PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پهنای باند رایگان پیشگامان

mehdi24
December 26th, 2009, 20:21
شنیدم بعضی شرکتا ساعاتی که ترافیک کمه ، پهنای باند مصرفی رو حساب نمیکنن (مثلا 2 تا 6 صبح)
پیشگامان همچین چیزی نداره؟ 8-|

Mohsen
December 26th, 2009, 20:38
شنیدم بعضی شرکتا ساعاتی که ترافیک کمه ، پهنای باند مصرفی رو حساب نمیکنن (مثلا 2 تا 6 صبح)
پیشگامان همچین چیزی نداره؟ 8-|

چرا داره! حداقل اصفهانش داره! همون 2 تا 6!
خودتون ببینید:

آیا اعتبار رایگان در سرویس خود دارید؟
بله، شما می توانید از ساعت 2 تا 6 صبح با همان نام کاربری و رمز عبور خود از اعتبار رایگان شبانه پیشگامان بدون محدودیت حجمی استفاده نمایید
پیشگامان نصف جهان - راهنمای انتخاب سرویس (http://www.pnj.ir/index.php?option=com_content&task=view&id=66&Itemid=110)

delta
December 26th, 2009, 21:21
کلا فکر کنم بیشتر جاها دارند..اندیشه سبز خزر گیلان از ساعت 1 تا 6 صبح رایگانه و حساب نمیشه.سرعتشم که فضای هست و... ولی شبا چون خیلی ها میریزن و دانلود شروع میشه به خاطر همین رایگان بودن سرعتش به نصف میاد. یعنی اگر 512 داری سرعتش میشه 256 !

Kambiz
December 26th, 2009, 21:31
کلا فکر کنم بیشتر جاها دارند..اندیشه سبز خزر گیلان از ساعت 1 تا 6 صبح رایگانه و حساب نمیشه.سرعتشم که فضای هست و... ولی شبا چون خیلی ها میریزن و دانلود شروع میشه به خاطر همین رایگان بودن سرعتش به نصف میاد. یعنی اگر 512 داری سرعتش میشه 256 !

شما کجای شمال هستی
اندیشه ترکونده
آخر سرعت
این crm هم همش باگ داره اشتباه کونتور میتدازه :61: هر ماه یه 5 - 10 گیگ خارج از برنامه دانلود می کنم ، شبانه هم که ترکونده

-[Milad]-
December 26th, 2009, 21:41
اصفهان داره پیشگامان .

MelatHOST
December 26th, 2009, 21:58
من اینترنت 512 اندیشه سبز خزر ( رشت ) دارم
خیلی عجیبه شبا تا 1.3 مگابایت در ثانیه دانلود میکنم
فکر کردم از دستشون در رفته از یکی دو تا از بچه ها پرسیدم با 256
200 کیلوبایت بر ثانیه میکشن
من از 1 تا 6 صبح که رایگانه 7 - 8 تا فیلم دانلود میکنم

delta
December 26th, 2009, 22:01
شما کجای شمال هستی
اندیشه ترکونده
آخر سرعت
این crm هم همش باگ داره اشتباه کونتور میتدازه :61: هر ماه یه 5 - 10 گیگ خارج از برنامه دانلود می کنم ، شبانه هم که ترکونده

شما حتما مرکز شهر رشت هستی اینطوریه..ما انزلی هستیم.سرعت که گفتم آره واقعا بالاست. سایت های xx هم بدون هیچ چیزی باز میکنه :65: اما سرعت شبا میاد پایین و ای دی اس ال 512 سرعتش میشه 40 کیلوبایت در ثانیه که کمه..دلیلش هم فقط همینی هست که مثل خودمون همه میشینن پای سیستم و فیلم و.. دانلود میکنند و پهنا رو سرویس میکنند.البته بعد ساعت 3 شب سرعت درست میشه چون همه میزن بخوابند.:64:

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

crm که نگو خودشو به زور نگه داشته.برو ببین آیپیش از کدوم سروره :)) آی پیش مال سرور ایرانه بعد ویس بگیری مشخصات کشور چین رو میده..کلا هنگیده شایدم ترکیده :))

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

من اینترنت 512 اندیشه سبز خزر ( رشت ) دارم
خیلی عجیبه شبا تا 1.3 مگابایت در ثانیه دانلود میکنم
فکر کردم از دستشون در رفته از یکی دو تا از بچه ها پرسیدم با 256
200 کیلوبایت بر ثانیه میکشن
من از 1 تا 6 صبح که رایگانه 7 - 8 تا فیلم دانلود میکنم

پسر خوب مطمعنی؟ من خودم رو بکشم آخرش با 512 تا 100 کیلوبایته.. اما اینم بگم فکر کنم بستگی به تلفن محل هم داره.چون با دیال اپ همه قبلنا من خودم رو میکشتم 3 کیلوبایت آخرش بود اما بقیه راحت تا 5 یا 6 میکشیدند..

