PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هم اكنون نيازمند ياري سب*تان هستيم : مشاوره براي روش فروش

usefee
December 27th, 2009, 10:15
با سلام خدمت تمام دوستان :)
نميدونم جاي تاپيك رو درست زدم يا نه ، اما اميدوارم دوستانيكه به اين قسمت ميان ، لطف كنن و بنده رو هم راهنمايي كنن :( چون اين يك مسئله جديه كه براي من پيش اومده و خواستم از دوستان صاحب نظر و باتجربه هم استفاده كنم :65:
فرض بفرمايين كه شما يك خدماتي رو ميخواين در جايي ارائه بدين كه تا الان ارائه نشده :66: ، براي افزايش فروشتون و جذب بيشتر بازار از چه شگردها و ترفندهايي استفاده ميكنين ؟ مثلا فرض كنين توي يك شهري كه تا الان همه از اينترنت ديال آپ استفاده ميكردن /:) ، شما اين امكان رو داري كه اينترنت پرسرعت adsl ارائه كني ;) ، حالا براي اينكه فروشتون بيشتر بشه و اعتماد مردم رو به خودتون بيشتر جلب كنين و بتونين در نهايت بازار رو به دست بگيرين ممنون ميشم :76: بفرمايين از چه شگردها و روشهاي تبليغاتي استفاده ميكنين ؟

afrateam
December 27th, 2009, 10:20
برای این مثال که گفتین
یه نفر اومد تو شهر ما 40 تا مودم adsl خرید و اونارو به صورت امانت در کنار سرویس هاش به مردم داد
به شدت کارش گرفت ..

1eng.ir
December 27th, 2009, 10:44
مودم امانی بده + ماهای اول اینترنت ارزون بده ببین چطور مشتری میریزه رو سرت ;) بعد که مشتریات زیاد شد تا جا داره بنداز بهشون ;;)

میخوای کجا بری ADSL ارائه بدی ؟
تو برو اگه دیدی خوبه خبر بده تا منم بیام ;)

خدماتی رو که میخوای ارائه بدی رو بگو تا بهتر بشه نظر داد ;)

تو که خودت میدونی من خدای نظرم :d

پ.ن: عنوان تاپیک رو هم درست کن ;) سبـــــــــز نه سب*

usefee
December 27th, 2009, 11:01
برای این مثال که گفتین
یه نفر اومد تو شهر ما 40 تا مودم adsl خرید و اونارو به صورت امانت در کنار سرویس هاش به مردم داد
به شدت کارش گرفت ..
ممنون ، ايده خوبي بود واقعا . دستت درد نكنه
اونوقت در ازاي مودم ها چيزي ميگرفت يا نه مثلا چكي يا سفته اي ؟
تعداد مودم هاي امانيش محدود بود يا اينكه اگه مشتري جديد ميومد ، مودم خريداري ميكرد و امانت ميداد ؟

---------- Post added at 11:01 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

مودم امانی بده + ماهای اول اینترنت ارزون بده ببین چطور مشتری میریزه رو سرت ;) بعد که مشتریات زیاد شد تا جا داره بنداز بهشون ;;)

میخوای کجا بری adsl ارائه بدی ؟
تو برو اگه دیدی خوبه خبر بده تا منم بیام ;)

خدماتی رو که میخوای ارائه بدی رو بگو تا بهتر بشه نظر داد ;)

تو که خودت میدونی من خدای نظرم :d

پ.ن: عنوان تاپیک رو هم درست کن ;) سبـــــــــز نه سب*
1- آره مودم اماني فكر خوبيه ، در مورد قيمت هم تا اونجايي كه جا داشته باشه ميتونه فاكتور مهمي براي جذب مشتري باشه .
2- بذار برم ، اگه جواب گرفتم دعوت ميكنم همه بچه هاي انجمن بيان اونجا ، هم ساپورت باشن و هم از اينترنت پرسرعت لذت ببرن ، اسم دفتر رو هم ميذارم : دفتر تخصصي وب هاستينگ ايران :65: ، وحيد رو هم ميذارم مدير شركت :53: ، فقط ميمونه :105: كلانتر كه خيلي وقته نديدمش تا باهاش هماهنگي كنم بياد و يه نظارتي داشته باشه :)) . (شوخي بود ، ببخشيد)
3- خدمات اينترنت پرسرعت
4- آره ميدونم :106:
5- . . . :54:

1eng.ir
December 27th, 2009, 11:17
3- خدمات اينترنت پرسرعت

تو کرج ؟

قبلاً هم با هم حرفیده بودیم :d نمایندگی سودی نداره فقط دردسره. بخوای آی اس پی هم بزنی خرجت میره بالا !!!

