PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست لایسنس دایرکت ادمین لایف تایم با قیمت پایین

MahanDev
October 18th, 2012, 13:14
سلام
نیاز به چند لایسنس دایرکت ادمین لایف تایم دارم
از کسی که کمترین قیمت بده خریداری میشود

1oveless
October 18th, 2012, 13:33
لیسانس تو پنل خودتون ثبت می‌شه من فقط پرداخت رو براتون انجام میدم خواستید در خدمتم هر دلار هم ۳۳۰۰ تومان.

asrhosting
October 18th, 2012, 13:42
سلام .
هر لایسنس رو براتون میتونیم 290 هزار تومان خریداری کنیم ( + نصب رایگان با قالب capri ) .
تعداد بره بالا تخفیف بهتون میدیم .

agarb98
October 18th, 2012, 16:29
قیمت 235000 تومان
برای سفارش ایمیل بزنید
persiantoolz@gmail.com

MahanDev
October 18th, 2012, 16:37
پنل توی سایت میخوام دست خودمون باشه چون تعداد بالا نیاز داریم و امکان تغییر آیپی به صورت نامحدود داشته باشه

1eng.ir
October 18th, 2012, 16:46
دایرکت ادمین دو نوع پنل نمایندگی داره
1. DirectAdmin Web Control Panel Pricing (http://www.directadmin.com/internal.html) / تک تک خرید کنید هر لایسنس Life Time براتون 89 دلار در میاد
2. میتونید 20 پک لایسنس خریداری کنید، به قیمت 980 دلار / هر لایسنس 49 دلار (Life Time)

ثبت نام کنید و یه ایمیل بزنید به sales@directadmin.com
بگید که پنلتون رو به نمایندگی تغییر بدن
بعد از اونجا میتونید به راحتی سفارش بدید و پرداخت کنید

alishadmehr
October 18th, 2012, 17:29
دایرکت ادمین دو نوع پنل نمایندگی داره 1. DirectAdmin Web Control Panel Pricing (http://www.directadmin.com/internal.html) / تک تک خرید کنید هر لایسنس Life Time براتون 89 دلار در میاد 2. میتونید 20 پک لایسنس خریداری کنید، به قیمت 980 دلار / هر لایسنس 49 دلار (Life Time) ثبت نام کنید و یه ایمیل بزنید به sales@directadmin.com بگید که پنلتون رو به نمایندگی تغییر بدن بعد از اونجا میتونید به راحتی سفارش بدید و پرداخت کنید با این روش 49 دلار میوفته یا 89 دلار ؟ راهی هست که هم پنل مستقیم از دایرکت ادمین داشته باشیم و هم پرداخت 49 دلاری انجام بدیم ؟!

agarb98
October 18th, 2012, 18:13
بله باید در خرید اول زیاد خرید کنید که امتیاز به شما داده شود .

1eng.ir
October 18th, 2012, 18:28
با این روش 49 دلار میوفته یا 89 دلار ؟ راهی هست که هم پنل مستقیم از دایرکت ادمین داشته باشیم و هم پرداخت 49 دلاری انجام بدیم ؟!

به شرط اینکه تو اولین خرید 20 پک بخرید
از اون به بعد، هر لایسنس براتون 49 دلار در میاد

MahanDev
October 18th, 2012, 18:57
به شرط اینکه تو اولین خرید 20 پک بخرید
از اون به بعد، هر لایسنس براتون 49 دلار در میاد
از 20 عدد به بالا 49 دلار میشود یا وقتی 20 عدد را با هم خریداری کنیم باز هم 49 دلار میشود ؟

1eng.ir
October 18th, 2012, 19:12
از 20 عدد به بالا 49 دلار میشود یا وقتی 20 عدد را با هم خریداری کنیم باز هم 49 دلار میشود ؟

اول کار که 20 پک رو با هم میخرید هم 49 دلار محاسبه میکنن، از اون به بعد هم 49 دلار

اگه اول کار کمتر از 20 لایسنس بگیری، هر لایسنس رو 89 دلار حساب میکنن. تا زمانی که از 20 لایسنس رد کنید، از اون به بعد هم 49 دلار ...

