 72 ساعت طول میکشه تا نهایی بشه من چند بار این اتفاق برام افتادش برای ثبت نام ایلتس پرداخت ماللی رو انجام دادم 220 تومن بعدش از حسابم کم نکرد ولی بعد از 72 ساعت از حسابم کم کرد .

سیستم اشتباه زیاد داره ولی نمیشه سرش کلک زدش . زیاد هم فکر نکن هکر بازی در میاری چون ادم های خیلی حرفه ای تو این بانک هستن هستند و تا حالا هیچ کسی نتونسته سیستم رو هک کنه

یه چیز دیگه اینکه پول بعد از تایید بانک بعد از 24 تا 48 ساعت یا بیشتر به حساب فروشده واریز میشه پس این کلک شما نمیگیره

اگه بازم اطلاعات بیشتری خواستی بهم بگو برات توضیح بدم بدونی دقیقا چطوری کار میکنه

Amir
December 28th, 2009, 12:34
سیستم اشتباه زیاد داره ولی نمیشه سرش کلک زدش . زیاد هم فکر نکن هکر بازی در میاری چون ادم های خیلی حرفه ای تو این بانک هستن هستند و تا حالا هیچ کسی نتونسته سیستم رو هک کنه

تجربه چند ساله بهم ثابت کرده که هیچ جا امن نیست
بانک های در پیت ایرانی دیگه جای خود داره

akbar123sat
December 28th, 2009, 12:41
تجربه چند ساله بهم ثابت کرده که هیچ جا امن نیست
بانک های در پیت ایرانی دیگه جای خود داره

خوب شا با این سیستم کار نکردید من شخصا 3 سال با یکی از بانک های دولتی معتبر سرو کله زدم

اولا واریز لحظه ای نیست . مثلا شما پرداخت رو انجام میدید . همون لحظه پول تو حساب ما نمیاد ما تو سیستم میبینیم که شما پرداخت رو انجام دادید و باید ریز تراکنش ها را برای بانک ارسال کنیم و بانک برسی کنه ببینه این پرداخت درست بوده یا نه و بعد از 24 یا 48 ساعت پول به حساب واریز میشه

هیچ بانکی تو ایران بصورت لحظه ای پول را واریز نمیکنه . حتیمواقعی شده شما پرداخت رو انجام میدید پول هم از حساب شما کم میشه خرید هم انجام میدید ولی پول میاد تو حساب شما ولی بانک و فروشنمده این رو متوجه میشن چون پرداخت لحظه ای نبوده و هیچ جابجایی پولی صورت نگرفته .

اگه هک کردن این بانک ها اینقدر راحت بودش مطمعن باشید تا حالا دهها نفر هک کرده بودند درباره امنیت هم منم مطمعنم که 100 درصد نیست ولی احنمالش خیلی کم هستش .

be099
December 28th, 2009, 12:48
من نمیفهمم وقتی ما شارژ 50 هزار تومنی خریدیم و زدیم تو گوشی ، بعدش رفتیم حسابمونو خالی کردیم دیگه بعد از 48 ساعت کی میخواد از کی پول بگیره
در ضمن این دوستمون از باگی که در سایت فروشنده بوده استفاده کرده و با یک بار پرداخت چندین بار خریده

Amir
December 28th, 2009, 12:50
خوب شا با این سیستم کار نکردید من شخصا 3 سال با یکی از بانک های دولتی معتبر سرو کله زدم

اولا واریز لحظه ای نیست . مثلا شما پرداخت رو انجام میدید . همون لحظه پول تو حساب ما نمیاد ما تو سیستم میبینیم که شما پرداخت رو انجام دادید و باید ریز تراکنش ها را برای بانک ارسال کنیم و بانک برسی کنه ببینه این پرداخت درست بوده یا نه و بعد از 24 یا 48 ساعت پول به حساب واریز میشه

هیچ بانکی تو ایران بصورت لحظه ای پول را واریز نمیکنه . حتیمواقعی شده شما پرداخت رو انجام میدید پول هم از حساب شما کم میشه خرید هم انجام میدید ولی پول میاد تو حساب شما ولی بانک و فروشنمده این رو متوجه میشن چون پرداخت لحظه ای نبوده و هیچ جابجایی پولی صورت نگرفته .

اگه هک کردن این بانک ها اینقدر راحت بودش مطمعن باشید تا حالا دهها نفر هک کرده بودند درباره امنیت هم منم مطمعنم که 100 درصد نیست ولی احنمالش خیلی کم هستش .
کجا بودید آن زمان که ما ... :))

Rapid
December 28th, 2009, 14:06
اين پرداخت آنلاين سامان 30 تومن پول منو خورده پس هم نميده!

akbar123sat
December 28th, 2009, 14:10
حرف حساب من بانک های دولتی بودن با بانک های خصوصی کاری ندارم

در سیستم بانک ملت شما میتونید در یک ثانیه 50 میلیون را جابجا کنید با امنیت بالا .

Rapid
December 28th, 2009, 14:11
حرف حساب من بانک های دولتی بودن با بانک های خصوصی کاری ندارم

در سیستم بانک ملت شما میتونید در یک ثانیه 50 میلیون را جابجا کنید با امنیت بالا .

