PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به اسپانسر مالی

sirpasha
October 20th, 2012, 02:19
با سلام

من ایده ی نسبتا جدیدی برای کسب در آمد از طریق اینترنت دارم و حدود ۶۰٪ این ایده رو پیاده کردم ! از الان به بعد بدلایل مالی (گرون شدن دلار) دیگه در توانم نیست که این پروژه رو به مرحله ی اجرا برسونم ! از دوستانی که توانایی سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار تا ۵ میلیون تومانی رو دارن و دوست دارن در این ایده سهیم باشن از همین جا اعلام کنن من براشون جزییات رو ارسال کنم !
دقت کنید که کلیه امور بصورت قرار دادی بین ما و شما انجام خواهد شد.

در ضمن خواهشمندم مبلغی که میتونین سرمایه گذاری کنین رو هم بنویسید.

اندکی درباره ی مفاد قرار داد:

قراردادی که فی مابین شما و شرکت ما بسته خواهد شد دارای شرایط زیر می باشد.
۱ - از تاریخ عقد قرار داد پیمانکار(شرکت ایده پردازان) موظف است بازدهی و همچنین گزارش سود و زیان وبسایت را به کارفرما اعلام کند.
۲ - در صورت ضرر دهی (در این طرح منظور ما از زیان ، عدم سود دهی می باشد) طی یکسال ، پیمانکار موظف است مبلغ پرداختی کارفرما را بدون چون چرا عودت دهد. جزییات بیشتر هنگام عقد قرار داد با هماهنگی کارفرما و پیمانکار ذکر خواهد شد.
۳ - گزارش دهی مالی و همچنین فروش بصورت ماهانه از تاریخ عقد قرار داد از طرف پیمانکار به کارفرما ارائه خواهد شد.
۴ - پیمانکار می تواند در آن واحد با چندین کارفرما کار کند.
۵ - در صورت سود دهی ، قرار داد فیمابین کارفرما و پیمانکار ، مادامیکه سود حاصله برای کارفرما به ۲۵۰٪ از مبلغ اولیه برسد به پایان خواهد رسید.لازم بذکر است که سود حاصله بصورت ۵۰-۵۰ بین طرفین تقسیم خواهد شد.
۶ - پیمانکار موظف است در قبال مبلغ پرداختی کارفرما سفته و یا چک ضمانت ارائه نماید.
۷ - کلیه امور ذکر شده در این قرار داد بصورت ریالی محاسبه خواهند شد.

خلاصه ای از مفاد قرار داد بود.

مواردی که از جانب ما قابل پیگیری هستند: شرکت ثبت شده ، کارت بازرگانی ، عدم سو پیشینه و ... که در صورت لزم قابل ارائه هستند.

ایده ی مذکور در مقیاس کوچک تر انجام شده و ۱۰۰٪ بازدهی دارد. در ضمن طرح کلی ایده که در پ خ برای شما ارسال می شود از جانب شرکت ما بصورت تضمینی قابل اجرا می باشد. تضمین این موارد در قالب قرارداد ارسالی ما ارسال خواهد شد.

babelirani
October 20th, 2012, 02:26
با سلام
ایدتون رو ارسال کنید حزئیاتش رو ما سرمایه گذاری میکنیم تا حدی که بدونیم لازمه

sirpasha
October 20th, 2012, 02:34
پ خ شد !

amirfateh
October 20th, 2012, 02:41
لطفا طرح تون را با ما در میان بگذارید

sirpasha
October 20th, 2012, 02:48
پ خ شد.

iranwebshop
October 20th, 2012, 03:02
لطفا طرح رو با توجیح اقتصادی و شرایط روز و تلفن تماس برامون ارسال کنید تا بررسی کنیم

sirpasha
October 20th, 2012, 03:17
پ خ شد

sales data
October 20th, 2012, 10:27
سلام
وقت بخیر
لطفا ایده خود را ارسال نمایید تا در صورت تایید هماهنگی های لازم انجام شود
موفق باشید .

shivahost
October 20th, 2012, 10:33
سلام،

لطفا ما را هم در جریان جزئیات بیشتر بگذارید.

spooky021
October 20th, 2012, 12:24
سلام،

لطفا ما را هم در جریان جزئیات بیشتر بگذارید.

