PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتتاح حساب Verify شده PayPal به نام شما با هویت خارجی

Pink2Pay
October 20th, 2012, 10:29
با سلام،

دوستان گرامی ، اینجانب قادر به افتتاح حساب PayPal به نام شما و Verify کردن آن هستم. در این سرویس ، خدمات زیر به متقاضی تعلق میگیرد:

1) افتتاح حساب PayPal به نام شما و Verify کردن آن با هویت فرد ساکن در جاکارتا

2) افتتاح حساب با آدرس ایمیل ثبت شده تحت دامنه ملی اندونزی به صورت yourname@domain.CO.ID

3) خرید یک شماره تلفن معتبر اندونزی به نام شما و درج آن در حساب PayPal شما

4) فراهم آوردن پراکسی اختصاصی اندونزی با درجه High Anonymous برای متقاضی جهت کار با حساب PayPal

5) ارائه یک جزوه از تجربیات کار با PayPal به جهت جلوگیری از مسدود شدن احتمالی حساب در آینده

مزایای افتتاج حساب از طریق ما:

1) حساب شما توسط فردی با تجربه کار مداوم با PayPal افتتاح شده و کلیه موارد لازم جهت یک حساب سالم و معتبر رعایت میگردد

2) حساب شما با هویت شهروند اندونزی افتتاح میگردد و با توجه به اینکه PayPal حساب های شهروندان اندونزی را تحت قوانین تجاری سنگاپور مدیریت میکند ، لذا گیر و دار های PayPal به اینگونه حساب ها بسیار کمتر از حساب های افرادی است که با هویت دیگر کشور ها اقدام به افتتاح حساب میکنند.

3) حساب های افتتاح شده از اندونزی ، معاف از مالیات بر ارزش افزوده (VAT) میباشند که بعضاً برای بسیاری دیگر از کشور ها در نظر گرفته میشود.

شرایط افتتاح حساب:

1) ما ویزا یا مستر کارت ارائه نمیدهیم اما امکان تهیه برای کاربران از فروشندگان ثالث و مورد اعتماد فراهم میباشد. همچنین خود کاربر نیز میتواند یک ویزا یا مستر کارت که قبلاً به هیچ حساب PayPal متصل نشده و امکان Verify نیز دارد تهیه کرده و به ما ارائه دهد تا در حساب ایشان ثبت شود. مبلغ موجود در کارت حداقل 5 دلار باشد. منعی برای کشور صادر کننده آن وجود ندارد.

2) پراکسی ارائه شده تنها امکان اتصال به سایت های merchants نظیر PayPal ، Skrill ، Payza و ... را داشته و نمیتوانید از آن به عنوان سرویس عبور از *****ینگ یا دسترسی به دیگر سایت ها استفاده کنید. تعرفه پراکسی ماهانه سه دلار بوده و هزینه ماه اول رایگان میباشد. از ماه های آتی کاربر متقاضی میتواند نسبت به تمدید اشتراک خود اقدام نماید. همچنین این پراکسی کاملاً High Anonymous میباشد.

3) خط تلفن ارائه شده از یکی از اپراتور های کشور اندونزی تهیه شده و در صورت تمایل بر روی خط متقاضی در ایران دایورت میشود. همچنین متقاضی میتواند از طریق ما نسبت به شارژ اعتبار خط خود اقدام کند. امکان ارسال سیم کارت به ایران فراهم بوده ، اما هزینه ارسال از متقاضی اخذ میگردد.

4) به همراه موارد فوق یک جزوه از تجربیات کار با حساب PayPal در اختیار متقاضی قرار داده میشود تا از روش انجام تدابیر لازم جهت جلوگیری از مسدود شدن احتمالی حساب در آینده جلوگیری به عمل آورد. لازم است فرد متقاضی این جزوه را به دقت مطالعه کرده و موارد مندرج در آن را به کار بندد.

5) موارد فوق به صورت کامل تحویل متقاضی میگردد. در صورتی که پس ار تاریخ تحویل هرگونه مشکلی برای حساب PayPal متقاضی به وجود بیاید ، مسئولیتی به گردن اینجانب نبوده و خود کاربر پاسخگو خواهد بود.

موارد لازم جهت افتتاح حساب:

1) نام و نام خانوادگی شما به انگلیسی

2) تاریخ تولد شما به تقویم میلادی

3) جنسیت شما

4) ویزا یا مستر کارت جهت اضافه کردن در حساب (در صورتی که خودتان مایل به تهیه کارت هستید)

5) پاسخ به سئوالات امنیتی PayPal که در هنگام افتتاح حساب با متقاضی هماهنگ میگردد

هزینه بسته خدماتی فوق: 55,000 تومان

با توجه به تجربیات اینجانب ، اگر از طریق روش بالا اقدام بفرمایید ، در 99% موارد هیچ مشکلی برای حساب شما پیش نخواهد آمد.

متقاضیان خواهشمند است از طریق روش های ارتباطی مندرج در امضاء با من در تماس باشند.

با سپاس.

HiDd#N
October 20th, 2012, 12:28
با سلام،

دوستان گرامی ، اینجانب قادر به افتتاح حساب PayPal به نام شما و Verify کردن آن هستم. در این سرویس ، خدمات زیر به متقاضی تعلق میگیرد:

2) افتتاح حساب با آدرس ایمیل ثبت شده تحت دامنه ملی اندونزی به صورت yourname@domain.CO.ID

4) فراهم آوردن پراکسی اختصاصی اندونزی با درجه High Anonymous برای متقاضی جهت کار با حساب PayPal

5) ارائه یک جزوه از تجربیات کار با PayPal به جهت جلوگیری از مسدود شدن احتمالی حساب در آینده

1) حساب شما توسط فردی با تجربه کار مداوم با PayPal افتتاح شده و کلیه موارد لازم جهت یک حساب سالم و معتبر رعایت میگردد

2) حساب شما با هویت شهروند اندونزی افتتاح میگردد و با توجه به اینکه PayPal حساب های شهروندان اندونزی را تحت قوانین تجاری سنگاپور مدیریت میکند ، لذا گیر و دار های PayPal به اینگونه حساب ها بسیار کمتر از حساب های افرادی است که با هویت دیگر کشور ها اقدام به افتتاح حساب میکنند.

3) حساب های افتتاح شده از اندونزی ، معاف از مالیات بر ارزش افزوده (VAT) میباشند که بعضاً برای بسیاری دیگر از کشور ها در نظر گرفته میشود.

شرایط افتتاح حساب:

1) ما ویزا یا مستر کارت ارائه نمیدهیم اما امکان تهیه برای کاربران از فروشندگان ثالث و مورد اعتماد فراهم میباشد. همچنین خود کاربر نیز میتواند یک ویزا یا مستر کارت که قبلاً به هیچ حساب PayPal متصل نشده و امکان Verify نیز دارد تهیه کرده و به ما ارائه دهد تا در حساب ایشان ثبت شود. مبلغ موجود در کارت حداقل 5 دلار باشد. منعی برای کشور صادر کننده آن وجود ندارد.

2) پراکسی ارائه شده تنها امکان اتصال به سایت های merchants نظیر PayPal ، Skrill ، Payza و ... را داشته و نمیتوانید از آن به عنوان سرویس عبور از *****ینگ یا دسترسی به دیگر سایت ها استفاده کنید. تعرفه پراکسی ماهانه یک دلار بوده و هزینه ماه اول رایگان میباشد. از ماه های آتی کاربر متقاضی میتواند نسبت به تمدید اشتراک خود اقدام نماید. همچنین این پراکسی کاملاً High Anonymous میباشد.

3) خط تلفن ارائه شده از یکی از اپراتور های کشور اندونزی تهیه شده و در صورت تمایل بر روی خط متقاضی در ایران دایورت میشود. همچنین متقاضی میتواند از طریق ما نسبت به شارژ اعتبار خط خود اقدام کند. امکان ارسال سیم کارت به ایران فراهم بوده ، اما هزینه ارسال از متقاضی اخذ میگردد.

4) به همراه موارد فوق یک جزوه از تجربیات کار با حساب PayPal در اختیار متقاضی قرار داده میشود تا از روش انجام تدابیر لازم جهت جلوگیری از مسدود شدن احتمالی حساب در آینده جلوگیری به عمل آورد. لازم است فرد متقاضی این جزوه را به دقت مطالعه کرده و موارد مندرج در آن را به کار بندد.

