PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : SEO هاستینگ با فضا و پهنای باند نامحدود رایگان برای 3 نفر TizHost.com

tizhost
December 26th, 2009, 20:20
تست تمام شد .

Rapid
December 26th, 2009, 20:32
اگر دائمي هست ؟
برا سايت دانلود ميخوام

delta
December 26th, 2009, 20:41
این سئو هاست دیگه چیه؟ میشه توضیح بدید؟ در ضمن آیا این نامحدود چه قدره؟ یعنی سرور شما سایتی با آمار خیلی بالا رو هم تحمل میکنه یا نه؟ مثلا اگر 100 گگی آپلودی توش بشه و هر دقیقه 3 گیگ دانلود باشه بازم تحمل داره یا نه باید وی پی اس گرفت؟

tizhost
December 26th, 2009, 20:53
مشخصات یکی از سرورهای اختصاصی ما :

- Dual Nehalem CPUs (16 Hyperthreaded cores)
- Ram 16 000 MB
- CentOS Best Operation
- 1GB/Sec Server Speed
- Last Version Of Cpanel

میتونین قوانین سایت رو هم در داخل سایت بخونین

و این که SEO هاستینگ یعنی IP شما به صورتی است که موتور های جستوجو در آن فعالیت بالایی دارند و اینکه به شما پیج رنک را بسیار سریع میدهند .

لینک خرید هاست : میزبانی پیشرفته اقتصادی (http://www.tizhost.com/web-hosting/61/67)

لینک سایت : قویترین مرکز خدمات تحت وب در ایران | TizHost (http://www.tizhost.com/)

پشتیبانی آنلاین : shamid202@yahoo.com

http://tizhost.com/ads/tizbaner.gif (http://www.tizhost.com/)

http://tizhost.info/logo/tizhost.gif (http://www.tizhost.com/)

afrateam
December 26th, 2009, 20:54
از تیزهاست عزیز بابت دادن پلان نامحدود به من متشکرم :)

delta
December 26th, 2009, 21:17
ایشون ریسلر hostgator هستند در نتیجه قوانین این شرکت بر روی هاستینگ ایشون اعمال میشه.

جالبه.. چیز عجیبیست ... والا با این سایتهایی که ایشون میگن میزبانی میکنند و این سرعتی که من از سایت خودشون دیدم فکر نکنم جز سرور خصوصی چیز دیگر داشته باشند.ریسلر نامحدود هم باشه اینقدر قدرتشو نداره.4 تا سایت درپیت بزارید ساپسنت میشی چه برسه میزبانی پی سی ول! L-)

Rapid
December 26th, 2009, 22:20
والا من احتياج نداشتم ولي برا تست زدم ميگفت كد رو استفاده كردي و نشد!

TukaNet
December 27th, 2009, 03:14
والا من تا جایی که در مورد seo مطالعه داشتم (2-3 تا کتاب + همکاری در پایان نامه یکی از دوستان) جایی ندیدم که گفته باشند ip ربطی به seo داره ....
این محدوده اطلاعات من بود . اگر تیزهاست عزیز لطف کنند و اطلاعات علمی خوب و فنی کافی در این مورد بدهند ، هم من ممنونشون میشوم هم فکر کنم اثباتی برای حرفشون خواهد بود .

jgvr
December 27th, 2009, 09:24
حالا ایشون میخواد ضرر بزنه به مالش ؟ آی پی اختصاصی مفت میدید؟
جناب من گرفتم میخوام بدونم این دائمی هست یا ماهانه؟ ینی فقط یک ماه رایگانه؟ چون تو ایمیل که رسید نوشته بود monthly
اگه فقط یه ماه رایگانه که هیچ چی........

afrateam
December 27th, 2009, 10:15
ای پی اختصاصی نیست ولی سایت های کمی رو میزبانی میکنه
این تخفیف هم برای یکدوره هستش
یعنی یکماه
ماه های بعدی شما میتونین با قیمت خیلی کم (4-8 هزار تومان در ماه) سرویستونو تمدید کنید

tizhost
December 27th, 2009, 12:00
خوب من هم از این بحث بسیار خوشحال و بسیار کم ناراحت شدم !

بسیار ناراحت از بابات اینکه دیگه چرا مسئول سئو سایت نمیدونند .

و بسیار خوشحال که مطالب جدید را من به بازار هاستینگ ایران وارد کردم ! و بسیاری از دوستان میتونند از مطالبی که در این سایت به وجود مآید بهره ببرند .

دوستان عزیز و گرامی و گرانقدر نگاه کنید ندانستن شما دلیل بر دروغ گویی من نیست لطفا اول تحقیق کنید بعد تهمت بزنید !

این هم یک مطلب کامل و جامع در مورد SEO هاستینگ :

http://en.wikipedia.org/wiki/Classful_network#Introduction_of_address_classes

این هم یک تاپیک کامل که قبلا در موردش بحث شده بوده :

http://forums.searchenginewatch.com/showthread.php?t=9408

و این هم توضیحش در همینجا میدهم :

اول ربط بین C-Class IP و گوگل و سئو :

what is the relation between C-Class IP's (some SEO hostings are selling it) and Google and Improving SEO:

Google looks at different links between webpages, if a page links to you one way when a keyword is used between that link and the two pages are of two separate c class addresses it sends your search higher in the list of ranks within google and other search engines

Have you ever heard or seen the term SEO Hosting? It's a relatively new phrase when compared to how long normal web hosting has been around. For those of you who don't know, a paranoid SEOer or a brilliant marketer came up with the term after claiming that Google took into consideration the C-Class IP of a website when counting their backlinks.