delta
December 27th, 2009, 11:23
چک و سفته برای مودم 20 تا 30 هزار تومانی!! فکر نکنم نیاز باشه. شناسنامه یا کارت ملی و یک اثرانگشت کفایته:113:

afrateam
December 27th, 2009, 11:32
یه قرارداد نوشته بود که خلاصه ش این بود:
اگه مودم به هردلیلی سوخت باید 80% پولشو بدی و مودم رو پس بدی (مودم سوخته رو) یا اینکه 100% پولشو پرداخت کنی
چک و سفته در کار نبود.. همون قرار داد (اگه بشه اسمشو قرارداد گذاشت.. بیشتر شبیه تعهد یا رسید بود) رو مالک خط تلفن امضا میکرد و تمام

تعداد مودم ها هم دقیقا 40 تا بود (اونایی که برای امانت بود)
اونارو امانت داد و از بقیه مشتری هایی که مودم نداشتن هزینه مودم رو هم گرفت

راستی
ماها که مشتری های اولش بودیم هزینه راه اندازی رو هم نداشتیم

یعنی من واسه یه اکانت 64 سیزده تومن پول دادم برای یکماه و مودم و .. با اونا
الان یکساله که مودم رو دارم.. یه بار هم خراب شد که فری عوض کردن (همون روزای اول)

usefee
December 27th, 2009, 11:37
تو کرج ؟

قبلاً هم با هم حرفیده بودیم :d نمایندگی سودی نداره فقط دردسره. بخوای آی اس پی هم بزنی خرجت میره بالا !!!
اينكه ميگي نمايندگي سودي نداره و همش دردسره رو مخالفم چون به اين شعار كه از قول هاستينگ ها ميگن : نمايندگي ، شروع يك تجارت پر سود و بي دردسر رو اعتقاد دارم . در مورد بحثهاي ديگه هم به نظرم توي تاپيك صحبت نكنيم بهتره و بذاريم تاپيك حول موضوع بگرده . امري بود تو پخ در خدمتم

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:34 AM ----------

چک و سفته برای مودم 20 تا 30 هزار تومانی!! فکر نکنم نیاز باشه. شناسنامه یا کارت ملی و یک اثرانگشت کفایته:113:
يعني شناسنامه يا كارت ملي از يه چك يا سفته 30 - 20 تومني ارزش كمتري داره ؟
من اگه خودم قرار باشه يكي رو انتخاب كنم ، چك يا سفته رو انتخاب ميكنم

---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

یه قرارداد نوشته بود که خلاصه ش این بود:
اگه مودم به هردلیلی سوخت باید 80% پولشو بدی و مودم رو پس بدی (مودم سوخته رو) یا اینکه 100% پولشو پرداخت کنی
چک و سفته در کار نبود.. همون قرار داد (اگه بشه اسمشو قرارداد گذاشت.. بیشتر شبیه تعهد یا رسید بود) رو مالک خط تلفن امضا میکرد و تمام

تعداد مودم ها هم دقیقا 40 تا بود (اونایی که برای امانت بود)
اونارو امانت داد و از بقیه مشتری هایی که مودم نداشتن هزینه مودم رو هم گرفت

راستی
ماها که مشتری های اولش بودیم هزینه راه اندازی رو هم نداشتیم

یعنی من واسه یه اکانت 64 سیزده تومن پول دادم برای یکماه و مودم و .. با اونا
الان یکساله که مودم رو دارم.. یه بار هم خراب شد که فری عوض کردن (همون روزای اول)
مودم سوخته رو ميگرفت و ميبرد تعمير ميداد ديگه ، درست متوجه شدم ؟
در مورد هزينه راه اندازي هم مرسي ، واقعا ايده هاي قشنگي ميدي =d>