5) موارد فوق به صورت کامل تحویل متقاضی میگردد. در صورتی که پس ار تاریخ تحویل هرگونه مشکلی برای حساب PayPal متقاضی به وجود بیاید ، مسئولیتی به گردن اینجانب نبوده و خود کاربر پاسخگو خواهد بود.

با توجه به تجربیات اینجانب ، اگر از طریق روش بالا اقدام بفرمایید ، در 99% موارد هیچ مشکلی برای حساب شما پیش نخواهد آمد.

متقاضیان خواهشمند است از طریق روش های ارتباطی مندرج در امضاء با من در تماس باشند.

با سپاس.
تایید میشن ایشون؟؟

Pink2Pay
October 20th, 2012, 12:38
تایید میشن ایشون؟؟

سابقه فعالیت ما رو در این تاپیک مشاهده بفرمایید:

http://www.webhostingtalk.ir/f172/61109/

mr-secret
October 20th, 2012, 16:29
داداش کارهایی که گفتی اوکی هست و هزینه که میگیری هم نسبت به کاری که انجام میدی مناسب
فقط الان فکر کنم بیشتر دوستان منتظر تایید شما هستند
با سپاس

X2Maxer
October 20th, 2012, 17:11
سلام

چه مدت طول زمان می بره تا تمامی مراحل ایجاد اکانت به اتمام برسه ؟

نجوه شارژ اکانت به چه صورته ؟

امکان انتفال و دریافت از حساب دیگر وجود دارد ؟

Pink2Pay
October 20th, 2012, 17:34
سلام

چه مدت طول زمان می بره تا تمامی مراحل ایجاد اکانت به اتمام برسه ؟

نجوه شارژ اکانت به چه صورته ؟

امکان انتفال و دریافت از حساب دیگر وجود دارد ؟

در مدت حداکثر 24 ساعت تحویل میگردد.

دوست عزیز ، انتقال وجه به حساب پی پال شما ، از طریق من و یا دیگر همکاران قابل انجام است.

پس از دریافت حساب پی پال وریفای شده ، میتوانید نسبت به نقل و انتقال وجوه میان سایر حساب ها و دیگر افراد اقدام نمایید. در صورتی که ویزا کارت قابل شارژ داشته باشید ، میتوانید وجوه موجود در حساب پی پال را نیز به کارت خود انتقال دهید.

به تمامی دوستان علاقمند پیشنهاد میگردد پیش از سفارش این بسته ، نسبت به یادگیری و درک صحیح خدمات پی پال اقدام نموده و سپس درخواست سفارش را اعلام نمایند. توجه نمایید که در این بسته آموزش ماهیت پی پال و روش استفاده از آن وجود ندارد. این بسته برای افرادی مناسب است که با پی پال آشنایی داشته و تنها نیازمند یک حساب معتبر و وریفای شده هستند.

Pink2Pay
October 20th, 2012, 17:37
داداش کارهایی که گفتی اوکی هست و هزینه که میگیری هم نسبت به کاری که انجام میدی مناسب
فقط الان فکر کنم بیشتر دوستان منتظر تایید شما هستند
با سپاس

پرداخت های ارزی / حواله PayPal و Moneybookers / خرید های بین المللی (http://www.webhostingtalk.ir/f172/61109/)

Pink2Pay
October 20th, 2012, 17:55
سلام دوست عزیز
با این هزینه دلار امروز 55 هزار تومان میشه نزدیک به 17 دلار!
یک آی پی اختصاصی اندونزی اگر بیشتر از آمریکا نباشه کمتر نیست که میشه ماهی 1 دلار و سالی 12 دلار!
هزینه خط تلفن چند دلار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

همه اینها با هزینه کارمزد شما میشه 55000 تومان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اللهم عجل لولیک الفرج

به همین جهت عرض کردم که پیش از سفارش ، در باب پی پال بیشتر بیاموزید. حرفی از آیپی اختصاصی در معرفی این بسته خدماتی به میان نیامده است. جهت مدیریت حساب نیز به آیپی اختصاصی نیازی نیست!

در اندونزی ، هیچ کدام از خدمات دهندگان اینترنت ، آیپی اختصاصی به کاربرانشان ارائه نمیدهند. بلکه ترافیک هزاران کاربر بر روی تعدادی آیپی ولید منتقل میشود. هزاران نفر نیز در روز از جمله اینجانب از این اینترنت استفاده میکنند و حسابشان نیز مسدود نشده!

پارامتر های بسیاری در مسدود شدن حساب پی پال دخیل هستند و لازم است بیش از اینها در باب پی پال بدانید.

پراکسی اختصاصی که در بالا از آن سخن به میان آمده است ، یک پراکسی سرور تحت کنترل اینجانب میباشد که از آن اشتراک در اختیار سفارش دهندگان این پکیج قرار خواهم داد. همچنین در باب اصطلاح High Anonymous نیز لازم است بیشتر بیاموزید.

نیازی به توضیح در باب مطالب فنی و تخصصی شبکه نیست و از حوصله این بحث خارج است.

Reza.exe
October 20th, 2012, 17:58
دوستان کسی از ایشان خرید داشته ؟
تایید می شن ؟

Pink2Pay
October 20th, 2012, 18:05
دوستان کسی از ایشان خرید داشته ؟
تایید می شن ؟

پرداخت های ارزی / حواله PayPal و Moneybookers / خرید های بین المللی (http://www.webhostingtalk.ir/f172/61109/)

Pink2Pay
October 20th, 2012, 18:16
دوست عزیز
چنانچه خود را دانا در زمینه پی پال می دونید!!!!! بهتره بدونید که یک آی پی وریفای شده باید در اختیار مالک باشه تا همیشه با اون آی پی وارد اکانت پی پال بشه که شدیدا در تغییرات آی پی حساس هست!
تهیه یک آی پی مشترک برای ده ها نفر که به اکانت پی پال خودشون وارد میشن برخلاف قوانین پی پال هست.

بهتره شما انگلیسی بیاموزید و قوانین پی پال رو بخونید البته شما که خیلی میدونی!!!!!!! توصیه من به خریدارانی است که پیش از خرید قوانین پی پال رو بدونند. پی پال وی پی اس نیست که یک سرور 40 دلاری رو کسی بخره و به 100 نفر بفروشه! بزرگترین موسسه مالی مجازی دنیا خیلی بزگتر از این حرفاست.
البته شما که خیلی می دونی:65:

حق با شما است. بنده هم نادان هستم :)

parsdrive
October 20th, 2012, 18:19
جناب
بنده اصلا و ابدا جسارت نکردم. اما قیمت افتتاح از نظر بنده با این شرایط و امکاناتی که فرمودید نمی خوره. اگر هم همین قیمت که مبارک دوستانی که تهیه می کنند. بنده بازهم عرض می کنم تحت هیچ شرایطی قصد توهین نداشتم.

موفق باشی دوست من:53:

Pink2Pay
October 20th, 2012, 18:21
شما که اینقدر بلدی میشه بگی هزینه خط تلفن در مالزی که برای هر کاربر تهیه می کنید چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امان از سرسری خوانی!

مالزی خیر؛ اندونزی. هزینه یک خط تلفن اینجا یک دلار میباشد. مورد دیگری برای پرسش هست؟

نظرتان را مطرح کردید ، دیگران هم خواندند. از نظر شما نیز سپاسگذارم. تصمیم گیری را بگذارید به عهده خوانندگان.

Pink2Pay
October 20th, 2012, 18:32
جناب
بنده اصلا و ابدا جسارت نکردم. اما قیمت افتتاح از نظر بنده با این شرایط و امکاناتی که فرمودید نمی خوره. اگر هم همین قیمت که مبارک دوستانی که تهیه می کنند. بنده بازهم عرض می کنم تحت هیچ شرایطی قصد توهین نداشتم.

موفق باشی دوست من:53:

دوست گرامی ، از اظهار نظر شما سپاسگذارم. بنده هم میدانم قصد توهین نداشتید. اما تنها 1% این احتمال را در نظر بیگرید که شاید موردی باشد که شما ندانید و یا در باب آن اشتباه کرده باشید.