Let me try to make it simple&

If a website has 5 backlinks pointing at their site from 5 different domains but 3 of those backlinks are coming from websites that share the same C-Class IP then Google will take that into account and they will:

* discount all of the links that share the same IP
* hand out some sort of penalty to some or all of the sites involved in the linking scheme
* completely ignore the links, no penalties but no benefit for any of the sites involved rendering the entire process a complete waste of time

Only Google engineers and SEOers with intimate contacts inside Google know the answer, the rest of us are left wondering, speculating, and running our own tests. What I gather from my own SEO experiences and tests is that SEO hosting is real and the benefits of it are fairly strong. If SEO hosting wasn't so pricey I'd have all of my sites running on it. Unfortunately I'm too cheap for that so I only have 5 of them running on it, including this site.

I’m not writing this as a purely promotional post for SEOHosting (at least not entirely). But I have seen a lot of confuse out there – especially among new website owners – about the difference between C Class IP web addresses, one of the major things offered by SEO Hosting. It’s core to optimizing a fleet of websites.

When I first started in the SEO biz, I was in the business of creating dummy sites that would all link to the same central website. This was early on in SEO when Google was not nearly as strict as it is today. Creating these ghost sister sites are considered a form of spam, a variant on a link farm. Even if the sites have original content, Google frowns on a series of sites all linking repeatedly to the same site – especially if those sites all exist on the same IP.

That last issue is the most important. Remember, Google spiders are vigilant, but not that bright. If the sister websites exist on different IP addresses, spiders will read these as coming from a totally different entity – i.e. it’s not a case of one webmaster trying to game the system, but separate webmasters who happen to just link to each other. A separate C class IP address, then, allows webmasters to create a fleet of websites that interlink without being red-flagged.

At least that’s the theory. Even if sites have similar IP addresses (a number off) Google will read these web addresses as related. So it’s not enough for two sites to have different IP addresses, the sites need to have unrelated IP addresses. If they don’t, creating two sites that have similar keyword structures and link to each other will most certainly cause the Google spiders to be suspicious. That’s what separates a service like SEO Hosting: separate C Class IP’s and separate nameservers.

Be Careful with Interlinking

That said, having sites on separate servers or IP addresses does not guarantee autonomy. You still need to be careful about too much interlinking between sites. Even if two sites are on separate sides of the world, it is going to raise flags if all those two sites do is link to each other. This is true both for specific articles and the site overall. You should not link to one site more than four times in a 400 word article. Now, say, you write an article a day with four links all going to the same portal – this will raise flags, bet on it.

Even if somehow these sister sites get through the filter, you still need to be careful. As with all blackish-hat tactics, there’s a limit to how long they can work. Google is always updating its terms and conditions (as is every other major search engine) and if there’s currently a way to beat the system, this may not be the case a few months down the line. In which case, this means going back into all your live sites and changing your linking strategy, which can be beyond time-consuming.

To avoid interlinking problems, you should link sporadically – pepper these links throughout the site. In short, make the links look organic. This should really be your modus operandi anyway:

House links within relevant, useful content
Link to quality websites
Don’t overuse links

This should be the case whether you’re linking a site on your own C class network or some other site within your niche. The trouble is that people are so desperate for quality links that they overuse interlinking between sites and this can cause trouble. This is the case even if each C Class is on a separate nameserver. Basically, it comes down to the fact that interlinking should be no different than standard linking. Infrequent linking still has optimization and ranking power. Perhaps the traffic won’t be as great from the links themselves, but that should not be your priority, as most traffic comes from search engines, so search engine rank should be a much higher priority than link-generated traffic.

The Importance of Nameservers

One major thing that separates SEO Hosting from other service providers is the fact that each C Class IP is can also be used as a separate nameserver. Make no mistake, if you have one without the other, it is virtually useless: i.e. Multiple sites with different IP’s but using the same DNS accomplishes virtually nothing. So it is vital to have different nameservers. One alternative is to just open up a fleet of sites at a fleet of different web hosts. While this is possible, it’s also a lot more expensive, as all web hosts are cheaper when you buy in bulk. It’s also easier to log—in to one CMS to manage an account. The time spent managing a fleet of sites at different web hosts can be quite a headache.

Another important factor is Whois info. If each domain has the same Whois information, it will be a webmaster’s “tell,” even if the websites exist on different nameservers. Basically, you have to cover all your tracks to ensure that each websites appears as if it’s coming from a different entity. This includes separate IP address, separate servers, separate Whois info, and the style of linking on each site.

An IP address is the location of a computer on the internet.

Example: 123.45.67.89

Here are some terminologies for IP addresses.

first octet - the first number of the IP (123)
second octet - the second number of the IP (45)
third octet - the third number of the IP (67)
fourth octet - the fourth and last number of the IP (89)

Static means the IP address never changes as long as you stay with the same provider or same server.
Dynamic means the IP address can change from time-to-time.

Public means the IP address can be visited from any computer in the world.
Private means the IP address can only be used by those on the same network.

Shared means other people use your IP address for their connection or sites.
Dedicated means no one else uses your IP address for their connection or sites.