منتظر نظرات ساير دوستان هم هستيم ، البته اگه افتخار بدن كه در خدمتشون باشيم :">

Mohsen
December 27th, 2009, 11:45
دو تا طرحی که من دیدم برای ارائه اولیه adsl و جالب بودند یکیش به این صورت بود که روی قبض‌های تلفن یه برگه منگنه شده بود که تبلیغ adsl بود و کامل توضیح داده بود که خط تلفن‌تون اشغال نمیشه و تعرفه‌هاش رو زده بود و ... . فکر میکنم برای اینکار با شرکت پست هماهنگ کنی، به این ترتیب می‌دونی که همه خونه‌ها تبلیغت رفته!
یه روش هم این هست که بری با یکی از ISP های موجود که خدمات Dialup ارائه میده الان همکاری کنی، به چند دلیل اول اینکه اون شناخته شده هست و کمتر طول میکشه تا جا بیفته دوم هم اینکه اگه اون شرکت شرکت درست و حسابی بوده باشه و اطلاعات مشتریانش رو داشته باشه می‌تونه تک تک زنگ بزنه بهشون و براشون توضیح بده و ...
مثلا ISP ای که من خودم ازش سرویس دارم این طوری هست. اون موقع که dialup بود ما مشترک بودیم و زنگ میزدیم کارت رو می‌آورد در خونه میداد پولش رو میگرفت میرفت، بعد که adsl آوردن زنگ میزد و سوال میکرد مثلا در ماه چندتا کارت میگیری و حساب میکرد برات که به نفعت هست adsl بگیری. بعد که IN آوردن برای این هم دوباره همین طوری تبلیغ کردند.
مودم امانی و قیمت پایین هم خوب هستند ، اما هیچ چیز مثل صبحت کردن یکی یکی با مشتری ها موثر نیست، اینم اضافه کنم که باید تمام سعیت رو بکنی که راه‌اندازی سرویس اصلا طول نکشه! و اینکه تو اون ماه‌های اول کمترین مشکلات پیش بیاد!
طرح‌های ابتکاری هم تو سرویس‌ها باشه خیلی خوبه! مثلا یه سری روزهای خاص ترافیک رایگان! یا مثلا شاتل روز تولد طرف بهش زنگ میزنه میگه شما 3 گیگ ترافیک هدیه می‌گیرید! و ...

1eng.ir
December 27th, 2009, 11:50
اينكه ميگي نمايندگي سودي نداره و همش دردسره رو مخالفم چون به اين شعار كه از قول هاستينگ ها ميگن : نمايندگي ، شروع يك تجارت پر سود و بي دردسر رو اعتقاد دارم . در مورد بحثهاي ديگه هم به نظرم توي تاپيك صحبت نكنيم بهتره و بذاريم تاپيك حول موضوع بگرده . امري بود تو پخ در خدمتم
آمارشو گرفتی چندتا نمایندگی تو کرج ـه ؟
قیمت پهنای باند و ... رو میدونی ؟
خدمات اینترنت تک و تنها سودی نداره باید کارای دیگه هم کنارش انجام بدی ;)
واسه ماها که فول تایم نمیتونیم سر کار باشیم یه کم ناجوره!
اوکی، بقیه ی حرفا in Uni :d

usefee
December 27th, 2009, 11:57
ممنونم تسنيم جان ، شما هم مثل باقي دوستان علي الخصوص افرا ايده ها و نظرات قشنگي دادين .
در مورد قبض تلفن حتما يه پيگيري ميكنم ، ايده جالب و واقعا تاثير گذاري هست .
در مورد همكاري با isp ها توي فازهاي بعدي ميخوايم شروع كنيم ، فعلا ميخوايم خودمون مستقيما وارد كار بشيم چون انجوري ممكنه كه isp ها يه وقت به ذهنشون بزنه كه خدي نكرده . . . به خاطر همين چند وقتي ميخوام سرويس رو طوري ارئه بدم كه بازار رو به اميد خدا دست بگيريم ، حالا بعدا ميشه به isp ها هم سرويس هايي رو براي ارائه به مشترياشون ارائه داد .
با اين جملت كاملا موافقم : "اما هیچ چیز مثل صبحت کردن یکی یکی با مشتری ها موثر نیست، اینم اضافه کنم که باید تمام سعیت رو بکنی که راه‌اندازی سرویس اصلا طول نکشه! و اینکه تو اون ماه‌های اول کمترین مشکلات پیش بیاد!"

در مورد طرح هاي ابتكاري نظير اين هم از همه خواهش ميكنم اگه چيزي به ذهنشون ميرسه درغ نكنن ، ايشالا جبران ميكنيم ;;)

---------- Post added at 11:57 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

آمارشو گرفتی چندتا نمایندگی تو کرج ـه ؟
قیمت پهنای باند و ... رو میدونی ؟
خدمات اینترنت تک و تنها سودی نداره باید کارای دیگه هم کنارش انجام بدی ;)
واسه ماها که فول تایم نمیتونیم سر کار باشیم یه کم ناجوره!
اوکی، بقیه ی حرفا in Uni :d
آمار نمايندگي ها و ژهناي باند و ساير موارد كاملا و به طور دقيق گرفته شده است . (دانشجوي رشته آمارگيري مقطع دكترا هستم:-b)
بله ، اما چه كارايي رو و چگونه كنار اين سرويس ها ارائه كنيم مهمه و من هم به خاطر اينكه از نظرات و ايده هاي همه بچه ها استفاده كنم اين تاژيك رو باز كردم ديگه :d

