PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست راهنمایی در مورد خرید سرور با امنیت بالا

aghaee
December 27th, 2009, 10:11
سلام به همه دوستای عزیز

من از شرکت های مختلفی هاست دارم و تقریبا از هیچ کدوم راضی نیستم! من گفتم تقریبا بعدا نیاید بگید...

حذف شد!

راستش دیگه از آپ تایم پایین خسته شدم، از مشکلات هاستینگ ها خسته شدم، از اینکه بیشتر مواقع سایت ها با مشکل مواجه میشن خسته شدم

همشون به هاست مربوط میشه

من قصد دارم یک سرور اختصاصی خریداری کنم که کاملا امن باشه که دیگه خیالم راحت باشه و آپ تایم بسیار بالا در حد 100 در صد
ولی در این راستا با سوالاتی مواجه هستم:
1. بعد از اینکه سرور رو خریدم وقتی با مشکلی مواجه شدم من با کی طرف حساب هستم؟ با دیتاسنتر یا با فروشنده، من که سرور رو خریدم فروشنده می تونه بهش دسترسی داشته باشه؟ یا بهتر بگم سرور رو فروشنده از دیتاسنتر خرید خواهد کرد و یه جورایی به اسم فروشنده در میاد و دوباره می تونه با دیتاسنتر هماهنگ کنه و سرور دستش باشه... راهنمایی لطفا!

2. در این راستا من باید فن مدیریت سرور داشته باشم، چه چیز هایی باید یاد بگیرم؟ در مورد امنیت من چیکار باید بکنم؟ به چه نرم افزار هایی باید آشنایی داشته باشم؟ در مورد هک و مقابله با هک باید چیکار کنم؟

3. چون من حدود 7-8 تا سایت دارم و همشو قرار هست انتقال بدم روی سرور آیا در صورت هک شدن یک سایت به کلیه سایت ها آسیب وارد میشه! چون همشون روی یک سرور هستند پس باید مشکل باشه
در حال حاضر چون هر کدوم از سایتها در سرور های متفاوت هستند در صورت هک شدن یک سایت من خیالم راحت هست که فقط اون سایت با مشکل مواجه میشه نه بقیه سایت ها

راهنمایی لطفا!

4. آیا من بعد خرید سرور می تونم خودم هاست بفروشم؟
در صورت مثبت بودن من چطوری می تونم یک دامنه دات کام ثبت کنم؟ به چه مراحلی نیاز هست آشنایی داشته باشم...
DNS و پارک دامین و یکسری تنظیمات سرور رو بلد هستم.... نصب سیستم ها و....
یعنی روش کار ثبت و آموزش

5. من زیاد وقت نمی کنم به سرور برسم! روزی چقدر زمان می بره برای مدیریت سرور.. مدیریت امنیت و سایر مشکلات...؟ راهنمایی PLZ

6. به نظرتون چه نوع سرور بخرم؟ با چه مشخصاتی و چه قیمتی.... چه امکاناتی داشته باشه؟
خواهشا از تبلیغ صرف نظر کنید! فقط راهنمایی

7. مشکل تحریم سی پانل مجبورم میکنه از دایرکت ادمین استفاده کنم.... خوبه؟

8. من هنگام خرید سرور یک دایرکت ادمین روی آن نصب میشه.... فرض کنید من حدود 50 تا سایت رو آوردم روی سرور خوب! حالا باید برای هر کدوم لایسنس دایرکت ادمین بخرم؟؟؟؟

تاکید من روی امنیت و آپ تایم بسیار بالا هست که نمی دونم چیکار کنم

خواهشا یکی منو راهنمایی کنه
چون من زیاد تو انجمن نمی ام خواهش می کنم در صورت پاسخ داد منو از طریق ایمیل با خبرر سازید

aghaee.sajjad @ gmail.com

1eng.ir
December 27th, 2009, 10:28
بعد از اینکه سرور رو خریدم وقتی با مشکلی مواجه شدم من با کی طرف حساب هستم؟ با دیتاسنتر یا با فروشنده.
اگه مستقیم بگیری با دیتاسنتر
اگه غیر مستقیم بگیری اول نماینده بعد دیتاسنتر

من که سرور رو خریدم فروشنده می تونه بهش دسترسی داشته باشه؟ یا بهتر بگم سرور رو فروشنده از دیتاسنتر خرید خواهد کرد و یه جورایی به اسم فروشنده در میاد و دوباره می تونه با دیتاسنتر هماهنگ کنه و سرور دستش باشه... راهنمایی لطفا!

بله میتونه !!!