Advanced: The class identifies the range of your IP address and the default subnet mask.
A class - 0 to 127 with default mask of 255.0.0.0
B class - 128 to 191 with default mask of 255.255.0.0
C class - 192 to 223 with default mask of 255.255.255.0
D class - 224 to 247 (not currently used)
E class - 248 to 255 (not currently used)

من وقتی چنین بحثی را در اینجا دیدم به خودم گفتم که مسئول سئو سایت (http://www.webhostingtalk.ir/members/woshka/) حتما جواب این ابهامات را میدهد ولی با آن حرفی که زدند که بنده چرند میگویم (http://www.webhostingtalk.ir/f19/search-engine-optimization-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%B6%D8%A7-%D9%88-%D9%BE%D9%87%D9%86%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-3-%D9%86%D9%81%D8%B1-tizhost-com-6116/index3.html#post58240) واقعا متاسفم شدم ..........
ندانستن بد نیست نپرسیدن بداست , پس چه خوب است که چیزی را که نمیدانیم بپرسیم نه آنکه با آن مقابله کنیم !

TukaNet
December 27th, 2009, 12:28
آیپی seo یعنی چی ؟
تا دوستان حرف class c رو زدند برامون اون تاپیکو فرستادید
دوست من پس شما همراه هر هاست چند آیپی رایگان میدید ؟

دوستان من با کار این شخص که آفر داده کار ندارم ، دروغ یا راست هم که نماینده جایی هست یا نه به خریدارن مربوط هست که تحقیق کنند.
ولی این همه مطلب علمی و بحث در این مورد شده ، فکر نکنم جای انکاری برای این مطلب باشه ... لطفا قبل از اظهار نظر کمی تحقیق کنید .

tizhost
December 27th, 2009, 12:32
دلیل اینکه میبینید دامین این مدت هست که ثبت شده چیست ؟

ایران وقتی تحریم شد و ما هم مشخصات دامین را Fake داده بودیم دامین مارا که 3 ماه ازش مانده بود LOCK کردند و دیگر نتوانستیم تمدید کنیم و بعد از آن دامین کاملا از روی آنلاین نیک پاک شد .

و ما آن را بر روی GODADDY به سفارش یکی از دوستان ثبت کردیم .
این دلیل دامین است . و اثبات هم آوردم که مدت زیادی است که ما کار هاستینگ میکنیم .

این تاپیک هم مربوط به سال 2004 که مبنی بر خدمات ما در آن سال ها است :

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=168702&postcount=4717

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=168702&postcount=4717

این دلیل بر نا منتقی بودن شماست که حرف حق را قبول نمیکنید .

برای HOSTING SEO هم مطالبی از برترین و معتبر ترین سایت های دنیا آوردم شما اگر انگلیسی بلد نیستید مطالعه کنید یک دیکشنری بردارید دقیق بخوانید خواهشن .

شما هنوز میپرسید " آیپی Seo یعنی چی ؟ "

بنده برایتان این همه مقاله و دلیل آوردم شما هنوز مطالعه نکردید و تهمت میزنید ؟ لطفا پست بالایی پست خود را کاملا مطالعه کنید و بعد اظهار نظر کنید .

Sajad
December 27th, 2009, 15:35
۱۷ پست اسپم بنا به درخواست صاحب تاپیک و کاربران حذف شد.

Woshka
December 27th, 2009, 16:47
این هم گوگل کافین

Google Caffeine And The New Ranking Factors

Google Caffeine is the name given to Google’s “Next Generation” search engine, which it will use to rank and index all the pages on the wonderful world wide web. According to all indications, this is....

گوگل کاری به IP نداره
همشو تو اینجا بخونید

Google Caffeine And The New Ranking Factors � Woshka's Experiences (http://blog.woshka.com/uncategorized/google-caffeine-and-the-new-ranking-factors.html)

---------- Post added at 04:47 PM ---------- Previous post was at 04:37 PM ----------

من تا حالا رو هر سایتی کار کردم کاری به ip اش نداشتم و نتیجه خوبی گرفتم

tizhost
December 27th, 2009, 17:00
این هم گوگل کافین

google caffeine and the new ranking factors

google caffeine is the name given to google’s “next generation” search engine, which it will use to rank and index all the pages on the wonderful world wide web. According to all indications, this is....

گوگل کاری به ip نداره
همشو تو اینجا بخونید

google caffeine and the new ranking factors � woshka's experiences (http://blog.woshka.com/uncategorized/google-caffeine-and-the-new-ranking-factors.html)

---------- post added at 04:47 pm ---------- previous post was at 04:37 pm ----------

من تا حالا رو هر سایتی کار کردم کاری به ip اش نداشتم و نتیجه خوبی گرفتم

شما به جای اینکه فقط حرف خودتون رو بزنین و فقط دلیل بر این بخواهید بیارید که سئو ربطی بهip ندارد یک بار مقاله بنده را مطالعه فرمایید ,

و اینکه این مطلب که دادید هیچ ربطی به seo hosting نداشت !

jafarjeni
December 27th, 2009, 17:17
از امروز هرکی از ThePlanet سرور داره میتونه بگه که Hosting اش SEO اه .. :65:

Woshka
December 27th, 2009, 18:53
مقاله ها رو خوندم ولی چیز قانع کننده ندیدم
یک کتاب معرفی کن و صفحشو بگو که به ip ربط داده باشه
مقاله رو هر کسی می تونه بده
یه مقاله بده در مورد الگوریتم جدید گوگل

یه نمونه برات میارم که خود وبلاگ رسمی موتور جستوجوی گوگل داده
از نوامبر دیگه متا تگرو تو الگوریتم حساب نمیارند چرا که دلیلشون اینه که ممکنه یکی یه مقاله نوشته باشه خیلی عالی ولی تگشو نزاشتهباشه و یکی دیگه مقاله خوبی نداشته باشه و فقط به خاطر داشتن متاتگ رنکش برای اون کی ورد ها بالاتر بره
پس به این نتیجه رسیدن که متا تگو از الگوریتم حذف کنن