تا اينجاي كار از همه دوستاني كه لطف كردن و توي اين همفكري شركت كردن تشكر ميكنم o:-)

afrateam
December 27th, 2009, 12:00
مودم سوخته رو ميگرفت و ميبرد تعمير ميداد ديگه ، درست متوجه شدم ؟
دقیقا همینطوره

و اینکه یادت باشه که حتما یوزر و پس مودم هارو عوض کنی یا بگی عوض کنن
چون ممکنه یه مشترک شیطون مثل من گیرت بیاد و واست مشکل ایجاد کنه ..

Arashdn
December 27th, 2009, 12:24
مثلا فرض كنين توي يك شهري كه تا الان همه از اينترنت ديال آپ استفاده ميكردن /:) ، شما اين امكان رو داري كه اينترنت پرسرعت adsl ارائه كني
اینا رو بنویس
ارتباط با سرعتی چندین برابر
بدون اشغال شدن خط
بدون قطعی
بدون هزینه برای ساعت های اتصال

hostironi
December 27th, 2009, 12:56
مي خواي adsl بدي بيا تو شهر ما
ميلياردر شو برگرد شهر خودتون
اينجا همه همه 5 تا isp داره كه فقط 2 تا adsl مي دن
حال نداشتم تعرفه هاشو بنويسم ضميمه كردم خودت بخون.
:(:-s:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Mohsen
December 27th, 2009, 13:02

چرا اینقدر گرونه؟!؟؟!؟!؟!؟
اصلا تصور همچین قیمت‌هایی هم غیرممکنه!
مگر اینکه اختصاصی باشند! بازم فکر کنم گرونه!

h_zaman06
December 27th, 2009, 13:03
علاوه بر اینکه میتونی از همین تبلیغات روتین استفاده کنی (کاغذ چاپ کردن و توضیح مزایای آن و یا تلفنی و ...) اما از اونجایی که توی پست اول گفتی همه درند دایال آپ استفاده میکنند ... من فکر میکنم هر چه قدر هم تبلیغات اینطوری بکنی اثربخشی کمتری داشته باشه ... چون اینطور تبلیغات بیشتر برای رقابت هست ... نه جا انداختن یک سرویس جدید ... اما پیشنهاد من اینه : توی محل کارت یکی دو تا سیستم بزاری که با Adsl به اینترنت وصل هستند و توی تبلیغاتت بگی بیاند خودشون امتحان بکنند ... اینطوری وقتی طرف میاد میبینه سرعت باز شدن صفحات یا دانلود چه قدر بالا هست به دهنش مزه میکنه ... میتونی توی تبلیغاتت که چاپ میکنی 2تا عکس بزاری و سرعت باز شدن مثلا سایت یاهو را یک بار با دایال آپ و یک بار هم با adsl بزنی اینطوری مثلا طرف میفهمه 10 ثانبه شده 2 ثانیه ... راه پیشنهادی آخر هم اینه که اگر توی شهرتون روزنامه اختصاصی همون شهر داری یا از این راهنماهایی که توش تبلیغ میکنند داری ... باهاشون هماهنگ بکنی که یک مسابقه داخلش بزارند و جوایز اون رو مثلا هرهفته یکی یا 2 تا adsl بزاری مثلا با 50 درصد تخفیف ... اینطوری هم اگه یکمی بتونی خوب صحبت کنی میتونی بدون اینکه پول برای تیلیغ بدی .. کارتو به بقیه بشناسونی ... هم اینکه کسانی که برنده میشند معمولا مشتری ثابت میشند برات ...

hostironi
December 27th, 2009, 13:18
چرا اینقدر گرونه؟!؟؟!؟!؟!؟
اصلا تصور همچین قیمت‌هایی هم غیرممکنه!
مگر اینکه اختصاصی باشند! بازم فکر کنم گرونه!