DeLtAvPs
October 20th, 2012, 12:48
لطفا جزئیات و مبلغ مورد نیاز رو بفرستید

sainaweb
October 20th, 2012, 13:06
اگر در زمینه شبکه های اجتماعی نیست برای بنده هم ارسال کنید مشخصات طرح رو .
باتشکر

avalhost
October 20th, 2012, 13:35
وقت بخیر

طرح رو برای من هم پ.خ کنید.

poriya_hashie
October 20th, 2012, 14:15
گشتم نبود نگرد نیست!!!

به نظر من به هیچ عنوان ایده خودتو به کسی نگو هرجوری هست خودت کارتو ادامه بده و ثبتش کن!

prolight
October 20th, 2012, 14:48
لطفا جزئیات و مبلغ مورد نیاز رو برای من هم بفرستید

shahab-f
October 20th, 2012, 15:12
سلام ایده رو پ.خ کنید بینیم میصرفه یا نه .....

mamaloo
October 20th, 2012, 15:43
سلام...ایده رو پ خ کنید...بررسی کنم؛خوب بود همرکاری داشته باشم

sirpasha
October 20th, 2012, 16:00
گشتم نبود نگرد نیست!!!

به نظر من به هیچ عنوان ایده خودتو به کسی نگو هرجوری هست خودت کارتو ادامه بده و ثبتش کن!

دوست عزیز این ایده ثبت شده هست و در داخل و خارج از ایران با علامت انحصاری قابل پیگیری هست. یه نکته ی ظریف که وجود داره اینه که ما تو ایران اصناف متفاوتی داریم !‌ شما ممکن مثلا دو تا ساندویچ فروشی رو چسبیده به هم تو خیابون ببینی ! اما جفتشون از ۲ تا صنف متفاوت هستن ! صنف ساندویچ فروشان و صنف ساندویچ ویژه و اسنک فروشان ! به همین دلایل ریز ریسک اینکه در دسترس عموم قرارش بدم رو نکردم ! از بابت ارسال اونهم به دوستان خیالم راحته ! تقریبا کار انجام شده است ! ظرف ۱۲-۲۴ ساعت بعد از سرمایه گذاری آماده اجراست ! در ضمن اطلاعات برای بقیه دوستان پ خ شد.

milade
October 20th, 2012, 19:23
سلام

مبلغ پروژه رو به صورت Public یا Private اعلام کنید .

همچنین در صورت صلاحدید میتونید طرح رو برای بنده هم پ.خ کنید .

جسارت نباشه ،
اما سوال :
چطور بنده به طور مثال X تومان به شما بدم و طرح شما به نتیجه نشینه و تازه بعدش هم 1 سال صبر کنم که پولم بدون سود ( کاری به ربا ندارم ، بازاری هم نه ، بانکی ! ) برگرده بهم ؟ خب با این حساب شما X تومان جمع اوری کنید و طرح نتیجه نگیره برا شما بیشتر منفعت داره تا بگیره که ! حداقل روی پوله کار میکنید ... !

اگر این طرح شما درصد اطمینانش بالا هستش چرا از وام های اختراعات یا قرض الحسنه کم بهره و بانک هایی که 4% تا 12% بهره میگیرن یا بانک های خصوصی با 25% استفاده نمیکنید ؟حداقل به جای اون 50% میتونید سود پول رو بدید بانک ، تمام و کمال کار هم مال شماست !

موفق باشید !

sirpasha
October 20th, 2012, 19:38
سلام

مبلغ پروژه رو به صورت Public یا Private اعلام کنید .

همچنین در صورت صلاحدید میتونید طرح رو برای بنده هم پ.خ کنید .

جسارت نباشه ،
اما سوال :
چطور بنده به طور مثال X تومان به شما بدم و طرح شما به نتیجه نشینه و تازه بعدش هم 1 سال صبر کنم که پولم بدون سود ( کاری به ربا ندارم ، بازاری هم نه ، بانکی ! ) برگرده بهم ؟ خب با این حساب شما X تومان جمع اوری کنید و طرح نتیجه نگیره برا شما بیشتر منفعت داره تا بگیره که ! حداقل روی پوله کار میکنید ... !

اگر این طرح شما درصد اطمینانش بالا هستش چرا از وام های اختراعات یا قرض الحسنه کم بهره و بانک هایی که 4% تا 12% بهره میگیرن یا بانک های خصوصی با 25% استفاده نمیکنید ؟حداقل به جای اون 50% میتونید سود پول رو بدید بانک ، تمام و کمال کار هم مال شماست !