حالا یکی میاد یه مقاله افتضاح در مورد یک مطلب مینویسه مثلا در مورد لاغری تو theplanet میزبانی میشه
یکی میاد همینو تو یه سرور تو آلمان میزاره که خیلی مقاله خوبی هست و ساختار خوبی تو سایتش داره
شما جاب گوگل باشی میگی این ip اش قشنگتره theplanet رو بچچسبی

من تو keyword research که برای کیورد های متنوع انجام دادم خود page rank در معدود مواقعی باعش می شد که تو نتیجه جستوجو بالاتر باشه حالا شما می گی ip
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

من مطلبی رو که دادم الگوریتم جدید گوگل بود که هیچ حرفی راجع به ip همونجور که گفتید بله نداشت

saeidj
December 27th, 2009, 19:32
جالبه.. چیز عجیبیست ... والا با این سایتهایی که ایشون میگن میزبانی میکنند و این سرعتی که من از سایت خودشون دیدم فکر نکنم جز سرور خصوصی چیز دیگر داشته باشند.ریسلر نامحدود هم باشه اینقدر قدرتشو نداره.4 تا سایت درپیت بزارید ساپسنت میشی چه برسه میزبانی پی سی ول! L-)

دلتا جون یه طوری گفتی سرعت داره گفتم حالا با سرعت نور باز میشه:d. سرعتش خوب و معمولی بود.

در مورد ریسلر نا محدود درست میگید. ولی ایشون فکر کنم رابط مالی با هاست گیتور باشند.چون تمام قیمت ها و حتی آفر هاشون کپی هاست گیتور است:65:
حالا برای شما چه فرقی میکنه فکرکنید دارید از هاست گیتور با پشتیبانی فارسی و پرداخت ریالی خرید می کنید!

tizhost
December 28th, 2009, 12:23
بنده 2تا از سرویس هام بر روی ThePlanet هست که یکی از اونها اینه که کار SEO میکنه من به هیچ عنوان ذکر نکردم که هرکی از ThePlanet داره SEO iهم داره !

من مقاله با منبع میدم میگین قبول نیست پس چیز دیگه هم بیارم هم ممکنه قبول نکنین

در مورد SEO هاستینگ هم یک جمله به زبان فارسی میگم و خیلی ساده و اینکه شما باید خودتون هم متوجه باشید که گوگل هیچ وقت تمامی ترفند هاشو نمیگه چون سعی میکنه بیشتر با گوگل ادوردز پول در بیاره تا همه چیزش رو به ما بگه .

در سئو هاستینگ یکی از مهمترین مطاالب این هست که شما نیاز دارین تا IP هاتون تفکیک بشه تا وقتی که موتور جستوجو میآید و میخواهد مطالب شما را جدا کند نیازی نداشته باشه که سایت شما را از میان صدها یا هزاران IP جدا کند .

با تنظیمات انجام شده در IP Mask و مسایل دیگری که طی تحقیقات ما بدست آمده و آنها را نمیتوانیم بیان کنیم , و با اختصاص دادن هر IP فقط به 5 نفر اگر یکی از افرادی که دارای پیج رنک بالا باشند و موتور های جستوجو در آن زیاد فعالیت داشته باشند خود به خود این موتور ها با عملیاتی که ما انجام میدهیم به سایر سایت ها هم میروند که بر روی آن IP میباشد .

و به همین ترتیب بسیار زودتر نسبت به سایت ای دیگر ایندکس میشوند !

من سعی کردم بسیار ساده بگم و امیدوارم استتفاده کرده باشید .

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 11:28 AM ----------

دلتا جون یه طوری گفتی سرعت داره گفتم حالا با سرعت نور باز میشه:d. سرعتش خوب و معمولی بود.

در مورد ریسلر نا محدود درست میگید. ولی ایشون فکر کنم رابط مالی با هاست گیتور باشند.چون تمام قیمت ها و حتی آفر هاشون کپی هاست گیتور است:65:
حالا برای شما چه فرقی میکنه فکرکنید دارید از هاست گیتور با پشتیبانی فارسی و پرداخت ریالی خرید می کنید!

دوست من اتفاقا بنده هیچ رابط مالی هم نیستم چون من همین قیمت هم که دادم 20% هم دارم روش تخفیف میدم .

Woshka
December 28th, 2009, 13:41
حرف شما در مورد IP ددیکیت تا حدی درسته
سایتی مه یک IP ددیکیت داشته باشه ارزش بالاتری از هر جهت داره ولی شما می گفتید این کاریه که فقط از theplanet بر میادوما ارائه می دیم
ولی میزان ارزشی که برای یک IP ددیکیت قانع میشه کمتر از ساید 0.05% باشه

من یکس از سایت هامو ip ددیکیت حدود 11 ماهه کردم و حدود روزی 50 نفر از گوگل میومدن
بد اختصاص دادن ip هیچ فرقی در ترافیک ندیدم
این مطلبو نه تو کتابی دیدم و نه در عمل دیدم

pardishosting
December 28th, 2009, 23:35
جناب تیزهاست :

من کاری به بحث SEO هاستینگ ندارم. چون باید به صورت علمی روش بحث بشه.
اما من فکر می کنم یه آدم حرفه ایی بیشتر روی کیفیت کارش متمرکز بشه تا غلو کردن ! کاری که شما اینجا دارید انجام می دید اسمش غلو کردنه.