نه بابا اختصاصي كجا بود. اصلا اختصاصي نميدن. همه شير هست.
والله ما هم هنوز نفهميديم چرا انقدر گرونه.
فقط مي تونم بگم نظارت نيست. رقابت كم هست.
تازه اون يكي بدتره.
يعني فكر كن دوستم تو كرج وايرلس 1 مگ با 2 گيگ پهناي باند شبها هم بدون محدوديت. هزار و يكي طرح هديه ديگه ماهيانه 13 تومن
اما اينجا 256 با 12 گيگ پهناي باند با آبونمان 92 تومن :(( ***ي كه چه عرض كنم جنايته :-<

afrateam
December 27th, 2009, 13:34
اینا زیرمجموعه کدوم شرکت هستن ؟ آسیاتک ؟ پارس آنلاین یا .. ؟

usefee
December 27th, 2009, 14:04
دقیقا همینطوره

و اینکه یادت باشه که حتما یوزر و پس مودم هارو عوض کنی یا بگی عوض کنن
چون ممکنه یه مشترک شیطون مثل من گیرت بیاد و واست مشکل ایجاد کنه ..
مرسي افرا جان
از شما كه اينقدر باتجربه هستي تو شيطنت ميشه بپرسم چه دردسرايي درست ميكني ؟ >:)

hostironi
December 27th, 2009, 14:04
اینا زیرمجموعه کدوم شرکت هستن ؟ آسیاتک ؟ پارس آنلاین یا .. ؟

با مني؟
اون يكي نماينده آسياتك هست من از اون نمي گيرم.
اما ايني كه ليستشو گذاشتم تو سايتش نوشته نمايندگي انحصاري شركت مخابرات.

usefee
December 27th, 2009, 14:10
مرسي . والا با اين تعرفه مبلغ اول كه ميگيرن ، هركسي بياد اونجا مايه دار ميشه .
جسارتا ميتونم بپرسم كدوم شهر هستين ، شايد اگه اينجا كارمون به اميد خدا گرفت ، شعبه دومش رو توي شهر شما راه اندازي كنيم . . .

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:06 PM ----------

علاوه بر اینکه میتونی از همین تبلیغات روتین استفاده کنی (کاغذ چاپ کردن و توضیح مزایای آن و یا تلفنی و ...) اما از اونجایی که توی پست اول گفتی همه درند دایال آپ استفاده میکنند ... من فکر میکنم هر چه قدر هم تبلیغات اینطوری بکنی اثربخشی کمتری داشته باشه ... چون اینطور تبلیغات بیشتر برای رقابت هست ... نه جا انداختن یک سرویس جدید ... اما پیشنهاد من اینه : توی محل کارت یکی دو تا سیستم بزاری که با adsl به اینترنت وصل هستند و توی تبلیغاتت بگی بیاند خودشون امتحان بکنند ... اینطوری وقتی طرف میاد میبینه سرعت باز شدن صفحات یا دانلود چه قدر بالا هست به دهنش مزه میکنه ... میتونی توی تبلیغاتت که چاپ میکنی 2تا عکس بزاری و سرعت باز شدن مثلا سایت یاهو را یک بار با دایال آپ و یک بار هم با adsl بزنی اینطوری مثلا طرف میفهمه 10 ثانبه شده 2 ثانیه ... راه پیشنهادی آخر هم اینه که اگر توی شهرتون روزنامه اختصاصی همون شهر داری یا از این راهنماهایی که توش تبلیغ میکنند داری ... باهاشون هماهنگ بکنی که یک مسابقه داخلش بزارند و جوایز اون رو مثلا هرهفته یکی یا 2 تا adsl بزاری مثلا با 50 درصد تخفیف ... اینطوری هم اگه یکمی بتونی خوب صحبت کنی میتونی بدون اینکه پول برای تیلیغ بدی .. کارتو به بقیه بشناسونی ... هم اینکه کسانی که برنده میشند معمولا مشتری ثابت میشند برات ...
عالي بود ، ايده هاي كاملا جذاب ، عملي و همراه با نوآوري دادي .
حتما مطمئن باش از اين روشها و ايده هايي كه گفتي استفاده ميكنم ، مخصوصا دو تا سيستم و مجله و مسابقه .
ممنون ميشم اگه بازم چيزي به ذهنت زد از ما دريغ نكني و همچنين باقي دوستان