چون من حدود 7-8 تا سایت دارم و همشو قرار هست انتقال بدم روی سرور آیا در صورت هک شدن یک سایت به کلیه سایت ها آسیب وارد میشه! چون همشون روی یک سرور هستند پس باید مشکل باشه
بستگی به امنیت سرور و وارد بودن هکر داره.

آیا من بعد خرید سرور می تونم خودم هاست بفروشم؟
بله !!!

چطوری می تونم یک دامنه دات کام ثبت کنم؟
name.com
resellerclub.com
onlinenic.com
godaddy.com
و و و ...
هر جا که خواستین میتونین ثبت کنین. هم مستقیم هم غیر مستقیم.

من زیاد وقت نمی کنم به سرور برسم! روزی چقدر زمان می بره برای مدیریت سرور.. مدیریت امنیت و سایر مشکلات...؟
مدیریت اولیه خوب باشه بعداً نیاز نمیشه 24 ساعت بشینی پاش :-p

مشکل تحریم سی پانل مجبورم میکنه از دایرکت ادمین استفاده کنم.... خوبه؟
خوبه !!!

من هنگام خرید سرور یک دایرکت ادمین روی آن نصب میشه.... فرض کنید من حدود 50 تا سایت رو آوردم روی سرور خوب! حالا باید برای هر کدوم لایسنس دایرکت ادمین بخرم؟؟؟؟
واسه هر سرور یه لایسنس !!!

امنیت که کار خودتون نیست. چون تازه کارین باید بدین کسی براتون منیج کنه.
آپ تایم بسیار بالا ؟!!! معمولاً همه ی دیتا سنترها آپتایم بالای 99.8 دارن.

چون من زیاد تو انجمن نمی ام خواهش می کنم در صورت پاسخ داد منو از طریق ایمیل با خبرر سازید
سوال پرسیدی باید وایسی جوابشم بگیری :)

پ.ن: قبل از پرسیدن این سوالا یه سرچی میکردین جوابای بهتری هم میگرفتین ;)

Arashdn
December 27th, 2009, 12:24
نقل قول:
من هنگام خرید سرور یک دایرکت ادمین روی آن نصب میشه.... فرض کنید من حدود 50 تا سایت رو آوردم روی سرور خوب! حالا باید برای هر کدوم لایسنس دایرکت ادمین بخرم؟؟؟؟
واسه هر سرور یه لایسنس !!!
اگر هاست و ریسلر بدید نه لازم نیست لایسنس جدا بگیرید
اگر برای سرور مجازی کانفیگ کنید باید لایسنس جدا بگیرید

aghaee
December 27th, 2009, 13:21
ممنون از راهنمایی همه دوستان....

* من خودم می تونم مستقیم از دیتا سنتر هاست بگیرم، بعد خرید مثلا فرض کنیم هارد سرور با مشکل مواجه شد... من باید به دیتاسنتر بگم یا اونا خودشون مشکل رو بررسی و رفع می کنند

* در مورد امنیت و کنترل سرور خواهش می کنم بگید که چه چیزی باید یاد بگیرم؟
مثلا کار با سیستم ها و یا نرم افزار خاص؟

در مورد سرور اختصاصی میشه شما چند مورد رو پیشنهاد بدین!
دیتاسنتر معتبر و بسیار معروف باشه
با ایران مشکلی نداشته باشه
سرورهاش مطمئن و خوب باشه
قیمت مهم نیست

لطفا سرور با قیمت معرفی کنید

البته من یک سرور خوب پیدا کردم نمی دونم شما تائید می کنید یانه
:: ParsDedicated.Com - مرکز تخصصی اجاره و مدیریت سرورهای اختصاصی وب :: (http://www.parsdedicated.com/)
سرور اختصاصی پارس سه - 135 در ماه

ممنون میشم راهنمایی کنید

راستی من از شرکت پارس دو هاست دارم به نظر شما چطور شرکتی هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

rn4j1m1
December 27th, 2009, 13:43
سرورهاش مطمئن و خوب باشه
قیمت مهم نیست

iweb.com
caro.net
giga-international.com
xlhost.com

اینا همشون خوبه قیمت ها ومشخصات سرور هاشون رو هم میتونید از سایت خودشون ببنید

HugeServer
December 27th, 2009, 15:07
* من خودم می تونم مستقیم از دیتا سنتر هاست بگیرم، بعد خرید مثلا فرض کنیم هارد سرور با مشکل مواجه شد... من باید به دیتاسنتر بگم یا اونا خودشون مشکل رو بررسی و رفع می کنند

با سلام خدمت شما،
بله شما میتونید به صورت مستقیم کار کنید، البته بعضی‌ اوقات نمایندگان پیشنهاد‌های بهتری دارند.