- سرور 16 هسته ایی چیزی نیست که شما فقط داشته باشی.
- هاست بی نهایت چیزی نیست که شما فقط داری ارائه می دی.
- میزبانی کردن 4 تا سایت پربازدید روی یه هاست به قول خودت 16 هسته ایی چیز عجیبی نیست ! اونم سروری که توان میزبانی 1000 وب سایت نرمال رو داره. (اگر 16 هسته ایی باشه)

- متاسفانه یه قوانین و مقررات جامعه ایی هم تو سایت ندارید. تازه شروع کردید و خیلی هم عجله دارید.
- پس لطفا این قدر غلو آمیز اونم توی انجمنی که همه این کاره هستند و اطلاعات همه هم در مجموع و روی هم یه اطلاعات بالایی هست زیاد غلو آمیز صحبت نکنید.

- در ضمن برای آپتایم سایتتون از سایت های معتبر خارجی استفاده کنید ، مثل Pingdom و در آخر اینکه یه کم برای ادعای بهترین کردن زوده ، لااقل 1 سال بگذره و بعد ادعا کنید.

- من اعتقاد دارم اگه خدای نکرده سرویس هاتون بی کیفیت باشه و یا بعدا افت کنه ، کاربر به همه هاستینگ های ایرانی بدبین می شه و نه فقط شما

Sajad
December 28th, 2009, 23:39
دوستان به این قانون انجمن توجه کنید ! http://www.webhostingtalk.ir/38260-post4.html

tizhost
December 29th, 2009, 10:37
حرف شما در مورد IP ددیکیت تا حدی درسته
سایتی مه یک IP ددیکیت داشته باشه ارزش بالاتری از هر جهت داره ولی شما می گفتید این کاریه که فقط از theplanet بر میادوما ارائه می دیم
ولی میزان ارزشی که برای یک IP ددیکیت قانع میشه کمتر از ساید 0.05% باشه

من یکس از سایت هامو ip ددیکیت حدود 11 ماهه کردم و حدود روزی 50 نفر از گوگل میومدن
بد اختصاص دادن ip هیچ فرقی در ترافیک ندیدم
این مطلبو نه تو کتابی دیدم و نه در عمل دیدم

بنده به هیچ عنوان این رو نگفتم که سرویس های ThePlanet ربطی داره به سئو

و این رو هم عرض کنم که شما هنوز مطلبی رو که من گفتم خوب درک نکردید .

خواهشا آخرین پست من رو قبل از پست خودتون بخونید .

khatarat
May 29th, 2010, 19:56
سلام دوستان ما تصمیم گرفتیم هاستینگ Unlimited با امکانات ناحدود برای شما بگزاریم

به 3 نفر هاست SEO بی نهایت, رایگان داده میشه !

فرصت به پایان رسیده است , ولی متوانید با استفاده از کد تخفیف جدید از 20% تخفیف ویژه بهره مند شوید !

Uplink Speed : 1Gb/sec

ابتدا به لینک : میزبانی پیشرفته اقتصادی (http://www.tizhost.com/web-hosting/61/67)

http://www.tizhost.com/web-hosting/61/67بروید و محصول مورد نظر خود را انتخاب و به لینک سفارش دهید

بروید و وقتی به سیستم وارد شدید و مشخصات خود را زدید از کد تخفیف :
BESTHOSTاستفاده کنید تا از 20% تخفیف ویژه بهره ببرید .

تیز هاست ارایه دهنده قدرتمند ترین سرویس های تحت وب در ایران میباشد میتوانید مشخصات سرور را در امضا ببنید .

تیز هاست دارای 3 سرور میباشد ! برای مشاهده وضعیت سرور ها کلیک کنید . (http://www.tizhost.info/serverstatus.php)

تیز هاست با به وجود آوردن انقلابی جدید و به عرصه نشاندن هاستینگ های بینهایت سعی دارد نسلی جدید از خدمات تحت وب را در ایران به وجود آورد .

تمامی پلان های تیز هاست سرویس هاستینگ دارای گارانتی 10 روز برگشت پول بدون هیچ سوالی را دارا میباشند !

تمامی پلان های تیز هاست دارای فضا و پهنای باند بی نهایت میباشند

UNLIMITED Disk Space
UNLIMITED Bandwidth
Host UNLIMITED Websites
FREE Domain For Life

Firewall Included
FREE Instant Setup
99.9% Uptime Guarantee
10Day Money Back Guarantee
CGI, PHP 5, RoR, Perl
MySQL, SSH, SSL, IMAP, POP
FREE Site Builder
cPanel Hosting ( View Demo (http://69.175.61.130:2082/login?user=democom&pass=qwerty) )
24/7/365 Upgraded Support
No Contracts or Hidden Fees
View Web Hosting Plans (http://www.tizhost.com/web-hosting/61/67)

سالیانه 77900 تومان

لطفا افرادی که سرویس را میگیرند در همین تاپیک اعلام نمایند تا اطلاع رسانی بهتر گردد .

تیز هاست هاست کننده سایت های :

www.Free-Offline.com (http://www.free-offline.com/)

www.online-dl.com Download (http://download.online-dl.com/)

www.p30vel.ir (http://www.p30vel.ir/)

www.360bax.com (http://www.360bax.com/)

www.bankgraphic.com (http://www.bankgraphic.com/)

www.bia2movies.ir (http://www.bia2movies.ir/)

www.UpiC.ir (http://www.upic.ir/)
میباشد .