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

نه بابا اختصاصي كجا بود. اصلا اختصاصي نميدن. همه شير هست.
والله ما هم هنوز نفهميديم چرا انقدر گرونه.
فقط مي تونم بگم نظارت نيست. رقابت كم هست.
تازه اون يكي بدتره.
يعني فكر كن دوستم تو كرج وايرلس 1 مگ با 2 گيگ پهناي باند شبها هم بدون محدوديت. هزار و يكي طرح هديه ديگه ماهيانه 13 تومن
اما اينجا 256 با 12 گيگ پهناي باند با آبونمان 92 تومن :(( ***ي كه چه عرض كنم جنايته :-<
با عرض پوزش مجدد ، اين دوستتون از كجا سرويس ميگيره !؟

hostironi
December 27th, 2009, 14:15
مرسي . والا با اين تعرفه مبلغ اول كه ميگيرن ، هركسي بياد اونجا مايه دار ميشه .
جسارتا ميتونم بپرسم كدوم شهر هستين ، شايد اگه اينجا كارمون به اميد خدا گرفت ، شعبه دومش رو توي شهر شما راه اندازي كنيم . .
با عرضپوزش مجدد ، اين دوستتون از كجا سرويس ميگيره !؟

من قائمشهر هستم تو مازندران. 1 شهر نرسيده به ساري.
نپرسيدم از كجا گرفته اين دفه ازش مي پرسم بهتون مي گم. چطور حالا ارزون مي گيره يا گرون؟

usefee
December 27th, 2009, 14:23
من قائمشهر هستم تو مازندران. 1 شهر نرسيده به ساري.
نپرسيدم از كجا گرفته اين دفه ازش مي پرسم بهتون مي گم. چطور حالا ارزون مي گيره يا گرون؟
با اين قيمتي كه شما ميگين و با اين سرعت و پهناي باند ، مناسبه واقعا >:d<

AfraWeb.net
December 27th, 2009, 15:52
برای فروش نیازی به شگرد خاصی نیست . باید اعتبار داشته باشید . تا دیگران به شما اعتماد کنند . سرویس های خوب ارائه کنید . از دادن قیمت های پایین خود داری کنی . چون با این کار اعتبار شما زیر سوال خواهد رفت و تبلیغات درست و. اصولی خیلی مهم می باشد این را همیشه در نظر بگیرید مشتری های شما تبلیغ کننده خدمات شما باشند .

اگر نیاز به تجهیرات adsl شبکه داشتید میتوانیم این تجهیرات را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب به شما ارائه کنیم .

usefee
December 27th, 2009, 18:46
ممنون از نظر شما افراوب جان (با افراتيم نسبتي دارين ؟) . فقط براي من چند تا سوال پيش اومد كه لطف كني جواب بدي آقايي كردي :

1- باید اعتبار داشته باشید . تا دیگران به شما اعتماد کنند .
براي من كه تازه ميخوام اين كار رو شروع كنم و تقريبا هم افراد كمي جز دوستان و آشنايان بنده رو ميشناسن ، چه پيشنهادي دارين ؟ چجوري اعتبار رو افزايش بدم ؟ چجوري اعتماد ديگران رو بتونم به خودم جلب كنم ؟ آيا براي اينا نبايد از تكنيك يا روش خاصي بهره برد ؟

2- از دادن قیمت های پایین خود داری کنی . چون با این کار اعتبار شما زیر سوال خواهد رفت .
به نظر شما حتي براي شروع كار و به صورت موقت هم قيمت ها رو پايين نيارم كه مشتريها جذب بشن ؟ و اينكه چرا قيمت هاي پايين اعتبار رو زير سوال ميبره ؟ آيا قيمت بالا اعتبار مياره ؟ قيمت پايين بدي و مشتري زياد داشته باشي بهتره يا اينكه قيمت بالا بدي و اعتبار داشتي باشي و مشتري كم ؟

3- تبلیغات درست و. اصولی خیلی مهم می باشد
ممنون ميشم مثل ساير دوستان يكمي جزئي تر و با مثال هاي عيني و شهودي و قابل انجام اين بند رو توضيح بدين . مرسي

4- این را همیشه در نظر بگیرید مشتری های شما تبلیغ کننده خدمات شما باشند .
بر منكرش لعنت !!!

5- اگر نیاز به تجهیرات adsl شبکه داشتید میتوانیم این تجهیرات را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب به شما ارائه کنیم .
ممنون دوست عزيز ، اگه زودتر ميگفتين حتما مزاحم ميشديم اما در حال حاضر كليه تجهيزات مورد نظر خريداري شده و در مرحله نصب هستيم . ايشالا براي ادامه كار مزاحم خودت ميشم .

goldstar
December 27th, 2009, 18:51
سلام
اینجا آمریکا نیست که قیمت پایین بدین اعتبار کم بشه!
اینجا فقط قیمت پایین بدین با محدودیت حجمی بالا. اگر آی پی همه هم اختصاصی باشه که دیگه عالیه!
فقط بصورتی نباشه که زیاد بفروشین کیفیت پایین بیاد .

