PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستم قاطی داره لطفا یه استاد کمک کنه

Mr.hosting
October 19th, 2012, 00:39
سلام
مشکل اینجاست:
من یه هاست خریدم و هنگام خرید هم چون باید نام دومینتو بزنی, بنده یه نامی همینجوری یا به قول معروف عشقی زدم و هاست رو تحویل گرفتم.
وارد سی پنل شدم و دیدم نام همون دومینم که الکی زدم اون بالا درج شده.
حالا میخوام پاکش کنم و پاک نمیشه.
یعنی همجا اثارش هست.

ایا راهی واسه پاک کردنش هست؟

shivahost
October 19th, 2012, 00:50
به پشتیبانی هاست بگید برای شما آن را تغییر بدهند به دامین مورد نظر شما

kambizmabdi
October 19th, 2012, 00:51
دوست عزیز میتونید از هاستینگی که ازش خاست گرفتن بگین دامین رو اطلاح کنه. یه روش دیگه هم اینه که کلا بیخیال اون بشین و دامینی که مد نظرتومن هست رو کنارش پارک کنید.با تشکر

Mr.hosting
October 19th, 2012, 00:56
به پشتیبانی گفتم,اونا هم گفتن بیام اینجا!

Mr.hosting
October 19th, 2012, 01:08
اصله مطلب اینه و تو پست اولی که زدم وقت توضیح کاملشو نداشتم:
من یه هاست خریدم و نام دومینی که از قبل داشتم هم زدم.
بعد نام سرور دومینم رو هم تنظیم کردم و اونم بعد چند ساعت متصل شد.
و بعد چند ساعت پشیمون شدم و دو باره نام سرور دومینمو به همون قبلیش تغییر دادم.
بعد چند ساعتی دومینم به هاست قبلیم متصل شد و من خیالم راحت شد که دیگه تو این هاست جدید هیچ دومینی ندارم.
ولی با اینکه دومینم تو یه هاست دیگه ای هست,بازم نام دومینمو مینویسه و هرکاری کردم پاک نشد.
خوب عیبی هم نداره اگه پاک نشه,من دوباره پشیمونم و میخوام نام دومینمو با همین جدیده ست کنم و از این میترسم که دومینم وصل نشه.

TARIMEHR
October 19th, 2012, 14:36
شما چه دامین رو به این هاست وصل کنی چه به هاست دیگه ای ، این هاست با همین دامین ساخته شد

فقط سرویس دهنده ی شما میتونه اصلاح کنه

خوب عیبی هم نداره اگه پاک نشه,من دوباره پشیمونم و میخوام نام دومینمو با همین جدیده ست کنم و از این میترسم که دومینم وصل نشه.

اگه همچنان هاست شما پابرجا هست، وارد مدیریت دامنه خودتون بشید، دی ان اس رو به هاست جدید تغییر بدین
بین 4 تا 12 ساعت طول میکشه تا دامین به هاست جدید ست بشه و سایت شما روی هاست جدید بالا بیاد

شما هم توی هاست این دامینت رو "پارک دامین" کن