MelatHOST
December 26th, 2009, 22:23
شما حتما مرکز شهر رشت هستی اینطوریه..ما انزلی هستیم.سرعت که گفتم آره واقعا بالاست. سایت های xx هم بدون هیچ چیزی باز میکنه :65: اما سرعت شبا میاد پایین و ای دی اس ال 512 سرعتش میشه 40 کیلوبایت در ثانیه که کمه..دلیلش هم فقط همینی هست که مثل خودمون همه میشینن پای سیستم و فیلم و.. دانلود میکنند و پهنا رو سرویس میکنند.البته بعد ساعت 3 شب سرعت درست میشه چون همه میزن بخوابند.:64:

---------- Post added at 09:59 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

crm که نگو خودشو به زور نگه داشته.برو ببین آیپیش از کدوم سروره :)) آی پیش مال سرور ایرانه بعد ویس بگیری مشخصات کشور چین رو میده..کلا هنگیده شایدم ترکیده :))

---------- Post added at 10:01 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

پسر خوب مطمعنی؟ من خودم رو بکشم آخرش با 512 تا 100 کیلوبایته.. اما اینم بگم فکر کنم بستگی به تلفن محل هم داره.چون با دیال اپ همه قبلنا من خودم رو میکشتم 3 کیلوبایت آخرش بود اما بقیه راحت تا 5 یا 6 میکشیدند..

مگ همیشه مطمئن نباشم
حتی تو pt هم دیدم بچه ها میگن تا 1.5 مگ دانلود میکنن
البته اینجا بر عکسه من روزا تا 200 کیلوبایت بیشتر نمیتونم دانلود کنم
شب از 1 به بعد تا 1.5 مگ هم دانلود میشه

ولی اینم بگما فقط سرعت دانلود اینقدر بالاست سرعت صفحه دیدن طبیعیه

afrateam
December 26th, 2009, 22:50
من یه 512 کش رفتم از اسیاتک
روزا 40 تا دانلود میده
شبا 55
:(

delta
December 26th, 2009, 22:53
رشت مقر اصلیشه.نمیدونم چه قدر ربت داره یا نه اما میگن هر چی به محلش نزدیکتر باشی سرعتت بالاتره.ما 40 کیلومتر از شما فاصلمونه و همینطور مخابرات خراب شده شهر انزلی!مطمعنن ایراد از همونه

Kambiz
December 26th, 2009, 23:02
ما انزلی هستیم.
:-o:-o:-o
یعنی یک همشهری دیگه به غیر سیاوش من تو wht داشتم خبر نداشتم :-*:-*:-*
خودایش خوشحال شدم ، من خیابون سپه ساکنم ، همون وسطش :65:
شما کجایی ؟:53:

delta
December 26th, 2009, 23:10
آره.منم همشهری مجید هستم.. میشناسیش که rap3da رو میگم:)) ما غازیانیم..نزدیکای میدان گاز.ما هم از زیارتتون خوشحالیم.. خوشبحالت.سپه تلفناهش کارش درسته این مال ماست که هر چی بدبختی و خرابی هست مال ماست. یک زنگ باید فردا به اندیشه بزنم ببینم مشکل چیه و از کجاست

Kambiz
December 26th, 2009, 23:28
آره.منم همشهری مجید هستم.. میشناسیش که rap3da رو میگم:)) ما غازیانیم..نزدیکای میدان گاز.ما هم از زیارتتون خوشحالیم.. خوشبحالت.سپه تلفناهش کارش درسته این مال ماست که هر چی بدبختی و خرابی هست مال ماست. یک زنگ باید فردا به اندیشه بزنم ببینم مشکل چیه و از کجاست

مجید که رفیق وهمکلاسی قدیمیمه
مجید که جزو wht ها نمیشه ، خودتو عشقست :)
حتما بگومی خوام با حقگو صحبت کنم ، ما بققیشون اسکلا بجز حسین زاده یا حسین نژاد بود دقیق یادم نیست اینم خیلی بارشه
من هر دفعه زنگ می زنم می گم: موذنی هستم گوشی رو وصل کنید به آقای حق گو :o)
منشیه می گیه از کدوم اداره تماس گرفتین :))

delta
December 26th, 2009, 23:34
کدوم منشی رو میگی؟ دختره؟ جدیدا یک دختره آورند آخر میخ:d میگم سرعت 512 دارید؟ میگه نه. میگم پس چیه تو سایت گزاشتید؟ میگه آره چیز جالیه!! :)) باشه ببینم چی میشه.حق گو معمولا نیست یکی دیگه شده همه کاره.فکر کنم مسئول جدیدشه. تاپیک هم شد تریپ همشهری بازار.. دوستان شرمنده:d