در باب پراکسی High anonymous و Outgoing http headers میتوانید از لینک زیر اطلاعات مفیدی به دست آورید:

***** server - Wikipedia, the free encyclopedia (http://bit.ly/2jRez8)

به خصوص این پاراگراف بسیار مهم است:

Some anonymizing ***** servers may forward data packets with header lines such as HTTP_VIA, HTTP_X_FORWARDED_FOR, or HTTP_FORWARDED, which may reveal the IP address of the client. Other anonymizing ***** servers, known as elite or high anonymity proxies, only include the REMOTE_ADDR header with the IP address of the ***** server, making it appear that the ***** server is the client. A website could still suspect a ***** is being used if the client sends packets which include a cookie from a previous visit that did not use the high anonymity ***** server. Clearing cookies, and possibly the cache, would solve this problem.

به کلمات client ، header و cookies بیشتر دقت نمایید.

به هر حال این تاپیک جای توضیح این مسائل نیست. دوستانی که اعتماد دارند ، بنده در خدمتشون هستم ، دوستانی هم که مایل نیستند ، براشون آرزوی موفقیت دارم.

Reza.exe
October 20th, 2012, 23:24
سلام
این پراکـسی هایی که ارائه می دید پــراکسی ها پابلیک هستند ؟
یا مثلا از طریق سایت هایی که پـــراکسی high anonymous به صورت پرمیوم ارائه می دند ، خرید می کنید ؟
چون در این صورت امکان به وجود امدن مشکل وجود داره

مورد بعدی این که مسترکارت یا ویزا قابل شارژ ارائه می دید ؟

hadipro
October 21st, 2012, 01:09
سلام در اول عرض کنم بنده اصلا" با فروشنده ارتباطی ندارم و سودی نصیب من نمیشه . ولی خواستم مطلب برای اونایی که آواره میشن روشن بشه.

بهتره بدونید که یک آی پی وریفای شده باید در اختیار مالک باشه تا همیشه با اون آی پی وارد اکانت پی پال بشه که شدیدا در تغییرات آی پی حساس هست!
شاید بدونید هیچ یک از آی پی هایی از این قبیل مالکیت اختصاصی ندارند ( به اسم شما یا شرکت شما نیست) شما اگه مثلا" از strong *** , آی پی اختصاصی بگیری باز هم آی پی برای شخص شما نیست! در مورد تغییر آی پی اینترنت خودمون رو فرض کنیم مدام آی پی دینامیک بگیره آیا باید اکانت همه به این دلیل لیمیت بشه؟!

تهیه یک آی پی مشترک برای ده ها نفر که به اکانت پی پال خودشون وارد میشن برخلاف قوانین پی پال هست.

من این جمله رو طی این چند سالی که با پی پال کار میکنم ندیدم واقعیتش هر چه سعی میکنم نمیتونم پیداش کنم! شما فرض کن 1 Hotspot داری که 1000 تا یوزر در یک زمان بهش وصل بشن حالا اگر 20 نفر برای پی پال استفاده کنن مشکلی باید پیش میاد؟ 100% خیر . پیپال روی احراز هویت حساس هست نه خود آی پی. مسائل مهمتر از آی پی هست که باید در اولویت قرار بگیره.

با تشکر

Pink2Pay
October 21st, 2012, 03:00
سلام
این پراکـسی هایی که ارائه می دید پــراکسی ها پابلیک هستند ؟
یا مثلا از طریق سایت هایی که پـــراکسی high anonymous به صورت پرمیوم ارائه می دند ، خرید می کنید ؟
چون در این صورت امکان به وجود امدن مشکل وجود داره

مورد بعدی این که مسترکارت یا ویزا قابل شارژ ارائه می دید ؟

پراکسی از سرور اختصاصی تحت کنترل اینجانب که بر روی header ها و cache آن مدیریت شده و به صورت فنی آماده شده است ، تقدیم خواهد شد.

همانطور که در پست اول مندرج کردم ، امکان ارائه ویزا یا مستر کارت برای اینجانب وجود ندارد. اما میتوانم از افراد ثالث مطمئن برای شما تهیه نمایم؛ چه فیزیکی و چه مجازی. خودتان نیز میتوانید یک کارت تهیه کنید و به من ارائه دهید تا در حساب پی پال شما ثبت کنم. پست اول را با دقت بیشتر مطالعه بفرمایید.

poya1366
October 23rd, 2012, 22:28
با سلام،

شرایط افتتاح حساب:

2) پراکسی ارائه شده تنها امکان اتصال به سایت های merchants نظیر PayPal ، Skrill ، Payza و ... را داشته و نمیتوانید از آن به عنوان سرویس عبور از *****ینگ یا دسترسی به دیگر سایت ها استفاده کنید. تعرفه پراکسی ماهانه یک دلار بوده و هزینه ماه اول رایگان میباشد. از ماه های آتی کاربر متقاضی میتواند نسبت به تمدید اشتراک خود اقدام نماید. همچنین این پراکسی کاملاً High Anonymous میباشد.

موارد لازم جهت افتتاح حساب:

1) نام و نام خانوادگی شما به انگلیسی

2) تاریخ تولد شما به تقویم میلادی

3) جنسیت شما

4) ویزا یا مستر کارت جهت اضافه کردن در حساب (در صورتی که خودتان مایل به تهیه کارت هستید)

5) پاسخ به سئوالات امنیتی PayPal که در هنگام افتتاح حساب با متقاضی هماهنگ میگردد

با سپاس.
با سلام خدمت استارتر عزیز
اول از همه عرض کنم خدمت تمام خوانندگان عزیز
که قیمت ایشون کاملا معقول میباشد و خارج از عرف نیست به دلیل اینکه ما خودمون این خدمات رو ارائه میدیم با همین قیمت , که همچنین ویزا کارت رو هم در حساب وریفای میکنیم و خواهشمند هستم که برای بازدید, از لینک زیر که تاپیک ما در پرشین تولز هست و تا حالا 100 کاربر داشتیم دیدن بفرمایید
افتتاح حساب پی پال و صدور ویزا کارت فیزیکی فقط با 95 هزار تومان (http://forum.persiantools.com/t298362.html)
برای شما استارتر عزیز هم ارزوی موفقیت میکنم
پیروز باشید

majidisaloo1
October 24th, 2012, 18:46
هنوز منتظریم آنلاین بشین و یک جوابی بدهید ................

majidisaloo1
October 24th, 2012, 18:48
با سلام خدمت استارتر عزیز
اول از همه عرض کنم خدمت تمام خوانندگان عزیز
که قیمت ایشون کاملا معقول میباشد و خارج از عرف نیست به دلیل اینکه ما خودمون این خدمات رو ارائه میدیم با همین قیمت , که همچنین ویزا کارت رو هم در حساب وریفای میکنیم و خواهشمند هستم که برای بازدید, از لینک زیر که تاپیک ما در پرشین تولز هست و تا حالا 100 کاربر داشتیم دیدن بفرمایید
افتتاح حساب پی پال و صدور ویزا کارت فیزیکی فقط با 95 هزار تومان (http://forum.persiantools.com/t298362.html)
برای شما استارتر عزیز هم ارزوی موفقیت میکنم
پیروز باشید

نمی دونم قوانین پرشین تولر چطوریه اما به نظر من این کار شما توی این تاپیک بی ادبی محسوب میشود
مدیران نیز اگه ببینند پاک میکنند

poya1366
October 24th, 2012, 21:30
نمی دونم قوانین پرشین تولر چطوریه اما به نظر من این کار شما توی این تاپیک بی ادبی محسوب میشود
مدیران نیز اگه ببینند پاک میکنند
با سلام
دوست عزیز من نه به استارتر عزیز جسارت کردم و نه بی ادبی به هیچکس دیگه
من در تایید گفته های استارتر که فرموده بودن این قیمت میدن و یکی از دوستان گفته بودن قیمت نامعقوله این لینک رو گذاشتم که هر کسی خواست ببینه که ما هم این خدمات رو میدیم و گفته های استارتر عزیز اصلا نا به جا نیست
من قصد تبلیغ ندارم و فقط میخواستم به عنوان یک کاربری که نسبت به این تاپیک اگاه هستم نظر بدم
حالا به نظر شما نظری که مستند بیان میشه بی ادبی محسوب میشه؟
اگه شما اینطور برداشت کردید از شما و استارتر عذر خواهی میکنم
اجازه بدید در مورد نظرم هم مدیران قضاوت کنند
موفق باشید

ivpu
October 30th, 2012, 19:37
دوست عزیز ایا امکان لیمیت هویت و بیلینگ هست با این چیزها؟

PersianDOT
October 31st, 2012, 02:43
خدمات شما بعد لیمیت چیه؟
بهرحال لیمیت شدن جزیی از پیپاله و مهم انلیمیت کردنشه

Sent from Galaxy

delta
October 31st, 2012, 03:59
خدمات شما بعد لیمیت چیه؟

Sent from Galaxy

همینو میخواستم بپرسم. حالا آمدیم حسابمون رو مسدود کردند.. بعدش چه خاکی بر سر کنیم؟

poya1366
October 31st, 2012, 08:23
خدمات شما بعد لیمیت چیه؟

Sent from Galaxy

با سلام
ما که برای رفع لیمیت مدارک تایید ادرس رو به مشتریمون میدیم
احتمالا استارتر عزیز هم این کارو انجام میدن
موفق باشید

Pink2Pay
November 2nd, 2012, 13:22
با سلام
ما که برای رفع لیمیت مدارک تایید ادرس رو به مشتریمون میدیم
احتمالا استارتر عزیز هم این کارو انجام میدن
موفق باشید

دوست عزیز،

لطفا بفرمایید فعالیت های تبلیفاتی خودتون رو در تاپیک اینجانب متوقف بفرمایید!