بانك ملت كه عابربانكشم هم هك شده بود :))

akbar123sat
December 28th, 2009, 14:17
بهتره هر خبری را در دلیل و مدرک رو بگید

به نظر من کاملترین و با امنیت ترین بانک در ایران می باشد .
من روزانه چنیدن ملییون تومان در حساب اینرتنتی در این بانک جابجا میکنم حواله بین بانکی ساتا .
و درباره پرداخت های اینرتنتی تنها بانکی هست که از تراکنش های شما سودی نمیگره در صورتی که سامان از شما 2 درصد بابت هر تراکنش سود میگیره

خلاصه مشکل از سایت این طرف بوده ولی بعید بدوئنم کسی بتونه سایت بانک رو هک کنه .

irlogo
December 28th, 2009, 14:42
من قبول ندارم میگین اینترنت بانک های ایرانی امنیت نداره

چند سال پیش از اینترنت بانک ملی 90 میلیون دودره شد که در کمتر از 48 ساعت طرف رو کتف بسته تحویلش دادن؛ کسی هم که طرف رو پیدا کرد به بچه 18 19 ساله بود که کارش تعویض ویندوز تو یه زیر زمین بود؛ من شخصا طرف رو می شناسم

Amir
December 28th, 2009, 15:26
من قبول ندارم میگین اینترنت بانک های ایرانی امنیت نداره

چند سال پیش از اینترنت بانک ملی 90 میلیون دودره شد که در کمتر از 48 ساعت طرف رو کتف بسته تحویلش دادن؛ کسی هم که طرف رو پیدا کرد به بچه 18 19 ساله بود که کارش تعویض ویندوز تو یه زیر زمین بود؛ من شخصا طرف رو می شناسم
اینی که شما میگی قدرت trace-back کردن نیرو های اطلاعاتی رو نشون میده نه امنیت بانک داری اینترنتی ایران رو ...

Metalik
December 28th, 2009, 15:55
ممد نکن از این کارا چند نفر رو قبلا گرفتن! اخبار بیشتر رو از حمید کپتیو پی تی بپرسی بهت می گه

Kambiz
December 28th, 2009, 16:15
ممد نکن از این کارا چند نفر رو قبلا گرفتن! اخبار بیشتر رو از حمید کپتیو پی تی بپرسی بهت می گه

این بچه ادم بشو نیست [-(
حالا ما هی بهش بگیم :65:

1eng.ir
December 28th, 2009, 16:17
زیاد دلت رو خوش نکن
خوش نیست !!!

خیلی از مواقع شده خریدی انجام میدید و این عملیت بیشتر از 48 یا 72 ساعت طول میکشه تا نهایی بشه من چند بار این اتفاق برام افتادش برای ثبت نام ایلتس پرداخت ماللی رو انجام دادم 220 تومن بعدش از حسابم کم نکرد ولی بعد از 72 ساعت از حسابم کم کرد .
2 تومن پرداخت کردم 10 تومن شارژ گرفتم. از ساعت 10 تا الان 6 تومنش آب شده :d

سیستم اشتباه زیاد داره ولی نمیشه سرش کلک زدش
به قول یارو گفتنی، ما کردیم شد :d

زیاد هم فکر نکن هکر بازی در میاری چون ادم های خیلی حرفه ای تو این بانک هستن هستند و تا حالا هیچ کسی نتونسته سیستم رو هک کنه
کی من گفتم هک بلدم ؟!
از سوتی برنامه نویس سایته استفاده کردم !!!
+
امضای وحید: همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است!

اون قضیش چیز دیگه ای بوده.
با کی لاگر حسابای سامان و اقتصاد نوین رو هک کرده بودن.
من کاری به بانک ندارم که :106:

unkn0wn
December 28th, 2009, 16:20
هرکی مرده ازین کارت شارژ هایی که با این روش خرید میشه استفاده کنه.
4 شنبه هفته گذشته واسه یکی از دوستام احظاریه اومد از دادگاه.یه سایتی رو مثل اینکه زده بود و کارت شارژ برداشته بود.مطمینم که از روی log های سرور چیزی نفهمیده بودن.فقط از روی شماره کارت شارژ ها که توسط خط دوستم استفاده شده بود فهمیدن کار این بوده.فکر اینکه بخواین از یه سیم کارت ثبت نشده استفاده کنین رو هم از سرتون بیرون کنین.چون که شما آخرش با اون سیم کارت به یه جاهایی زنگ میزنید دیگه،خونه،دوست،فامیل .... شماره های اونا که ثبت شده هستش .100 % پیداتون میکنن.

1eng.ir
December 28th, 2009, 16:40
آف تاپیک !!!

امروز 5 تا دامین رزرو کردم که فقط یکیش تایید شد :-ss
نمونه:

سلام،
دامنه: israeel.ir
سلام ثبت این دامنه مغایر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. ایرنیک

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

اینم یکی دیگش :d

سلام،
دامنه: ****.ir
سلام ثبت این دامنه ممکن است مغایر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و ناقض حقوق ثبتی دیگران باشد درصورت تمایل به ثبت تعهد کتبی خود مبنی بر قبول مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با این ثبت را ارسال نمایید. لطفا توجه داشته باشید تعهد شما باید حتما توسط درخواست کننده فعلی دامنه نوشته و امضاء شده باشد وارسال کپی مدرک شناسایی (برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی) الزامی است. نکته: درصورت عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسه در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده‌نخواهد شد. واحد ثبت دامنه