1eng.ir
December 27th, 2009, 20:23
مرسي افرا جان
مگه یادت رفت چه بلایی سر صبانت اوردم تا شوتم کردن بیرون :))

پ.ن: اینترنتم وصل شد ولی سرعتش از لاک پشت هم کمتره :((

afrateam
December 27th, 2009, 22:06
مرسي افرا جان
کار خاصی نمیکنم..
هروقت حوصله م سر میره میشینم ده دوازده تا یوزر و پس در میارم واسه روز مبادا و وقتی که میخوام دانلود کنم
طبیعیه که وقتی من از اکانت یکی دیگه استفاده کنم اون خودش 691 میگیره
اونوقت کیفیت سرویس ها زیر سوال میره و باعث نارضایتی مشتری میشه

پ.ن: چند وقتیه که صاحب کافینت یوزر و پس خودش که تو کافینت استفاده میکنه رو بهم داده واسه اینکه ساعت 9 شب تا 6 صبح استفاده کنم و با ملت کاری نداشته باشم :d d:

AfraWeb.net
December 28th, 2009, 01:11
ممنون از نظر شما افراوب جان (با افراتيم نسبتي دارين ؟) . فقط براي من چند تا سوال پيش اومد كه لطف كني جواب بدي آقايي كردي :

1- باید اعتبار داشته باشید . تا دیگران به شما اعتماد کنند .
براي من كه تازه ميخوام اين كار رو شروع كنم و تقريبا هم افراد كمي جز دوستان و آشنايان بنده رو ميشناسن ، چه پيشنهادي دارين ؟ چجوري اعتبار رو افزايش بدم ؟ چجوري اعتماد ديگران رو بتونم به خودم جلب كنم ؟ آيا براي اينا نبايد از تكنيك يا روش خاصي بهره برد ؟

2- از دادن قیمت های پایین خود داری کنی . چون با این کار اعتبار شما زیر سوال خواهد رفت .
به نظر شما حتي براي شروع كار و به صورت موقت هم قيمت ها رو پايين نيارم كه مشتريها جذب بشن ؟ و اينكه چرا قيمت هاي پايين اعتبار رو زير سوال ميبره ؟ آيا قيمت بالا اعتبار مياره ؟ قيمت پايين بدي و مشتري زياد داشته باشي بهتره يا اينكه قيمت بالا بدي و اعتبار داشتي باشي و مشتري كم ؟

3- تبلیغات درست و. اصولی خیلی مهم می باشد
ممنون ميشم مثل ساير دوستان يكمي جزئي تر و با مثال هاي عيني و شهودي و قابل انجام اين بند رو توضيح بدين . مرسي

4- این را همیشه در نظر بگیرید مشتری های شما تبلیغ کننده خدمات شما باشند .
بر منكرش لعنت !!!

5- اگر نیاز به تجهیرات adsl شبکه داشتید میتوانیم این تجهیرات را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب به شما ارائه کنیم .
ممنون دوست عزيز ، اگه زودتر ميگفتين حتما مزاحم ميشديم اما در حال حاضر كليه تجهيزات مورد نظر خريداري شده و در مرحله نصب هستيم . ايشالا براي ادامه كار مزاحم خودت ميشم .

1- نسبتی نداریم
خوب بحث اعتبار یکی دورزه نیست باید زمان زیادی سپری بشود تا به بازار اشنا بشوید . نحوه مشتری مداری - احترام به مشتری - خدمات خوب - ساپورت - چون قرار نیست شما یه سرویسی را به فروش برسانید و رفع مسولیت کنید باید تا اخرین روز قرار داد نسبت به مشتری احساس مسولیت داشته باشید . پیشنهاد میکنم برای شروع از راه قانونی وارد بشوید - ثبت شرکت -راه اندازی دفتر کار در منطقه ای مناسب در شهر خودتون - و..... البته بنده به عنوان ساپورت این شرکت که فقط کار ساپورت مشتریکن و همچنین فعالیت در سایت ها و فروم ها این مطالب رو مینویسم ولی تقریبا اصول کار را خدممتون بیان کردم .

2-البته میدانیم ایرانی ها به دنبال قیمت های پایین هستند ولی هر کاری ارزش خودش رو داره و هیچ موقع نمیشه هیچ فردی را با فرد دیگر مقایسه کرد . خوب خیلی ها دوست دارن ارزون بفروشون چون هزینه های جانبی ندارن ساپورت نمیکنن از سرویس های نا مرغوب استفاده میکنند ولی وقتی فردی یا شرکتی وقتی برای کار ی میزاره سرمایه گزاری میکنه مطمعنا برای این کارها باید سرویس خوب اارئه کند و هزینه بیشتری دریافت کنه اون موقع مطمعنا مشتری های بزرگ هم خواهد داشت از شرکت ها تا سازمان ها و ....