میتونید برای خودتون یک تاپیک داشته باشید و به تفصیل در باب خدمات قابل ارائه توضیح بفرمایید.

با سپاس.

Pink2Pay
November 2nd, 2012, 17:28
همینو میخواستم بپرسم. حالا آمدیم حسابمون رو مسدود کردند.. بعدش چه خاکی بر سر کنیم؟

پی پال بی دلیل حساب فردی را مسدود نمیکند. این مورد به ندرت اتفاق افتاده و دلایلی برای پی پال وجود دارد که دست به چنین اقدامی میزند.

در جزوه آموزشی که در این بسته خدماتی عرضه شده است ، به تفصیل در باب روش های استفاده صحیح از حساب پی پال افتتاح شده از سوی ما توضیح داده شده است.

شماره تلفن ارائه شده به نام شما ثبت شده و اسکن آن ارائه میگردد. در صورتی که فردی مایل باشد ، سیم کارت نیز به هزینه شخص متقاضی به ایران پست میشود.

آدرس های مورد استفاده تمامی حقیقی بوده و اینجانب دسترسی کامل به آن آدرس ها دارم و در صورت مکاتبه احتمالی پی پال ، پاسخگوی آنها خواهم بود.

تعدادی از دوستان این پکیج را خریداری کرده اند و سفارش ایشان به صورت کامل تحویل شده است.

masoudluky
November 2nd, 2012, 20:06
سلام دوستان
کار ایشون خیلی خوب و دقیقه
100 درصد تایید میشن

hadi_am
November 3rd, 2012, 23:00
با سلام

ببخشید این موارد را اعلام نکردید:

1: هزینه ارسال سیم کارت به ایران؟
2: هزینه ویزا کارت و ارسال آن به ایران
3:ایا میشه بعد از دریافت کارت مبلغ را واریز کنیم؟
4:میشه از صرافی نیز پول واریز کرد؟

Pink2Pay
November 4th, 2012, 18:24
با سلام

ببخشید این موارد را اعلام نکردید:

1: هزینه ارسال سیم کارت به ایران؟
2: هزینه ویزا کارت و ارسال آن به ایران
3:ایا میشه بعد از دریافت کارت مبلغ را واریز کنیم؟
4:میشه از صرافی نیز پول واریز کرد؟

1) تا به حال کسی درخواست ارسال سیم کارت به ایران نداده است دوست گرامی ، لذا اطلاعی از تعرفه آن ندارم. جهت ارسال به ایران میتوان از پست عادی یا DHL استفاده کرد. پست عادی باید ارزان باشد ، اما DHL تقریباً گران است. تعرفه DHL را در وب سایت آن میتوانید مشاهده نمایید.

2) همانطور که در پست اول عرض کردم ، امکان صدور ویزا کارت برای اینجانب فراهم نمیباشد. اینجانب ویزا کارت از همکاران مطمئن تهیه کرده و در حساب شما ثبت مینمایم. تا به حال تنها ویزا کارت های مجازی 5 دلاری برای متقاضیان تهیه شده و در حساب آنان ثبت شده استو

3) خیر. پیش از اقدام به تحویل پکیج ، لازم است مبلغ آن را به حساب اینجانب واریز نمایید.

4) جساب PayPal یک حساب نام آشنا و پر کاربرد در سر تا سر جهان است. لذا امکان انتقال وجه به حساب پی پال از طریق افراد بسیار زیادی از جمله اینجانب ، همکاران فعال در این انجمن و سایر انجمن ها ، صراقی ها و ... به سهولت وجود دارد.

hadi_am
November 4th, 2012, 19:08
1) تا به حال کسی درخواست ارسال سیم کارت به ایران نداده است دوست گرامی ، لذا اطلاعی از تعرفه آن ندارم. جهت ارسال به ایران میتوان از پست عادی یا DHL استفاده کرد. پست عادی باید ارزان باشد ، اما DHL تقریباً گران است. تعرفه DHL را در وب سایت آن میتوانید مشاهده نمایید.

2) همانطور که در پست اول عرض کردم ، امکان صدور ویزا کارت برای اینجانب فراهم نمیباشد. اینجانب ویزا کارت از همکاران مطمئن تهیه کرده و در حساب شما ثبت مینمایم. تا به حال تنها ویزا کارت های مجازی 5 دلاری برای متقاضیان تهیه شده و در حساب آنان ثبت شده استو

3) خیر. پیش از اقدام به تحویل پکیج ، لازم است مبلغ آن را به حساب اینجانب واریز نمایید.

4) جساب PayPal یک حساب نام آشنا و پر کاربرد در سر تا سر جهان است. لذا امکان انتقال وجه به حساب پی پال از طریق افراد بسیار زیادی از جمله اینجانب ، همکاران فعال در این انجمن و سایر انجمن ها ، صراقی ها و ... به سهولت وجود دارد.

خب لطف کنید با هزینه ویزا کارت اعلام کنید کل این پکیج چقدر میشه؟

و مدت این کارت چقدر هستش؟

Sir.DarKNesS
November 4th, 2012, 19:34
حساب باز کردن پیپال اونقدر هم سخت نیست یکی برای شما باز کنه !

یه گیفت کارت بخرید تمومه دیگه 8-|

sajiran
November 4th, 2012, 19:38

بله
لطفا هزینه کارت مجازی رو فقط جهت ویرفای بگید (کارت نمیخوام فقط برای وریفای)

Pink2Pay
November 4th, 2012, 20:20

ویزا کارت 5 دلاری 35,000 تومان هست که از یکی از دوستان مطمئن تهیه میکنم براتون. مدت اعتبار این کارت 2 ماه هست.

hadi_am
November 5th, 2012, 10:36
بعد 2 ماه باید چیکار کنم؟

Pink2Pay
November 5th, 2012, 10:49
بعد 2 ماه باید چیکار کنم؟

با منقضی شدن اعتبار ویزا کارت ، حساب پی پال شما به صورت Verify شده باقی میماند و میتوانید همچنان نسبت به نقل و انتقال وجوه به حساب پی پال خود ادامه دهید.

sajad2745
November 5th, 2012, 11:15
با منقضی شدن اعتبار ویزا کارت ، حساب پی پال شما به صورت Verify شده باقی میماند و میتوانید همچنان نسبت به نقل و انتقال وجوه به حساب پی پال خود ادامه دهید.

یک سوال
میشه بدون افزودن ویزا کارت و تنها با خریداری بسته ی شما فعالیت کرد توی پی پال؟ مثلا دریافت و انتقال وجه داشته باشیم؟
و این که بنده خودم یک ****** دارم ... امکان استفاده از ****** خودم رو دارم یا باید از ****** ایی که شما ارائه میکنید استفاده کنم؟

و این که :

امکان استفاده از جیمیل نیست؟ ایمیل اختصاصی خودمون؟

Pink2Pay
November 5th, 2012, 19:14
یک سوال
میشه بدون افزودن ویزا کارت و تنها با خریداری بسته ی شما فعالیت کرد توی پی پال؟ مثلا دریافت و انتقال وجه داشته باشیم؟
و این که بنده خودم یک ****** دارم ... امکان استفاده از ****** خودم رو دارم یا باید از ****** ایی که شما ارائه میکنید استفاده کنم؟

و این که :

امکان استفاده از جیمیل نیست؟ ایمیل اختصاصی خودمون؟

خیر. جهت Verify کردن حساب در ابتدا نیاز به یک کارت معتبر میباشد.