موفق باشید !

سلام دوست عزیز ! شما جواب خودتون رو دادید یه جورایی ! اولا که متاسفانه اقدام کردم برای وام ! اما همه جا نیاز به سپرده دارن که فعلا دست و بالم خالیه و اینکه باید حد اقل سه ماه پول رو بخوابونم ! از بابت بهره و کارکرد پولتون این رو بگم که شما طرح رو کاملا مطالعه می کنید و به هر حال با نظر شخصی خودتون این سرمایه گذاری رو نجام میدین ! من در نظر داشتم که ۲۵٪ از هزینه اولیه کم کنم و ۷۵٪ باقیمانده رو با بهره ی بازاری به سرمایه گذار برگردونم !‌ به هر حال هر بیزینسی ریسکی داره و شما می تونین با در نظر گرفتن اینکه مبلغ پایینی سرمایه گذاری می کنید (نه ۱۰-۲۰ میلیون) و مطالعه ی طرح از هر نظر این ریسک رو بکنید که یا پولتون دو برابر میشه یا پولتون بر میگرده !‌ شما یه جورایی دارید تو این کار شریک میشین و هر کاری ریسک خودشو داره !
من خیلی واضح حرف میزنم و قصد جسارت ندارم البته ! اما واقعا اگه شما می تونین یه وام با این مبلغ در حال حاضر بگیرید اون رو با پرداخت چک و سفته خریداریم ! اینجوری به قول شما ۵۰٪ میره برای قسط وام !!

اطلاعات هم براتون پ خ می کنم الان

ممنون از توجهتون

pardisan
October 20th, 2012, 22:09
لطفا جزییات طرح را برام بفرستید تا بررسی کنم

sirpasha
October 20th, 2012, 23:46
لطفا جزییات طرح را برام بفرستید تا بررسی کنم

پ خ شد !

sirpasha
October 21st, 2012, 06:03
از دوستانی که طرح براشون ارسال شده خواهشمندم که تا فردا نتایج رو اعلام کنن ، چون قیمت دلار هر روز داره بالاتر میره نمیشه بیشتر از این صبر کرد ! ولی خب یه جورایی به نفعمونه ! اما باید زودتر استارت کار رو زد ! من یه سری دیگه هماهنگی هم انجام دادم و پروژه ۹۰٪ کارایی داره ! پست dhl هم فردا قراره هماهنگی کنم و یه سری قوانین رو باهاشون چک کنم !

milade
October 21st, 2012, 15:58
من خیلی واضح حرف میزنم و قصد جسارت ندارم البته ! اما واقعا اگه شما می تونین یه وام با این مبلغ در حال حاضر بگیرید اون رو با پرداخت چک و سفته خریداریم ! اینجوری به قول شما ۵۰٪ میره برای قسط وام !!
سلام
یه سر به بانک های خصوصی بزنید . نیازی نیست پول بخوابه . به شما x تومان پول میدن با بهره 25% و سند از شما میخوان و میره در رهن بانک ...
شاید ماکسیمم 30 روزه هم بهتون وام تعلق بگیره که با رشوه میتونید زمان رو کاهش بدید !

اینطوری به نظر من بهتر نتیجه میرسید ...

پ.ن : بیشتر روی طرحتون مطالعه کنید . همه چیز اماده باشه تا وقتی پول به شما رسید یک استارت بزرگ بزنید .

موفق باشید !

ariamizban
October 21st, 2012, 16:12
طرحتون رو ارسال کنید تا بررسی بشه بعد مبلغی که میتونیم پرداخت کنیم رو اعلام میکنیم

sirpasha
October 21st, 2012, 19:25
سلام
یه سر به بانک های خصوصی بزنید . نیازی نیست پول بخوابه . به شما x تومان پول میدن با بهره 25% و سند از شما میخوان و میره در رهن بانک ...
شاید ماکسیمم 30 روزه هم بهتون وام تعلق بگیره که با رشوه میتونید زمان رو کاهش بدید !

اینطوری به نظر من بهتر نتیجه میرسید ...

پ.ن : بیشتر روی طرحتون مطالعه کنید . همه چیز اماده باشه تا وقتی پول به شما رسید یک استارت بزرگ بزنید .

موفق باشید !

