PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش انتقال فایل از سرور

eskelet-sokhte
October 18th, 2012, 15:11
سلام خدمت دوستان گل و عزیزم در انجمن وب هاستنگ تاک.دوستان من یه مشکلی دارم.خواهشا کسانی که بلدن بهم بگن.من مثلا یه سرور مجازی گرفتم.واسه سایت دانلود.میخواستم بدونم چطوری باید فایلارو انتقال بدم.مثلا میخوام فایل فلانو از میهن دانلود انتقال بدم به سرذور خودم.چطوری باید این کارو بکنم.موفق باشین دوستان;)

eskelet-sokhte
October 18th, 2012, 15:25
برادرا و خاهرای عزیز.لطفا دیگه پاسخ ندید بابا پاسخ ندین هزارو 700 تا پاسخ گرفتم:d
شمارو به قرآن پاسخ بدین.لا اقل یه راهنمایی بکنین.دوستان وب هاستینگ تاک سریع جواب میدادن نمیدونیم چی شدن.همشون آب شدن رفتن توی زمین.
جواب بدید دیگه.اه

DVBBaz
October 18th, 2012, 15:50
سلام خدمت دوستان گل و عزیزم در انجمن وب هاستنگ تاک.دوستان من یه مشکلی دارم.خواهشا کسانی که بلدن بهم بگن.من مثلا یه سرور مجازی گرفتم.واسه سایت دانلود.میخواستم بدونم چطوری باید فایلارو انتقال بدم.مثلا میخوام فایل فلانو از میهن دانلود انتقال بدم به سرذور خودم.چطوری باید این کارو بکنم.موفق باشین دوستان;)

دوست من
اگه سرور مجازی شما ویندوزه که به راحتی می تونید فایل رو داخل ویندوز دانلود کنید ...
بعدا لینک فایل رو از سرور خودتون بزارید تا کاربرا دانلود کنن...
منظورتون همین بود دیگه ؟؟

eskelet-sokhte
October 18th, 2012, 15:53
دوست من
اگه سرور مجازی شما ویندوزه که به راحتی می تونید فایل رو داخل ویندوز دانلود کنید ...
بعدا لینک فایل رو از سرور خودتون بزارید تا کاربرا دانلود کنن...
منظورتون همین بود دیگه ؟؟
سلام دوست گلم.ممنون از پاسخت.من سرور مجازی لینوکسو گفتم;)اینم میدونین؟

j4b3r
October 18th, 2012, 15:58
با استفاده از دستور wget میتونید دانلود کنید
مثال:

wget http://test.com/1.zip

eskelet-sokhte
October 18th, 2012, 16:06
با استفاده از دستور wget میتونید دانلود کنید
مثال:

wget http://test.com/1.zip

داداش دستت طلا.من یه جایی شنیده بودم باید آی پی سایت طرفو بدیو چمیدونم اینا.اینا میخواد یا نه؟

j4b3r
October 18th, 2012, 16:14
داداش دستت طلا.من یه جایی شنیده بودم باید آی پی سایت طرفو بدیو چمیدونم اینا.اینا میخواد یا نه؟

متوجه منظورتون نشدم
واضح توضیح بدید لطفا

eskelet-sokhte
October 18th, 2012, 16:18
متوجه منظورتون نشدم
واضح توضیح بدید لطفا
میگن توی برنامه پوتی باید یه سری کد بزنی بعد آدرس آی پی سایت طرفو بزنی تا بتونی وارد سرورش بشیو...