ایمیل تحت دامنه ملی اندونزی ساخته شده و به صورت اختصاصی تقدیم شما خواهد شد. امکان استفاده از هر ایمیل آدرسی فراهم میباشد ، اما علت آنکه ما ایمیل تحت دامنه اختصاصی اندونزی به کاربرانمان ارائه میدهیم این است که همه چیز کاملاً طبیعی و حقیقی برای پی پال جلوه کند به طوری که این اطمینان برای پی پال وجود داشته باشد که حقیقتاً کاربر این حساب ، یک شهروند اندونزی میباشد.

خیر ، با توجه به اینکه حساب تحت هویت یک شهروند اندونزی ایجاد میگردد ، پیشنهاد میگردد حتی المقدور جهت جلوگیری از محدود یا مسدود شدن حساب با IP کشور اندونزی وارد حساب شوید.

zouscript
November 9th, 2012, 10:33
با سلام

دوستان گرامی این شخص ( طاهر اسکندری ) ساعت 15 روز 18/8 از من 90 تومان دریافت کردند برای افتتاح حساب به شرحی که گفتن و یک ویزا کارت 5 دلاری متصل

از آن لحظه تا کنون هیچ جوابی نمیدهند

البته لازم به ذکر است ایشان گفتند ماکزیمم 24 ساعت که ما هم تا 15 امروز صبر میکنیم

اما با این جواب ندادن ها و .... فکر نمیکنم قصد دادن اکانت رو داشته باشن

اگر اکانت رو تا ساعت 15 تحویل دادند اعلام میکنم که دوستان دیگر هم با اطمینان بخرند

موفق باشید

Pink2Pay
November 9th, 2012, 15:10
با سلام

دوستان گرامی این شخص ( طاهر اسکندری ) ساعت 15 روز 18/8 از من 90 تومان دریافت کردند برای افتتاح حساب به شرحی که گفتن و یک ویزا کارت 5 دلاری متصل

از آن لحظه تا کنون هیچ جوابی نمیدهند

البته لازم به ذکر است ایشان گفتند ماکزیمم 24 ساعت که ما هم تا 15 امروز صبر میکنیم

اما با این جواب ندادن ها و .... فکر نمیکنم قصد دادن اکانت رو داشته باشن

اگر اکانت رو تا ساعت 15 تحویل دادند اعلام میکنم که دوستان دیگر هم با اطمینان بخرند

موفق باشید

من نیازی به تایید یا تکذیب شما ندارم! سال ها هست که در انواع حوزه های it فعال بوده و یک ریال کسی را هم بالا و پایین نکرده ام! بنده اگر پرینت گردش حسابم را در اینجا مندرج نمایم ، شما متوجه خواهید شد که چند عدد از این 90 هزار تومان ها تنها در یک روز به حساب من وارد و خارج میشود!

مراحل سفارش شما نیز تکمیل شده و تنها منتظر آن هستم که ویزا کارت به من تحویل شود تا در حساب شما ثبت نموده و سفارش را به طور کامل تحویل شما نمایم.

ضمناً شماره موبایلتان را نیز برای من ایمیل نمایید.

zouscript
November 9th, 2012, 17:23
من نیازی به تایید یا تکذیب شما ندارم! سال ها هست که در انواع حوزه های it فعال بوده و یک ریال کسی را هم بالا و پایین نکرده ام! بنده اگر پرینت گردش حسابم را در اینجا مندرج نمایم ، شما متوجه خواهید شد که چند عدد از این 90 هزار تومان ها تنها در یک روز به حساب من وارد و خارج میشود!

مراحل سفارش شما نیز تکمیل شده و تنها منتظر آن هستم که ویزا کارت به من تحویل شود تا در حساب شما ثبت نموده و سفارش را به طور کامل تحویل شما نمایم.

ضمناً شماره موبایلتان را نیز برای من ایمیل نمایید.

با سلام مجدد

خوشبختانه 24 ساعت بعد که گفته بودن اشتباه نبود اما فقط جواب دادن ظرف 24 ساعت و چیزی تحویل نشده

همچنین لازم هست یک موضوعی رو توضیح بدم که شما محتاج یا میلیاردر هیچ فرقی نمیکنه شما موظف هستید که به قرارتون عمل کنید که فعلا نکردید

این دلیل خوبی نیست که شما میفرمایید چون روزانه هزاران 90 هزار تومان به حساب شما واریز میشود بنده برای دریافت خدماتی که هزینش رو پرداخت کردم باید بیش از موعد مقرر صبر کنم صرفا چون شما پولدارید !!!!!

من منتظر تحویل خدمات درخواستی ام هستم

موفق باشید

Pink2Pay
November 9th, 2012, 17:49
با سلام مجدد

خوشبختانه 24 ساعت بعد که گفته بودن اشتباه نبود اما فقط جواب دادن ظرف 24 ساعت و چیزی تحویل نشده

همچنین لازم هست یک موضوعی رو توضیح بدم که شما محتاج یا میلیاردر هیچ فرقی نمیکنه شما موظف هستید که به قرارتون عمل کنید که فعلا نکردید

این دلیل خوبی نیست که شما میفرمایید چون روزانه هزاران 90 هزار تومان به حساب شما واریز میشود بنده برای دریافت خدماتی که هزینش رو پرداخت کردم باید بیش از موعد مقرر صبر کنم صرفا چون شما پولدارید !!!!!

من منتظر تحویل خدمات درخواستی ام هستم

موفق باشید

در مرحله اول باید مد نظر داشته باشید ، من لزومی نمیبینم که لحظه به لحظه آنلاین باشم و شما را از مراحل انجام کار مطلع نمایم! پس از دریافت سفارش ، کلیه موارد مندرج در پست اول این تاپیک تحویل خواهد شد.

من نتوانستم سفارش شما را در 24 ساعت تحویل دهم به این دلیل که شما در هنگام سفارش از طریق چت ، بیش از یک ساعت وقت اینجانب را با سئوال های خارج از بحث تلف کردید! همانطور که در پست آغازین این تاپیک مندرج کرده ام ، این بسته ویژه افرادی است که از ماهیت و نحوه عملکرد سامانه پی پال مطلع هستند و تنها به یک حساب معتبر و Verify شده نیاز دارند. بنده نمیتوانم پاسخگوی سئوالات شما در زمینه کارمزد انتقال وجه از طریق پی پال ، فرد پرداخت کننده کارمزد و ... باشم. این اطلاعات به تفصیل در سایت پی پال مندرج میباشد. پس اگر پاسخ سئوالات شما را داده ام ، کاری بیش از توافقنامه مندرج در پست اول این تاپیک انجام داده ام و به نوعی در حق شما لطف کرده ام.

زندگی اینجانب برنامه ریزی شده است؛ بخشی از زندگی ام را فدای بخش دیگر نمیکنم. در آن زمان به شما اعلام کردم که اگر مایل به سفارش ویزا کارت نیز هستید ، سریعاً سفارش خود را اعلام نمایید چون فردی که ویزا کارت را از ایشان تهیه میکنم آنلاین هستند و میتوانم به سرعت کارت را از ایشان تهیه کرده و حتی در حساب ثبت کنم. اما متاسفانه شما وقت خود را به طرح سئوالات خارج از بحث تلف کردید و من نیز قریب به یک ساعت با شما در حال چت بودم. لذا دیگر لزومی برای تعجیل جهت کار شما نبود. به همین جهت پس از دریافت سفارش شما ، همانطور که پیش تر نیز به شما اعلام کرده بودم ، برای انجام ورزش ، محیط چت با شما را ترک کردم.

در هر صورت سفارش شما پس از تهیه ویزا کارت و انجام مراحل Veirfication به صورت کامل و طبق موارد مندرج در پست اول این تاپیک تحویل خواهد شد.

zouscript
November 9th, 2012, 18:26
در مرحله اول باید مد نظر داشته باشید ، من لزومی نمیبینم که لحظه به لحظه آنلاین باشم و شما را از مراحل انجام کار مطلع نمایم! پس از دریافت سفارش ، کلیه موارد مندرج در پست اول این تاپیک تحویل خواهد شد.

