PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای شما پیش اومده تا حالا ؟

LoveLife
December 27th, 2009, 01:24
پس از اینکه مرکز مخابرات زحمت کشیده و خط من رو اشتباهی از رانژه در اورده ! 4شنبه تا 3 شنبه adsl نخواهم داشت !
برای بار دوم این اتفاق افتاد !
با خطوط دیال آپ سرعت حدود 20 تا 25 کیلو دانلود کردم ! نه چند ثانیه ! تقریبا 10 مگ رو با همین سرعت دانلود کردم !
خیلی عجیبه واسم ! کسی می دونه چیه ؟ چه جوریه ؟
اصلا با عقل جور در نمی یاد !
اما قبلا هم یک بک آپ بانک MsSQL رو که 12 مگ بود با همین سرعت دانلود کرده بودم !

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

کسی نمی دونه ؟

MagicVps.Com
December 27th, 2009, 02:42
بیشتر شاید شبیه معجزه باشه رفیق که میگی دیال اپ شده سرعتش 20 تا 25

من شخصا تا حدود 3 سال پیش دیال اپ داشتن چشم به بیشتر از 5 کیلو بایت نیفتاد تازه اون هم لحضه ای بود چون معمولا روی 2.5 تا 3 کیلو بایت بود برای 50 ساعت با این سرعت تخیلی 17 هزار تومن هم میدادم بله 50 ساعت 17 تومن

Veria
December 27th, 2009, 02:53
من هم با بکآپ mysql این تجربه رو داشتم.
اگه دقت کنید. همون فایل بکآپ 12 مگی اگه زیپ بشه میشه 500 کیلو.
فکر میکنم دلیلش به همون برگرده.

Woshka
December 27th, 2009, 03:08
یه سایت خاصی که سرورش تو ایران بود سرعتش 23 میشد

Mohsen
December 27th, 2009, 12:02
من هم با بکآپ mysql این تجربه رو داشتم.
اگه دقت کنید. همون فایل بکآپ 12 مگی اگه زیپ بشه میشه 500 کیلو.
فکر میکنم دلیلش به همون برگرده.

دقیقا منم با این نظر موافقم!
مثلا تو وردپرس اگه برون ریزی کنید همین اتفاق می‌افته! چون بدون دخالت شما خودش zip می‌کنه می‌فرسته!

h_zaman06
December 27th, 2009, 13:23
پس از اینکه مرکز مخابرات زحمت کشیده و خط من رو اشتباهی از رانژه در اورده ! 4شنبه تا 3 شنبه adsl نخواهم داشت !
برای بار دوم این اتفاق افتاد !
با خطوط دیال آپ سرعت حدود 20 تا 25 کیلو دانلود کردم ! نه چند ثانیه ! تقریبا 10 مگ رو با همین سرعت دانلود کردم !
خیلی عجیبه واسم ! کسی می دونه چیه ؟ چه جوریه ؟
اصلا با عقل جور در نمی یاد !
اما قبلا هم یک بک آپ بانک MsSQL رو که 12 مگ بود با همین سرعت دانلود کرده بودم !

---------- Post added at 09:54 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

کسی نمی دونه ؟

در عمل همچین موردی به هیچ عنوان قابل اجرا نیست ... پس به نظرم دو دلیل میتونه داشته باشه ... یکی همینی که دوستان گفتند شاید بوده ... مورد دوم اینه که شاید فایلی میخواستید دانلود بکنید قبلا شخصی از همون isp که استفاده میکنید دانلود کرده ... بنابراین اگه کش شده باشه .. شما دیگه از اینترنت دانلود نکردید بلکه از روی کش isp فایل رو گرفتید که خوب سرعتش به مراتب بیشتر هست

sodahost
December 27th, 2009, 13:53
مهندس جان !
مثل این می مونه بگی CPU intel 2086 ویندوز روش نصب شد !!
درست هست که ما OverClock داریم ولی قرار نیست که سرعت 5 برابر بشه !!
و اصلا هم به cache مرکز ارائه دهنده سرویس ربطی نداره !!
سخت افزار شما 56kbps هست !!
یعنی در بهترین شرایط 56kbps رو می تونه منتقل کنه ! که اگه ما تقسیم بر 8 کنیم !!
می شود ؟
7 کیلوبایت !!
حالا چرا اینجوری میشه !
99% شما با قسمت پیش فرض اینترنت اکسپلورر دانلود کردین ( در مجموع اینترنت اکسپلورر شوت میزنه )
اگه با نرم افزار های دانلود مثل DAP و Orbit , .... دانلود کردید
بیشتر این نرم افزار ها از حالت بافرینگ پنهان استفاده می کنند !
یعنی وقتی لینک رو داخل نرم افزار فراخونی می کنی همون لحظه نرم افزار شروع به دانلود می کنه !! ولی چیزی به کاربر نشون نمیده !!!
بعد که کاربر استارت رو میزنه !! که فایل دانلود بشه یکدفعه 5 درصد فایل دانلود میشه با سرعت 200 یا 300 % سرعت واقعی !
اینجوری میشه که خیلی ها میگن به به عجب سرعت توپی داریم !!
ولی اگه به مدت زیادی حدود 1 دقیقه یا بیشتر داشتی با سرعت بالاتر از مودم دانلود می کردی این بار یه فیلم بگیر تا ببینیم !!
:)

rn4j1m1
December 27th, 2009, 14:09
من هم تاحالا با دایل آپ تا 10 کیلو بایت در ثانیه دانلود کردم ! (برای مدت طولانی) اما این اتفاق فقط بعضی وقتا اون هم فقط در مورد دانلود از رپیدشیر اتفاق می افتاد

packsaft
December 27th, 2009, 16:55
من یه یوزر پس گیر آورده بودم زمانیکه دیالاپی بودم با 40 دانلود میکردم و همیشه هم انگشت به دهن

انقدر خوشم اومده بود که دلم نمیومد دیس بشم آخر ماه 250 تومن پول تلفن اومد :d
یه خورده فکر کردم دیدم با این پول میتونستم چه adsl ای بگیریم دیگه خوشحالی از سرم پرید بیخیالش شدم رفتم adsl گرفتم (دیگه نمیشد نگیرم):d