PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای فروشگاه اینترنتی از کدوم بانک درگاه بگیرم؟ (فرد حقیقی)

soheyl_ir89
October 19th, 2012, 19:13
سلام دوستان

می شه از به پرداخت درگاه گرفت؟
ظاهرا مدتیه به افراد حقیقی نمی ده، آره؟
---
کدوم بانک راحت درگاه می ده و کیفیتش خوبه؟
---
شرایطش چیه؟ و به کجا مراجعه کنم؟ (برای سایر بانک ها)
---
با سپاس

mehrshad.ho
October 19th, 2012, 19:17
ملت گزینه مناسبی هست

jazebeh
October 19th, 2012, 20:21
اگر می خواهید از سایت های واسط درگاه بگیرید زرین پال و پارس پال گزینه های مناسبی هستند
در مورد بانک ها هم ملت و پاسارگاد توصیه می شوند.

soheyl_ir89
October 20th, 2012, 10:54
دوستان
در سایت به پرداخت، در قسمت "مدارک لازم جهت دریافت خدمات پرداخت اینترنتی بانک ملت"
و در قسمت "حقیقی" نوشته : متعاقبا اعلام خواهد شد.
هر چه قدر با شماره تلفن های شرکت تماس می گیرم جواب نمی دن.
چی کار کنیم؟ به که حقیقی هستیم می دن یا نه؟

soheyl_ir89
October 20th, 2012, 10:55
حالا چه کار کنم؟
می خوام ببینم می تونم درگاه بگیرم

wareztm
October 20th, 2012, 15:39
دوست عزیز بانک ملت فعلا به اشخاص حقیقی درگاه نمیده. گفتن که تا یکی دو ماه آینده اعلام میکنن
شما کارای قبلش رو انجام بده تا وقتی اعلام کردن مدارکت آماده باشه
اصلیترینش هم ثبت سایت و گرفتن تایید از سایت نماد هست / اینم بگم شرط اصلی جدید ملت هست برای ارائه درگاه از طریق به پرداخت
موفق باشی

aalireza439
October 20th, 2012, 15:53
برای بانک ملت اگر جواز کسب داشته باشیم ، درگاه میشه گرفت؟

wareztm
October 20th, 2012, 15:58
شرکت داشته باشید آره ولی جوازکسب رو نمیدونم
ثبت شرکت هم که امروزه کاری نداره 15 دقیقه ای برات ثبت میکنن.معتــــــــــــــــ ـــــــــبر

p30speed
October 20th, 2012, 18:08
بله با جواز کسب هم بهتون درگاه می دهند

webdata
October 20th, 2012, 19:43
طی تماسی تلفنی كه من هم مدتی قبل(تقریباً دو هفته‌ی پیش) با شركت به‌پرداخت داشتم، گفتند كه تا یك الی دو ماه آینده به اشخاص حقیقی درگاه نمیدن، چون كه بانك ملت قرار هست در قوانین تغییراتی اعمال كنه و این كار یك/دو ماه به طول می‌انجامه. شما هم باید صبر كنید تا قوانین جدید اعلام بشه(البته اگه درگاه برای شخص حقیقی می‌خواید).

soheyl_ir89
October 20th, 2012, 21:11
طی تماسی تلفنی كه من هم مدتی قبل(تقریباً دو هفته‌ی پیش) با شركت به‌پرداخت داشتم، گفتند كه تا یك الی دو ماه آینده به اشخاص حقیقی درگاه نمیدن، چون كه بانك ملت قرار هست در قوانین تغییراتی اعمال كنه و این كار یك/دو ماه به طول می‌انجامه. شما هم باید صبر كنید تا قوانین جدید اعلام بشه(البته اگه درگاه برای شخص حقیقی می‌خواید).

بله،
منم امروز تماس گرفتم و همین پاسخو بهم دادن

shahabhost
October 20th, 2012, 21:19
من پارسیان رو پیشنهاد میکنم به حقیقی هم تا چند وقت پیش که میدادن الان رو نمیدونم ، درخواست ثبت کنید تو سایتشون ایمیل میشه مدارک مورد نیاز
البته ملت یه چیز دیگه است