PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک اپ از طریق ssh

daniyal70
October 18th, 2012, 05:18
می خوام از ssh بکاپ بگیرم کنترل پنل دایرکت ادمین .

از هر دستوری که سرچ کردم نشد .

راهنمایی لطفا !

مشکل دوم تو mysql managment این ارور رو دارم
You won't be able to login to phpMyAdmin until you create a Database.
phpMyAdmin
Error connecting to MySQL: Access denied for user 'da_admin'@'localhost' (using password: YES)
Repair guide: Error connecting to MySQL: Access denied for user: 'da_admin@localhost' (Using password: YES) (http://help.directadmin.com/item.php?id=45)

مراحل که تو سایت دایرکت ادمین گفته شده رو رفتم ولی تو این قسمت ارور میده
use mysql
ارور

[root@hostname ~]# service mysqld stop
Shutting down MySQL..... [ OK ]
[root@hostname ~]# mysqld_safe --skip-grant-tables &
[1] 4209
[root@hostname ~]# 121017 20:48:23 mysqld_safe Logging to '/var/lib/mysql/hostname.sikahosting.com.err'.
121017 20:48:23 mysqld_safe Starting mysqld daemon with databases from /var/lib/mysql
use mysql
-bash: use: command not found
[root@hostname ~]#

daniyal70
October 18th, 2012, 17:25
یعنی واقعا یکی یاد نداشت جواب این مشکل رو بده ؟ :57:

خدایا توبه !:109:

daniyal70
October 20th, 2012, 13:51
از استاتید لطفا راهنمایی کنن؟

doomhammer65ir
October 20th, 2012, 15:03
تک کاربره هستید یا از همه کاربرا <؟‌

daniyal70
October 20th, 2012, 20:23
فرقی نداره . چند تا یوزر روش هست .

می خوام هم بتونم یک یوزر خواص رو فول بکاپ بگیرم
بعضی وقت ها هم از کل سرور .

daniyal70
October 20th, 2012, 20:29
مشکل اصلی من اینه که دایرکت ادمین باز نمی شد اومدم دوباره دایرکت ادمین رو همون دایرکت ادمین قبلی نصب کردم که سایت های رو سرور بالا اومد همه یوزر ها درست کار می کنه فقط نمیشه پسورد یوزر ها از دایرکت ادمین چنج کرد . تو قسمت اس کیو ال هم که می رم این ارور می ده

Error connecting to MySQL: Access denied for user 'da_admin'@'localhost' (using password: YES)
Repair guide: Error connecting to MySQL: Access denied for user: 'da_admin@localhost' (Using password: YES) (http://help.directadmin.com/item.php?id=45)
راهنمایی که تو سایت دایرکت ادمین کرده نصف نیمه میره که تو تاپیک اول ارور دادم . در این مورد هم کمک کنید ممنون می شم .

saeedxxx
October 20th, 2012, 20:32
برای بک آپگیری از کل اکانت ها:

echo "action=backup&local%5Fpath=%2Fhome%2Fadmin%2Fadmin%5Fbackups%32&owner=admin&type=admin&value=multiple&when=now&where=local&who=all" >> /usr/local/directadmin/data/task.queue

و بعدش دستور زیر:

/usr/local/directadmin/dataskq d200

پس از اون بک آپ در پوشه ی /home/admin/admin_backups ساخته خواهد شد.

برای بک آپ گیری از تک یوزر دتور زیر رو بزنید و به جای testuser، یوزر مورد نظرتون رو بزنید:

echo "action=backup&local%5Fpath=%2Fhome%2Fadmin%2Fadmin%5Fbackups&owner=admin&select%30=testuser&type=admin&value=multiple&when=now&where=local" >> /usr/local/directadmin/data/task.queue

مشکل دومتون هم با راه حلی که تو دایرکت زده حل نمیشه و زمان بره حل کردنش... خواستید با دریافت هزینه براتون درست میکنم ;)

موفق باشید.

daniyal70
October 20th, 2012, 20:39
خیلی ممنون از راهنمایی .

یه سوال ؟ در ورژن جدید phpmyadmin برای Import اس کیو ال nuke باید Character set of the file: روی لاتین گذاشت ظاهرا ورژن جدید phpmyadmin اینو نداره برای این چه راه حلی هست ؟

daniyal70
October 21st, 2012, 00:25
دوستان یکی لطفا برای این مشکل راهنمایی کند ؟

daniyal70
October 21st, 2012, 22:10
help !