PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای R بعد از نصب مازول IBSng

sirpasha
October 20th, 2012, 00:22
سلام - هفته ی پیش مازول نال شده ی ibs رو برای whmcs از نالرز رو راه انداختم اما خطای n میداد. یکی از دوستان تو همین انجمن قرار شد برای من ماژول ۱۰۰٪ ورکینگ نصب کنه ! میدونم که جاهای دیگه کار کرده و وقتی این دوستمون روی هاست من تنظیمات مربوطه رو انجام میده خطای r میده ! این آقا گفت که مشکل از هاست باید باشه ! روی دو تا هاست مختلف چک کردم اما کار نکرد ! کسی اینجا میدونه قضیه از چه قراره ؟ عکسشم ضمیمه کردم !

majidisaloo1
October 20th, 2012, 11:08
این خطا که داده میشه ایا عمل مورد نظر شما هم انجام نمیشه؟
چون این خطا که میده خیلی وقت ها مشکلی توی عمل انجام نمیشه و صرفا فقط باگ هستش ...

sirpasha
October 20th, 2012, 15:52
نه هیچ کاری نمی کنه ! البته وقتی تیک Module Run رو میزنم دیگه برای کاربر یوزرنیم و پسورد رو میفرسته ، ولی تو IBSng هیچ کاری نمی کنه !!

sirpasha
October 22nd, 2012, 17:29
امروز تو ibs دیدم که ۵۰ تا یوزر بدون یوزر نیم و پسورد رفتن تو گروپ یکساله ها ! جالب بود برام ! اما نمیدونم از کجا !!

wareztm
October 22nd, 2012, 22:35
دوست عزیز نسخه قرک شده به هیچ دردی نمیخوره . من خودم چندین بار نصب کردم اما آخرش مجبور شدم اصلی رو خریداری کنم
دلیل ها :
عدم کارکرد صحیح
عدم تحویل درست سرویس
مشکل در پرداخت آنلاین و پی من ها
مشکل در ایجاد فاکتور ها و ...
مشکل در گروه بندی و اضافه کردن مازول و پلاگین و ...

اینا رو که گفتم هر نوع که کرک شده چند تا از اینا رو داره
بهتره از اصلی استفاده کنید

sirpasha
October 23rd, 2012, 02:42
ممنون از نظرت ! اما اینی که ما داریم استفاده می کنیم همونه یه جورایی تستشم کردم ! اصن مشکلی نبوده با IBs و هاست من مثل اینکه مشکل داره !‌ یا شاید ورژن WHMCS که ۴ نصب کردم :(