PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست گواهینامه دیجیتالی ssl برای نماد اعتماد !

aligoli
October 17th, 2012, 15:09
برای دریافت نماد اعتماد، شماره تلفنی به من دادند که اگر باهاشون تماس بگیرم میتونم از اونها SSL تهیه کنم .

و توضیحی مبنی بر :

اگر درخواست نماد يک ستاره داريد نيازي به نصب گواهي ssl نمي باشد ولي اگر درخواست نماد دو ستاره و يا پروانه کسب داريد بايد گواهي ssl در تمامي صفحاتي که از کاربر اطلاعات گرفته مي شود نصب گردد.براي درخواست گواهي ssl با شماره هاي 61975500-20 تماس بگيريد.

=============
به نظرتون بهتره از اینجا تهیه کنیم یا خودمون از رسیلری کلاب و سایت های خارجی ؟!

Pink2Pay
October 17th, 2012, 15:15
برای دریافت نماد اعتماد، شماره تلفنی به من دادند که اگر باهاشون تماس بگیرم میتونم از اونها ssl تهیه کنم .

و توضیحی مبنی بر :

اگر درخواست نماد يک ستاره داريد نيازي به نصب گواهي ssl نمي باشد ولي اگر درخواست نماد دو ستاره و يا پروانه کسب داريد بايد گواهي ssl در تمامي صفحاتي که از کاربر اطلاعات گرفته مي شود نصب گردد.براي درخواست گواهي ssl با شماره هاي 61975500-20 تماس بگيريد.

=============

پیشنهاد میگردد ، مستقیم از سایت های خارجی تهیه بفرمایید. در صورت تمایل ، من امکان تهیه ssl رو برای شما دارم.

AriyaDownload
October 17th, 2012, 15:19
برای دریافت نماد اعتماد، شماره تلفنی به من دادند که اگر باهاشون تماس بگیرم میتونم از اونها SSL تهیه کنم .

و توضیحی مبنی بر :

=============

تهیه نکنید بهتر هست
اینا سیاست مشخصی ندارن، چه تضمینی هست پس فردا این ssl رو مجدد نبندن؟ :D
نماد به من هم اینو گفت، این جوابو بهش دادم بعد برام نوشت درخواست نماد یک ستاره رو دادن :D

wanener
October 17th, 2012, 15:20
با سلام
امکان ارائه SSL از ارائه کنندگان معتبری مانند RapidSSl و 123SSL به صورت مستقیم با فعال سازی و مدیریت آنلان از طریق پورتال کاربران ما وجود دارد
RapidSSL عادی 33 دلار
و 123SSL 24 دلار می باشد
برای اطلاعات بیشتر به portal.rasanegar.com مراجعه نمائید و یا از طریق یاهو با ما در تماس باشید

MihanN
October 17th, 2012, 16:05
حالا گواهی که خودشون میدن چی هست ؟کمودو ، راپید ، گوددی ....

sheitonakshirazi
October 17th, 2012, 16:05
درود
گواهینامه RapidSSL صادره از شرکت معتبر GeoTrust به عنوان یکی از بزرگترین ارایه دهندگان گواهینامه SSL در جهان است.
49.000 با نصب رایگان
گواهینامه های SSL-کاکو هاست - هاست | دامین | سرور مجازی | نمایندگی (http://www.kakohost.com/pages/main/%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D 9%87_%D9%87%D8%A7%DB%8C_SSL/id-2)

aligoli
October 17th, 2012, 16:38
حالا گواهی که خودشون میدن چی هست ؟کمودو ، راپید ، گوددی ....

معلوم نیست، فقط اسمش گواهی نامه هست !

DeLtAvPs
October 17th, 2012, 16:47
تهیه نکنید بهتر هست
اینا سیاست مشخصی ندارن، چه تضمینی هست پس فردا این ssl رو مجدد نبندن؟ :D
نماد به من هم اینو گفت، این جوابو بهش دادم بعد برام نوشت درخواست نماد یک ستاره رو دادن :D

تایید میشه
ما هم با اس اس ال گرفتیم
تازه به صورت شرکتی
گفتیم ما اینطوری میگیریم چه فرقی با شخصی داره
گفتتند که مزایای شما بهتره!
اخرشم یه ستاره گرفتیم

n4ser
October 18th, 2012, 23:07
به ما گفتن چون از کابر اطلاعات گرفته میشه باید sslباشه ماهم گفتیم مگه بانکه اونا هم گفتن خوب یک ستارده بگرین:d

parsspace
October 19th, 2012, 13:40
از کجا باید درخواست نماید اعتماد کنیم؟