جوونای امروز ما واقعا سند دارن ؟؟ من که ندارم :(
اما بابت استارت بزرگ باهات موافقم ! دقیقا دنبال همچین چیزی بودم که یهو دلار روزی ۲۰۰-۳۰۰ تومان گرون شد :(

sirpasha
October 21st, 2012, 19:27
طرحتون رو ارسال کنید تا بررسی بشه بعد مبلغی که میتونیم پرداخت کنیم رو اعلام میکنیم

پ خ شد... :)

par30webhost
October 21st, 2012, 19:30
لطفا جزئیات رو برای بنده ارسال کنید.

medianet
October 21st, 2012, 19:32
سلام لطفا برای بنده هم پیغام خصوصی نمایید

sirpasha
October 21st, 2012, 19:37
برای هر دو شما عزیزان پ خ شد !

milade
October 21st, 2012, 19:48
جوونای امروز ما واقعا سند دارن ؟؟ من که ندارم
اما بابت استارت بزرگ باهات موافقم ! دقیقا دنبال همچین چیزی بودم که یهو دلار روزی ۲۰۰-۳۰۰ تومان گرون شد
سلام .
نگران افزایش دلار نباشید چون همون قدر هم سود از همون دلار بیشتر خواهد شد !

جوونای امروزی سند ندارند ، پدر و فک و فامیل که دارند :دی ، فن مخ زدن رو روی ایشون پیاده کنید و سند بگیرید ! ، یا اینکه توی روزنامه بزنید و سند ملت رو بگیرید و n تومن بابت اینکار بهشون بدید ! . نزول و ... هم وجود داره البته :دی . راه های رسیدن به خدا زیاده !

پاینده باشید .

sirpasha
October 21st, 2012, 19:54
سلام .
نگران افزایش دلار نباشید چون همون قدر هم سود از همون دلار بیشتر خواهد شد !

جوونای امروزی سند ندارند ، پدر و فک و فامیل که دارند :دی ، فن مخ زدن رو روی ایشون پیاده کنید و سند بگیرید ! ، یا اینکه توی روزنامه بزنید و سند ملت رو بگیرید و n تومن بابت اینکار بهشون بدید ! . نزول و ... هم وجود داره البته :دی . راه های رسیدن به خدا زیاده !

پاینده باشید .

این راهم دنبالش میرم ! فردا حتما پیگیرش میشم :دی

MR-KH
October 22nd, 2012, 21:43
پ.خ کنید تا نتیجه گیری کنم .
سپاس

Reza.exe
October 22nd, 2012, 21:47
سلام
جزئیات را پ.خ کنید

the_coder
October 23rd, 2012, 00:12
سلام
مشکلی برای سرمابه گذاری نیست به شرطی که توجیه اقتصادی داشته باشه
جزئیات رو ارسال کنید .
موفق باشید

sirpasha
October 23rd, 2012, 02:40
با سلام ! من بیش از ۱۵ بار برای دوستان پ خ کردم ! اما مثل اینکه ایده ی بنده براشون جالب نسیت !‌لا اقل از دوستانی که ایده رو خوندن اگه یه نظر کوچیکی اینجا داشته باشیم من برای دوستانی که جدیدا درخواست دادن ارسال کنم در غیر اینصورت تاپیک رو ببندیم ! ممنون از شما !

alborzdata
October 23rd, 2012, 02:59
ایده رو بفرستید ! ببینیم ارزش سرمایه را دارد یا خیر مرسی

peygham
October 23rd, 2012, 07:30
با سلام لطفا جزئیات طرح را ارسال نمایید

seecurity
October 23rd, 2012, 10:55
پ.خ كنيد لطفا

sirpasha
October 24th, 2012, 08:33
ایده برای کلیه دوستانی که درخواست داده بودن پ خ شد.

از مدیران عزیز خواهشمندم این تاپیک رو ببندن !

تعداد درخواست ها بالا رفته و طی چند روز آینده استارت رو بالاخره با یکی از دوستانی که شرایط رو محیا ببینن میزنیم !

وبسایت کاملا آماده است ! درگاه پرداخت با بانک های خارجی و پی پال راه اندازی شده ، محصولات رو داریم اضافه می کنیم و فقط تبلیغات مونده که اگه خدا بخواد بصورت گسترده شروع می کنیم !

بطور کلی سرمایه گذاران عزیز از این به بعد فقط هزینه تبلیغات و تعداد اندکی از محصولات رو پرداخت خواهند کرد.

تشکر !