PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جمع کردن هاستینگ ها و واگذاری به علت عدم ثبات بازار

DeltaGostar
October 21st, 2012, 09:34
با توجه به اینکه بسیاری از دوستان سرور فروش . میزبان درآستانه برشکستگی بودند و هستن و یا جمع کردن به علت نرخ بالای دلار و عدم افزایش محصولات در این تاپیک از لحاظ آماری خودشان را معرفی کنند و نیز علت های موثر را بیان کنند

با تشکر

shivahost
October 21st, 2012, 11:11
متاسفانه یکی از همکاران خوبمون دیشب از طریق پیام خصوصی با من خداحافظی کرد و گفت سرویس هایشان را به گروه دیگری واگذار کرده اند. به نظر من هم تنها دلیلش همین فشار می باشد.

shivahost
October 21st, 2012, 11:57
لایسنس 19000 تومانی whmcs شده 48000 تومان

لایسنس 30000 تومانی cpanle شده 90000 تومان

دامین 9000 تومانی شده 30 هزار تومان

هزینه سرورها هم فجیع شده.

دوام آوردن خیلی سخت شده.....

parsvia
October 21st, 2012, 12:37
قیمت دلار 3 برابر شده و هزینه هارو هم 3 برابر کرده...
اما در آمد ها همونطور مونده یا کاهش پیدا کرده
این یعنی ضرر شکرت ها و گروه های هاستینگ :109:

ariamizban
October 21st, 2012, 13:52
پس من که تازه دارم شرکت ثبت میکنم و میخوام استارت بزنم چی میشه وضعیتم؟؟؟؟!! :109:

shivahost
October 21st, 2012, 13:53
پس من که تازه دارم شرکت ثبت میکنم و میخوام استارت بزنم چی میشه وضعیتم؟؟؟؟!! :109:

باید هزینه چند ماه را کنار بگذارید

ariamizban
October 21st, 2012, 13:57
باید هزینه چند ماه را کنار بگذارید

منظورم اینه امیدی به سود دهی میشه داشت؟

shivahost
October 21st, 2012, 14:01

خیلی سخته و باید حسابی تبلیغ کنید و راه های جانبی مثل طراحی سایت و ... هم برید

agarb98
October 21st, 2012, 14:08

بله چرا که نه
سود رو همیشه به دست آورد ولی باید مدیریت کنی اون هم صحیح

Talahost.Com
October 21st, 2012, 14:15
لایسنس 30000 تومانی cpanle شده 90000 تومان

دلار از کجا می گیرید اینقدر لایسنس ارزون می خرید؟ :d
لایسنس سی پنل حداقل 130 تومن می شه

astro.alireza
October 21st, 2012, 14:19
وضعیت واقعا سخت شده. بهترین راه کار تغییر واحد پول مبادلات هست که تا حدودی می تونه موثر باشه
به هر حال اگر شرکتی قصد واگذاری داشته باشه حاضریم با شرایط مناسب خریداری کنیم ازش

DeltaGostar
October 21st, 2012, 14:46
بیشتر هدف من تعداد و شرکت های که جمع کردن از زمان تحول بزرگ بالارفتن ارز چندین تا و چه کسانی هستن

om!d-D
October 21st, 2012, 15:25
میزان تفاوت هزینه های ماه قبل به ماه جدید میلادی = 90 هزار تومان
میزان تفاوت هزینه های دو قبل نسبت به ماه جدید = 170 تمان
میزان تفاوت هزینه های سه قبل نسبت به ماه جدید = 300 تمان

میزان افزایش قیمت سرویس ها : 10 درصد که اونم کلی سرو صدا و داد و بیداد مشتری رو همراه داشته
تازه تو این گرونی اومدیم لایت اسپیدم گرفتیم زدیم تو گوشش تا مشتریا حال کنن !

حالا سود ما از سه ماه پیش تا الان یکی بوده و منتظر هستیم بحمدله سود صفر بشه چون دلاره اینطور که معلومه داره بالاتر میره...

تقریبا یه سری افراد خدازده بدبخت با چنگ و دندون دارند حفظ میکنند که خدا همشون رو حفظ کنه.