MahanDev
October 18th, 2012, 19:17
اول کار که 20 پک رو با هم میخرید هم 49 دلار محاسبه میکنن، از اون به بعد هم 49 دلار

اگه اول کار کمتر از 20 لایسنس بگیری، هر لایسنس رو 89 دلار حساب میکنن. تا زمانی که از 20 لایسنس رد کنید، از اون به بعد هم 49 دلار ...

اگر ما همین 89 دلاری را خریداری کنیم تغییر آیپی ان به چه صورت است؟ به صورت نامحدود میتوانیم انجام دهیم ؟

iMohsen
October 18th, 2012, 19:34

نه . اگر 20 پک لایف تایم رو یک جا نخرید حتی اگر به سقف 20 لایسنس هم برسید باز هم قیمت همونه .
تنها شرطشون همینه که اول کار 20 تا پک رو یک جا بخرید . ضمن این که چه مستقیم بخرید و چه در پنل شخص دیگه و در هر حالتی لایسنس های دایرکت ادمین محدودیت تغییر آی پی را دارند .

این محدودیت برای همه لایسنس ها هست .

اگر ما همین 89 دلاری را خریداری کنیم تغییر آیپی ان به چه صورت است؟ به صورت نامحدود میتوانیم انجام دهیم ؟

من لایف تایم رو میتونم بهتون بدم 198 تومن . تغییر آی پی هم حداکثر 1 ساعت پس از درخواست ایمیلی .

MahanDev
October 18th, 2012, 19:44
نه . اگر 20 پک لایف تایم رو یک جا نخرید حتی اگر به سقف 20 لایسنس هم برسید باز هم قیمت همونه .
تنها شرطشون همینه که اول کار 20 تا پک رو یک جا بخرید . ضمن این که چه مستقیم بخرید و چه در پنل شخص دیگه و در هر حالتی لایسنس های دایرکت ادمین محدودیت تغییر آی پی را دارند .

این محدودیت برای همه لایسنس ها هست .

من لایف تایم رو میتونم بهتون بدم 198 تومن . تغییر آی پی هم حداکثر 1 ساعت پس از درخواست ایمیلی .
قانون تغییر آیپی خود دایرکت ادمین و شما به چه صورت است ؟
اگر ما مثلا 6 ماه دیگر بخواهیم لایسنس را به پنل خودمان انتقال میدهید ؟

asrhosting
October 18th, 2012, 19:45
بچه ها من قاطی کردم هر یکی یه چی میگه !
الان من تو پنلم 11 تا لایسنس نامحدود دارم یعنی 10 تا دیگه بخرم و از 20 تا رد که برا بیست و یکمی هم باید 89 دلار بدم ؟ یا سوئیس میشه رو 49 دلار ؟
محدودیت تغییر آی پیش به چه صورته ؟ یعنی بعد یه تعداد مجدد هزینه دریافت می کنن ؟

iMohsen
October 18th, 2012, 19:55
قانون تغییر آیپی خود دایرکت ادمین و شما به چه صورت است ؟
اگر ما مثلا 6 ماه دیگر بخواهیم لایسنس را به پنل خودمان انتقال میدهید ؟

این محدودیت خود دایرکت ادمین هست و ما محدودیتی ندارم .
الان لایسنسی داریم که مالکش 10 بار آی پی عوض کرده و الان دیگه نمیتونه عوض کنه . نه این ما انجام ندیم . خود دایرکت ادمین خطا میده که تعداد تعویض آی پی تموم شده و بخش فروش باید این تایمر رو صفر کنه .
بخش فروش هم میگه دلیل قانع کننده بیار که این تغییر ها مجاز بوده !

لایسنس های دایرکت ادمین تو هر پنلی ثبت میشن اونجا میمونن . چندباری درخواست انتقال لایسنس برای مشتریان دادیم ولی به هیچ عنوان جابجا نمیکنن .
با این کارکرد ما هم بد نبوده و بیش از 300 تا لایسنس داریم الان تو پنلمون .