Kambiz
December 27th, 2009, 13:52
کدوم منشی رو میگی؟ دختره؟ جدیدا یک دختره آورند آخر میخ:d میگم سرعت 512 دارید؟ میگه نه. میگم پس چیه تو سایت گزاشتید؟ میگه آره چیز جالیه!! :)) باشه ببینم چی میشه.حق گو معمولا نیست یکی دیگه شده همه کاره.فکر کنم مسئول جدیدشه. تاپیک هم شد تریپ همشهری بازار.. دوستان شرمنده:d

صاحب تاپیک منو حلال کن ، بخاطر اسپم :دی
اره همون دختره رو می گم اسکولش می کنم
هر وقت هم می خواد سوالم رو جواب بده گوشی رو هولد می زاره میره از یکی می پرسه جواب رو منم قطع می کنم >:)

Sajad
December 27th, 2009, 16:11
الان دارید بحث میکنید که ببینید پیشگامان رایگان میده یا نه ؟ درسته ؟
توی تاپیک مردم رعایت کنید. اگه تاپیک خودتون بود هزار تا گزارش ارسال کرده بودید تا الان !

Kambiz
December 27th, 2009, 16:17
الان دارید بحث میکنید که ببینید پیشگامان رایگان میده یا نه ؟ درسته ؟
توی تاپیک مردم رعایت کنید. اگه تاپیک خودتون بود هزار تا گزارش ارسال کرده بودید تا الان !

اره دیگه ، الان معلوم شد پیشگامان یک جاهایی نا محدود میده شبانه یک جاهایی نمیده
بعدش از اندیشه گفتیم که ای اس پی خوبیه
بعدشم من یک همشهری اینجا پیدا کردم
خدایش دم صاحب تاپیک گرم ، کاملا تاپیک مفید و پر باری بود :67:

سجاد جون خوشت اومد ؟ ;)

mehdi24
December 27th, 2009, 16:45
چی بود ، چی شد ! >:)
راحت باشید بابا حال کنید

Kambiz
December 27th, 2009, 18:55
چی بود ، چی شد ! >:)
راحت باشید بابا حال کنید

چاکریم:53:
هیچی مثل اسپم حال نمیده مخصوصا زمانی که بچه ها پایه باشن :))

mr.bahram
December 27th, 2009, 18:59
پارس انلاین هم این خدمات رو میده
برای اطلاع رسانی دوستان

به پاس قدردانی از انتخاب و همراهی شما کاربران محترم، شرکت پارس آنلاين در نظر دارد به منظور افزايش سطح خدمت رساني و جلب رضايت بيش از پيش شما، از ابتداي دي ماه سال 1388، سرويسهاي adsl2+ را بين ساعات 1 نيمه شب لغايت 6 بامداد، بدون محدوديت ترافيک حجمي و به صورت رايگان ارائه نمايد.

TukaNet
December 27th, 2009, 19:05
پیشگامان الان اکثر جاها هپی تایم داره . از ساعت 2 تا 6 صبح هم هست ...
البته به خاطر اینکه ساعت 2 به بعد سرعت همه رو شیر می کنه ، سرعت خیلی کم میشه !!!

Sajad
December 27th, 2009, 20:52
پیشگامان یزد
قبل رمضون که قیمت بالا بدون هیچ آفری !
رمضون گفتند شبانه (۱۲ شب تا ۸ صبح ) ۷۰٪ تخفیف ولی وقتی تست کردم ۱۰۰٪ تخفیف بود !
بعد رمضون کلا شبانه روز نامحدود بود یعنی کم نمیکرد از حساب.
از یک ماه اخیر قیمت کاهش پیدا کرد و اینکه دقیق نمیدونم کی و چه زمانی تخفیف داره ! در همین حد میدونم که یکبار هیچی کم نمیکنه. یبار خیلی کم. کم میکنه . یکبار زیادی از حد کم میکنه‌!

sadegh
December 28th, 2009, 08:24
ما که محدودیت نداریم در هر زمان در هر مکان بدون محدودیت :111: :69:
رایانه دانش گلستان :113: