PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر بدید در مورد طراحی این سایت (وب انیمیشن)

shamimi
October 20th, 2012, 19:53
سلام دوستان
این سایت به نام ایگلت هست که برای خارجی زبانها تیم ایلگت طراحی کرده است .
بر روی جوملا می باشد
تو ایران اولین وب سایتی هست با این طرح و ایده و تمامی پروژه های این سایت توسط گروه طراحی شده است و همه چیز اختصاصی است
لطفا نظر بدید

www.Egolt.com (http://egolt.com)
منتظر نظرات شما هستم

sirpasha
October 20th, 2012, 19:59
در عین سادگی زیبایی خاص خودش رو داره ! البته هنوز جای کار کردن داره ! میشه تو بعشی قسمت های دیگه هم کار کرد. ولی فکر کنم یکم بعدا سئو ضعیف داشته باشه ! البته دوستان حرفه ای اینجا هستن نظر بنده رو اصلاح خواهند کرد.

shamimi
October 20th, 2012, 20:07
دوست عزیز این سایت هنوز کامل نیست under construction نوشته شده است <):)
از نظر سئو نیز قویترین هست زیرا هم بر روی جوملا هست و نیز از متد Framewrok جدید جوملا 3 bootsraper استفاده شده است ... و سازگاری کامل با جوملا 3 را دارد
به هر حال ممنون از نظرت

DaryaHost
October 20th, 2012, 20:10
بسیار زیبا طراحی شده :)

sirpasha
October 20th, 2012, 23:48
من راستش با این فریم ورک کار نکردم ! ایشالله همینجور باشه ! کار قوی ای میشه !

wareztm
October 21st, 2012, 09:28
جالب بود / موفق باشید

فقط خیلی مبتدی و ساده بود / جای کار داره

novintak2
October 21st, 2012, 09:46
خوب بود در عین سادگی جالب کار شده بود فقط خدا کنه بعدا با لود سایت مشکل نخوری

shamimi
October 21st, 2012, 09:53
خوب بود در عین سادگی جالب کار شده بود فقط خدا کنه بعدا با لود سایت مشکل نخوری

این سایت کلا با سایت های ایرانی که بیش از 80% شبیه هم هستند متفاوت خواهد بود..
ممنون از نظرت

shamimi
October 21st, 2012, 09:55
جالب بود / موفق باشید

فقط خیلی مبتدی و ساده بود / جای کار داره

عرض کردم در حال ساخت است ...
مبتدی!!!!!!!!! شما برنامه نویسی اینرو ببینید دیگه نمی گید مبتدی خوب تحقیق کنید در مورد متد های جوملا 3 و bootstraper

iphone و یا microsoft هم ساده است ولی .....

novinfard
October 21st, 2012, 14:09
چقدر این قالب ابتدایی هست، اصلا خیلی ضایع است. این آقایی که این رو معرفی کردن باید خجالت بکشن، واقعا که! من از این بهتراش رو درست می کنم. اصلنم خوب نیست، یک کلام، ختم کلام! :d

shamimi
October 21st, 2012, 14:13
چقدر این قالب ابتدایی هست، اصلا خیلی ضایع است. این آقایی که این رو معرفی کردن باید خجالت بکشن، واقعا که! من از این بهتراش رو درست می کنم. اصلنم خوب نیست، یک کلام، ختم کلام! :d

حتما شما با وب سایت یا زبان آن آشنایی ندارید
می دونید چقدر زحمت همچین سایتی کشیده شده ؟!!!
به هر حال ممنون :79:;)

novinfard
October 21st, 2012, 14:15
حتما شما با وب سایت یا زبان آن آشنایی ندارید
می دونید چقدر زحمت همچین سایتی کشیده شده ؟!!!
به هر حال ممنون :79:;)

عاقاااا اصلا هرکی با من موافقه لایک کنه، هرکسی با یا عاقااا موافقه پست ایشون رو لایک کنه، والااااا

مهم نیست چقدر روش کار شده، مهم اینه که خروجیش چطور باشه، اصلا ببینم این چرا با ie6 درست کار نمی کنه؟ عایااا جوابی داری؟ دیدی دیدی

shamimi
October 21st, 2012, 14:19
ie6 مرد
پیشرفت کن دوست من :)) IE6 خود بیل گیتس هم کار نمی کنه
هنوز 98 هستی آره ؟
به هر حال ممنون

novinfard
October 21st, 2012, 14:31
ie6 مرد
پیشرفت کن دوست من :)) IE6 خود بیل گیتس هم کار نمی کنه
هنوز 98 هستی آره ؟
به هر حال ممنون

به نام کاربری من نگاه کن، می دونی کی در برابر شماست؟ مامور مخصوص حاکم بزرگ میتی کمان! :78:

مرسی از این پستت، کمی شوخی کردم، خواستم جو عوض شه.

بنده طراح این قالب آفلاین بودم.

در مورد سئو سعی کرم تا حد ممکن مشکلی ایجاد نشه و همه ی div ها پیش از لود موجود باشند تا از هنگام کرول حذف نشند و یه سری نکات دیگه. ولی خوب این یه اصله: وب انیمیشن ها حداقل 10% سئوی ضعیف تری نسبت به سایر صفحات دارند. البته آقای شمیمی هم درست گفتند، این قالب آفلاین هست و فعلا محتوای آنچنانی نداره.

در مورد سادگی بله، سعی کردم ساده باشه، به نمادی از این که ما به آرمان هامون هم پایبند هستیم: Keep It Simple Stupid (گوگل کنید) دلیل دوم هم این بود که می خواستم قالب از صفر به 100 برسه و این یه مقدار کار رو ساده تر می کرد.

در مورد لودینگ یه tricks خاصی با css و جاوا اسکریپت به ذهنم اومد و تازه اضافه کردم که باعث میشه قبل از لود چیزی رو نمایش نده.

در هر صورت به نظر شخصی خودم یه قالب ساده ولی متفاوت بود. سعی می کنم توی کارهای بعدی بهترش کنم و صد در صد جا برای کار داره.

پیروز باشید

shamimi
October 21st, 2012, 14:49
بله درسته دوستان
سهیل نوین فرد این مرد بزرگ که تنها ایرانی هست که اسمش در جوملا joomla.com می باشد به عنوان یکی از اعضای تیمش
من افتخار اینو دارم که در کنار سهیل د دیگر گروه هستیم و تیمی قدرتمند را برای ایران به امغان آوردیم
امید است که پیشرفت عالی برای خودمان و ایران داشته باشیم