تیز هاست دارای سیستم پرداخت آنلاین برای ارسال آنی سرویس شما میباشد .

لینک خرید هاست : میزبانی پیشرفته اقتصادی (http://www.tizhost.com/web-hosting/61/67)

لینک سایت : قویترین مرکز خدمات تحت وب در ایران | TizHost (http://www.tizhost.com)

پشتیبانی آنلاین : shamid202@yahoo.com

http://tizhost.com/ads/tizbaner.gif (http://www.tizhost.com)

http://tizhost.info/logo/tizhost.gif (http://www.tizhost.com/)

بچه ها این ها یه سری کلاه بردارن که با این تبلیغات فقط می خوان پول جمع کنن
من یه هاست دانلود ازشون خریدم که قرار بود بتونم از رپیدلیچ و تورنت استفاده کنم و همیچنین همه چیزش بینهایت باشه مثل دیتابیس ولی وقتی خریدم به هر بهونه ای هاست رو معلق می کردن و حتی بعد یه مدت اجازه ایجاد حتی یک دیتابیس رو هم به من ندادن
خودشون رپیدلیچ نصب می کنن ولی اگر فایلی رو منتقل کردید هاست رو معلق می کنن واقعا روش خوبیه برای کلاه برداری

Woshka
May 29th, 2010, 20:48
کلا هاست seo کاملا کلاه برداریه
اینهمه سایت ما روی یک آی پی داریم و یه عالمه از گوگل هر کدام ارجاع دارند

goldcom
May 29th, 2010, 22:35
داداش لطفا دیگران رو خراب نکن

من خودم چند تا سرویس از این آقا دارم که خیلی هم راضی هستم و سرویس دهی ایشون خیلی بهتر از هاستینگ های ایرانی دیگه هست

بچه ها این ها یه سری کلاه بردارن که با این تبلیغات فقط می خوان پول جمع کنن
من یه هاست دانلود ازشون خریدم که قرار بود بتونم از رپیدلیچ و تورنت استفاده کنم و همیچنین همه چیزش بینهایت باشه مثل دیتابیس ولی وقتی خریدم به هر بهونه ای هاست رو معلق می کردن و حتی بعد یه مدت اجازه ایجاد حتی یک دیتابیس رو هم به من ندادن
خودشون رپیدلیچ نصب می کنن ولی اگر فایلی رو منتقل کردید هاست رو معلق می کنن واقعا روش خوبیه برای کلاه برداری

اگه سرویس شما رو مسدود کردن حتما قوانین رو رعایت نکردی!!!
و گرنه من که کلاه برداری از آقای تیزهاست ندیدم!

HematYar
May 30th, 2010, 01:05
شما کجای پی سی ول رو هاست کردین که ما چیزی ندیدیم ؟

نصفی از سایت هایی هم که افتخار پشتیبانیشون رو دارین یا ش ی ل ت ر هست یا داون هست !!

یادمه امید صمدبین هم خیلی از دستتون شاکی بود !

اون موقع که شما پی سی ول رو ساپورت میکردین یادمه هر یک ربع ساعت , 10 باری ساس میشد :d

ایشالله که این خدماتتون هم مثل قبلی ها نباشه !

موفق باشین دوست جان :x

tizhost
May 30th, 2010, 01:15
شما کجای پی سی ول رو هاست کردین که ما چیزی ندیدیم ؟

نصفی از سایت هایی هم که افتخار پشتیبانیشون رو دارین یا ***** هست یا داون هست !!

یادمه امید صمدبین هم خیلی از دستتون شاکی بود !

اون موقع که ش%u

سلام ما 4ماه هست پی سی ول رو هم از تو امضاء هم از تو سایت برداشتیم اسمش رو , یعنی چقدر افرادی که اینجا فعالیت میکنند سود جو هستند که تاپیک 6 ماه پیش رو دوباره باز میکنند که خیلی وقت هست حل شده و رفته !

از مدیران ارجمند خواهشمندم جلوی این افراد سودجو رو بگیرند .

HematYar
May 30th, 2010, 01:28
سلام ما 4ماه هست پی سی ول رو هم از تو امضاء هم از تو سایت برداشتیم اسمش رو , یعنی چقدر افرادی که اینجا فعالیت میکنند سود جو هستند که تاپیک 6 ماه پیش رو دوباره باز میکنند که خیلی وقت هست حل شده و رفته !

از مدیران ارجمند خواهشمندم جلوی این افراد سودجو رو بگیرند .

قصد جسارت نداشتم که شما این طوری جبهه گرفتید ! درضمن تاپیک مربوط به 6 ماه پیش نیست و شما در اولیک پستتون در همین تاپیک پی سی ول رو یکی از سایت هایی که پشتیبانی میکنین معرفی کردین !

مدارکشم موجوده :d

تیز هاست هاست کننده سایت های :

www.Free-Offline.com (http://www.free-offline.com/)

www.online-dl.com Download (http://download.online-dl.com/)

www.p30vel.ir (http://www.p30vel.ir/)

www.360bax.com (http://www.360bax.com/)

www.bankgraphic.com (http://www.bankgraphic.com/)

www.bia2movies.ir (http://www.bia2movies.ir/)

www.UpiC.ir (http://www.upic.ir/)
میباشد .