* در مورد امنیت و کنترل سرور خواهش می کنم بگید که چه چیزی باید یاد بگیرم؟
مثلا کار با سیستم ها و یا نرم افزار خاص؟

در این مورد مقالات در اینترنت زیاد هست، در همین فروم هم بگردین، چیز‌های خوبی‌ پیدا خواهید کرد.

برای مثل من چند تا پست رو براتون میزارم

سرورهاش مطمئن و خوب باشه
قیمت مهم نیست

دیتا سنتر‌هایی‌ که دوستمون معرفی‌ کردن، خوب هستن. ولی‌ میتونی‌ انتخاب‌های بهتری داشته باشید، برای شبکه و آپ تایم شبکه بالا ، برای مثل دیتا سنترovh فرانسه بهترین گزینه هست

لطفا سرور با قیمت معرفی کنید

برای این گزینه هم، اول میتونید قسمت فروش سرور اختصاصی رو یک نگاه کوچولو بندازی، اونجا پیشنهاد‌های خوبی‌ هست

AfraWeb.net
December 27th, 2009, 16:12
اگر به دنبال سرور مدیرت شده هستید پیشنهاد میشه از دیتا سنتر کارو تهیه کنید نمایندگی رسمی فروش در ایران شرکت نیکان هاست

اگر به دنبال سرور با پایداری 100 درصد هستید ( دیتا سنتر the planet ) پیشنهاد میشه . که میتوانیم سرور های مجازی vps با پایداری 100 درصد و کاملا مدیریت شده و پهنای باند نا محدود از این دیتا سنتر را با قیمت مناسب ارائه کنیم .در ضمن نیازی به دانش مدیرت شما نیست چون تمامی سرور ها از دیتا سنتر مدیریت و مانیتورینگ میشوند و در صورت بوجود امدن مشکلی از طریق ایمیل و تیکیت مشکل شما حل می شود برای خرید و مشاوره در خدمت شما هستیم .

برای ثبت دامین name.com گزینه مناسبی می باشد . امکانات زیاد . سرعت بالای و امنیت بسیار بالا .

اگر هم به دنبال سرور اختصاصی قدرتمند هستید دیتا سنتر ovh.com پیشنهاد میشه پایداری 99.99 درصد تضمینی با امکانات بسیار بالا پشتیبانی از طریق ایمیل - تیکیت - تلفن - و زمان پاسخگویی کمتر از 30 دقیقه برای خرید سرور های این شرکت میتوانید با ما تماس بگیرید .

Arashdn
December 27th, 2009, 16:15
سلام به همه دوستای عزیز

من از شرکت های مختلفی هاست دارم و تقریبا از هیچ کدوم راضی نیستم! من گفتم تقریبا بعدا نیاید بگید...

حذف شد!

راستش دیگه از آپ تایم پایین خسته شدم، از مشکلات هاستینگ ها خسته شدم، از اینکه بیشتر مواقع سایت ها با مشکل مواجه میشن خسته شدم

همشون به هاست مربوط میشه

من قصد دارم یک سرور اختصاصی خریداری کنم که کاملا امن باشه که دیگه خیالم راحت باشه و آپ تایم بسیار بالا در حد 100 در صد
ولی در این راستا با سوالاتی مواجه هستم:
1. بعد از اینکه سرور رو خریدم وقتی با مشکلی مواجه شدم من با کی طرف حساب هستم؟ با دیتاسنتر یا با فروشنده، من که سرور رو خریدم فروشنده می تونه بهش دسترسی داشته باشه؟ یا بهتر بگم سرور رو فروشنده از دیتاسنتر خرید خواهد کرد و یه جورایی به اسم فروشنده در میاد و دوباره می تونه با دیتاسنتر هماهنگ کنه و سرور دستش باشه... راهنمایی لطفا!

2. در این راستا من باید فن مدیریت سرور داشته باشم، چه چیز هایی باید یاد بگیرم؟ در مورد امنیت من چیکار باید بکنم؟ به چه نرم افزار هایی باید آشنایی داشته باشم؟ در مورد هک و مقابله با هک باید چیکار کنم؟

3. چون من حدود 7-8 تا سایت دارم و همشو قرار هست انتقال بدم روی سرور آیا در صورت هک شدن یک سایت به کلیه سایت ها آسیب وارد میشه! چون همشون روی یک سرور هستند پس باید مشکل باشه
در حال حاضر چون هر کدوم از سایتها در سرور های متفاوت هستند در صورت هک شدن یک سایت من خیالم راحت هست که فقط اون سایت با مشکل مواجه میشه نه بقیه سایت ها

راهنمایی لطفا!