من نتوانستم سفارش شما را در 24 ساعت تحویل دهم به این دلیل که شما در هنگام سفارش از طریق چت ، بیش از یک ساعت وقت اینجانب را با سئوال های خارج از بحث تلف کردید! همانطور که در پست آغازین این تاپیک مندرج کرده ام ، این بسته ویژه افرادی است که از ماهیت و نحوه عملکرد سامانه پی پال مطلع هستند و تنها به یک حساب معتبر و Verify شده نیاز دارند. بنده نمیتوانم پاسخگوی سئوالات شما در زمینه کارمزد انتقال وجه از طریق پی پال ، فرد پرداخت کننده کارمزد و ... باشم. این اطلاعات به تفصیل در سایت پی پال مندرج میباشد. پس اگر پاسخ سئوالات شما را داده ام ، کاری بیش از توافقنامه مندرج در پست اول این تاپیک انجام داده ام و به نوعی در حق شما لطف کرده ام.

زندگی اینجانب برنامه ریزی شده است؛ بخشی از زندگی ام را فدای بخش دیگر نمیکنم. در آن زمان به شما اعلام کردم که اگر مایل به سفارش ویزا کارت نیز هستید ، سریعاً سفارش خود را اعلام نمایید چون فردی که ویزا کارت را از ایشان تهیه میکنم آنلاین هستند و میتوانم به سرعت کارت را از ایشان تهیه کرده و حتی در حساب ثبت کنم. اما متاسفانه شما وقت خود را به طرح سئوالات خارج از بحث تلف کردید و من نیز قریب به یک ساعت با شما در حال چت بودم. لذا دیگر لزومی برای تعجیل جهت کار شما نبود. به همین جهت پس از دریافت سفارش شما ، همانطور که پیش تر نیز به شما اعلام کرده بودم ، برای انجام ورزش ، محیط چت با شما را ترک کردم.

در هر صورت سفارش شما پس از تهیه ویزا کارت و انجام مراحل Veirfication به صورت کامل و طبق موارد مندرج در پست اول این تاپیک تحویل خواهد شد.

سلام مجدد

باید بگویم شما هیچ لطفی در حق بنده نکردید بلکه وظیفه تان را انجام دادید هر فروشنده ای موظف به توضیح و پاسخ به پرسش هایی است که نسبت به کالا یا خدماتش از ایشان میشود

فرضا که من 1 ساعت هم نه اصلا 10 ساعت داشتم از شما سوال میپرسیدم شما طبق گفته خودتان در اولین پستتان از زمان سفارش ماکزیمم 24 ساعت خدمات را باید تحویل میدادید که ندادید

اگر اینچنین است که شما میفرمایید پس لطفا پست اولتان را ویرایش کنید و به جای 24 ساعت ماکزیمم بنویسید بین 24 ساعت تا چند روز بسته به شرایط محیطی و آب و هوا و ....

موفق باشید

Pink2Pay
November 9th, 2012, 18:37
سلام مجدد

باید بگویم شما هیچ لطفی در حق بنده نکردید بلکه وظیفه تان را انجام دادید هر فروشنده ای موظف به توضیح و پاسخ به پرسش هایی است که نسبت به کالا یا خدماتش از ایشان میشود

فرضا که من 1 ساعت هم نه اصلا 10 ساعت داشتم از شما سوال میپرسیدم شما طبق گفته خودتان در اولین پستتان از زمان سفارش ماکزیمم 24 ساعت خدمات را باید تحویل میدادید که ندادید

اگر اینچنین است که شما میفرمایید پس لطفا پست اولتان را ویرایش کنید و به جای 24 ساعت ماکزیمم بنویسید بین 24 ساعت تا چند روز بسته به شرایط محیطی و آب و هوا و ....

موفق باشید

من لطف و عمیقاً اشتباه کردم که به پرسش های شما در زمینه خدمات پی پال و ماهیت آن پاسخ دادم! من تنها باید پاسخگوی خدمات قابل ارائه توسط خودم باشم ، نه نحوه و خدمات قابل ارائه توسط پی پال! من کارمند پی پال یا طرف قرارداد با ایشان نیستم؛ لطفاً متوجه این موضوع باشید!

همانطور که اعلام کردم ، بنده حتی یک ثانیه بیش از مقدار معین شده برای هر فعالیت ، به آن موضوع اختصاص نخواهم داد. علت عدم تحویل به موقع نیز پیش تر به تفصیل بیان شده است.

من بیش از این به این موضوع نخواهم پرداخت. خوانندگان این تاپیک خود قضاوت خواهند کرد.

Pink2Pay
November 9th, 2012, 20:04
حساب آقای نامدار زاده (zouscript) مورخ 9 نوامبر 2012 در ساعت 19:55 به وقت تهران به طور کامل و بنا به مندرجات پست اول این تاپیک تحویل ایشان شد. تصویر وضعیت حساب ایشان نیز به پیوست همین پست موجود میباشد.

جای درج چنین موضوعی نبود ، اما به جهت حسن برخورد ایشان ، مجبور به درج این مطلب شدم تا پس از این حرف و حدیثی پشت اینجانب نباشد.

pay
November 9th, 2012, 23:31
ببخشید فکر کنم این رو نگفتین . ویزا کارتی که در حساب وارد می کنید از اندونزی هست؟

zouscript
November 9th, 2012, 23:44
حساب آقای نامدار زاده (zouscript) مورخ 9 نوامبر 2012 در ساعت 19:55 به وقت تهران به طور کامل و بنا به مندرجات پست اول این تاپیک تحویل ایشان شد. تصویر وضعیت حساب ایشان نیز به پیوست همین پست موجود میباشد.

جای درج چنین موضوعی نبود ، اما به جهت حسن برخورد ایشان ، مجبور به درج این مطلب شدم تا پس از این حرف و حدیثی پشت اینجانب نباشد.

ایشون به هیچ وجه تایید نمیشن

بنده از ایشون حساب گرفتم که طرف 10 روز لیمیت شد و مدرک تایید آدرسی که ایشون ارائه دادند باعث شد پی پال کاملا حساب رو بلوک کنه چون گفتن جعلی هست

Pink2Pay
November 10th, 2012, 00:32
ببخشید فکر کنم این رو نگفتین . ویزا کارتی که در حساب وارد می کنید از اندونزی هست؟

کارت هایی که تا کنون برای دوستان ثبت کرده ام ، کارت های مجازی 5 دلاری صادره از بلغارستان بوده است. همانطور که در پست آغازین مندرج کرده ام ، منعی در کشور صادر کننده کارت وجود ندارد.

diges
November 10th, 2012, 14:23
شما حساب وب مانی هم می تونید افتتاخ کنید ؟ اگه می تونید هزینه بگید .

cyberitX
November 11th, 2012, 23:36
سلام دوستان
ایشون واقعا کار منو خیلی سریع راه انداختن. کاملا تایید می شن از طرف من.
واقعا ممنون.
اینم مدرکش ;)
9741

Pink2Pay
November 12th, 2012, 01:20
شما حساب وب مانی هم می تونید افتتاخ کنید ؟ اگه می تونید هزینه بگید .

بله امکانش هست دوست عزیز.

لطف بفرمایید با من از طریق روش های ارتباطی مندرج در امضاء در تماس باشید.

با سپاس.

pay
November 12th, 2012, 09:47
اکانت من تحویل داده شد تشکر.

این کارت ویزا که سه دلار تهش مونده رو میشه برای خرید در سایت های دیگه یا وریفای کردن بعضی حساب های دیگه مثل پی زا استفاده کرد؟

TRAVIS
November 13th, 2012, 11:43
با سلام خدمت تمامی عزیزان
دوست گرامی بنده یک اکانت پای پال میخواهم لطف کنید ایدی منو ادد فرمایید کارتون دارم
travianspeed20@yahoo.com
:55::55::55::55::55::55::55:

Pink2Pay
November 13th, 2012, 23:54
اکانت من تحویل داده شد تشکر.

این کارت ویزا که سه دلار تهش مونده رو میشه برای خرید در سایت های دیگه یا وریفای کردن بعضی حساب های دیگه مثل پی زا استفاده کرد؟

بله. میتوانید 3 دلار باقی مانده را برای Verification در سرویس های دیگر استفاده نمایید.