981

tizhost
May 30th, 2010, 01:36
خیلی خوشم اومد از مدارکش :)) ((:

تشکر نداره بزنم d:

HematYar
May 30th, 2010, 01:44
خیلی خوشم اومد از مدارکش :)) ((:

تشکر نداره بزنم d:

قربونت دوست جان . قابلی نداشت . :71: حواست باشه دیگه سوتی به این تابلویی ندی ! :68:

goldcom
May 30th, 2010, 04:06
اینطورکه میبینم مملکت پیشرفت کرده و همه مدرک به دست میادن جلو :)) جالبتر از همه اینه که هیچکس هم حرف اون یکی رو قبول نداره . آخه من نمیدونم این همه مدرک از کجا میاد آخه... :))
تیزهاست جان شما هم حرف اینا رو قبول کن و بگو که هاست seo وجود نداره ، آخه شرکت گوگل برای ساخت جستجوگرش از دانش بچه های ایجاا استفاده کرده و حتما اینا می دونن که اینقدر مطمئن هستن دیگه!

از این به بعد هرکی خواست تبلیغ هاستش رو بکنه ، باید مدارک لازم رو ارائه بده :))

Woshka
May 30th, 2010, 04:55
اینطورکه میبینم مملکت پیشرفت کرده و همه مدرک به دست میادن جلو :)) جالبتر از همه اینه که هیچکس هم حرف اون یکی رو قبول نداره . آخه من نمیدونم این همه مدرک از کجا میاد آخه... :))
تیزهاست جان شما هم حرف اینا رو قبول کن و بگو که هاست seo وجود نداره ، آخه شرکت گوگل برای ساخت جستجوگرش از دانش بچه های ایجاا استفاده کرده و حتما اینا می دونن که اینقدر مطمئن هستن دیگه!

نه عزیزم
این نشون میده که الگوریتم گوگل رو بعضیا انگار دارند
یعنی یک بدبختی که میره از یکجا هاست میگیره و کلی اطلاعات مفید میزاره توش گوگل فقط به خاطر اینکه آی پی شیر شده هستش سایتش اهمیتش رو بیاره پایین؟
اگه منظورتون اینه اشتباه می کنید و باید مدرک بیارید چون حرفی کاملا غیر منطقی
گوگل مانند اتم می مونه
هیچ وقت الگوریتمشو لو نمیده و فقط ما می تونیم بر اساس آزمون و خطا و اثراتی که با کارهای مختلفمون می بینیم با الگوریتمش تا حدی آشنا بشیم
حالا اینکه اگه آی پی اختصاصی باشه هاست سئو میشه نمیدونم از چی گفته شده

Sajad
May 30th, 2010, 06:27
نه عزیزم
این نشون میده که الگوریتم گوگل رو بعضیا انگار دارند
یعنی یک بدبختی که میره از یکجا هاست میگیره و کلی اطلاعات مفید میزاره توش گوگل فقط به خاطر اینکه آی پی شیر شده هستش سایتش اهمیتش رو بیاره پایین؟
اگه منظورتون اینه اشتباه می کنید و باید مدرک بیارید چون حرفی کاملا غیر منطقی
گوگل مانند اتم می مونه
هیچ وقت الگوریتمشو لو نمیده و فقط ما می تونیم بر اساس آزمون و خطا و اثراتی که با کارهای مختلفمون می بینیم با الگوریتمش تا حدی آشنا بشیم
حالا اینکه اگه آی پی اختصاصی باشه هاست سئو میشه نمیدونم از چی گفته شده
من کار به حرف هیچکدوم از شماها ندارم. خیلی چیزها ممکنه مستحب باشه! یعنی انجام ندادنش چیزی از آدم کم نمیکنه ولی انجامش بدی بهتره!
مثلا آیپی و دی ان اس اختصاصی برای سایتت بذاری رتبه بهتری میگیره ولی اگه نذاری قرار نیست چیزی کم بشه ازش.
طبق مطالعات شاید اشتباه من شما هم در مورد سئو و آیپی class c تحقیقی بکن احتمالا متوجه منظور این آقا میشی.
ولی خوب این چیزی نبوده که ایشون بخوان روش مانور بدن چون اکثر دیتاسنترها کلاس آیپی هاشون c هست.

---------- Post added at 06:27 AM ---------- Previous post was at 06:22 AM ----------

یک سری لینک مرتبط که در مورد کلاس c و سئو صحبت شده داخلشون:
SEO Hosting Plans - Multiple Class C IP addresses, Private Name Servers, cPanel & WHM (http://www.seohosting.com/hosting-plans.php)
C class IP definition (http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=41757)
Class C Checker - SEO Tools - Search Engine Optimization, Google Optimization (http://www.seochat.com/seo-tools/class-c-checker/)
SEO Friendly Multiple(different) Class C IP Hosting (http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=13978)
Web Hosting & SEO - Got Web Host (http://www.gotwebhost.com/)

itjavani
May 30th, 2010, 11:50
والا من تا جایی که در مورد seo مطالعه داشتم (2-3 تا کتاب + همکاری در پایان نامه یکی از دوستان) جایی ندیدم که گفته باشند ip ربطی به seo داره ....
این محدوده اطلاعات من بود . اگر تیزهاست عزیز لطف کنند و اطلاعات علمی خوب و فنی کافی در این مورد بدهند ، هم من ممنونشون میشوم هم فکر کنم اثباتی برای حرفشون خواهد بود .

توکا جان ! بنده تا جایی که اطلاع دارم و یه چندسالی هست که دارم کار میکنم! آی پی اختصاصی میتونه کمک اندکی در مورد سئو سایت شما بکنه و سایتی که آی پی اختصاصی داشته باشه در بین موتورهای جستجوگر از اعتبار بیشتری بر خوردار هست.