منم یکی دوتا رو میشناسم که کارشون رو تموم کردند...واقعا متاسفم برای اینکه ایران ما شده یک تیکه خاک گندیده بی ارزش

mersad-mr
October 21st, 2012, 15:47
وضعیت واقعا سخت شده. بهترین راه کار تغییر واحد پول مبادلات هست که تا حدودی می تونه موثر باشه
به هر حال اگر شرکتی قصد واگذاری داشته باشه حاضریم با شرایط مناسب خریداری کنیم ازش

دوست عزیز این هم زیاد جواب گو نیست
برای مثال فاکتور مشتری امروز به دلار x تومن پرداخت میشه شما خودت فردا بخای سرور رو تمدید کنید باید x+y پرداخت کنی !

astro.alireza
October 21st, 2012, 15:57
دوست عزیز این هم زیاد جواب گو نیست
برای مثال فاکتور مشتری امروز به دلار x تومن پرداخت میشه شما خودت فردا بخای سرور رو تمدید کنید باید x+y پرداخت کنی !
آره حق با شماست. من هم گفتم که تقریبا جواب می ده. راه کارش هم اینه که همون روز پولی که از مشتری می گیرید به دلار تبدیل کنید

habiballahafg
October 21st, 2012, 16:16
من واقعا شرایط ساخت تر از این رادیده بودم در انجمن های دیگه میدیدم تعدادی از مدیران هاستینگ اقدام به فروش سایت های خودشون کردند و حالا وقتی مدیر هاست قیمت ها را به دلیل افزاش نرخ دلار زیاد میکنه کاربر فکر میکنه داره دغل بازی در میاره یکی از دوستان در همین انجمن در پای امضاش یه جمله قشنگ نوشته بود :
افزایش دلار بر روی تخمه مرغ تاثیر گذاشته والی روی سرور ها تاثیر نذاشته

parsdrive
October 21st, 2012, 17:17
نداشتن سرمایه و از اون مهمتر نبود تجربه ای که بخواد سرمایه رو به سمت سود دهی سوق بده همیشه 2 عامل بزرگ در شکست کسانی است که اولین گام روبه شوق رسیدن به سود برمیدارند و از سختی های این بین بی خبرند!

شرکت های بزرگ هاستینگ در ایران هنوز پابرجا هستند و میمونند در حالی که دلار برای اونها هم همین نرخ هست. قدم اول وقتی محکم برداشته بشه جایی برای شکست نمی مونه حتی در سخت ترین شرایط. کسی به امید میزبانی 1000 وبسایت با 500 تومن وارد کار میشه و با خرید ریسلر هاست و دامنه میاد شرکت هاستینگ راه میندازه! معلومه که راه به ناکجا بردنه و باید با این گرونی جمع کنه. حالا خودش که هیچ اون مشتری های بی گناه رو به تباهی می کشونه.

tarsiran
October 21st, 2012, 17:30
خوب شما هم گرون کنید سرویس ها رو.. مثل اکثرجاها ... چاره ای نیست

1eng.ir
October 21st, 2012, 17:42
متاسفانه یکی از همکاران خوبمون دیشب از طریق پیام خصوصی با من خداحافظی کرد و گفت سرویس هایشان را به گروه دیگری واگذار کرده اند. به نظر من هم تنها دلیلش همین فشار می باشد.

اگه منظورتون مرتضی ... ه، که دلیل دیگری داره. نه فشار دلار :)

sheitonakshirazi
October 21st, 2012, 17:55
باید قعلا فقط بتونیم اعتباری که براش خیلی زحمت کشیدیم حفظ کنیم تا یه فرجی بشه قیمت بیاد پایین

om!d-D
October 21st, 2012, 19:28
باید قعلا فقط بتونیم اعتباری که براش خیلی زحمت کشیدیم حفظ کنیم تا یه فرجی بشه قیمت بیاد پایین

تا 24 خرداد سال دیگه صبر کنیم تا فرجه بشه احمد جان...! فعلا که دولت ما تا جایی که میتونه داره گند میزنه به ارز ببینیم آخرش چی میشه...

یارو اومده با 100 تا سایت که ریسلر من بوده میگه میخوام ببرم سایتارو شما کلاهبردارید 10 تومان گرون کردید میخوام برم یه شرکت معتبر که نامحدود میده 15 تومان !!!! موندم گریه کنم یا بخندم . !!! حفظ مشتریان در این شرایط هم کار آسونی نیست.

DVBBaz
October 21st, 2012, 20:29
فعلا که برای اعتبارمون مجبوریم بجنگیم ..
سود این کار روز به روز داره پائین و پائین تر میاد ...
واقعا خدا به آخر عاقبتمون رحم کنه ...