3- بحث تبلیغات یک بحث کاملا مفصل هستش . برای این کار پیشنهاد میشه با مشاورین تبلیغاتی مشاوره نمایید ولی از هزینه تبلیغات نترسید اگر برای مثال 2 میلیون هزینه تبلیغات نمایید تو دراز مدت سود بیشتر از انتظار شما به شما برخواهد گشت

4-

5- این شرکت زیر مجموعه یک شرکت بزرگ در زمینه خدمات it در کشور می باشدو همچنین با شرکت های معتبر در تایوان و چین همکاری نزدیکی دارد و توزیع این قطعات این شرکت ها را را در ایران انجام . میدهد باز هم خوشحال خواهیم شد ا همکاری نزدیکی با شما داشته باشیم .

usefee
December 28th, 2009, 02:03
بازم ممنون افرا جان
شركت ثبت شده و دفتر در اصلي ترين خيابان شهر تجهيز شده با تمام امكانات . در مورد بحثهاي تبليغاتي هم اگه شما خودت از نحوه تبليغات براي همچين كاري اطلاعي داري ممنون ميشم بگي تا هم من و هم بقيه دوستان استفاده كنيم . مثل مواردي كه باقي بچه ها توي پستهاي قبلي بهش اشاره كردن .

كماكان منتظر نظرات اين دوستان و باقي اساتيد و علما هم هستيم . . .

Behsazan Host
December 28th, 2009, 10:05
تبلیغات گسترده انجام بده (روزنامه . پخش تراکت . آگهی اینترنتی )

قیمت هات رو عادلانه بزار ! نه خیلی گرون نه خیلی ارزون ! ( چون هر دو اعتبارت رو زیر سوال میبره ! )

پشتیبانی خوب ! این خیلی تاثیر گذار هستش ! توی جذب مشتری های آینده !

و + همه ی اون مواردی که دوستان عزیز گفتند !

موفق باشی !

usefee
December 28th, 2009, 23:14
دوستان ديگه هم مشاركت كنن ممنون ميشيم
ايشالا بعد از استفاده از نظرات دوستان ، بازخوردش رو همينجا اعلام ميكنم
و اگه تو حوزه فعاليت ما بودن ميتونم با اينترنت پرسرعت لطفشون رو جبران كنم :71:

afrateam
December 28th, 2009, 23:26
توصیه:
به مشتری بگین قبل اینکه سرویسش تموم بشه باید تمدید کنه
و اگه نکرد خطشو از رانژ در بیارین

دلیل:
دیشب اکانت من تموم شده و چون خطم هنوز رانژه هستش امروز (صبح تا 9 شب) از اکانت ملت و از 9 شب به بعد هم از اکانت خود کافینت (قبلا توضیح دادم در موردش) استفاده میکنم

usefee
December 29th, 2009, 00:12
ممنون از توصيه هاي خوبتون :x
فكر كنم شما رو بايد به عنوان مشاور امنيتي استخدام كنم =D>

بازم استخدام داريما :دي
باقي دوستان هم اگه كسي دنبال كار خوب ميگرده فقط كافيه ايده هاي خوب بده

afrateam
December 29th, 2009, 00:15
فكر كنم شما رو بايد به عنوان مشاور امنيتي استخدام كنم
اگه شوخیه که هیچ.. اگه جدیه بازم هیچ
چون من هیچی از امنیت نیدونم.. فقط چندتا روش ساده (که همه بلدند) رو میدونم..

usefee
January 2nd, 2010, 13:14
از همه دوستان ممنونم
ايشالا بعد شروع كار و پياده سازي روش ها ، نتايج رو از همين جا اعلام ميكنم .

usefee
February 5th, 2010, 00:38
به امید خدا از هفته آینده کار رو داریم شروع میکنیم .
کمس استرس هست برای شروع اما واقعا از نظرات تمام دوستان استفاده کردم در کار . نکته دیگه که باید بگم اینه که من مشابه این تاپیک رو در پرشین تولز ، مجید آنلاین ، پی سی ورد هم زدم اما تو هیچ جا مثل این انجمن جواب ها پخته و سنجیده نبود . پیشاپیش از لطفی که دوستان نسبت به بنده داشتن تشکر میکنم و کماکان منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستم . یک هفته تا شروع کار . . .