با سپاس.

parsdrive
November 14th, 2012, 00:07
بدینوسیله از زحمات دوست گرامی در تحویل اکانت پی پال و احترام به اعتماد مشتریان سپاسگزاری می گردد.
اکانت برای یکی از دوستان نیز تهیه گردید.
موفق باشید دوست گرامی.

secure_host
November 14th, 2012, 02:17
با سلام
سوالی برای بنده پیش اومده که چطور می توان به p-r-o-x-y استفاده شده توسط شما اطمینان کرد ؟ و آیا این که ابتدا به سرور شما وصل شوند و سرور شما http header ها را به سمت سرور paypal منتقل کنه .هیچ عملیات logging انجام نمی پذیرد ؟ چه تضمینی است که اطلاعاتی که از بستر سرور شما ارسال می گردد بر روی سرور شما ذخیره نگردد ؟
این سوالاتی است که ممکن است دوستان برای privacy اطلاعات خودشون داشته باشند.
که به نظر من بهتر است شما به جای این که سروری را جهت این کار تهیه کنید . برای هر شخص یک VPS در اندونزی تهیه نمایید و خود آن شخص از طریق برقراری ارتباطات tunneling با سرور خود به paypal متصل شود.
این جوری باشه بهتر اعتماد مشتریان جلب خواهد شد.
با تشکر

parsdrive
November 14th, 2012, 02:35
بنده یک اکانت پی پال برای یکی از دوستان توسط ایشون (Pink2pay) تهیه کردم.
ایشون یک پروک... رو از کشور اندونزی در اختیار می گذارند برای کمک به تغییر آی پی مشتری که ما باشیم. مهم این هست که High anonymose باشه هیچ لزومی در زمینه استفاده از این پروک ... که وجود نداره. ما به عنوان مشتری می تونیم از هر پروک... با امنیت بالای دیگری بجای پروک... که ایشون لطف کردند استفاده کنیم.
ایشون هزینه ای که گرفتن در قبال خدمتی که ارائه میدن بسیار منطقی هست. شما می فرمایید وی پی اس اونوقت با دلار 3200 تومانی امروز کل هزینه دریافتی ایشون فقط برای یک ماه وی پی اس باید بره پس حق الزحمه ایشون و خرید سیمکارت و کارت اعتباری که برای وریفای اکانت استفاده میشه چی میشه؟!
و پ ن در نت زیاد هست و چیز پی ان هم با سرور های متعدد از جمله اندونزی رو میشه از بسیاری سایت ها اروپایی و آمریکایی تهیه کرد که دیگه مشکلی از نظر آی پی نباشه.

به نظر بنده ایشون از هر نظر تائید میشن. درسته که امروز 1000 تومان هم 1000 تومان هست و از دست دادنش ناراحت کننده هست چه برسه به مبلغ افتتاح حساب در این تاپیک اما دل به اون بالایی سپردیم و هزینه رو تقدیم ایشون کردیم و جوابش رو هم گرفتیم.

مرسی جناب pink2pay .

Pink2Pay
November 14th, 2012, 09:56
با سلام
سوالی برای بنده پیش اومده که چطور می توان به p-r-o-x-y استفاده شده توسط شما اطمینان کرد ؟ و آیا این که ابتدا به سرور شما وصل شوند و سرور شما http header ها را به سمت سرور paypal منتقل کنه .هیچ عملیات logging انجام نمی پذیرد ؟ چه تضمینی است که اطلاعاتی که از بستر سرور شما ارسال می گردد بر روی سرور شما ذخیره نگردد ؟
این سوالاتی است که ممکن است دوستان برای privacy اطلاعات خودشون داشته باشند.
که به نظر من بهتر است شما به جای این که سروری را جهت این کار تهیه کنید . برای هر شخص یک VPS در اندونزی تهیه نمایید و خود آن شخص از طریق برقراری ارتباطات tunneling با سرور خود به paypal متصل شود.
این جوری باشه بهتر اعتماد مشتریان جلب خواهد شد.
با تشکر

دوست عزیز ، شما از بدو لاگین در سایت PayPal ، از پروتکل امن HTTPS آن استفاده مینمایید:

https://www.paypal.com

لذا کلیه اطلاعات تبادلی شما با PayPal توسط SSL حداقل به میزان 128 بیت رمزگذاری میگردد. در اینصورت جای نگرانی برای بستر تبادلی اطلاعات نیست.

اگر مرادتان Hijack کردن SSL Certificate باشد ، آن هم مرورگر های امروزی نظیر Chrome ، FireFox و ... به خوبی قادر به تشخیص و هشدار لازم جهت اصلی نبودن Certificate هستند.

در کل شخص اینجانب به دنبال مسائل اینچنینی نیستم و تمام تلاشم این است که با صداقت کامل با مشتریانم روبرو شوم.

موفق باشید.

secure_host
November 14th, 2012, 15:43
با سلام
بله حق با شماست . من اصلا موضوع SSL Certification در وب سایت paypal را فراموش کرده بودم . هرچند امکان hijack وجود دارد .ولی دانش بالای درعلم نفوذ گری و ساختار SSL را می طلبد که خوشبختانه با نظرات بچه ها شما مورد وثوق هستید و این قضیه برای شما صادق نیست .
با تشکر

pay
November 16th, 2012, 10:05
چرا این شماره تلفن که دادید روی موبایل من دایورت نیست؟ من زنگ زدم یک نفر گوشی را برداشت. در ضمن فکر نکنم با آن عکسی که دادید در صورت لیمیت شدن بتوان حساب را از لیمیت در آورد. اگر ممکن است قبض آن شماره را برام بفرسید هزینه آن هم حاضرم بدم. اگر این شماره کار نکند که خودمان می توانستیم یک حساب باز کنیم و آن را با یک کردیت کارت 30 هزار تومانی وریفای کنیم. لطفا بررسی کنید .تشکر

zouscript
November 17th, 2012, 15:59
با سلام

آقای اسکندری هر وقت آنلاین شدید لطفا سریعا به بنده پیام دهید

بنده از دیروز صبح منتظر شما هستم

با تشکر

Pink2Pay
November 17th, 2012, 20:43
چرا این شماره تلفن که دادید روی موبایل من دایورت نیست؟ من زنگ زدم یک نفر گوشی را برداشت. در ضمن فکر نکنم با آن عکسی که دادید در صورت لیمیت شدن بتوان حساب را از لیمیت در آورد. اگر ممکن است قبض آن شماره را برام بفرسید هزینه آن هم حاضرم بدم. اگر این شماره کار نکند که خودمان می توانستیم یک حساب باز کنیم و آن را با یک کردیت کارت 30 هزار تومانی وریفای کنیم. لطفا بررسی کنید .تشکر

دوست گرامی،

متاسفانه هیچ کدام از اپراتور های تلفن همراه در اندونزی امکان دایورت به شماره های خارج از کشور را فراهم نمی آورند. بنده چندین اپراتور را آزمایش کردم؛ به راحتی بر روی شماره های داخلی دایورت میشود ، اما بر روی شماره های خارجی خیر.

لذا شماره تلفن های خریداری شده برای دوستان را بر روی شماره خودم دایورت میکنم و در صورتی که تماسی از پی پال صورت پذیرد ، به آن پاسخگو خواهم بود.

اگر قصد دریافت sms دارید ، با من در تماس باشید تا سیم کارت شما در گوشی قرار دهم و کد ارسال شده از طریق sms را به شما اعلام نمایم.

همچنین پس از ثبت تعدادی سفارش از سوی دوستان ، بنده کلیه سیم کارت ها را یک جا به ایران ارسال میکنم تا هزینه پست آن برای شما نیز معقول و به صرفه باشد.