و این که SEO هاستینگ یعنی IP شما به صورتی است که موتور های جستوجو در آن فعالیت بالایی دارند و اینکه به شما پیج رنک را بسیار سریع میدهند .
ولی بنده سئو هاست در هیچ جا ندیدم! و اساتید این امر این حرف رو نقض کردن! اگر تیزهاست عزیز چیزی دارند بفرمایند تا ما هم یاد بگیریم!!!آخه آی پی این سرور ایشون با آی پی سرور دیگر دوستان چه فرقی داره نمیدونم!!!!!

ممنون میشم پاسخ بدید {تیزهاست عزیز}

HematYar
May 30th, 2010, 12:46

دوست جان عزیزم : اینجا قرار نیست کسی کسی رو دست بندازه یا مسخره کنه . اگر کسی چیزی میگه باید ثابت کنه . الان دوستان رو این موردی که تیز هاست عزیز گفتن دارن بحث منطقی میکنن . اجازه بدین ببینیم بالاخره جریان این هاست سئو چی میشه ! :d

tizhost
May 30th, 2010, 13:10
سلام

اگر من هم دروغ بگویم , شما هاست گیتور را قبول دارین ؟!

این سایت مال هاست گیتور هست : seohosting.com

میتونین مطالعات بیشتری از اینجا داشته باشید .

بالاخره اینجا ما باید اگر مطلبی رو نمیدونیم بهتر هست اول بپرسیم . یاد بگیریم تا اینکه فقط جبهه بگیریم و مقابله کنیم !

khatarat
May 30th, 2010, 13:10
داداش لطفا دیگران رو خراب نکن

من خودم چند تا سرویس از این آقا دارم که خیلی هم راضی هستم و سرویس دهی ایشون خیلی بهتر از هاستینگ های ایرانی دیگه هست

اگه سرویس شما رو مسدود کردن حتما قوانین رو رعایت نکردی!!!
و گرنه من که کلاه برداری از آقای تیزهاست ندیدم!

اگر استفاده از رپید لیچ روی هاستی که مخصوص رپیدلیچ خریده شده خلاف قانونه آره من خلاف قانون عمل کردم
ولی این کلاه بردار ها قبل از خرید من هر چیزی که می گفتم می گفتند که مشکلی نداره می گفتم هر اسکریپتی می شه اجرا کرد می گفت آره می گفتم تورنت می شه می گفت آره همه چیزش هم نامحدود ولی الان حتی یک دیتابیس هم نمی ذارن بسازیم تورنت هم اصلا نمی ذارن نصب کنیم
چند بار هم که من رو معلق کردند من حدود یک روز بود که از سایت استفاده نکرده بودم

آخرین بار که ساسپند کردند در لاگ هایی که برام فرستاده بودند نوشته بود که صفحه index.php 50 در صد از سی پی یو استفاده کرده صفحه ای که خودشون برای من نصب کردند و هرکسی هم می تونه این صفحه رو اجرا کنه بعد می گفت شما از rar unrar استفاده کردی حالا کار نداریم که خودشون گفته بودند که می تونی استفاده کنی قبل از خرید و بعد از خرید این محدودیت ها رو گذاشتند در حالی که لاگ ها چیز دیگه ای میگفتند خودشون گذاشتند که اتوماتیک لاگ ها فرستاده بشن خودشون رو ضایع می کنند

این کلاه برداری در روز روشن نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

tizhost
May 30th, 2010, 13:14
اگر استفاده از رپید لیچ روی هاستی که مخصوص رپیدلیچ خریده شده خلاف قانونه آره من خلاف قانون عمل کردم
ولی این کلاه بردار ها قبل از خرید من هر چیزی که می گفتم می گفتند که مشکلی نداره می گفتم هر اسکریپتی می شه اجرا کرد می گفت آره می گفتم تورنت می شه می گفت آره همه چیزش هم نامحدود ولی الان حتی یک دیتابیس هم نمی ذارن بسازیم تورنت هم اصلا نمی ذارن نصب کنیم
چند بار هم که من رو معلق کردند من حدود یک روز بود که از سایت استفاده نکرده بودم

آخرین بار که ساسپند کردند در لاگ هایی که برام فرستاده بودند نوشته بود که صفحه index.php 50 در صد از سی پی یو استفاده کرده صفحه ای که خودشون برای من نصب کردند و هرکسی هم می تونه این صفحه رو اجرا کنه بعد می گفت شما از rar unrar استفاده کردی حالا کار نداریم که خودشون گفته بودند که می تونی استفاده کنی قبل از خرید و بعد از خرید این محدودیت ها رو گذاشتند در حالی که لاگ ها چیز دیگه ای میگفتند خودشون گذاشتند که اتوماتیک لاگ ها فرستاده بشن خودشون رو ضایع می کنند

این کلاه برداری در روز روشن نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

دوستان این حرفش چیه ؟
تو چه موضوعی داره بحث میکنه
ما بحثمون SEO Hosting هست :))

مدیران لطفا بررسی کنند .

khatarat
May 30th, 2010, 13:37
دوستان این حرفش چیه ؟
تو چه موضوعی داره بحث میکنه
ما بحثمون SEO Hosting هست :))

مدیران لطفا بررسی کنند .

منم اگر کسی کلاه برداریم رو رو می کرد بهش می خندیدم کلاه بردارررررررررررررررر