4. آیا من بعد خرید سرور می تونم خودم هاست بفروشم؟
در صورت مثبت بودن من چطوری می تونم یک دامنه دات کام ثبت کنم؟ به چه مراحلی نیاز هست آشنایی داشته باشم...
DNS و پارک دامین و یکسری تنظیمات سرور رو بلد هستم.... نصب سیستم ها و....
یعنی روش کار ثبت و آموزش

5. من زیاد وقت نمی کنم به سرور برسم! روزی چقدر زمان می بره برای مدیریت سرور.. مدیریت امنیت و سایر مشکلات...؟ راهنمایی PLZ

6. به نظرتون چه نوع سرور بخرم؟ با چه مشخصاتی و چه قیمتی.... چه امکاناتی داشته باشه؟
خواهشا از تبلیغ صرف نظر کنید! فقط راهنمایی

7. مشکل تحریم سی پانل مجبورم میکنه از دایرکت ادمین استفاده کنم.... خوبه؟

8. من هنگام خرید سرور یک دایرکت ادمین روی آن نصب میشه.... فرض کنید من حدود 50 تا سایت رو آوردم روی سرور خوب! حالا باید برای هر کدوم لایسنس دایرکت ادمین بخرم؟؟؟؟

خواهشا یکی منو راهنمایی کنه

iweb.com
eukhost.com
caro.net

pardishosting
December 27th, 2009, 18:54
هاست های خوب که اپتایمشون بالاست زیادند ... برای چند تا سایت ایا فکر می کنید ماهانه 150 تومان هزینه کردند منطقیه ؟

aghaee
December 28th, 2009, 13:16
ممنون بابت راهنمایی....

دوست عزیز باور کنید منم دوست ندارم برای چند تا سایت الکی یک سرور برای خودم بخرم و کلی هزینه و دردسر برای خودم بیارم... ولی از هاستینگ ها خسته شدم.... چی کار کنم که مدیر انجمن نمی زاره اسم ببرم مگر نه حرف دلم زیاد البته با اثبات...

مشکلم حل شد و اطلاعات مناسبی در مورد سرور به دست اومد

حالا نمی دونم چطوری با دیتاسنتر ارتباط برقرار کنم؟ پرداخت و. ....

Nikihost
December 28th, 2009, 13:24
ممنون بابت راهنمایی....

دوست عزیز باور کنید منم دوست ندارم برای چند تا سایت الکی یک سرور برای خودم بخرم و کلی هزینه و دردسر برای خودم بیارم... ولی از هاستینگ ها خسته شدم.... چی کار کنم که مدیر انجمن نمی زاره اسم ببرم مگر نه حرف دلم زیاد البته با اثبات...

مشکلم حل شد و اطلاعات مناسبی در مورد سرور به دست اومد

حالا نمی دونم چطوری با دیتاسنتر ارتباط برقرار کنم؟ پرداخت و. ....
سلام
اگر خودتون کریت کارت یا پی پال دارید میتونید مستقیم خرید کنید از دیتاسنتر بدون هیچ واسطه ای اما اگر مشکل پرداخت دارید میتونید از نمایندگی دیتاسنتر ها در ایران است سرور خود را بگیرید و مشکلی با پرداخت نخواهید داشت.

amiri113
December 28th, 2009, 13:33

به نظر من وارد کاری که اطلاعاتی در موردش نداری الان نشی بهتره.
یا لاقل کم کم شروع کن.
باز هم ميل خودت هستش.
سعی کن باز هم اطلاعات کسب کنی.
اين پيشنهاد من بود. با توجه به سوالايي که پرسيدی گفتم.

aghaee
December 28th, 2009, 20:50
اره شما راست میگین نباید سراغ چیزی برم که سر رشته ندارم...

درسته آشنایی ندارم ولی می تونم بگم که مجبور هستم

چون همین الانش 2 تا از سایت هام حدود 2 روز هست که بالا نمی آید و مشکل از هارد سرور شرکت هاستینگ هست......... شاید اطلاعات سایتم بپره

و از یک شرکت هاستینگ دیگه که هست دارم هفته پیش شب سایت قطع بود تا فرداش ظهر حل شد.. به نظر شما با این وضع آپ تایم چقدر میشه؟

بهرته با خرید سک سرور و کسب اطلاعات و دانش کافی کار خودمو راحتر کنم... اینطوری همه چیز دست خودم هست... دیگه چیزی تحدید نمی کنه

ممنون