با سپاس.

mamadfadae
November 17th, 2012, 22:38
bale ishun baraye man acc paypal baz kardan va verified kardan.az nazare man morede taed hastan

zouscript
November 20th, 2012, 22:14
با سلام

با تشکر

zouscript
November 21st, 2012, 11:34
با سلام

با تشکر

من هنوز منتظرم

zouscript
November 21st, 2012, 20:36
من هنوز منتظرم
آقا قرار نیست دیگه جواب بدید ؟

Pink2Pay
November 21st, 2012, 23:24
آقا قرار نیست دیگه جواب بدید ؟

چناب آقای نامدار زاده ، من هنوز فرصت نکردم که مدارک درخواستی شما رو اسکن کنم. امیدوارم فردا صبح این کار رو براتون انجام بدم و تا عصر تحویل بدم که کارتون راه بیافته.

danitfk
November 22nd, 2012, 01:23
سلام ,
نیاز به حساب پی پال وریفای شده و همچنین درگاه پرداختی مثل 2Checkout که کاربرا بتونن از طریق اکانت پی پالشون پرداخت انجام بدن و به حساب پی پال خودم بیاد ، دارم.
میتونید فراهم کنید؟
هزینه هم اگر میشه اعلام کنید.
(پـیغام خصوصی کنید)

zouscript
November 22nd, 2012, 12:08
سلام ,
نیاز به حساب پی پال وریفای شده و همچنین درگاه پرداختی مثل 2checkout که کاربرا بتونن از طریق اکانت پی پالشون پرداخت انجام بدن و به حساب پی پال خودم بیاد ، دارم.
میتونید فراهم کنید؟
هزینه هم اگر میشه اعلام کنید.
(پـیغام خصوصی کنید)

با سلام

دوست عزیز درگاه 2co رایگان است و هر کسی میتونه باز کنه کافیه داخل سایتش ثبت نام کنید

اما به هیچ وجه به شما پیشنهاد نمیکنم درگاه 2co بگذارید چون خیلی با پی پال مشکل داره و دارندگان پی پال خیلی اذیت میشن برای پرداخت و گاهی اوقات کلا نمیتوانند انجام دهند

پیشنهاد میکنم درگاه مستقیم از پی پال بگیرید

موفق باشید

zouscript
November 22nd, 2012, 12:09
چناب آقای نامدار زاده ، من هنوز فرصت نکردم که مدارک درخواستی شما رو اسکن کنم. امیدوارم فردا صبح این کار رو براتون انجام بدم و تا عصر تحویل بدم که کارتون راه بیافته.

بسیار خوب منتظر هستم

aliit
November 22nd, 2012, 20:19
ببخشید مدارک برای از لیمیت خارج شدن حساب در بسته هست؟

zouscript
November 23rd, 2012, 17:45

آقای عزیز شما مطمئنید که مدرک تایید آدرستان را دارید ؟

چون شما هر روز آنلاین بودید اما از وقتی که قرار شده این برگ رو اسکن کنید و به من بدید (4 روز پیش ) دیگه آنلاین هم نمیشید

آخه مگه اسکن کردن یک برگه چقدر زمان میبره برای شما که 4 روز هست وقت نمیکنید ؟

zouscript
November 26th, 2012, 10:44
با سلام

دوستان گرامی بنده از ایشان حساب پی پالی خریداری کردم که ظرف 10 روز لیمیت شده است و برای خارج شدن از لیمیت نیاز به مدرک تایید آدرس دارد که ایشان گفتند این مدرک را دارند و در اولین فرصت اسکن کرده و تحویل بنده میدهند

یک هفته از زمانی که ایشان قرار بوده این مدرک را به بنده تحویل دهند میگذرد و خبری از ایشان نیست

بنده مایل نیستم به کسی بی جا تهمت بزنم اما گذشت 6 روز و نیامدن ایشان بیشتر سر کار گذاشتن و نداشتن مدرک تایید آدرس تلقی میشود تا وقت نکردن برای ارائه این مدرک

در هر حال من وظیفه خودم دانستم که به همه اطلاع دهم تا این مشکل برای شخص دیگری پیش نیاید و اگر هم این مدرک را ارائه دادند و حساب از لیمیت خارج شد همینجا اعلام میکنم

موفق باشید

masoudluky
November 30th, 2012, 21:14
منم تقریبا یک ماه پیش از ایشون حساب پی پال خریدم که بعد یک هفته لیمیت شد و ایشون گفتن تاییدیه ادرسو می فرستن
ولی الان 20 روزه که گذشته و هیچ اقدامی برای خارج شدن از لیمیت نکردن

philip_ja
November 30th, 2012, 21:52
دوستان مراقب باشید.

zouscript
December 1st, 2012, 11:25

بنده از ایشون حساب گرفتم که طرف 10 روز لیمیت شد و مدرک تایید آدرسی که ایشون ارائه دادند باعث شد پی پال کاملا حساب رو بلوک کنه چون گفتن جعلی هست

هم اکنون هم دیگر موبایل ایمیل و آیدی یاهو را جواب نمیدهند

Pink2Pay
December 1st, 2012, 18:47
در صورتی که به بند 5 شرایط افتتاح حساب مندرج در پست اول این تاپیک که به عنوان توافقنامه عملکرد اینجانب از ابتدا به مشتری ارائه شده است مراجعه نمایید ، به این صورت درج شده است:

از تاریخ ایجاد این تاپیک ، من 10 ها اشتراک پی پال برای دوستان ایجاد کرده ام که تنها 2 عدد از آنها به دلیل اشتباه شخص مالکین آن ، محدود شده است. اگر لازم است ، موارد اشتباه های شخصی شما دو کاربر را نیز اعلام کنم؟

حالا من اگر به شما قول مدارک تاییدیه داده ام ، کاری افزون بر توافقنامه انجام داده ام. لطفاً متوجه این موضوع باشید و دست از اغتشاش در تاپیک اینجانب بردارید!

به جهت آنکه مورد فوق ، افزون بر توافق نامه و بنا به علاقه شخصی اینجانب به جهت حل مشکل شما دو کاربر به شما وعده داده شده است ، لذا هر زمان که صلاح بدانم و وقت کافی داشته باشم ، مدارک را ارائه خواهم کرد.

همین جا به کلیه کاربران متقاضی اعلام مینمایم ، پیش از سفارش این بسته خدماتی ، ابتدا توافقنامه مندرج در پست اول این تاپیک را به دقت مطالعه نمایید ، تا پس از آن سوء تفاهمی در کیفیت و کمیت ارائه خدمات به وجود نیاید.

موفق باشید.

farzadho
December 1st, 2012, 19:28
این دوستمون اصلا مدارک تایید آدرس ندارند!
همون اول من صحبت کردم و این مورد رو گفتند خودشون...

zouscript
December 2nd, 2012, 11:09

zouscript
December 2nd, 2012, 11:23

mohsen12
December 3rd, 2012, 18:12
سلام
لطفا قیمت آخرتون رو پ.خ کنید .

ضمن اینکه متوجه نشدم حسابی که میدید ویرفای شده است و یا نیاز به یک حساب دیگه است ؟
و اینکه آیا آدرس تایید پستی دارید ؟

mgh_et
December 6th, 2012, 21:38
سلام
ببخشید منم مایل به افتتاح حساب هستم.
شما امکان باز کردن حساب آلرت پی هم دارید؟
در یاهو مسنجر منتظر هم صحبتی برای موارد بعدی هستم.
با تشکر

zouscript
December 7th, 2012, 17:44

آقا ابوالفضل
March 27th, 2013, 17:08
با سلام .. ببخشید من نمیدونم چطوری با شما ارتباط برقرار کنم ؟ لطفا در اسرع وقت به ایمیل من پیام بزنید ... من به شما نیاز دارم ...

PowerMan1399@Gmail.com

mizbanplus
March 29th, 2013, 12:56
لطفا شرایط رو پ.خ کنید

only_flight
April 5th, 2013, 15:38
چرا این تاپیک رو اپدیت نمیشه!.
من هم به یه اکانت paypal نیاز دارم.

sajiran
May 9th, 2013, 19:29
چرا این تاپیک رو اپدیت نمیشه!.
من هم به یه اکانت paypal نیاز دارم.

دوست عزیز ما هم که از این آقا اکانت گرفتیم الان مونده رو دستمون ای پی اندونزی لازم داره که ایشون در غیبت به سر میبرن الان!

parsdrive
May 9th, 2013, 20:05
این آقا متقلبی بیش نبوده برای یکی از آشنایان تهیه کردیم نه سیم کارتی ارسال شد نه مدرکی حساب هم بلوکه شد. اینجا که متواری شده اما در آخرت قطعا جوابگو هست.

zenith
May 24th, 2013, 19:41
.....

Pink2Pay
June 19th, 2013, 21:17
من نه متواری شده ام نه یک ریال فردی را جا به جا کرده ام. سفارش تمام متقاضیان به صورت کامل تحویل شده است. دوستانی هم که حسابشان لیمیت شده است ، بنا بر بند 5 توافقنامه حق اعتراضی ندارند ، چون بلاک شدن حساب ناشی از اشتباه شخص استفاده کننده بوده است:

به دلیل تمامی این مشکلات هم دیگر حساب پی پال افتتاح نمیکنم. با پوزش از تمامی متقاضیان.

trance007
February 16th, 2014, 12:37
man chetori mitonam ino tahye konam va age bekham az ye site kharid mikonam moshkeli pish nemyad va age bekham dolar bishtari sharjkonam dakhelesh shoma jan midin ?