MahanDev
October 18th, 2012, 19:58
وقتی دایرکت ادمین محدودیت دارد شما چگونه بدون محدودیت تغییر میدهد ؟ فقط جنبه سوال دارد نه چیز دیگری

iMohsen
October 18th, 2012, 20:03
وقتی دایرکت ادمین محدودیت دارد شما چگونه بدون محدودیت تغییر میدهد ؟ فقط جنبه سوال دارد نه چیز دیگری

من هم منظورم این بود که این محدودیت از خود دایرکت ادمین هست و تا هر تعداد که پنل اجازه بده ما هم تغییر میدیم . نه این که ما بدون محدودیت تعویض آی پی میکنیم .
این محدودیت هم به تازگی ( حدود 3-4 ماه ) هست که پیش اومده .

حالا شما میتونی روشی که ممد فخرایی گفت رو هم تست کنی . ولی زمانی که من میخواستم پنل بگیرم غیر از این مورد هیچ راه دیگه ای نداشت .

sniper000man
October 18th, 2012, 20:05
بعد یعنی الان بخوایم لایسنس لایف تایم بخریم من الان تو پنل دایرکت ادمین چیزی ندارم باید ؟ 89 دلار بدم درسته ؟ بعدم این تغییر ای پی برای لایسنس های ماهانه در ماه فکر کنم یک بار هست ولی با این حساب لایف تایم که باید از ماهانه بیشتر باشه ؟ میشه یه توضیحی بدین

MahanDev
October 18th, 2012, 20:06
من هم منظورم این بود که این محدودیت از خود دایرکت ادمین هست و تا هر تعداد که پنل اجازه بده ما هم تغییر میدیم . نه این که ما بدون محدودیت تعویض آی پی میکنیم .
این محدودیت هم به تازگی ( حدود 3-4 ماه ) هست که پیش اومده .

حالا شما میتونی روشی که ممد فخرایی گفت رو هم تست کنی . ولی زمانی که من میخواستم پنل بگیرم غیر از این مورد هیچ راه دیگه ای نداشت .
از طریق چه ایمیلی میتوانم با شما در ارتباط باشم ؟

iMohsen
October 18th, 2012, 20:12
از طریق چه ایمیلی میتوانم با شما در ارتباط باشم ؟

بنده معمولا از طریق ایمیل support /@ /ardindata\.com با اکثر دوستان در ارتباط هستم .

alishadmehr
October 18th, 2012, 22:06
من هم سوالم این هست که لایسنس های نامحدود ، هر چند مدت میتونند تغییر آی پی داشته باشند ؟ مثلا 10 بار کلا میتونند تغییر داشته باشند یا مثلا محدود به زمان هست این تغییر ها ، مثلا هر سال میتونند 2-3 بار تغییر آی پی داشته باشند؟! و سوال دیگه اینکه این لایسنس های Internal که قیمتشون کمتر هست چه فرقی با لایسنس های اصلی دارند که قیمتشون به مراتب بیشتر هست ؟

1eng.ir
October 18th, 2012, 22:11

قسمتی از جوابشون

and after that you can also order one-by-one at $49

بعد اینکه به 20 تا برسی (مهم نیست قبلش چند تا چند بخری) باهات 49 دلار حساب میکنن

iMohsen
October 18th, 2012, 22:15
قسمتی از جوابشون

بعد اینکه به 20 تا برسی (مهم نیست قبلش چند تا چند بخری) باهات 49 دلار حساب میکنن

تا جایی که من قبلا باهاشون صحبت کردم نداشتن همچین چیزی.
اگه شوما میگی حتما هست :d

1eng.ir
October 18th, 2012, 22:58
تا جایی که من قبلا باهاشون صحبت کردم نداشتن همچین چیزی.
اگه شوما میگی حتما هست :d

ها، مُخ زدم دیگه :d
بعد گفتم کمتر از 89 دلار بده، دیگه جواب نداد :))