SajjadM2
October 21st, 2012, 20:56
چه بلای قراره سرمون بیاد با این وضع دلار حالا من مدیر یک وبسایت خدایا چرا باید دامین10 تومنی رو من 40 بخرم؟ ( منظورم با دلاره! ) و یا چرا ایرانی ها باید یک گوشی 400 تومنی رو بخرن 4 میلیون تومن :دی ؟ اصلا ی حالیه ها...

m3hdi
October 21st, 2012, 21:06
هزینه سرور ها برای ما نسبت به 6 ماه پیش 2 برابر شده
ما هم نرخ رو به دلار تغییر دادیم و خب خداروشکر مشتریان ثابتمون شرایط رو درک کردند ولی خوب بعضی کاربران جدید هم براشون جای سوال هست که چطور جاهای دیگه! سرور رو نصف قیمت ما میدن !
امیدواریم وضعیت بهتر بشه

danitfk
October 21st, 2012, 21:09
چه بلای قراره سرمون بیاد با این وضع دلار حالا من مدیر یک وبسایت خدایا چرا باید دامین10 تومنی رو من 40 بخرم؟ ( منظورم با دلاره! ) و یا چرا ایرانی ها باید یک گوشی 400 تومنی رو بخرن 4 میلیون تومن :دی ؟ اصلا ی حالیه ها...
Cool Disk 16GB PNY خرید جدید : 35.000 تومان ( پشت شهرداری )
Cool Disk 16GB PNY خرید قبلی: 22.000 تومان ( کرج ) :d

Hostpolis
October 21st, 2012, 21:43
سلام

وضعیت انتقال سرویس های شما به کجا رسیده؟

amirlord
October 21st, 2012, 22:20
سلام
بنده و دوستان دیگر ماه ها پیش از بوجود اومدن این بحران هشدار داده بودیم که فکری به حال سرویس ها بشه اما گوش شنوا نبود :)
اصولا کسی که خرجش به دلاره دخلش هم باید به دلار بشه . نرخ مرجع باید دلار گرفته بشه نه ریال ایران . مشاهده کردم که بعضی از همکاران سرور اختصاصی رو با این بازار به نرخ ریال می فروختند و از این طریق به فکر سود بیشتر بودند که توی دردسر افتادند ...
* اگر مشتری کمتر بشه بهتر از این که اعتبار چندین ساله از دست بره .
* هر سرویس با هر هزینه ای مشتری خودش خاص خودش رو داره .

واگذاری هایی هم که در این مدت صورت می گیره بخاطر نرخ ارز فقط بخاطر بی تدبیری صاحبان اونها هست .
عادت بد ما ایرانی ها این هست که همه چیز رو میذاریم دقیقه ی 90 و بعدش می بینیم همه چی تمومه و باید پنالتی بزنیم !!!
البته بحث این تاپیک این نبود اما ما تا خودمون رو اصلاح نکنیم مشتری فرهنگ خرید رو درک نمی کنه .

SajjadM2
October 21st, 2012, 22:38
ای بابا همه شما با هم دوستیت ی تاپیکی چیزی بزنید باهم قیمت هارو درست کنید خوب اصلا چرا هاستینگ فروشا صنف ندارن؟ :d

DeltaGostar
October 23rd, 2012, 07:54
جالب اینجاست نه تنها بازار فشار به مدیران میاورد

دیده شده که چندین از این همکاران که در همین تالار فعالیت میکنن دست به انجام فعالیت های فروش و طراحی Super DDoser جهت نابود کردن یک هاستینگ مینمایئد

hannah
October 23rd, 2012, 09:58
1 سال پیش همین موقع 80 تومان پول یک سرور مجازی خوب بود الان همون 250 تومانه ما که شرکت داریم و کلی از مشتری ها فیزیکی هستند داریم ضرر میکنیم وای به حال مجازی ها :دی

akbari
October 23rd, 2012, 10:12
بهترین حالت اینه که نرخ را به دلار تغییر بدهید و یا از سرور های داخلی استفاده کنید که قیمت ثابت دارند البته فعلا :d

Ahmad110
October 23rd, 2012, 11:37
هیچ جای دنیا ارزش پول تو چند روز نصف نمیشه .فشار کار روی همه قشرها هستش . هاستینگ بزرگ و کوچک نداره . ربطی هم به سیاست کاری نداره ، مگه اینکه اون شرکت از اول گرون فروشی میکرده اما الان با این وضع به حالت نرمال برگشته .
شما تو بازارم بری همه صنفها همین مشکلاتو دارن . من ماشینمو فروختم واسه خرید یه مدل جدیدتر اما یه شبه همه چیز به هم ریخت .